Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Ja :)

Czy ktoś z Was słyszał ,że w tym roku urlop letni jest od 27 czerwca ??? .. niestety to prognozy dość prawdopodobne.To ma być urlop letni ??? całe wakacje (usunięte przez administratora) na 3 zmiany ?? dodam że w tamtym roku juz był wczesnie ale 30zmiana weszła w połlosie sierpnia jakoś więc mniej się odczuło

@Ja :)

Ciesz się że wogole masz urlop. Gdybyś trafila bądź trafil inaczej. Stał bys w słomianym kapeluszu po kolana w wodzie zbierając ryż na chińskich polach uprawnych. Urlopu i wizji o wakacjach brak.

@123

wiesz co ...BRAWO ... takich ludzi im własnie potrzeba.Dadzą ci (usunięte przez administratora), to się ucieszysz ,bo chociaż masz (usunięte przez administratora) ,a to lepsze niż nic.

@Ja :)

Wez się za robotę a nie o urlopie myslisz bo cały czas za ciebie błędy trzeba poprawiać. Cały czas o tych urlopach na hali gadasz. Ile można narzekać. Załóż własny biznes i prowadź działalność kiedy chcesz biorąc wolne jak ci pasuje. Forum sluzy do oceny pracodawcy i warunków pracy a nie twojego biadolenia.

@Ja :)

witam tu na miejscu w Gütersloh urlop jest od 27.6 .2022 .3 tygodnie produkcja stoi .pozdrawiam

Dario
@Ja :)

TO są kpiny z naszymi urlopami. (usunięte przez administratora) z Biur chodzi kiedy chce i w najlepsze terminy letnie.

Macko
@Ja :)

Daliśmy ci pracę Polski półgłupi sługusie to rób i nie stękaj bo obiady ci też zabierzemy i będziesz głodny przez 12 godzin tyrał na 3 dzieci za naszą jałmużne z niezapłaconych podatków w Polsce. Bida nie ma prawa głosu w naszej Fojdojczej Fabryce więc morda w kubeł i tyrać bez swojego zdania

@goska

Witam Dzięki za odpowiedź z Gütersloh ,właśnie z tego co wiem ,NASZ musi być równo z Wami.Tylko mam nadzieję że przynajmniej uda sie to tydzień później bo my mamy 2 tyg ...

@123

Takim Cha..em jesteś na co dzień, czy tylko przy klawiaturze ? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to (usunięte przez administratora) w kubełek ... zachęcam do sprawdzenia ogólnego regulaminu do czego służy GoWork bo chyba troszkę ci się coś(usunięte przez administratora) .Cytuję postanowienia w tej kwestii GoWork "Głównym celem działania Serwisu jest umożliwienie Użytkownikom nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z innymi Użytkownikami Serwisu, w celu wzajemnej wymiany informacji, komentarzy i poglądów, korzystania z informacji i materiałów zamieszczonych w Serwisie, otrzymywania i aplikowania na oferty pracy zamieszczone przez pracodawców partnerów GoWork oraz publikowania i udostępniania w Serwisie innym zarejestrowanym Użytkownikom własnych materiałów i informacji." ... na tym kończę konwersację z takim(usunięte przez administratora) :) :) :)

Ona
@goska

Tylko szkoda, że my w Polsce musimy dostosować się do was, jak rozmawiamy o kasie to mówią, że jesteśmy w Polsce a jak o urlopie i innych rzeczach to musimy być dostosowani do Niemiec, chyba nie tak to ma być, żenada.

