Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Czy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

W ZMPG S.A. mamy elastyczny czas pracy. Możemy rozpocząć pracę w godzinach 6.45 - 8.00. Tym samym kończymy po 8 godzinach. Pozdrawiamy ZMPG S.A.

Swoje cv wysłałam już 4 x , wszystkie wymagania spełniam i mam nawet kierunkowe studia w tym zakresie oraz doświadczenie. Człowiek może wszystko zrozumieć ale firma jest niewiarygodna dla mnie. Ani razu nie dostałam zwrotnej odpowiedzi, że się nie zakwalifikowałam. W normalnym kraju w Europie czy profesjonalnej firmie w PL zawsze otrzymywałam odpowiedz tak lub nie. Z komentarzy poniżej wynika, że faktycznie w firmie jest prowadzone są metody prześladowania, dyskryminacji niezgodne z prawem. Przez przypadek poznałam emerytowanego pracownika tej firmy, ktróa potwierdziła ten fakt , że nic sie nie zmieniło. A prezes przyjmuje do pracy w 99% znajomych-nepotyzm.

Rumcajs
@Monika

Uwierz mi że nie masz czego żałować. W porcie niczego się nie nauczysz, pensje be żadnej rewelacji i pracę też można stracić z dnia na dzień ... Nawet jak coś umiesz to jak już skończysz pracę w Porcie to tych kwalifikacji już nie będziesz mieć za to inne nawyki, które w dalszej pracy Ci tylko zaszkodzą - port to kloc PRL. Szkoda czasu ..

@Monika

@Monika dziękujemy za wpis. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z osobami, których kompetencje i doświadczenie odpowiadają profilowi stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Pozdrawiamy ZMPG S.A.

W firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Specjalista Ds. Rozwoju Biznesu. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Brali, znajomi pana prezesa :-)

@były pracownik

Informujemy, że rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju nadal trwa. Jesteśmy na etapie selekcji aplikacji. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@portgdansk.pl (w temacie wpisując Specjalista ds. Rozwoju). Serdecznie pozdrawiamy ZMPG S.A.

Firma sama w sobie jest bardzo dobra. Ma bogaty Social, są premie, różne bonusy. Ludzie przyjażni. Niestety ,od ponad roku w firmie dzieje się żle, (usunięte przez administratora)

@Gość

@Gość, sam widzisz, coś kolidowało z regulaminem forum. Napisałbyś jeszcze raz, może bardziej rzeczowo? Chętnie się dowiem, co myślisz o zarządzaniu w porcie. Jak pensje, bo nie wspomniałeś?

@Monika

Monika, pensje to indywidualna sprawa ,więc trudno sie wypowiedzieć. Im dłużej pracujesz, masz więcej dodatków to też sumuje się na wyższą pensję. Jak wspomniałem, Social jest bardzo dobry i myślę, że żaden z pracowników nie może narzekać. Jedynie na co można narzekać i sie ,kolokwialnie mówiąc " czepnąć" to atmosfera, która niestety w niektórych działach nie jest za dobra. Są i tacy jak np. Osoba, która pracuje na stanowisku kierowniczym w dziale administracji zdołała zniechęcić do siebie całą firmę. Jest arogancka, chamska, podnosi głos w rozmowie A wręcz można powiedzieć, że krzyczy. I co najgorsze co innego ustala a co innego robi i mówi na zewnątrz. Jak to można nazwać inaczej jak nie mobbing? Smutne to,że taka osoba niszczy innych ,i atmosferę która od lat była dobra w ZMPG.

xxx
@Gość

Niektóre panie wyjątkowo przyjazne. Niszczą małżeństwa i mają się świetnie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat B Magazynier

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

M. Gierzyński

Widzę, ze autor wpisu ma niezłe poczucie humoru????????????

Były pracownik II

Odpowiem lakonicznie - nie. Proponuję poczytać inne komentarze.

