Sanpro Synergy Sp. z o.o.
0 0 6 5 1
Honorata Nowy wpis

Sanpro Synergy Sp. z o.o. rekrutuje pracowników m.in. dla ArcelorMittal Poland na Śląsku i w Małopolsce. Na https://www.infopraca.pl/pracodawca/sanpro-synergy-praca/1056859 dostępnych jest aktualnie dużo ofert pracy. Czy ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji za ich pośrednictwem? Podzielcie się doświadczeniami z rozmów.

Dawidow Nowy wpis

Stabilne zatrudnienie dobra płacą i premie dodatkowo catering Obecnie akcesoria kolejowe w hucie królewskiej Chorzów metalowców 13 poszukują do pracy

Igor Nowy wpis

Początki nigdy nie są rewelacyjne ale później dużo zależy od naszej pracy, ja polecam.

janek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Zatrudnilem się przez sanpro na hutę w sosnowcu i tak szczerze powiem spodziewałem się troche lepszych zarobkow jak na 4 brygadowke.Robota dla wariatów. pozdrawiam wszystkich hutnikow

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ula

Jakaś przyczyna jest tej ciszy? Warto szukać pracy w firmie?

TakNie

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Sanpro Synergy Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

TakNie

Zostaw opinię o Sanpro Synergy Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Sanpro Synergy Sp. z o.o.