Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Jajeczny

Święta zbliżają się wielkimi krokami a co z premia swieteczna? Nowy dyr zapomnial że rok temu rzucili coś na jajko? No tak. Nowy dyr, nowe cięcia.

$$$$$$
@Jajeczny

Było zebranie z dyrektorem to trzeba było pytać. No tak, tacy właśnie siedzą cicho a na GW wszystkie żale. GW wylęgarnia (usunięte przez administratora) części narodu.

@$$$$$$

A po co pytać? Żeby kłamstw słuchać? Już było mówione jakie pensje konkurencyjne w miele są. Najlepsze na rynku. Chyba warzywnym. Dyrekcja myśli że upośledzonych zatrudnia i banialuki można wkręcać.

@Jajeczny

Dziękujemy za życzenia i zajączki :-) oraz pięknie przystrojoną stołówkę

Strach się bać

Najgorsi są tacy bez charakteru - odezwać się nie umie , odejść nie ma odwagi a po kryjomu bez identyfikacji głupoty wypisuje

Pracownik produkcji

Co się tam w tym dur dzieje ze my ciagle stoimy. Tam chyba nie wielu umie coś zrobic. Niby nabijają się z wszystkich a sami widac

dAREK
@Pracownik produkcji

Z magazynu wózkowi ciągle jeżdżą i rozgadują ze DUR nic nie robi i tylko oglądają filmy na komputerach wiec nie maja czasu by cos robic

Iwona

Nie uważasz, że takie rzeczy lepiej powiedzieć kierownikowi, niż pisać tu na forum? No chyba, że kłamiesz bo go nie lubisz?

nick

Koleś podejrzany, donosi do przełozonych , a wypytuje udajac kolegę,

Mam pytanko na jakich warunkach zatrudnienie na magazyn Jaki socjal jest w miele Jak z nadgodzinami to wygląda dużo /mało

Nawrocki Jerzy

Ciagła rotacja pracowników przez niewykwalifikowanych ludzi na stołeczkach. Zatrudniaja na rok a moze dwa i mozesz sie pożegnać z praca. Stała umowa tylko dla pupilków i znajomków

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jakie są mocne strony pracodawcy Miele?

Borys

Obiady, obiady, obiady????

Pracownica
@Borys

Obiady są bardzo dobre,porcje duże. Zupa jest za darmo a drugie danie 5zl.

@Pracownica

Obiady świetne :D prawie zawsze rewelacje żołądkowe, do tego tydzień w tydzień to samo... porażka!!

Nie ma żadnych mocnych stron

Maruda

Myj ręce. Nie będzie rewolucji.

Pp

Potwierdzam

W domu codziennie masz cos innego na obiad????

Brak

Brak tej firmie mocnych stron

Magazynierzy

A jak tam atmosfera na magazynie ? podobno znów kilku wyleciało i daja nawet 8 tys żeby spadać i przestać gadać.

Dyzio

Żadne niestety

jovitta

oo obiadki sa tak dobre ze od zaraz po zjedzeniu nie możesz oderwać się od kibla

pip
@Magazynierzy

nie dosc ze korupcja ze strony dyrekcji to jeszcze ukrywanie i zatajanie pewnych spraw za które grozą poważne konsekwencje prawne. Chetnie PIP i Sądy pracy by się o tym dowiedziały

turban
@pip

zmuszanie do wykorzystania urlopu kiedy zakład stoi jest notoryczne. Łamanie art. 154 KP to standard.

Ccc
@turban

To idz do pracodawcy ktory cie nie bedzie zmuszal do wybrania urlopu a nie zalisz sie na forum jak rozwydrzony bachor

Aleksander
@Ccc

Wiesz, każdy ma prawo napisać co mu przeszkadza w robocie. Od tego w końcu jest forum. Jak jest z tym urlopem? Nie można wziąć wolnego w wybranym terminie tylko szef o tym decyduje? Trochę słabo.

On
@Aleksander

Nie można.

Ścibior
@jovitta

To po co je jesz? Normalnie nigdy nie mogłem tego pojąć. Wraca z przerwy jeden z drugim i od razu krytyka obiadu. I tak codziennie. Jestem nie zadowolony to nie chodzę na stołówkę i nie jem.

@Ścibior

Oczywiście że tak. Masz rację Jak nie smakują firmowe obiadki zawsze możesz sobie przynieś kanapki z domu

Emi

Może są niesmaczne ale za to po nich mam sraczke. Jak po dzisiejszym ala spagheti.