Kik
@Dario

To prawda, urlop letni wakacyjny może niedługo nam w maju zrobią

@Ja :)

mam nadzieje ,ze sie uda !

jak atmosfera na tasmie ?jak sie pracuje ?Pozdrawiam z Gütersloh

turban
@goska

Słaba. Ciągłe czepialstwo o wszystko, norma 450, (usunięte przez administratora) przerwa taka ,że nie zdążysz się wysikać.

turban
@turban

Tam gdzie jest (usunięte przez administratora) było napisane (usunięte przez administratora) na swoich. Została w jakiejś części narodu taka mania donoszenia. Rodem z (usunięte przez administratora) To jest domena nizin społecznych.

durnie
@Ona

Właśnie dla tego niemiaszki robią z polski kolonie produkcyjną aby płacić "(usunięte przez administratora)" za wyprodukowaną pralkę. Tu w tym kartonowym kraju nigdy nie będzie wypłat nawet zbliżonych do niemieckiego poziomu. My mamy grać pod ich dyktando i cieszyć się, że prace mamy. A nie którzy to jak folksdojcze na zakładzie rodaka zgnębić bo niemiecki pan z batem przyjdzie.

@durnie

Najlepiej znajdź sobie robotę w słusznej polskiej firmie. Dużo tego nie ma ,jest Adamed, szpital, wojsko, policja , kopalnia w Bełchatowie i wtedy będziesz prawdziwym Polakiem. Jak się jeszcze rozliczysz po polskim ładzie- prosto do nieba pójdziesz po chmurze.

durniu

ty mi nie będziesz życia układał i wracaj do polerowania niemieckiego berła.

Cene
@durniu

Trochę w tym prawdy , po co być tanim (usunięte przez administratora) w niemieckiej fabryce. Lepiej pracować w polskiej solidnej firmie , wyżej wymieniono trochę z okolicy. Tu nawet nie ma czym dojechać bo fabryka w polu na wygwizdowie. Po co tu tyrać i znosić poniżenia , jaki głupiec się na to godzi ?

Ona33

Dostałam propozycję pracy w Miele od września i się zastanawiam czy warto, trochę się boje, proszę o opinie.

kandydat
@Ona33

Tutaj raczej nie otrzymasz obiektywnej odpowiedzi. Jest to forum dla sfrustrowanych ludzi. Też mam propozycje ale od ludzi słychać, że może być dobrze w porównaniu do wielkich korporacyjnych (usunięte przez administratora).

*********
@Ona33

Polecam jeśli umowę podpisze Pani z Mile a nie przez agencję.

Iza
@Ona33

Nie polecam (usunięte przez administratora) a kierownik Paweł z BSH podpierdalacz pierwsza klasa ludzie którzy tam pracują muszą być naprawdę bardzo zdesperowani żeby w tym miejscu pracować ja pracowałam i tam jest jeden wielki haos

@Ona33

Polecam, pracuje tam od samego początku. Tak jak wcześniej ktoś pisał jest to forum dla sfrustrowanych ludzi którzy w pracy nie mają odwagi walczyć o swoje, a tutaj wylewają dwoje żale.

Alaaa
@*********

Praca jest ok, myślę że każdy kto ma swój rozum powinien przyjść i sam się przekonać...bo sugerując się tylko opiniami z tego portalu to chyba do żadnej firmy nienalezaloby się zatrudnić...pomijając fakt ,że wiele opini tutaj jest nieprawdziwych i przekłamanych...

Alaaa

Produkcja

Walczyć o swoje???????? Nie bądź człowieku śmieszny, w tej firmie jak walczysz o swoje to cię zaraz wyp....... ą. Tu nie możesz mieć swojego zdania, chyba, że ktoś podpierdziela i donosi to tak, może mieć uznanie. Zwykłych pracowników produkcji się nie docenia.

@Produkcja

Możesz zawsze otworzyć swoją firmę i będziesz wtedy budować nową rzeczywistość. Wszędzie trzeba być fair i odnosić się do faktów. To forum z faktami niewiele ma wspólnego. Flustratow zachęcam do refleksji i prawdziwego szukania pracy marzeń.

@Ona33

Nie ma się czego bać, a większość komentarzy nie ma nic wspólnego z rzeczywistości.Praca jak każda inna a nawet lepsze jest to podejście inne niż korpo.

