Śląskie Centrum Logistyki SA

Wrocław

Opinie o Śląskie Centrum Logistyki SA

Weronika

@mikołaj, jesteś zatrudniony w Śląskie Centrum Logistyki SA? Co więcej możesz powiedzieć o panujących warunkach w firmie. Chętnie poznamy więcej informacji na temat Twoich doświadczeń z firmą.

mikołaj

Śląskie Centrum Logistyki SA poszukuje aktualnie kierowcy C+E w ruchu krajowym @nowy. nie wiem o jakim stanowisku myślałeś, ale to jest dobra oferta pracy.Oferują atrakcyjny system wynagrodzeń w oparciu o płacę zasadniczą, premie, diety, ryczałty za nocleg,

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o Śląskie Centrum Logistyki SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląskie Centrum Logistyki SA