Nie sa zle
@Emi

Ale faktycznie rozrzutnik niezly potrafi byc czasami

Nie najgorsze
@Emi

Mi tak smakuja czesto mam zaparcia wiec lepsze niz hepaslimin

Brak

Sylvia
@Pracownica

obiady byly dobre ale kiedys teraz to poprostu makabra juz dawno nie jem. Zupa darmowa - woda i przyprawy,kto sie łaszczy ten je.Drugie danie to tłuszcz podobno kupuja najtanszy łój do okraszenia niedogotowanych ziemniakow. Ludzie czesto maja rozstroje zoladkowe i nie zanosi sie na poprawe.

Wstyd

Czy firma odniesie się do tego, że wciąż nie wycofała się z rosyjskiego rynku? Cały czas jest w top 50 światowych firm które płacą tam podatki pośrednio wspierając ruska inwazje i mordowanie ludności cywilnej. Żałosne jest pudrowanie tego faktu zbiórkami na pomoc uchodźcą.

Ja :)
@Wstyd

Może bez upolityczniania poczynań firmy !!! tym bardziej ,że nie masz pojęcia co się dzieje w tym temacie ,bo za dużo TV weszło ....... a umowa z gazownią zerwana ???

@Ja :)

Bo niby czemu? Światowy bojkot produktów Miele wyrządzi większe straty dla firmy niż wycofanie się z rynku wroga 95% ludzkosci. Co ty wgl porównujesz węglowodory do prania gaci w pralce automatycznej? Nie oglądam telewizji od lat bo dbam o bhp umysłu. Zabłysnąłeś jak bayraktar w ruski T80

*******
@Wstyd

Człowieku rozpędź się a ściana sama się znajdzie. A może się zwolnij z pracy bo pracując w tym zakładzie pridukujesz sprzęt, który trafia na rynek wschodni więc sam posrednio to wspierasz idąc twoim tokiem myślenia, z kim ja pracuję.

@*******

Jesteś po prostu zbyt prymitywnym człowiekiem aby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. I to w sumie nie jest nic nowego bo ponad połowa Polaków w sondazach twierdzi, że nie płaci podatków. A 500+ i 14 emerytury to Kaczyński że swojej kieszeni daje.

greg
@Wstyd

Ale Polaków to można tyrać? Tak się poliniaku martwisz banderowcami? Typowa lewacka gn*da tresowana na Wyborczej.

greg
@Wstyd

A z czyjej kieszeni pustaku michnikowski pójdzie utrzymanie Ukraińców?

******
@Wstyd

Wstyd to jest rekruterce że cię zatrudniła, lepiej trzymaj się mocno tej pracy bo to jest twój szczyt osiągnięty wielkim szczęściem ale najlepiej było by cię wymienić na kogoś z Ukrainy w ramach pomocy.

Piotrek

Przeliczając koszt życia i paliwo na dojazdy Stanowczo stwierdzam że się nie opłaca tu pracować. Więc na początek zwolniono.

brum brum

500 brutto premi ?! chyba lepiej już nie tankować samochodu tylko być na l4 w domu na to samo wyjdzie w pensji

@brum brum

Tak dokładnie jest jak ktoś ma samochód z silnikiem diesla i kilkanaście kilometrów dojazdu przy cenie aktualnie 8zł za litr a będzie w przeciągu tygodnia powyżej 10 to jak najbardziej opłacalne jest siedzieć na zwolnieniu. Widać, że temat podwyżek w ogóle nie istnieje nikt o tym nie mówi to jest niezrozumiałe dla mnie. Jak nie będziecie mieli co do gara włożyć to może ktoś coś mruknie? Bo zaraz zwykły chleb będzie kosztował 15zł.

Rajd
@brum brum

Pewnie że lepiej na zwolnieniu. sprawdzone????????

Lubicz

Po urlopie już mozecie nie mieć pracy.

Cyk
@Lubicz

Lubicz , dzięki za info . Już składamy wymówienia , gdzie będzie praca ?

Wołodia

Do Adama Topolskiego wojewody w Ksawerowie jest wysłane zapytanie o przyjęcie do pracy w Miele 200 uchodźców osiedlonych w Pabianicach.

Gieroj
@Wołodia

A dlaczego mają przyjac ukraincow? Maja zwolnic Polakow a ich zatrudnic?

