Europanels Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Europanels Sp. z o.o.

pracownik wyzyskiwany

Na olx pojawiła się oferta pracy na stanowisko operator linii produkcyjnej. Jeśli chcesz pracować (usunięte przez administratora) w soboty. (usunięte przez administratora)Ryzykować zdrowie na rozpadającej się linii produkującej płyty które nie kupiłby żaden z pracowników.. Organizować wigilię zakładową (usunięte przez administratora) Raz w roku móc pójść na tygodniowy urlop ( kadra ma dwa ale to inna liga) choć kodeks pracy art. 152 § 1 Kodeksu pracy przewiduje zupełnie coś innego. Jeśli chcesz śniadanie jeść na stanowisku bo obsada na brygadach nie pozwala na przerwę bo często pełne 8 godzin linia produkuje. Gdy chcesz korzystać z wc gdzie zapchany sedes , brud to standard. Jeśli masz ochotę jeździć wózkami widłowymi które się rozsypują aż w końcu doprowadzą do tragedii. Gdy będziesz miał zdanie podobne do kadry czyli najważniejsza jest produkcja(usunięte przez administratora) , najważniejszy jest porządek ((usunięte przez administratora)co oznacza sprzeczność czego tzw. kadra zarządzająca nie dostrzega. Gdy chcesz być oszukiwany na wypłacie czyli np. przychodzisz w poniedziałek ale na liście obecności się nie podpisujesz. Być wynagradzany częściowo w systemie akordowym wszak część Twojej wypłaty zależna jest od metrów które brygada w ciągu miesiąca wyprodukuje. Zgłaszać usterki, prośby o naprawę które zostają bez odpowiedzi. To zapraszamy do pracy!!!

Elżbieta
@pracownik wyzyskiwany

Czy ta wypłata częściowo za wyprodukowany akord, to czy to jest część podpisanej umowy, czy po prostu później właściciel wymaga, by w ten sposób rozliczać pieniądze?

pionek

Czy to jest jakaś merytoryczna opinia o Europanels ? pewnie nawet nie wiesz co to znaczy "merytoryczna" ... chciałbyś być na jego miejscu, (usunięte przez administratora)

pracownik brygady

I tak oto nadeszły święta. Wigilia zakładowa (usunięte przez administratora). Widać kierownictwa nie stać . Myślę że pracownicy powinni się złożyć na nowy rozum dla co niektórych(usunięte przez administratora), Oni nie mają wstydu. Raz że nie ma socjalu. znaczy się jest niby w pensji tylko kto widział. A dwa to myślę że wielu pracowników chciałoby jako prezent(usunięte przez administratora) Przecież On też ma rodzinę(usunięte przez administratora). Wszystkim życzę Wesołych Świąt

Prawda

Robisz za darmo w poniedziałek po rankach. w sobotę się podpisujesz, że jesteś, a w poniedziałek jesteś w pracy ale Cie nie ma. powiedzą Ci, że to w ramach podstawy. No (usunięte przez administratora) i tyle.

Firma Europanels Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Dyrektor zarządzający. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Ogarnięty

Zawsze słyszałem że tworzymy ,,rodzinę''. T(usunięte przez administratora)z. Tylko że w rodzinie się wspiera, pomaga. I prowadzi DIALOG. A tu tylko MONOLOG. A tak naprawdę same bzdety i bzdury które wychodzą pracownikom bokami. Zero szacunku dla pracowników produkcyjnych. A bez nich biuro nie miało by ,,na chleb''. Ale karma zawsze wraca. I ci co dzisiaj na Nas warczą sami kiedyś staną przed wyborem. Zostać w firmie i być zerem albo odejść. Bycie bardziej ludzkim nic nie kosztuje a można tylko zyskać szacunek podwładnych.

Zgodnie z art. 152 § 1 Kodeksu pracy pracownik ma prawo do nieprzerwanego urlopu wypoczynkowego. Na wniosek pracownika może on zostać podzielony z zastrzeżeniem, że część wypoczynku musi trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych, wliczając w ten okres weekendy i święta. Przepisy prawne dotyczące planu urlopowego określa artykuł 163 Kodeksu pracy. (usunięte przez administratora) PYTAM WIĘC KIEDY W FIRMIE BĘDZIE PRZESTRZEGANE PRAWO PRACY. NIE WIDZIMISIE PRACODAWCY !!!!!!!!!!!!!!!!!