Mir
@Iza

Czy dlatego , że anonimowe są wpisy używasz takiego słownictwa? Słabo jest obrażać tak anonimowo. Haosu i desperacji to współczuję Twojemu nowemu pracodawcy i współpracownikom

Madka

Przecie to jasne ze ci co myśleli w Miele ustawiać wszystko i robić co chcą mocno się zawiedli. Nikt nie napisze , jestem bumelantem , prace mam gdzieś , często mnie nie ma , spóźniam się i mi nie pozwalają na to.Są źli w kolejnym już miejscu pracy dla mnie.

@Ona33

Szkoda nerw i zdrowia na takie bagno jaką jest firma Miele dziewczyno jeżeli lubisz być naprawdę nieźle poniżana przez kierownictwo i podpierdalacza z BSH to ta firma jest odpowiednia zero szacunku dla ludzi

Nigdy w życiu Miele

???????????????????????? wiesz co zapewne jesteś jednym z kierownictwa lub brygadzisty z firmy Miele ja pracowałam trzy dni i nigdy więcej jak lubisz (usunięte przez administratora) lizać Niemieckiej firmie to tylko wyrazy współczucia dla osób które pracują z takimi ludźmi jak ty to jest tragedia . Wy ludzi traktujecie gorzej niż (usunięte przez administratora) nie wierzę w to co piszesz ponieważ ja też niestety pracowałam na szczęście tylko trzy dni w firmie Miele i nigdy więcej trzeba być naprawdę nieźle zdesperowanym żeby pracować w (usunięte przez administratora) jaką jest Niemiecka firma Miele

Nigdy w życiu Miele

Jeszcze raz napiszę zapewne jesteś jednym z kierownictwa lub brygadzistów którzy ludzi traktują gorzej niż (usunięte przez administratora) o jakim lepszym podejściu piszesz???????????????? zapewne nie w firmie Miele . Wiem ponieważ pracowałam w firmie Miele i wiem co piszę Niemiecki (usunięte przez administratora) . Człowieku ja jestem szczęśliwa że nie pracuje w (usunięte przez administratora) jaką jest firma Miele . Jestem szczęśliwa że pracuje w firmie Polskiej u Polskiego pracodawcy firma renomowanej z klasą kierownictwo firmy ludzie na poziomie jestem szczęśliwa że nie muszę być zakładnikiem (usunięte przez administratora) jaką jest firma Miele nigdy w życiu więcej w Niemieckiej firmie i firmie Miele najgorsze jest to że Polscy brygadziści z tej firmy Miele i kierownik z BSH co w łódzkiej firmie BSH był zwykłym robolem teraz na stanowisku kierownika firmy Miele wielki podpierdalacz i (usunięte przez administratora) niesamowity współczuję tym pracownikom którzy pracują w firmie Miele

@Nigdy w życiu Miele

Nie trzeba być Kierownikiem, Liderem, żeby nie popierać obrażania innych i mieć swoje zdanie. Nie ważne w jakiej firmie pracujesz : polskiej, niemieckiej czy indyjskiej , ale ważne jakim się jest człowiekiem . Obrażanie innych tylko dlatego, że jest się jest się anonimowym jest po prostu nieprzyzwoite i przykre dla tych którym pracuje się dobrze. Jak można tak pluć jadem po 3 dniach pracy zupełnie nie rozumiem a Twoja forma wypowiedzi jest poniżej krytyki i jest krzywdząca .

Graza
@Ona33

Nie warto!! Stracisz tylko czas i nabawisz się nerwicy. Miele to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

seiko

haha ci co walczyli o swoje juz tu nie pracuja bo sami odeszli albo ich podstępnie zwolnili. Ty chyba walczysz o swoje ale pod biurkiem u kierownika lub dyrektora lub na kolankach liderka donosząc na ludzi kto co mówi, o czym i o kim. Czyli taka fabryczna biedna moralnie łajza

tu jest wiele faktów i opini ludzi tam pracujacych , nie wypowiadaj się jak nie wiesz, .....