@Wołodia

Do zbierania papierków i odkurzania przy linii aby nasze dziewczyny nie musiały tego robić ok. Jeszcze ubikacje ogarniać bo po obiadach wszystko zasrane

@pracownik

Poziom wypowiedzi - tragiczny . Wiesz co to szacunek? Jeśli ja miałbym na podstawie takich opinii wyrobić opinie o firmie - wyrobiłbym sobie ja na pewno o pracownikach - niestety krzywdząca vs fajni ludzie, którzy w Miele przeważają

Nadia

Dlaczego Miele odmawia przyjęcia do pracy Ukraińców? Wysyłaliśmy tyle CV i żaden z nas się nie dostał. Czy to dyskryminacja obcokrajowców?

@Nadia

Bardzo dobre i odpowiedzialne podejście. Oby jak najdalej od przyjmowania ukraińskich gierojów. Jak zaczną przyjmować ten motłoch to fabryka upadnie. To nie jest bsh gdzie 90% pracowników to ukraina i składają pralki czy suszarki na eksport do rosji. Tak ogromna ilość sprzętu z bsh szła do rosji a z suszarek to pociągi pełne na rosje. Temu niemiaszki są tak niechętne do dostarczania broni ukrainie bo mają z nimi zakontraktowane biznesy!. Wstyd mi przed znajomymi, że pracuje u niemca..

suchy pet
@Nadia

I to wgl jest abstrakcja. Ukraińce skręcają niemieckie pralki żeby ruskie mieli w czym prać i suszyć onuce hehe

@pracownik

Aż żal w tej sytuacji słuchać takich beznadziejnych opinii. Nie ma znaczenia , czy jesteś Polakiem czy Ukraińcem- zawsze trzeba być uczciwym w tym co robisz i w tym jak i co mówisz . Widzę, że historia Ciebie też nic nie nauczyła . Smutne ...

Yo

Hej, dostałem okazję pracować jako lider zespołu. Może ktoś coś powiedzieć o firmie oraz warunkach pracy?

Yony
@Yo

Wal jak w dym , z opinii wychodzi ze na niczym nie trzeba się znać , nic się nie robi. Wiec to praca stworzona dla Ciebie , napiszesz potem czy to wszystko prawda i jak wyglada od środka. Będzie to ważne dla pozostałych mających ochotę przyjść do Miele ale trochę wystraszonych wpisami tutaj.

Wilo
@Yo

Dawaj nawet się nie zastanawiaj. Luzik będziesz miał i obijał się cały dzień.Dolaczysz do zacnego grona przygłupawych nierobów.

Maja

Witam interesuje Mnie dojazd busem z Łodzi do fabryki Miele.Z tego co się orientuję to zaczyna trasę z Centrum z ulicy Mickiewicza-Kosciuszki czy ktoś dokładnie mógłby napisać z którego miejsca.Bardzo proszę o odpowiedź ????

Koleżanka

Ciekawe czy Kierownik Paweł ze zmiany A spójrzmy na ludzi którzy tylko robią nadgidziny 100 % A jak potrzeba zostać na 50% płatne to osoba ma to gdzieś bo za mało płacą. Jak tam niektórzy robią nadgidziny z lini montażowej na innym dziale bo sie u siebie nie chce robic ...

Rozczarowana

Niestety potwierdzam negatywne opinie na temat tego pracodawcy. Podejście do pracowników poniżej krytyki. Zastraszanie i szantaż stają się coraz częstszą praktyką. Wyciąganie konsekwencji za wzięcie postojowego zamiast urlopu, zwalnianie pracowników żeby zastraszyć resztę. Ciekawe co jeszcze wymyśli szanowny zarząd. Niestety zatrudnienie kierownika produkcji z BSH nie wróży dobrze. (usunięte przez administratora)Jeżeli macie odrobinę instynktu samozachowawczego to z całego serca nie polecam tego pracodawcy.

Pracownica prod.
@Rozczarowana

No niekoniecznie podp. I konfidenci , niektórzy też zachrzaniaja i jednym uchem wpuszczają,a drugim wypuszczają. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Za darmo ich nie zwolnili, to po pierwsze. Kto dużo szczeka i się opitala tak ma, myśleli że na cwaniaka omina postojowe i urlop zwolnieniem. No sorry ja mam inne zdanie

Rozczarowana
@Pracownica prod.

