Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Świeże awanse niektórych liderów z szeregowych pracowników nic dobrego nie przyniosą ... 3-cia zmiana ????? :P:P:P:P

my-aro

Zrobiliśmy eksperyment : po wysłaniu przez 4 osoby Cv na konkretne stanowisko - nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi...więc spreparowaliśmy 15 sztuk Cv konkretnie pod dane stanowisko, z uwzględnieniem wykształcenia , kursów , umiejętności i praktyki... ZERO ODPOWIEDZ !!!! myślimy ,że ta firma tego nie czyta, robi zatrudnienie tylko w gronie własnym,z polecenia lub najtańszych pracowników z minimalnymi oczekiwaniami Tu się nie liczą dobrzy i wykształceni pracownicy - ogłoszenia są tylko - BO MUSZĄ BYĆ !!! Do oceny pozostawiamy indywidualnie ................takie są nasze odczucia !!

Maruda
@my-aro

Ciekawe czy to nie zmyślona historyjka z agencji, której kandydat odpadł bo CV nie pokrywały się z rzeczywistością . Może tej samej co ostatnio aktywnie sobie buduje bazę zarobków, pytając na innych firmach w tym samym stylu o stawki. Fajna baja bo 4 kumpli się by zgadalo, zaaplikowało i nie dostało odpowiedzi. Tak bardzo chcieli tam pracować, że zamiast szukać dalej to sobie test zrobili i fabrykowali 15 CV spędzając nad tym planem, przy piwku kilka godzin. Wysyłali wiarygodnie przez kilka dni. No sorry mi by się nie chciało i bym spróbował gdzie indziej. Wciskajcie kity dalej. P.S. Aplikowalem wiele razy, w różne miejsca i wychodzilem z założenia, że to nie ja trace jak nie oddzwonią, aż w końcu ktoś się odezwał i jest mi tam ok.

my-aro
@Maruda

człowieku nie wiem o czym mowisz...i nie masz pojecia ja pracuje w firmie i zarabiam 2 -3 razy tele co tam mogę zrobić.. tylko z dala od domu wiec pieniądze nie maja znaczenia !!! moge zarobić 5 tyś ale w domu 400 m od ... tylko czemu ta firma w ogłoszeniach nie podaje zarobków !! czego sie wstydzi!! wiele firm podaje w ogłoszeniach na konkretne stanowisko ,jakie są zarobki a ta nie ...to na co liczy !? tylko na naiwnych ?

Neutralny
@my-aro

My-aro. Jak Ci się tak dobrze wiedzie i zarabiasz takie kokosy, po co się zajmujesz opluwaniem ludzi pracujących w innych firmach? A może nie jest u Ciebie już tak kolorowo skoro plujesz jadem na każdym kroku a może konkurencja Cię podesłała...

nikt nikogo nie opluwa
@Neutralny

nikt nikogo nie opluwa , tylko stwierdza fakty , a jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to idź do szkoły!

Weri

Stoliczki i krzesła na zewnątrz. Suuuper! Narescie zaczynają się postepy. Pamiętajcie że my jesteśmy tam dla was, ale wy też powinniście być dla nas. Więcej dobrych pomysłów dla komfortu pracy. Brawo Miele!!

Roześmiana
@Weri

I Ty nazywasz to postępami? Postępem i zadbaniem o pracowników byłoby np. poprawa komfortu pracy aby człowiek nie kisił się jak w puszce. A nie kilka stolików przy których nawet nie zdążysz usiąść. Postępem będzie również traktowanie pracowników na jednym poziomie a nie tak jak postąpili podczas podwyżek!!!

Werisreli
@Weri

Jeżeli uważasz że wystawienie trzech stoliczków poprawia komfort pracy to chyba komfort liderów lub tych których przerwa zamiast 5 minut trwa 15 min a zamiast 20- 40 min. Postępem byłaby klimatyzacja hali i poprawa warunków podczas 7,5 godzin spędzanych wewnątrz a nie podczas przerwy. Dostawienie stoliczków to w końcu dodatkowe miejsca do tego żeby podczas przerw każdy mógł usiąść bo wiecznie brakuje miejsc podczas długiej przerwy. Nie raz, nie dwa zdarzało się że pracownik z tacą stał zdezorientowany bo brak jakiegokolwiek miejsca żeby usiąść i zjeść jak czlowiek. A hasło że jest druga stołówka na magazynie - "brawo Miele" ciekawe kto ma czas by po staniu w kolejce po obiad iść jeszcze przez pół hali po ty by znaleźć wolne krzesło.Widać że pomysł ze stoliczkami zamydlił co niektórym oczy bo żarcie jest poniżej krytyki, kartofle jak dla świń wyglądają jakby były dopiero co rozmrożone, stare surówki które kolejny dzień z rzędu królują w chłodni i fajnie byłoby zjeść zupę z ugotowanymi ziemniakami które nie stukają o styropian.