rotka
@Alaaa

słyszałam ze szkoda czasu na tego pracodawcę. Złe opinie i traktowanie w pracy

Serati
@Ona33

Nie idź tam do pracy bo nerwicy się nabawisz. To jest kolejne niemieckie (usunięte przez administratora) z polskim patologicznym kierownictwem

Kij i marchewka

Po wczorajszym zebraniu u dyrektora stwierdzam, że w tej firmie nic a nic się nie zmieni. Dalej będziemy dostawali tylko kij, bez marchewki. Wszystkie nasze pomysły na nie, ale żeby nam zabierać, np premię za kwarantannę - to oczywiście. To po co są do cholery te zebrania!? Żenada. Gdy byli niemieccy szefowie, to przynajmniej można było ich wytłumaczyć, że nie rozumieją polskiej mentalności. Teraz Polacy będą nas (usunięte przez administratora) ile wlezie. Będzie tylko gorzej. Czas zwijać się stąd.

seiko
@Kij i marchewka

To prawda. Ta firma juz osiągnęła (usunięte przez administratora) w tak krótkim czasie zarządzana przez tych nieudolnych krętaczy i manipulatorów. Praca tu to męczarnia i stres. Trzeba stad szybko uciekać!

Pracownik????
@Kij i marchewka

Małe pytanie - w czym pracownik z (usunięte przez administratora) jest lepszy od tego z grypą, rakiem bądź mającym chore ciężko dziecko? Nie ma cię w pracy to nie ma premii. W tej sprawie poza premia jest jeszcze odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. Zasady powinny być równe dla wszystkich.

Aleksander
@Pracownik????

Premia jest przyznawana za 100% frekwencji? Nie ma premii za dobre wyniki? Czy po prostu szef zawraca uwagę na całokształt jak ją przyznaje? Napiszesz jakie są zasady?

673g
@Aleksander

Zrobili frekwencję bo nikt tam nie chce pracować. A za jakość tam nie płacą bo TU w tym garażu montowni szmelcownych tandetnych pralek tej jakości NIE Ma Dopłacają za lizanie (usunięte przez administratora) Więc jak lubisz smak donosicielstwa to masz szansę na wiecej

Prac1
@Aleksander

Nie ma, tylko za frekwencje.

Doświadczony

I znów Dyrekcja Zakładu się popisała załatwiając nam urlop na przełomie czerwca i lipca, a tak bardzo zależy im na tym aby pracownik był Zadowolony. Tłumaczenie że w Niemczech też mają w tym czasie urlop jest śmieszne ale nasz zakład jest w Polsce i Dyrekcja też Polska.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
65Dro

Jak ja dowiedziałem sie ze zaproponowali mi w Miele tyle co moj sąsiad ma kieszonkowego co miesiąc to parsknalem smiechem i im podziekowalem za ten socjal.

Milkrun347

Politolog jest kierownikiem magazynu hahaha kiedy w końcu tego patałach wymienia na człowieka wykwalifikowanego?, przecież ten człowiek nie ma pojęcia o magazynie. Od dyrektora po koordynatora to ciemnogród magazynowy oparty na cwaniactwie i stwarzaniu pozorów ze cos potrafią. To wstyd dla tego zakładu i działu że obsadzają wyższe stanowiska ludźmi całkowicie niekompetentnymi

razdwa
@Milkrun347

może jest jakas nadzieja dla tej firmy bo Nareszcie jest nabór Inżyniera Procesu Logistyki moze narescie pozbeda sie tych aktorów /statystów Zieminskiego/Kowalskiego/Kluska którzy swoimi decyzjami i zarzadzaniem cofaja Miele do epoki kamienia łupanego

ze3t
@razdwa

Nie pozbedą się, przybedzie kolejny do grupy trzymajacej władzę, zastraszono magazyn , sami dali sie zastraszyc

rotka
@razdwa

WłaŚNIE zIEMINSKI .Uważasz się za takiego nad inteligentnego to dlaczego ty tam jeszcze siedzisz?. Nie jest ci głupio ze się nie nadajesz na to stanowisko i się z Ciebie śmieją. Miej trochę honoru chłopie bo trochę to kiepsko wygląda z Twojej strony