No cóż, jak ktoś dobrze włazi w tyłek odpowiednim osobom to nie zostanie zwolniony. Natomiast ci którzy się odzywają są tępieni.

spokojny
@Rozczarowana

Jak pies szczeka to trzeba go uciszyć, a kto przychodzi do pracy aby pracować to jakoś nie widziałem aby miał wyciągane jakieś konsekwencje.

Waikiki
@Rozczarowana

Niemieckie zakłady pracy w Polsce, to nie obozy karne. Zachowania opisane tutaj mają znamiona wykroczeń lub nawet przestępstwa wg kodeksu karnego oraz mobbingu wg kodeksu pracy. Jeżeli są prawdziwe, każdy obywatel Rzeczpospolitej Polskiej ma możliwość, a nawet obowiązek zgłosić takie przypadki w drodze służbowej do wyższych zaufanych instancji w firmie, Państwowej Inspekcji Pracy lub przy skrajnych przypadkach do organów Policji lub prokuratury. Najgorsze, że to często Polacy wobec własnych Rodaków zachowują się bardzo nieodpowiednio i nie jest to jedyny zakład z taką renomą. Jeżeli opisane przez Państwa przypadki rzeczywiście mają miejsce i nie są pomówieniami, to tych problemów proszę nie zamiatać pod dywan i działać natychmiast. Proszę pamiętać, że często także w interesie właścicieli i wyższego zarządu takie opinie są sygnałem do podjęcia działań kontrolnych i dalej działań naprawczych. Nikt nie chce budować sobie takiego wizerunku, a i klienci nie będą patrzyć przychylnie na taką firmę.

Moli
@Rozczarowana

No niestety takich włażących w (usunięte przez administratora) jest naprawdę sporo, najgorsze jest to, że pracownik, który pracuje rzetelnie i nikomu w (usunięte przez administratora) nie wchodzi nie jest doceniany. W tej firmie uznanie mają podpierdalacze i wchodzący w (usunięte przez administratora)

goska
@Rozczarowana

jak czytam wasze opinie mam wrazenie ,ze nie pracujecie w Miele ?macie Zwiazki zawodowe Pozdrawiam Miele Gütersloh

goska
@Waikiki

popieram pani opinie !Brawo ! jestem pracownikiem firmy Miele w Niemczech dodatkowo w Dzialacz w Zwiazkach Zawodowych i wspolpraca jest na poziomie Bardzo wysokim !!!

Koko
@goska

Jakie związki zawodowe???? Kto tu utworzy związki, kultura pracy w Miele Ksawerów a Miele Gutersloh to niebo a ziemia. Tu rządzą Polacy i nigdy nie będzie tu szacunku do pracownika.

Gal
@Rozczarowana

Bo jestem pracownikiem/pracownicą obecnie.... I po prostu wszystkie opinie są prawdziwe i okrojone, to wierzchołek góry (usunięte przez administratora) którzy przyszli w ostatnich 2 latach i uważają że wszyscy wcześniejsi są (usunięte przez administratora) .... A wychodzi z czasem że to oni są nie najbystrzejsi . Firma od ponad 4 lat schodzi na psy .

Ona szalona

Hejka dostałam możliwość pracy jako zastępcy lidera na Lini czy ktoś z dziewczyn które tam pracują są takimi osobami z góry dzięki za odpowiedź

emi

jeżeli szanujecie siebie to lepiej nie robić w tej fabryce złomu i rzeszy konfidentów

Zapomoga

Kiedy otworzy się temat podwyżek? Cały czas tylko podnoszą normę, pracy coraz więcej, inflacja wystrzeliła w kosmos i ceny w sklepach o minimum 30‰ wyższe a zarabiamy nadal jakieś marne grosze. Czy zorganizujemy się jakoś grupowo aby coś się zaczęło dziać w tym temacie?

Kleo
@Zapomoga

Podwyżki tylko dla folksdojczów,naganiaczy, kapusiów i donosicieli bo w tym zakładzie jest tego pełno

Cr7
@Kleo

Kleo , ty napewno rozumiesz znaczenia tych określeń człowieka ? W jaki sposób mieliby dostać więcej jak wszyscy dostają w zasadzie to samo procentowo - co już jest patologią. Leń , nierób wiecznie nieobecny dostawał to samo co człowiek ze 100% frekwencją. Teraz choć jest różnica w miesięcznej premii co ciebie chyba bardzo boli.

