Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Joł

Mam pytanko jak tam jest naprawdę w tej firmie A w szczególności na stanowisko magazynier co oferują oprócz tych premii bo mam duży dylemat

Cześć, dużo wam zajęło wdrożenie się do tej firmy? Czy to ciezka praca ?

Witam, zastanawia mnie tylko jedna rzecz skoro jest w Miele tak źle to dlaczego zdecydowana większość osób podpisuje umowę na czas nieokreślony. Jestem pracownikiem od samego początku i nie narzekam, oczywiście jak w każdym zakładzie pracy są rzeczy które mi nie odpowiadają ( ale tak jest wszędzie). Pozdrawiam

Taki ja.

Znając ludzi potrafią tylko dużo gadać na papierosie lub po cichu za plecami.

To zapraszam na bębny:) sam zobaczysz jak jest fajnie.... 5 stanowisk a pracujesz często we 3 , 4 osoby i musisz wspierać montaż, cyferka musi się zgadzać....

Krypton

Szanowny Panie Kierowniku Magazynu Od Listopada nic się nie zmieniło, a przepraszam zmieniło się. Pokazuje Pan jeszcze większy brak kompetencji i doświadczenia w zarządzaniu ludźmi.Widac to bardzo ładnie w ostatnim czasie. Dam Panu przykład. 2 kolegów jest na chorobie a Pan uszczupla zespół bo trzeba na ten tych miast wydać zaległe urlopy. Brawo!! Przez 2 miesiące nie można Patrzeć co Pan wyczynia, nadal zerowe pojęcie o pracy, nadal Pan nie rozwiązuje problemów tylko zamiata Pan problemy pod dywan. Nadal można Panu zgłaszać problemy i sobie Pan nic z tego nie robi, ciągła modlitwa za swoimi ekranami przy biurku aby nikt nie zadał trudnego pytania. Po prostu szkoda gadać, zastanawiam się czy Pan znów zacznie poszukiwanie kto to napisał, ale powiem Panu jedno, szukanie Mnie jest bez sensu. Ale muszę też pochwalić, Łał potrafi Pan już przywitać się z nami. A i jeszcze jedno pytanie? Jak tam te tłumy które biją się o miejsce pracy na magazynie? Hmmmm widać że slabo. Proponuje pozwolić odejść ludzia albo ich pozwalniac bo jest nas za duzo.Miłego Dnia Panie Statysto Pozdrawiam Krypton

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
śliwka

Byłbym Wan wdzięczny za informację. Czym w Miele zajmuje się Lider Maszyny ? Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku ?

Doświadczony

Kiedy Kierownictwo zdecyduje się dać Podwyszki lub Premie Motywacyjne Pracownikom Produkcji Wstępnej(Agregaty, Bębny, Ścianki), przecież to My musimy być bardziej Elastyczni kiedy trzeba wesprzeć Montaż Główny?

Czł

Witam, czy lider linii i lider zespołu to tożsame stanowiska? Ile średnio osób i linii ma lider zespołu ?

Ks
@Czł

Lider zespolu a lider linii to osobne stanowisko. Stawka o ktora pytasz uzalezniona jest od posiadanych umiejetnosci, wiedzy, stazu pracy i generalnie od tego jak sie zaprezentujesz. Ile wynegocjujesz to tyle Ci dadza. Na lidera zmiany smialo 7500 brutto. Linii 6000 pozdtawiam

6W2H
@Ks

A ile ludzi ma pod sobą lider linii? A lider zmiany?

QRP
@6W2H

A kolega to chyba z "P i G" :)

Fishbone
@QRP

Juz nie hehe. To jak to jest z ta kasa dla liderów? Trochę nie chce się wierzyć ze na start dają taka kasę.

Pracownik produkcji

Pracownicy Bębnów odwalają czarna robotę za skoczków których nie widać w zakładzie pełno ludzi na urlopach lub na L4 a człowiek z opszaru bębena musi iść na nitkę pracować za braki w załodze. Wracając do skoczków oni mają płacone a pracownik który zostanie ściągnięty z bębna to nawet więcej nie zobaczy na koncie tylko słowo zapraszam też jutro na mój opszar. I ta firma chce odpalić 3 zmianę jak ludzi nie mają na 2 zmiany za te marne pieniądze

......

Nie polecam (usunięte przez administratora) Kłamią na każdym kroku jedno każą ci robić a później wielkiej pretensje z że tak się robi. Nie wspomne już o ludziach którzy pracują i podrywają kobiety głupimi tekstami....