Vteka

Czy Arkadiusz Milczarek że zmiany A pseudo lider nauczy się kiedyś jeździć na wózku widłowym? Przecież to wstyd i żenada ze by taki człowiek obejmował stanowisko lidera tym bardziej na magazynie

prawda
@Vteka

Milczarek to zaawansowany nierób który sciemnia jak tylko moze .Znany ze swojego nieróbstwa z innych firm co długo w nich nie pracował bo sie do niczego nie nadawał Papierosek jeden za drugim i juz tak zleciało przeszło półtora roku na samej prowizorce pracy w Miele

mma
@Vteka

dokładnie , ten koles pali papierosy raz po palarnia raz pod portiernią, tak zeby nie wyczaić jak czesto wychodzi na zewnatrz, nierob , (usunięte przez administratora)

Hej, czy w waszym zakładzie jest system poleceń pracowniczych? Jak długo należy być zatrudnionym, aby osoba polecająca dostała kasę? Szukam kogoś co się podzieli :) Post absolutnie serio. Zatrudniłem sie już w Bosh-u i gillette. Fajna dodatkowa kasa :)

witek
@Adam

spytajsie Zieminskiego i Kowalskiego oni sa łasi na kase Tylko onirobia takie numery

t654

strasznie toksyczny zakład pracy i Toksyczni ludzie.

Prezydent

Klusek !!? kiedy w końcu cię zrzuca z tego twojego złotego stołeczka bo jak mówią wszyscy w magazynie to ty raczej miernoto na dyrektora się nie nadajesz a tylko psujesz reputacje w tym zakładzie swoja głupota i debilizmem. Sam Dariusz koordynator mówi ze jesteś tępy cep nieogarniający i gdyby nie on to byś ledwo umiał marchewka na rynku handlować

Joł
@Prezydent

Dareczek jest taki sam. Świetnie dogaduje sie z Wojciechem wypełniając jego komendy.

Magazyn
@Joł

Przecież każdy z magazynu wie ze Klusek to głupek i psychopata ktory załatwił swojemu koledze prace lidera na magazynie Koziełkowi co 16 lat na paleciaku zapychał w Hutchinsonie.Teraz dwa przygłupy wyzywaja sie na ludziach

Dawid

Słuchajcie pracowałem tam jako operator wózka widłowego z zewnętrznej firmy i praca wygląda super jak na te czasy, ekipa na magazynie jest naprawdę spoko, poznałem wiele osób z różnego rodzaju doświadczeniami, są pewnie niedokładności co do zachowywania bezpieczeństwa na drodze ale nad wszystkim pracują cały czas ludzie od tego. Osobiście miałem również wypadki typu uszkodzenie towaru wywalenie itd i spotkałem się z opiniami tzw góry czyli Pana M i D kierownictwa magazynu że tacy pracownicy nie są tolerowani i robiąc takie rzeczy nie powinni zajmować się prowadzeniem wózka, widać ze to ich pierwsza praca na magazynie bo w niektórych szkody są na naprawdę duże pieniądze no ale nie każdy jest alfom i omegom a ja byłem świeżo po kursie wiec no zdarzyło się Reasumując jak chcecie tam pracować polecam zatrudnić się bezpośrednio przez firmę nie przez pośredników bo wiele stracicie

Jakub121

Czy pracował ktoś w utrzymaniu ruchu na stanowisku automatyk lub elektryk ? Jak z warunkami pracy i płacy ?

Lambada

Kiedy będą zbierane opinie o liderach i kierownikach? Chcielibyśmy podsumować ich krętactwa, kłamstwa, (usunięte przez administratora) dyskryminację, kulturę i ich obycie społeczne wśród ludzi.

@Lambada

witam ,co tam sie dzieje ?macie zwiazki zawodowe ?pozdrowienia z Gütersloh Miele

Goska
@Lambada

prosze o wirygodne skargi !