Goście goście w Ameryce

Każdy kto chce się zatrudnić w tej firmie jest niespełna rozumu oraz musi być desperatem zawodowym...Ta firma do tej pory nie spełniła nawet połowy z obietnic, które dawała praownikom przyjmowanym na samym początku. Myślisz że zarobisz fajną kasę? To raczej nie tu, bo pod względem płacowym ta firma raczej się nie wyróżnia. Płacą podobnie jak wszędzie. A ta kanciapa stoi w środku pola w Ksawerowie gdzie żadna komunikacja miejska nie dojeżdża. Jeśli chodzi o kadrę kierowniczą to mogę napisać tylko tyle, że nie mają za grosz szacunku do pracowników, no chyba że do dupskowłazów.... Czasami jak się przyglądam to zastanawiam się czy ten dupowlaz to nadal on czy to już ta druga osoba... Liderzy którzy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają zadbają o to żebys czasami się dobrze nie czuł w pracy... Jednym słowem (usunięte przez administratora) Jeżeli lubicie takie klimaty to zapraszamy... I pora spojrzeć w końcu kochane biuro prawdzie w oczy i przekwalifikować kadrę kierowniczą jeśli chcecie mieć tam tak miło jak na początku wrozyliscie. Szanujcie pracowników a i my będziemy Was szanować! Pozdro

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Benia

Nie polecam. Liderzy i kierownicy za nic mają zwykłego pracownika. HR trzyma stronę w/w,a tobie nie pasuje to sobie zmień. Nie rozwiązują żadnych problemów. Zarobki jak wszędzie. Chętnych do pracy brak, na magazyn podobno zatrudniają osoby bez doświadczenia i świeżo po kursach na wózki. Awans z zewnątrz tylko po znajomości, chyba że donosisz i dobrze robisz liderowi to masz stanowisko. Wielki Pan lider Tomasz traktuje nas jak .... dziwię się że jeszcze tu pracuje,a kierownictwo nic z tym nie robi. O magazynie możnaby pisać długo,ale nic pozytywnego tam nie znajdziecie, jak toś lubi być j...ym na każdym kroku, to zapraszam. Pan Maciej ze swoim partnerem od kawki Dariuszem nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Magazynierzy cały czas na nich narzekają, kilka razy rozmowy przeniosły się na wyższy poziom -dyrektor i HR,ale i to nic nie dało, widocznie firmie odpowiada polityka ciągłej rekrutacji. Grobowa atmosfera tam panuje, chłopaki często nie mają czasu nawet za potrzebą się udać,ale kiero z dyrektorem problemu nie widzą. Spóźnisz się do pracy nagana, nie zdążysz dowieźć towaru na czas bo musiałeś odebrać ważny telefon, długa pogawędka i straszenie naganą. Pracujesz od za 05:55 do 14:05, za 1-2 min.wcześniejsze udanie się na 3 piętro po schodach do szatni straszą konsekwencjami. Zastanówcie się drodzy kilka razy. Może jeszcze słówko do przyszłych magazynierów, lepiej aplikujcie do nas na linie to tylko 100zł brutto różnicy ,a praca o wiele łatwiejsza, czystsza, a i ciśnienia takiego nie ma. U nas też liderzy i kiero mają sporo za uszami,ale jak słyszę co się odwala na magazynie to jest dramat. A dyrektor nic, kadry nic. Dobrze im na swoich stołkach, po co robić coś żeby w firmie było lepiej. Jeżeli jednak się zdecydujecie na tą stratę czasu przychodząc tu do pracy to dajcie znać, ja obecnie pracuję u konkurencji i jest o niebo lepiej. Trzymajcie się cieplutko. Pozdrawiam.

Goska

Witam ,prosze o wiarygodne opinie o warunkach pracy w Miele Ksawerow. Jestem dzialaczem Zwiazkow Zawodowych w Miele i jestem gotowa na wspolna wymiane zdan !Pozdrawiam

Teraz ja
@Goska

Niżej jest mniej więcej opisane jak to wygląda. Pracowałam tam chwilę. Współczuję osobom, które tam pracują. Liderzy nie mają szacunku do pracowników. No ale nie mnie to już oceniać.

Agnes
@Teraz ja

Też pracowałam tylko trzy dni kierownictwo i liderzy tej firmy poniżej totalne (usunięte przez administratora) Kierownik z BSH Paweł (usunięte przez administratora) i niedouczony (usunięte przez administratora) współczuję tylko tym ludziom którzy muszą pracować z takimi nieukami . Też wcześniej nie zanim poszłam do Miele nie brałam opini negatywnych pod uwagę ale niestety sama się przekonałam że kierownictwo poniżej poziomu totalne (usunięte przez administratora) nie szanują drugiego człowieka .