W końcu wolny

Brak ludzi, Ukraińcy zamiast pracować chowają się po kątach, permanentny brak obsady na stanowiskach, błaganie o urlop, prośby o naprawienie czegokolwiek to miesiące czekania , krzyki , ogólnie europatol

pracowity

Żeby było jasne. Wypłata na czas-potwierdzam. Niestety ranna zmiana pracuje w sobotę (usunięte przez administratora). Zero benefitów. I nie ma szans na umowę na czas nieokreślony. (usunięte przez administratora). Co do urlopów. Trudno go uzyskać bo na każdej zmianie bardzo mała wręcz minimalna obsada. I kolejny minus. Urlop letni tylko tygodniowy. Choć kodeks pracy mówi coś innego

Maria

Witam. Ile zarabia handlowiec w Europanles? Jaka jest stawka miej więcej podstawy a ile można wyciągnąć premii?...

Bartek

Jestem byłym pracownikiem i przy dzisiejszych czasach żałuję że zrezygnowałem z pracy w Latkowie z powodów osobistych. Wypłata zawsze była na czas. Konkretny uczciwy pracodawca, który stawia na rozwój swojej firmy.

-Umowa na papierze dzięki czemu Europanels uczciwie płaci do ZUS na składki emerytalne i nie zaległa z wypłatami. - Wynagrodzenie zawsze na czas Dla mnie ta firma jest lepsza niż wygranie w lotto. Minusów żadnych nie mam. Trzeba tylko pracować i podporządkować się wykonywać polecenia bez gadania czego wielu Polaków nie jest nauczonych - a pracę trzeba szanować. Nigdy nie pracowałam w firmie tak przyjaznej ludziom. To dla mnie drugi dom.

Ktoś

Sobota darmowa. Za chorobowe biorą kasę 100 zl na dzień. (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w Europanels Sp. z o.o.?

On

Na żadne. Chyba że na takie że zabiorą Ci pieniądze bo p. Basia wstanie lewą nogą albo w domu jej nie idzie. Albo Kostecki który nie zna się kompletnie na niczym stwierdzi że byłeś za często w toalecie????????????????????????

Kolega
@On

Kwiecień już dawno powinni Cię zwolnić bo żaden z Ciebie pracownik.Szkoda ze tak późno to zrobili bo od dawna psułeś atmosferę .Mi się dobrze pracuje.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EuroPanels?

Karol

Tak nawet bardzo to jest akurat firma na te osoby jeszcze piwko wieczorem i jest ok

Alicja
@Karol

Chyba trochę uogólniłeś swoją opinię o Europanels. Bo z tego co wiem, na przedstawicieli handlowych przyjmują osoby z doświadczeniem. Prawda?

Karol
@Alicja

No tak widać po (usunięte przez administratora) produkcji sama klasa ;) ,części zimno jest A może ciepło pozdro (usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie EuroPanels?

Sada

Czy palisz i czy jest sens kupić ci rzeczy i ile ci zabrać z premi ,jeżeli pojedziesz na rozmowę o pracę(usunięte przez administratora) to masz duży plus j(usunięte przez administratora)

Buah

Im fajniejsza ekipa tym więcej pojedyncze osoby muszą zapie.....ć żeby jakoś to było. Reszta ma to w (usunięte przez administratora) bo po co robić lepiej się ciągle bawić w końcu i tak ktoś to zrobi za mnie. Nowy pracownik już nie wykazuje jakiejkolwiek inicjatywy żeby się czegoś nauczyć i myśli że ....j wie kim to nie jest XD Prawda jest nieco bardziej bolesna. Ps I jedna i druga strona nie jest bez winy ..

Hhhh

A niech tak traktują ludzi jeszcze trochę wszyscy się zwolnią i będzie musiała pani kierownik sama za robotę się wziąść ha A co chwilę szukają ludzi do pracy. KARMA WRACA

Stachu

Chemia truje- dodatku brak Przerwy w pracy jak nie ma to trudno, to nie pracownik decyduje o tym czy może iść na przerwe Jak rozmawiasz z kimś i zauważy to przemiła Pani kierownik to masz prz!@#$%^& :D Mobbing zawsze na propsie Zmiana 1 musi dodatkowo przychodzić w sobote (usunięte przez administratora)

janek

odradzam wszytkim , płyty marnej jakosci, handlowcy nie dotrzymuja słowa , (usunięte przez administratora) polecam inne firmy tylko nie europanels - same problemy

Mikuś
@janek

Jakie są najlepsze w płytach warstwowych ?

Zostaw merytoryczną opinię o Europanels Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Europanels Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europanels Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europanels Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europanels Sp. z o.o.