@goska

Uwiarygodnij się jeśli jestes z gutersloh ....podaj nazwisko , mail , tel. ..sprawdzimy w centrali.

liki
@goska

Jedyny związek w Miele To Związek (usunięte przez administratora) w HR, u kierowników i dyrektorkow .Tam te związki rozwijają sie bardzo prężnie. ) Bardzo boja sie zwiazkow solidarnosciowych by nie ponosic konsekwencji za swoje czyny

@123

nie ma problemu ! dlaczego mialabym klamac jestem w Zwiazkach Zawodowych Miele W Gütersloh jest nas 33 osoby nacodien pracuje w Magazynie czesci zamiennych !! Czytam od poczatku wasze wpisy i zdaje relacje !!!

On12345

Ile na dzień dobry wygląda wynagridzedzenie w Miele Operator produkcji, lider, pracownik magazynu?

******
@On12345

A ile Twoje?

trotka

hahaha oni i pomoc pracownikom. tam na stołkach jest sitwa (usunięte przez administratora) i sami krętacze którzy kryją swoje (usunięte przez administratora) przemiannie. W miele powinna być Inspekcja Pracy codziennie !!

Prawda

Nierzetelny pracodawca ! Nie polecam i odradzam!! Szkoda waszego czasu !

Oki

Oczywiście można iść do tego zakładu i oceniać anonimowo, tylko nikt na serio anonimów nie traktuje

Remo
@Oki

Ale jaki problem iść do kadr czy dyrektora i złożyć skargę na złe zachowanie przełożonego ? Jeśli rzeczywiście jest coś nie tak myśle ze nie powinni tego bagatelizować. Tylko trzeba mieć argumenty i trzymać się faktów. Czy nie tu jest problem ?

@Remo

W pełni się zgadzam, jest problem to mówi się i faktach. Obrażając publicznie mówiąc i grupie robisz krzywdę, a jak mają być ocenieni liderzy jeśli nie ma merytorycznych uwag, bądźmy poważni ...

nowiczok

Ale jak można oceniać ludzi którzy nie mają żadnego doświadczenia? Ta załoga produkyjna pewnie w 90%ludzi ich pierwsza praca w jakimś zagranicznym korpo. Widać, że czują niemiecki bat na plecach i są w stanie za upuszczony papierek na podłogę donosić na skargę. Na prawdę smutny widok. Zdarza się, że linia stoi i te miernoty by nawet koleżance obok brud z spod paznokcia wydrapywała bo kamera jest i zaraz przyjdzie Helmut i pałą po plecach da? Chorzy ludzie. Wiadomo trzeba trzymać poziom ale żeby donosić zamiast pomagać? Wstydźcie się pieprzeni karierowicze ha tfuuu na was (usunięte przez administratora)