Ggggfff

W tym rzecz że właśnie przez to jedna dziewczyna została zwolniona. Bo jest ładna i miała powodzenie na zakładzie więc ja usunęli z niego

Wwww
@Ggggfff

Głupota ludzka nie zna granic. ???????? nie znam sytuacji, ale myślę, że nie był to docelowy powód zwolnienia

Nnnnnnn
@Wwww

Dziewczyna spokojna cicha a nakłamali na nią że była wulgarna . Pracowała ze mną i nie mogę złego słowa o niej powiedzieć bardzo sympatyczna pracowita i dokładna

Gsgd
@Wwww

Oczywiście że nie był. Więc zamiast pisać głupoty warto by było się zapoznać z prawdą.

Katarzyna

Kto rekrutuje do Miele? Dzwoniłam do agencji, oni już podobno nie rekrutują, jak mam się zapytać o pracę u nich? Pracuje w bsh ale chce ją rzucić. Słyszałam, ze na start jest 3600 brutto.

@Katarzyna

Zostaw CV u ochrony, jak będą chcieli się skontaktować to się skontaktują. Póki co jest jedna zmiana.

@:)

Dzięki za info. A opłaca się tam pracować? Słyszałam, że 3500 ale tu czytam, że płacą słabo.

@Katarzyna

Myślę żeby niekoniecznie wierzyć we wszystko co tu jest napisane. Raczej koło 3500 jest. Czy się opłaca, trzeba się przekonać.

@:)

Dzięki, cv tylko na bramie przyjmują?

Tak

@Katarzyna

Czy jeśli chodzi o stawkę na start (3600 brutto), nadal taka pozostała? Chciałbym złożyć CV, na stanowisko pracownika produkcyjnego. Będę wdzięczny za informację.

Tak, 3600 jest na start.

Zainteresowany pracą

Czy są jakieś premię? Dodatki?

Pracownica prod.
@Zainteresowany pracą

Po 3 miesiącach jest premia za jakość i za obecność i podstawa wzrośnie o 100zl. Na socjal czekamy

@Pracownica prod.

Ile jest chociaż tej premi?

Pracownica prod.

200 jakość i 200 obecność, brutto oczywiście

Zostań w BSH TUTAJ brak dojazdu a pensja netto to 2680 pln

Dyzio K
@Zyzio

Plus premia 200 brutto.....ale tylko w regulam. wynagradzania.

Cyckimiopadly

Witam firma Miele nie jest krainą miodem i mlekiem płynącą. Tę komentarze o tym że wózkowi są tacy czy owacy są bez sensu zawsze są i byli pomocni czasem zagadali i byli raczej uśmiechnięci a prawdą jest że różnica pomiędzy pracownikiem produkcji a wozkowym to 100 PLN. Wcale się nie dziwię że odchodzą z pracy a widać rządzący na magazynie niepotrafią zarządzać magazynem może czas ich wymienić? A kolegom co odeszli życzę dużo zdrowia i lepszej pracy Panowie (usunięte przez administratora) do przodu dacie radę pozdrawiam.

Qwerty
@Cyckimiopadly

Dokładnie ta róznica między pracownikiem produkcji a magazynierem to śmiech na sali.. Człowiek robił uprawnienia na wózki za swoje pieniądze, musiał zdobyć gdzieś doświadczenie a i tak ma tylko 100 zł więcej... Może trzeba pomyśleć aby przejść na linie produkcyjna jak to jeden już zrobił..

Kandydat na premiera :D

Koledzy i Koleżanki. Opinie o Miele jak widać są różne. Jedno mnie zastanawia, skoro jest tutaj tak źle, niedobrze, pracodawca beeeee..... To dlaczego nie słychać o tym, że ktoś się zwolnił? Słychać, że kogoś zwolnili ale nie, że pracownicy odchodzą. Zatem podziwiam baranów którzy pracują w firmie gdzie jest tak źle. Jak mi nie będzie pasowało to zwijam żagle, zabieram rzeczy z montażu i płynę dalej. Pozdro dla narzekających i z uśmiechem pracujących. PS. Ci z bosza może i chamy ale z pojęciem dlatego pewnie tu pracują skoro to ich branża.

Rozżalona
@Kandydat na premiera :D

Na tym chamstwie, bucie i arogancji daleko nie pojedziecie doktorku . Zwalniajcie tak dalej pracowników to nie będzie miał kto pracować. Dzisjaj wy zwalniacie ....., jutro ludzie sami odejdą. Ten zakład to żadna rewelacja , są dużo lepsze ..... Wbrew zapowiedzią wielka lipa ????