Lucyna
@Cr7

Jakie równo? Na magazynie te obijoki ksawerowskie co tylko w tych telefonikach siedzana na wózkach zarabiają 500zł więcej a magazyno kierowcy 1000zł wiecej a my zapychamy na lini ciągle stojac na kulosach jak (usunięte przez administratora) i mamy mniej. Żądamy podwyżek i to natychmiast!!!

Cr7
@Lucyna

No tak niestety jest , tylko uprawnienia na wózki dają większa kasę. Oni i tak maja średnio w porównaniu do innych firm ale faktycznie zarobieni mocno nie są.Dużo osób tam odeszło wiec musieli im dołożyć - tam gdzie brakuje ludzi należy dosypać kasy. Linia jakoś się trzyma i mimo ze zarabia na wszystkich ma jak ma - czyli najmniej.

Kazimierz
@Lucyna

Ja też wiem że mają piencet wiencej ale tak sie stawiali że mają im dorzucić tetaz na marzec jeszcze trzysta netto bo nie chcą pracować nieroby jedne tyle że niekazali nikomu mówić żeby się nie rozniosło po linii bo afera będzie.

Lucek
@Lucyna

To zmień pracę jak jedyne co potrafisz to wkręcić śrubkę lub wcisnąć kabel. Poszerzaj swoje umiejętności robiąc różne kursy i szkolenia a nie gdaczesz jak ta kura ze mało zarabiasz. Nikt za takie banalne czynności więcej nie zapłaci bo nawet małpa potrafi to wykonać. Może w żabce więcej zarobisz.

Rena5
@Lucek

Na magazynie ciągle stękają że ciągle im mało. Ale nikt wam nie będzie płacił za podpieranie filarów i całodzienna zabawa w telefonie z słuchawkami w uszach.Gdybys jeden z drugim stanął na linii to po tygodniu już byś nie miał sily. Na magazynie jest ciągła rotacja bo jest kierownictwo kiepskie i to ich powinni zwolnić .

mag
@Rena5

Nie po to się człowiek kształcił żeby na linii robić. ???? Nie bądź też taka podła wiedziałaś że do biura nie składasz cv więc nie pluj jadem na magazynierów my Ci roboty nie wybieraliśmy a co do kierownictwa ???? bywało lepsze ale widać taka myśl szkoleniowa żeby na głowę nie weszli.

Halinki
@mag

magazyn to (usunięte przez administratora) jak przyjezdzaja na linie to od wiekszosci capi wódą i przepoconymi starymi skarpetami ,zachowuja sie jak (usunięte przez administratora) a wiekszosc to analfabeci ktorzy nawet nie potrafia sie wypowiedziec.Przyglupy w najwiekszym wydaniu

halinki

Widze ze opisujesz swoje przykre doswiadczenia z dziecinstwa i szukasz tego w obcych osobach

Dżony skarpeta
@halinki

O widzę wyżyna intelektu, przodownik w wkręcaniu śrubek i naciąganiu gumy na bemben. Czemu tak inteligentna oczytana osoba nadaje się tylko do takich prostych prac? Jakiś kompleks smierdzadzej stopy i alkoholizm? Magazyniezy przechodzą szereg badań w tym psychotesty. A taka 'halinka' wystarczy, że przyjdzie trzeźwa do pracy a niektórym przydał by się jakiś lekarz od głowy ale w twoim przypadku to chyba tylko od upasionego dupska bo na głowę to chyba że późno.

Inteligent
@Dżony skarpeta

Na lini pracują same imbecyle my to magazynierzy widzimy

@Inteligent

Zmień nick na coś bardziej odpowiedniego. Z inteligencją Twój wpis nie ma nic wspólnego .

ryba
@Zapomoga

spytajcie się ile maja te marne liderzyny ci tandetni kierownicy i żałośni dyrektorzy oni na zarobeczki nie narzekają a nas cisną za te marne pieniądze, Nie dajmy się i pokażmy kto tu rządzi

Baskieta

Ta fabryka to (usunięte przez administratora)

wolna

Jak tam tęsknicie już za Niemcami czy jeszcze chwilka?

Polak
@wolna

1942r. Z notatników Josepha Goebbelsa " Polacy nie podejmują niczego wobec władz okupacyjnych i niemieckiej administracji ponieważ brakuje inteligencji która mogła by podburzyć naród do buntu"

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.