Tuduj
@Remo

Widzisz jest problem i to spory. Stworzyła się klika nie do ruszenia,a zwłaszcza magazyn (pan Klusek,Ziemiński) no i z panią kadrową Krystyną na czele. Coby nie było to zawsze ty jesteś winna/winny, i żadnego problemu nie ma. Ankiety dotyczące przełożonych wypełniane przy przełożonym i przy pani z kadr? Serio? Do tego mowa ,że są anonimowe, serio?. Powiny być anonimowe i dla wszystkich,a nie wybrańców co się złym słowem nie odezwą bo są lepiej traktowani niż pozostali. Dyskrimancja na każdym kroku. Rozdajcie wszystkim jednego dnia, zróbcie urnę i zbierzcie kolejnego dnia. Ankiety powinien czytać sam dyrektor, inaczej będzie kolejny wał. Karowa przekaże Klusce, ten Ziemińskiemu i pana xy,zwolnią ,albo nie przedłuża umowy nie podając przyczyny bo nie muszą. Nagady z czapy że niby narażono firmę na straty finansowe czy inne,a oni nie mając ludzi do pracy zwalniając pracowitego człowiego tylko dla tego że miał inne zfanie nie narażają na straty? Tworzą wtedy się nadgodziny, kolejny czas na poszukiwanie nowych kandydatów, ponowne szkolenia itd... Mnóstwo ludzi narzeka na przełożonych z magazynu a nikt nic z tym nie robi, począwszy od Darecza, Ziemińskiego,przez Kluska kończywszy na Krystynie. Wszyscy się trzymają razem i za nic mają pracowników. Starsi zmiany też już zostali tak zastraszeni -prawda panie Andrzeju? O Kubusiu nie wspominając. Tylko Piotr się trzyma i potrawi stworzyć normalną atmosferę pracy, co strasznie nie jest na rękę dowodzącym. Ciekawe czy nowy dyrektor sobie poradzi z tymi wszystkimi układzikami i czy w ogóle będzie miał ochotę się tym zająć.? Czy po prostu skuli uszy po sobie, zostanie pod ich pantoflem i będzie tolerował dalszą dyskryminację magazynu/produkcji i przymykał oko na to co tam się dzieje. Jedyną osobą nie uczestniczącą w tym układzie magazynowym jest lider Sławek i tylko on trzyma ten magazyn,stara się motywować, wspierać słowem (że może jeszcze trochę i się pozmienia, odejdą bezmózgi Macieje,Dariusze,Tomasze) gdyby nie on to już połowy obecnie pracujących dawno by nie było. Chłop ma łeb na karku i potrafi naprawdę dobrze zarządzać ludzmi, czego nie można powiedzieć o właścicielu obszaru Dariuszu,czy kierowniku Maćku, czy dyrektorze. Kadry to inna para kaloszy. Ciekawe po jakim czasie pan dyrektor zauważy że pani Krystynka działa na szkodę firmy, układy, układziki (np.firma gotująca posiłki,albo ubezpieczenie compensa) mało nie dostała więc musi się z umowy wywiązać. Życzę powodzenia panie T.Kowalski i choć już nie jestem waszą pracownicą to miłobyłoby usłyszeć że ma pan jaja i w końcu ludzie zaczynają pozytywnie opiniować waszą firmę i zachęcać ludzi do współpracy. Obecny układ chyba nie wpływa pozytywnie na zatrudnienie nowych pracowników o czym może świadczyć konieczność korzystania z różnych agencji pracy. Życzę wytrwałości i pozbycia się ludzi którzy budują złą atmosferę i tworzą układy nie do ruszenia.

ten
@Tuduj

Trzeba uderzyć z tym tematem do nowego dyrektora. Może na start będzie chciał coś z tym zrobić i wywalić tych leszczy? Lub tak przeorganizować ludzi aby zapobiegać tworzeniu klik kierowników (miernych) bo to powoduje toksyczną atmosferę i rotacje pracowników. Ryba psuję się od głowy.

Sigma
@ten

Brawo!! Walczmy o to by tych ludzi ktorzy działają na szkodę firmy stosujące (usunięte przez administratora) i układziki na swoją korzyść finansowa i stanowiskową wyżywając się na ludziach i nie mając pajecia o swojej pracy zostali natychmiast zwolnieni z Miele.!!

36sos
@Tuduj

Dokładnie cała prawda o magazynie. Tu panuje całkowita anarchią mobbingerów pod szyldem pseudo dyrektor, kierownik, liderzy z polecenia dyrektora ze swoich byłych firemek. CI ludzie są do natychmiastowego zwolnienia. Miejmy nadzieję że nowy Dyrektor się tym zajmie

Rrr
@36sos

Nowy Dyrektor będzie tylko kolejnym pionkiem. Najważniejsza jest i będzie tylko cyfra. Znam Pana Dyrektora z mojego byłego zakładu. Nie liczcie na cuda.