@Kandydat na premiera :D

Pracownicy odchodzą z magazynu jakby ktoś się pytał

Xyz
@Zyzio

Odchodzą? To do widzenia. przecież widzieli co podpisywali

@Xyz

Idź po wiadro wazeliny i dalej siedź pod biurkiem bo dobrze Tobie to wychodzi

Krypton

Pracy na magazynie w dziale Transportu wewnętrznego nie polecam Kierownik wraz z Liderem nie maja pojęcia o pracy na magazynie, kierownik mimo iż nie ma ludzi do pracy potrafi mówić że jak się nie podoba to tam jest brama, gdy zgłasza się mu problem na obszarze głupio się smieje, i brak reakcji. Do tego nie wie co to kultura podczas rozmowy. Nie polecam zarobki takie sobie, podczas rozmowy rekrutacyjnej brak informacji że 200zl premie jakościowej jest zależne od produkcji. Zastanówcie się 3 razy zanim się przyjmiecie

Nik

Potwierdzam szczera prawda

@Krypton

Dokładnie tak jak napisałeś firma żenada

Weteran
@Krypton

Rozumiem ze to ciebie dzisiaj wywalili?

Lablablador
@Krypton

Zgadzam się w 100% kierownik którego imię zaczyna się na M nie nadaje się do zarządzania ludźmi. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Wydaje tylko swoje nakazy nie patrząc na problemy pracownika. Zero empatii. Dyktator, którego wytyczne są święte a jak się nie podoba to można się zwolnić. To pewnie już każdy usłyszał z jego ust. Ego ma wywindowane pod same niebiosa.

@Weteran

Nie. Ja mam się dobrze i pracuje. Tylko już niedługo. A z tego co wiem i widziałem to koledzy sami odeszli z naszego dzialu

Maciej Ziemiński
@Krypton

Szanowni Forumowicze: @Krypton @Nik @Zyzio @Lablablador Forum dyskusyjne ułatwia wolność wypowiedzi i szczerość formułowania poglądów bez narażania się na kontrargumenty. Najczęściej uniemożliwia rzeczową, opartą na faktach dyskusję. Anonimowość zwalnia bowiem z odpowiedzialności za słowa i opinie. Sprawia, że ich wiarygodność jest wątpliwa. Zwalnia Waszego interlokutora z obowiązku głębszej polemiki. Wyjątkowo jednak pozwolę sobie na krótki komentarz, oparty o zasady ogólne: - kompetencje zawodowe w każdym miejscu pracy oceniane są przede wszystkim przez przełożonych (dotyczy to każdego szczebla); - rolą przełożonych jest zbudowanie efektywnego i zmotywowanego do pracy zespołu; - przy zachowaniu standardów kultury oraz wzajemnego szacunku przełożeni mają prawo i obowiązek do udzielania pracownikom informacji zwrotnej; - jakiekolwiek niewłaściwe zachowania przełożonych, naruszające godność osobistą pracownika powinny być niezwłocznie zgłaszane do działu kadr; - warunki zatrudnienia są jednoznacznie określane podczas składania oferty pracy, są zawarte w umowie o pracę oraz w regulaminie wynagradzania; - umowa na okres próbny ma na celu sprawdzenie kwalifikacji pracownika oraz możliwości jego zatrudnienia do wykonywania określonego rodzaju pracy, zasada ta działa oczywiście obustronnie- pracownik również nie ma obowiązku wiązać z żadnym pracodawcą swojej przyszłości; - kultura osobista jest cechą, którą nabywa się w wyniku ciągłej pracy nad sobą przez całe życie Jest ona pewną trwałą właściwością, określa zachowanie człowieka niezależnie od czasu, miejsca i okoliczności; Wszystkim byłym i obecnym pracownikom logistyki życzę wyłącznie dobrych decyzji zawodowych, które doprowadzą do założonego celu oraz pozwolą realizować szczęście osobiste. Osoby szukające stabilnego zatrudnienia i rozumiejące wymienione zasady zapraszam do współpracy. Maciej Ziemiński

@Maciej Ziemiński

Drogi Panie Macieju Bardzo się cieszę że zna Pan słowo i znaczenie słowa Kultura, ale Pan tego słowa nie stosuje do podwładnych, Kultura to praca nad sobą zgodzę się ale patrząc na Pana kulturę w wypowiedziach do podwładnych to Pan te pracę pomija i chodzi na wagary. Jaką Pan chce z nami rozmowe prowadzić w cztery oczy skoro Pan nie wie co to rozmowa. Pan chce się bronić przed naszymi zarzutami? Pan chce wiedzieć kto pisze aby wyciągnąć wnioski aby te osoby zwolnić. Pan chce zbudować wydajny zespół? To powiem Panu że bardzo dobrze idzie, skoro tak lekko wypuszcza Pan 2 pracowników którzy byli wyszkoleni i mieli pojęcie o pracy i byli pracowici. Pan potrzebuje donosicieli i osoby które pomogą knuć i tuszować Pana niewiedzę na temat pracy. Brawo niech Pan składa taki zespół to będzie coraz większy bałagan i coraz więcej postojów. Co do zarobków to Pana argumenty są śmieszne, kolejna wyczytana porada? Czy szkolenie kierownicze, jak nie mieć argumentów dla podwyżki??? Więcej słuchania pracowników i pomocy im, a nie pokazywanie swojego wysokiego ego oraz tekstu nie podoba się to tam jest brama. Pozdrawiam i Życzę dobrych decyzji