Ktos

Tak, szczególnie w Dziale (usunięte przez administratora), ale kwestia jest opisana w innym poście. Na pewno pojawia się pytanie dla kogo jest praca w Porcie? Chcesz mieć stabilne zatrudnienie ? Port był, jest i będzie, ale ludzie tracą pracę jak wszędzie, z dnia na dzień co byś nie robił. Chcesz się czegoś nauczyć? Port to relikt rodem z PRL, tam czas się zatrzymał. Jeśli szukasz pierwszej pracy, lub straciłeś i szukasz czegokolwiek to jak najbardziej Port jest dla Ciebie :-)

IP

Niestety czas w tej porcie muszę ocenić negatywnie. Plusami jest to, że wywalczony został bogaty socjal dla pracowników (duże dofinansowanie do multisportu, ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenia na życie), bonusy, premie. Dużym "ale" jest jednak panujący w firmie terror ze strony managementu: karanie ciszą, nieodpowiadanie na zadane wprost mailowo pytania, wyśmiewanie, utrudnianie wykonywania obowiązków, donosy. Jeżeli nie ma się pleców lub ktoś sobie wmówi, że jesteś "człowiekiem osoby niepożądanej", to jest to koniec - nieważne jakbyś się nie starał. Na zakończenie: kończy Ci się umowa o pracę? No to masz pecha, kadry odsyłają cię do przełożonego. Ten z kolei nie odpowiada na maila, na telefony też nie. Ostatecznie więc zostajesz z niczym, nawet lakonicznym "spier..." - tak było w moim przypadku. W innym, którego świadkiem byłam, osoba dowiedziała się na 5 dni przed zakończeniem umowy, że jednak jej nie przedłużą, czego też nie dowiedziała się od przełożonego, a od randomowo spotkanej na korytarzu osoby.

Rambo
@IP

Dokładnie tak samo zostałem potraktowany.

Tak źle jeszcze nie było....

Pracuje tu ponad 20 lat i władzę się zmieniały różne. Tak słabej atmosfery i (usunięte przez administratora) to nie było nigdy. Jedna wtyka tylko łazi sprawdza węszy, donosi do naczelnego. Ludzie płaczą w toaletach, jest bardzo źle. Nowy pan w dyrekcji już omotany przez starych.

Jeden z wielu

Zarząd Portu Gdańsk jest przesączony strachem, nieufnością, mobbingiem i przemocą zarówno psychiczną jak i ekonomiczną. Prawie 20 osób z różnych działów padło ofiarą mobbingu, z czego 6 odeszło z pracy w szczycie lockdown'u. Pojedynczy pracownicy są metodycznie prześladowani przez osoby z najbliższego grona Zarządu. Aby paść ofiarą prześladowania, wystarczy wygłosić krytyczną opinię. To co dzieje się w tej firmie jest nieludzkie, stąd ten dramatyczny ton pisanej przeze mnie opinii.

Osoba
@Jeden z wielu

W tej firmie liczą się znajomości. Inaczej jesteś nikim. Tak wyglada sytuacja np w dziale Administracji, gdzie (usunięte przez administratora), pomimo wielu skarg na tą panią, jej zachowanie - do Zarządu - nadal pracuje. Powod:? Znajoma jednego z prezesów.

Gość1

Co to za portal???? Cenzura działa i negatywne wpisy są usuwane. Ciekawe na czyje żądanie?

Administracyjny beton.

Firma z tradycjami, fajni ludzie, kadra niższego szczebla merytoryczna i kompetentna (nie dajcie sobie wmówić czegoś innego np. że jesteście nieudacznikami). Za sprawą jednej osoby Dyrektora niszczyciela cierpią osoby z całego działu. Jak można upodlić ludzi doprowadzając ich na skraj wytrzymałości nerwowej, które płaczą po kontach i biorą psychotropy aby zupełnie się nie załamać. W imię pracy! Przyzwolenie z góry, pewnie tak, bo jak inaczej można to rozumieć. Nie polecam, to moje osobiste doznania. Szału w wynagrodzeniu nie ma.

Rr

Niestety, również nie polecam. Strzezcie się pracy w tej firmie , w dziale Administracji. (usunięte przez administratora) Są zastrzaszani, boją sie. Atmosfera jest tragiczna. Niestety , nikt na " górze " z tym nic nie robi... udają ,że nie ma problemu.

Informator

Drogi Zarządzie . Przebudź się. Zacznij dostrzegać to co dzieje się w firmie i zacznij sluchać głosu pracownika. A przede wszystkim reaguj na to co niektórzy dyrektorzy wyczyniają. . .

Zostaw merytoryczną opinię o Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.?

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.