Remo
@Tuduj

Fakty , tylko fakty. Niestety ale wydaje mi się ze to tylko pomówienia niezadowolonych , pewnie z różnych powodów . Anonimowa ocena , daj spokój , połowa Twoich kolegów napisze ci żeś (usunięte przez administratora)I nawet nie będziesz wiedział dlaczego , może masz lepsze ciuchy albo auto lub dom czy mieszkanie. To pewne jak bank ze obrobią ci (usunięte przez administratora) jeśli choć kiedyś uwagę im zwróciłeś albo coś powiedziałeś. Zobacz co się dzieje w internecie choćby tu dlatego tylko ze anonimowo . Żadnych faktów tylko przełożony zły. Zawsze będzie zły bo rola przełożonego wymagać więcej niż pracownik chce z siebie dać.A ci co tu żale wylewają nie chcą dać wiele - to Wiesz doskonale.

nick
@Remo

Ci co chodzili juz dawno nie pracują w tej firmie.............

@Remo

idz zlóż, juz czekają na twe skargi , chętnie pomogą wysłychają . ...sprawdz jak to działa, pozniej napisz jakie efekty.

...

Jak nie jesteś z Asco nie masz szans na rozwój czy awans. Tylko pracownicy z tej firmy awansują, mają monopol na dział jakości

Pp
@...

Oczywiście panele mają pierwszeństwo, blisko Mirisława

@...

Widocznie jakość w Asco jest w cenie.

@...

Nie sądze, wszystkie te osoby to dupolizy.Wszystko w temacie.

...

Świat jest odbiciem Twoich myśli. To co widzisz, myślisz i odczuwasz wypływa z Twojego nastawienia i Twoich przekonań. Najłatwiej oczywiście zauważać w ludziach ich braki i słabości. Jednak zastanów się czy skupianie uwagi na wadach innych nie pochodzi z braku akceptacji samego siebie?

Maruda

Wolę być na zmianie z dupolizem niż z taką marudą, która imponuje tylko tym że narzeka albo obrabia du.. nieobecnym.

D
@...

Czyli przyznajesz że twoja wadą jest wchodzenie w (usunięte przez administratora) Brawo Ty.

@D

Wstyd mi za ciebie że życzliwy, sympatyczny, przyjazny, miły, usłużny, układny, kulturalny, dobrze wychowany, taktowny, serdeczny, ułożony, przyjacielski, grzeczny, obyty, znaczą w twoim swiatopogladzie znaczą (usunięte przez administratora)

Cv
@...

Pierwsza która się dostała zna się na pracy ale niestety odpowiednio przygotowuje koleżanki z byłej firmy do rozmów żeby dostały się a one to już inna historia.

Marzena.
@Cv

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd informacjami, że przygotowywałam je do rekrutacji. Osobiście nie polecam pracowników, gdyż wiem z doświadczenia jakie skutki niesie za sobą "polecenie osób do pracy" i to jeszcze w tym samym dziale...

@Marzena.

Skąd wiedziałaś że o Ciebie akurat chodzi. Uderz w stół a nożyce się odezwą

Marzena
@...

Pozdrawiam :) tyle w temacie...

@Marzena

Wszystko bardzo ładnie się nagrało

remigiusz
@...

Wróć na ziemie i patrz realnie na świat bo oczami duszy to możesz tłumaczyć innych w kościele.

#
@...

Co za brednie ............

Hubi

Dlaczego Koordynatora Dariusza. K z magazynu wyrzucili z BSH? Dużo ludzi o tym mówi. Podobno jakaś gruba sprawa. I podobno to samo robi co tam robił lecz tu mu to uchodzi płazem przy ciemnym dyrektorku. Wojciecowi. K

BSH
@Hubi

darek darek darek… taki smarek tez jest potrzebny w firmie kto będzie się śmiać z (usunięte przez administratora) żartów wojtka kto będzie robić kawe mackowi przecież nie osoba na poziomie z wyższym wykształceniem.

Monia

Dla nowych pracowników informacja. Nie traktujcie Miele poważnie.bo ta firma to Jedno wielkie (usunięte przez administratora) z grobową atmosferą żywego trupa i wymiotnymi reakcjami na panujące tam układziki. Panujący tam smród z pól nawożonych gnojem idealnie pasuje do klimatu tej fabryki.

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.