Opinie o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miele Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Miele Technika Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Technika Sp. z o.o. w Ksawerów

Mamy w firmie taką jedną idealną pracownicę prod. - panią reperator. Dobrze wie komu tyłek obrobić a komu w tyłek wejść żeby osiągnąć cel. Takich pracowników się ceni.

Jax

Żenada... Czyli teraz poprawne wykonywanie obowiązków będzie piętnowane? Słabe to, serio :(

Zla
@Jax

Poprawne?zadaniem reperatora jest naprawa a nie szukanie winnego i darcie gęby na całą hale

@Jax

Jeżeli poprawnym wykonywaniem obowiązków nazywasz obrabianie tyłka współpracownikom m.in sugerowanie kogo firma powinna zwolnić bo niby źle pracuje to faktycznie masz rację.

T.S
@Jax

Jak wygryzła kolegę to jest bardzo zadowolona z pracy. Ciekawe dlaczego nie tak dawno sama chciała zrezygnować.

pracwonik

droga koleżanko reperator, zmień zachowanie, bo cały zakład ma z ciebie niezłą polewkę. nawet twoja grupa nie chce się z tobą juz zadawać. Nie martw sie ludzie wszystko widzą, knucie, podlizywanie się, kablowanie - wszystko. Kopiesz sama pod sobą dołek. Nie noś tak wysoko nosa, bo jesteś takim samym nikim jak reszta pracowników.

Polar

Czy znacie kogoś osobiście kto umarł na covid-19 ?

Polar

Z głową wszystko dobrze ?

Ja?

To zapraszam do Hutchinsona na kurczakach są przyjęcia zakład leci już 17 lub 18 lat tam się zrobił bałagan dopiero lekko mowiac. A wy narzekacie nowy zaklad. Sam rokminiam złożyć papiery bo po 15 latch mam dosyć

Ola

Czy ktoś dojeżdża do Miele z Łasku lub Kolumny?Szukam transportu dorzucajac się na paliwo.

Dominik
@Ola

Hej, ja właśnie aplikuje tam do pracy i jestem z Łasku, możemy się zgadać.

Ola
@Dominik

Ale nie wiesz jeszcze czy zostales przyjęty do pracy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIELE TECHNIKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
anna

Witam jak wygląda praca na nitce czy tempo pracy jest do wytrzymania,jaka panuje atmosfera w zakładzie?

Żuczek
@anna

(usunięte przez administratora) Wszystko im nie pasuje , płaca , brak dojazdów , przerwy , małe premie i to ze nic nie ma darmo. Poczytaj niżej to znajdziesz ich popisy , jedna taka to już polowe zakładu przeleciała i dalej nieszczęśliwa. Ci ludzie nie kumaja na co się zgadzali podpisujac papiery z Niemcem a teraz płacz , śmiech . Zdecydowana większość zapitala z mokrymi plecami i nie ma na to sił , czasu bo ma w głowie zwoje mózgowe a nie kłębek sznurków.No lekko nie jest , temperatura wysoka i kasa nie kapie z dachu , za to pot z pleców jak najbardziej i trzeba być dyspozycyjnym bo linia jedzie i nie czeka a jak wpadnie praca w soboty to nie ma zmiłuj trzeba przychodzić, zaraz wejdą 2 zmiany a potem 3. Podwyżek nie widać i słychać mimo ze były obiecane a jakby to znając gest pewnie na 3-4 paki fajek za to premia znika z paska chętnie za byle co. Czyli dokładnie to samo co w innych kolchozach oraz amazonach w okolicy , ja mam blisko to jest jakieś rozwiązanie. Na dalekie dojazdy to bym się mocno zastanawiała bo benzyna , koszty utrzymania auta no i stracony czas a jeszcze utknij gdzieś po drodze niech nawali.Wszędzie wtedy daleko na piechotkę.

100% ponad normę
@Żuczek

Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę. – No, ubierasz się pan. – W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? – Fakt! – Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS. – I zdążasz pan? – Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.

Robol

Kto dopuścił do zarządzania pracownikami tak niekompetentnych ludzi . Niby pan doktor a zero podejścia do pracowników , wprowadza haos na hali???? Nie zna się na niczym a jego pomysły wołają o pomstę do nieba. Liderzy z BSH - żenada.

@Robol

Jeden z liderów to powinien natychmiast(usunięte przez administratora) wylecieć z roboty! Zero szacunku do ludzi :(

Prawda

Dlatego nie pracuje już w BSH tylko u was.

Czym Miele zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dodatki praktycznie zadne. 200 zł premii frekwencyjnej. Natomiast jakość jaką szczyci się Miele to 200 zł premii jakościowej. Byle jaka grusza i byle jaka premia świąteczna. Brak dojazdu, jedynie własnym samochodem, brak premii rocznej.

...