Benedykt
@Maciej Ziemiński

Panie Maćku co Pan za przeproszeniem chrzanisz za głupoty,pawia zaraz puszczę od tych bzdur. Forum i papier wszystko przyjmie,a prawda jest taka,że Pańscy podwładni nie mają żadnego pojęcia o pracy na magazynie,a zwłaszcza o budowie efektywnego i zmotywowanego zespołu. Nie można tak traktować pracowników i wie Pan o czym zapodaje. Pan Dariusz i pan Piotr są siebie warci. Jeden boi się rozmawiać z pracownikami i jest rozgarniety jak kupa piasku. Drugi niech wraca skąd przylazł -do Sonoco,albo odrazu za granice zbierać pestki po truskawkach. Brak motywacji, atmosfera jak na stypie, do tego wywołani panowie spod szyldu tęczowych i mamy to co mamy. Zacznijcie szanować pracowników. Rozmawiać z nimi. Rozwiązywać problemy,a nie je tworzyć. Szukać rozwiązań ułatwiających pracę i dających możliwość spokojnego załatwienia się bez wydzwaniania po wszystkich czy łaskawie nas nie zastąpią. Zacznij Pan myśleć bo atmosfera jest już bardzo napięta, a chyba nie chcielibyście narażać Miele na anty reklame i utratę reputacji. Chcesz Pan walczyć zamiast pokojowo rozwiązać problem? Może Pan też jesteś ciepły i bawicie się w trójkę? Zastanów się jeden, drugi z trzecim, bo każdej akcji towarzyszy reakcja,a nie sądzę panowie magazynierzy dali sobą tak stale pomiatać. Puszczą któremu nerwy i będzie głośno o naszej fabryce. W prasie, mediach społecznościowych, a może i do tv się załapiemy jak się niebiescy postarają. Pozdrawiam B.T.

Zyzio

Na magazynie KIEROWNIK (pseudo KIEROWNIK bo totalnie niepotrafi zarządzać magazynem) siedzi w biurze schowany za dwoma wielkimi monitorami komputerów i modli się żeby tylko nikt od niego nic nie chciał bo na niczym się nie zna dyrektor jeszcze lepszy żenada wszelkie problemy za obu rozwiązuje starszy magazynier zarobki jeśli chcesz zarabiać 2780PLN netto za jazdę wózkami to zapraszam więcej tutaj nie zrobicie.

Kacper

Jak wygląda praca na magazynie i czy warto z tego co wiem to szukają na magazyniera ?

Czy pracodawca Miele motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownica

Zależy co kogo motywuje, 200 zł brutto miesięcznie premii frekwencyjnej, oraz 200 zł brutto jakościowej. Oczywiście premia jakościowa jest mniejsza jak są błędy.

Kolo

Hmm......jedyny motywator do pracy to goldeny. Jesli praca jest ciezka i zaklad pracy nie dba o dobra atmosfere ale placi to ludzie beda w nim siedziec. W miele jest fajnie, milo i czysto. Atmosfera dobra ale goldeny slabe. W zwiazku z tym pewnie ludzie beda sie wykruszac. Premia 200zl za jakosc. 200zl za mercedesa? Troche zenada. Jesli mowimy o utrzymaniu jakosci w pralkach klasy premium to jakosciowka minimum 500 powinna byc.

Olek

Nareszcie zaczeli pozbywac sie glupkow z transportu. Jeszcze kilku w logistyce zistalo i moze tez sie za niche wezma. Dzis polecial najwiekszy.

Motor

Mam pytanko bo zamierzam złożyć papiery do tej firmy czy opłaca się czy pracodawca jest w porządku względem pracownika i traktują ludzi ok nie patrząc na te opinie .

Jak wygląda robota na magazynie? Jak kierownik i uklady? Czy jest jakaś patologia? Jaka kasa?

Magazynier

Robota taka jak wszędzie trzeba pracować są firmy lepsze i gorsze

xxxx
@Magazynier

jak z zarobkami na magazynie?

Borys
@xxxx

3800 na start. Po trzech msc dochodzi stówa. I dostęp do premii????

Herman
@Borys

Jaką 100??? Po trzech tylko niby premie dojdą.

Ja :)
@Herman

Według moich info -również , po 3 miesiącach oprócz premii ,jeszcze 100,- do podstawy.

Poszukuje dojazdu do Miele z o

Pilnie poszukuje dojazdu z okolic Teofilów Lodz

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.