Nikodem
@Goska

Jakie związki???

Był i już go nie ma

Wyższe stanowiska tylko i wyłącznie po znajomosci szczególnie logistyka ( hutchinson ) ale to sprawa dyrektora… kierownik zero podejścia do ludzi ,ignorant, dużo wymieniać ….., barista z Darkiem kolejnym nieukiem bez znajomosci języka i bez wyksztalcenia wyższego(kordynator) wywalonego z BSH co cały zakład zdaje sobie z tego sprawę bo wielokrotnie się skompromitował kompletnie nie nadającego się nie na dane stanowisko od 7 do 8 potrafi kawę pic w biurze co można sprawdzić … ze wszystko mu wolno …w (pracy ) ja rozumiem ze komuś sie udało ale na jego temat ciśnie kaZdy dyrektorzy na zebraniu słuchający jak kiedyś chciał powiedzieć coś po angielsku to cały zakład cisnął bekę już nie wspone o ludziach z działu jakosci. (usunięte przez administratora) gosciu jak ty możesz sobie w twarz spojrzeć i sie durnie uśmiechać

Nigdy w życiu w Miele

Wszystkie osoby które chcą zacząć pracę w tej firmie Miele Ksawerów to radzę się zastanowić 1000 razy kierownictwo poniżej poziomu totalne (usunięte przez administratora) . Ja zanim poszłam do tej firmy nie brałam pod uwagę opinii negatywnych lecz to co ludzie piszą o tej firmie to jest prawda też pracowałam w tej firmie Miele trzy dni kierownik z BSH Paweł (usunięte przez administratora) jakich mało w BSH nie mógł rządzić to jest w tej firmie podpierdalacz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Teraz ja.

Praca może ciężka nie jest ale... Dwie przerwy po 5 minut, które oczywiście trzeba odrobić. I w ciągu tych 5 minut musisz zjeść,o ile jesz, i pójść do toalety. Przerwy te raczej nie dotyczą liderów bo oni zamiast 5 siedzą i po 20 minut. Poza tym pracując na montażu nie ma opcji pójścia do toalety bo nie ma kto Cię zastąpić. Jak lider nie jest na jakimś spotkaniu to ma konferencję przez komputer. Kobiety mają przechlapane. Oprócz tego jest przerwa obiadowa 20 minut. Problem z tym, że obiady non stop te same i ciągle brakuje dla wszystkich. Nawet w południe, nie mówiąc już o wieczorze. Pieniądze są śmieszne za taki system pracy, gdzie zaraz będzie 3 zmiana. I jeszcze to sprzątanie. Coś nawali, sprzątasz. Nawet po kilka razy dziennie. I zapomnij o urlopie. Nawet na żądanie. Od razu na dywanie będziesz. W ciepłe dni pot się z człowieka leje bo w tych grubych ciuchach nie idzie wytrzymać. No i te maseczki FFP2. MASAKRA. Szatnie są na trzecim piętrze. Winda często wyłączona z użytku. Brak klimatyzacji i okien.

Nie śpimy lecimy

Podwyżka bo się pali a ludzi nie ma na 3 zmiane Chyba sobie kupię kompielowki nowe na lato… Już widzę jak latam po FALI w nowych szortach ZA HAJS Z MIELE po nocnej zmianie WYPOCZĘTY

Będzie dobrze

Ludzie masowo się zwalniają nie ma miesiąca żeby więcej osób przyszło niż się zwolniło a rusza 3 zmiana wiec potrzebujemy ślusarzy,malarzy,,,każda osoba szuka nowej pracy …. Każda! Oprócz dyrektorów €€€ u nich jest fajnie cacy cacy… ale bez pomysłu byle 10 wpadła wypłata i plaza… piękny początek ! BRAWo Po co siedzieć w miejscu gdzie każdy ma wyje… nikt nie myśli żeby cokolwiek zmienić na lepsze no to jak ma być lepiej… to jest ledwo początek firmy gdzie jest klęska na starcie z ludźmi gdzie maja wyje… TOTALnie i to każdy dział P.S jak kto woli ale na (usunięte przez administratora)fajnie się pracuje bez stresu

AriPar

Polecenia pracownicze w Miele haha buhaha za 450 zł to można zapłacić za polecenie dyrektorów , kierowników i liderów bo to najmniej potrzebni ludzie w tej fabryce którzy marnują tylko kartki ksero. Za konkretnego pracownika fizycznego to 4500zł i to minimum biorąc pod uwagę że pracownik byle jaki w Niemczech zarabia 11.000 tys zł.