Firma MIELE niczym nie zachęca. Brak dojazdu, brak jakiej kolwiek informacji o premii rocznej i podwyżkach. Nawet nie ma informacji na jakich warunkach chcą podpisać kolejną umowę

Ż******

Witam Ponieważ mam propozycję pracy w Miele (produkcja) Proszę o szczere opinie.Atmosfera,warunki.kasa

Adam Kępiński :/

Złożyłem już chyba ze 20 cv przez internet po czym zakończono rekrutację, a teraz widzę znowu wznowili rekrutację i też zero reakcji/odpowiedzi. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy na produkcji, prawie 13 lat, z czego 6 lat byłem operatorem maszyn o podobnej specyfikacji i przez ponad miesiąc zero odzewu. Powie ktoś czy lepiej jechać osobiście, czy kogoś przyjęli jak dostarczył osobiście Cv i miał podobną sytuacje/ warto aplikować ( nie mogłem podjechać bo miałem auto rozbite itp chodzi o Ksawerów). Podaję moje imię i nazwisko ponieważ jestem człowiekiem odważnym, nie chcę sobie za bardzo słodzić ale jak zero odzewu dla kogoś takiego jak ja faceta w sile wieku, to ja już nie wiem kogo oni szukają... profesora habilitowanego fizyki kwantowej po 17 doktoratach czy jak..

Abc
@Adam Kępiński :/

Dodaj w CV, że Twoim hobby jest dokuczanie i upokażanie pracowników to od razu oddzwonią. Tacy się wpisują w wizję firmy o "rodzinnej" atmosferze. Szkoda, że patologicznej :(

Pyt

Jak wyglada system pracy, rozumie ze 2 zmiany ? Czy w soboty tez sie pracuje sa nadgodziny ??

...
@Pyt

Jest jedna zmian. A soboty jeśli są to dla chętnych

Halo

Halo . Czy bedzie kros tak laskawy i powie cos na temat tej pracy ?

JA

Witam. Chce sie dowiedziec jak wygldada praca w miele na produkcji. Jaka panuje atmosfera,? Czy jest jest mocna presja czasu ? Ogolnie jak to wyglada. Prosze o zetelne inforamcje

ldz

posiadam doświadczenie produkcyjne oraz magazynowe 7 lat w agd niemiecki koncern pełniłem funkcje zastepcy koordynatora jakie trzeba miec kwalifikacje żeby dostac sie do firmy miele na stanowisko produkcyjne . składam aplikacje jak tylko sie pojawią ogłoszenia i nic . oco chodzi z tą firmą czy to poprostu wygląda tak kto ma leprze kontakty to tam sie dostaje . prosze o info jak złożyć aplikacje żeby trafiły do hr

Smile
@ldz

Może trzeba pisać po polsku i stosować zasady interpunkcji? ????

ldz
@Smile

smile. nie wdaję się w jałowe dyskusje . masz ochotę sobie pogadać o pierdołach to wracaj do swojej piaskownicy . interpunkcja nie ma tu nic do rzeczy . wyraźnie napisałem o co chodzi , a jak nie rozumiesz to twój problem dzieciaku. pzdr

innyrobol
@ldz

Też bym nie zatrudnił kogoś, kto pisze tak chaotycznie i zamiast się poprawić to się obraża. Podstawy pisowni powinno się znać po skończeniu podstawówki bo to wstyd po prostu.

JA

Gdzie najlepiej zglosic sie z CV ?? Jakie umowy daja na poczatek??

To sie zgadza w 100%.Teraz pani fajna ma focha ze ktos o niej prawde napisal. Co do firmy to fakt gdyby nie liderzy i kierownik z bsh to mogłoby być dobrze.

Pracownik 2

Spoko, nie trzeba obserwować. Cały zakład ma z niej niezłą bekę.

Nowa

Czesc, szukam pracy mimo negatywnych opinii, stawka 3600 na start kusi.. Czy macie przyjęcia i jakieś premie? Ile można tam faktycznie zarobić? Czy macie teraz 80%wyplaty tak jak inne zakłady czy normalnie 100%?

Aniela
@Nowa

To są poufne informacje ,a ogłoszenia sa

@Nowa

Przejrzyj rozmowy poniżej, znajdziesz informacje o stawkach i premiach.

Pytabi

Witam ile zmian jest w miele ??

Aniela
@Pytabi

Teraz jedna,od jesieni mają być dwie

Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Pracownika ma za nic. Pójdziesz na zwolnienie to Cię zwolni z dnia na dzień żeby pokazać jaki to straszny jest i żeby ludzie się bali i nie chodzili na zwolnienia. Lepiej już iść na kasę do biedronki niż tu przychodzić. Szczerze odradzam omijajcie szerokim łukiem.

Zbulwersowana

Przyszła gwiazda i myśli że podlizując się wszystkim facetom dużo osiągnie i jeszcze twierdząc że jest najlepsza bo pracowała w bsh ( jak większość ludzi w tej firmie). Nie z nami te numery laleczko...

Rafał

Są przyjęcia na produkcję? Ile jestem w stanie dostać na początek?

nick
@Rafał

ile chcesz to dostajesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Technika Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Miele Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Technika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 8 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Technika Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Miele 4-6
    95-054 Ksawerów

Miele Technika Sp. z o.o.