Nair
@AriPar

Drogi AirPair. Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że całkiem wysoko się cenisz. No cóż, nikt nikogo na siłę nie trzyma, a inne kraje europejskie gdzie zarabia się lepiej ,nie są wcale tak daleko. Jak to mówią do odważnych świat należy , a inni wolą tylko narzekać

Polak
@Nair

Jest Polakiem to się ceni. A ty kim jesteś?

Hehe
@Polak

A co jest w tym cennego? Polaku biedaku cebulaku ;-)

Liniowa wszystko słysząca

Hubercik!? ładnie to tak obgadywać i oczerniac kolegów z pracy a dokładnie z magazynu. Przeciez kazdy wie że jesteś pierwsze ucho ale uważaj co mowisz i jak mówisz konfituro od siania zamętu i nieprawdy. Rżniesz dobrego kolegę a za plecami jedziesz równo po fajnych ludziach.

Pisus
@Liniowa wszystko słysząca

To prawda.

Ździchu
@Liniowa wszystko słysząca

Wystawiasz opinię na forum zamiast powiedzieć jemu to prosto w oczy ale taki kozak widać jesteś. Poza tym nie ogarniasz nawet faktu że ta strona jest przeznaczona do opiniowania pracodawcy a nie wylewania żalów do kolegów. Żal że takie dekle przechodzą przez sito rekrutacji do tego zakładu.

pan kotek

Pojawiły się ogłoszenia w waszej firmie Miele na lidera Lini, Lidera magazynu i starszego magazyniera. Chciałbym aplikować bo jak słyszałem od pewnego doktorka zastępcy Lidera to nie trzeba się znać na robocie, można mieć dwie lewe ręce i nie musieć za dużo myśleć i robić by tam objąć takie stanowisko. Sławek pozdrawiamy z Hutchinsona, Ty to potrafisz się ustawić byku. Zawsze umiałeś przycwaniakować by się nie narobić. Ile masz tam na rękę? Podobno nieźle ci za to płacą i tylko 6 ludzi masz pod sobą. Mega Robota! Pozdrów Dyrektora co ci robotę tam załatwił wiesz o kogo chodzi. Trzymaj się może niedługo się zobaczymy. Czy macie tam jakiś Autobus?

Sławomir Kabat
@pan kotek

Masz złe informacje mam 8 osób

Roboto
@Sławomir Kabat

Chciał być pasterz wielkim Panem wiec obstawił się baranem :)

pancia

Ile byś nie pracował,Zawsze znajdzie się jakiś który robi mało,ledwo co wie a zarabia więcej.

Kupa

Niech mama kupuje szybko pampersy bo zajszczany będziesz wracać do domciu

Pp

Pracowników brak. Sporo się zwalnia, duża część na chorobowym, a ci, którzy jeszcze przychodzą do pracy w czwartek popracują w nagrodę od 4:55 do 14:05 w maseczkach przeciwpyłowych - przydział 1 szt. na zmianę w nie wietrzonej hali. Wszystko w trosce o zdrowie pracowników.

Jak
@Pp

Zawsze mozesz poszukac pracy gdzies na dworzu. Zaczyna sie sezon wiosenny wiec koszenie trawy i granienie zeszlorocznych lisci. Moze dozorca?

jak
@Jak

prosze nie badz taki madry

Ppe
@Pp

Pozwolę sobie skomentować brak przewietrzania , zwłaszcza że często po plecach wieje ponieważ właśnie jest wietrzone. Jeśli chodzi o maseczki to ten typ jest rekomendowany przez większość ekspertów ze służbami sanitarnymi włącznie. Jak maseczki były bawełniane było źle, jak są profesjonalne też źle.Powiem szczerze trudno dogodzić a narzekać zawsze bardzo łatwo...

KARIERA

Teraz robimy zawody kto chce zostać dalej w firmie daje like i lecimy 3 zmiane za hajs z tamtego roku!!!! A.moze zróbmy 1 zmianę i niech będzie NORMALNIE .

Wilk syty i owca cala

Sama praca nie jest ( w moim przypadku NIE! była taka zła- bo się zwolniłem) przychodziłeś, robiłeś swoje i do domu, ale kierownictwo/przełożeni w zakładzie to poziom dna i 5 metrów szamba.

Ren,n

Wszystkie panie z biura powinno wywalić się z roboty (usunięte przez administratora)/ najpierw się umawiają i mówią że dadzą znać o postępach procesu rekrutacji i (usunięte przez administratora) od dwóch tygodni zero odzewu i tak jest praktycznie przy każdej rekrutacji/ 3 razy składałem CV w przeciągu 8 miesięcy/ były 3 rozmowy i ani razu nie oddzwaniają. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.