Super Hallo Taxi Gdańsk

Opinie o Super Hallo Taxi Gdańsk

800 zł abonamentu miesięcznie!!!!!!!!!! I brak zleceń. W konkurencji 400 zł i mają zlecenia.

Ktos
@Anonim

No ale masz dworzec haha :))

Taxi kietowca
@Ktos

(usunięte przez administratora) Tyle kasy to się nie zwraca. 800zł abonament jest nie do zaakceptowania dla Mnie.

Gggg
@Taxi kietowca

Czyżby dworca już nie było?

@To że firma przyjmie kierowców Spoko firma i im więcej osób pracujących tym lepsza sytuacja więc nie rozumiem takiego podejścia.

Krzysztof
@Adam

Masz rację, widocznie firma potrzebuje takiej ilości kadry. Czy pracownik dostaje prowizje od ilości zleceń lub inne benefity?

To że firma przyjmie kierowców

Jak firma szuka kierowców to znaczy jedno... Odchodzą kierowcy, i forma nie ma kasy... Skąd pomysł ze jak szukają kierowców tzn ze masa zleceń zleceńń nie ma

Iwona
@To że firma przyjmie kierowców

To, że Super Hallo Taxi szuka kierowców wcale nie oznacza niczego złego - być może firma się rozwija. A Ty z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz? Byłeś może zainteresowany podjęciem tam zatrudnienia?

Do Iwony
@Iwona

Iwona firma się kurczy. Dramatycznie spadła ilość kursów. Kierowcy odchodzą. Więc szukają nowych.

Iwona
@Do Iwony

Czym ta zmniejszona ilość zleceń i zwolnienia pracowników są spowodowane? Uświadom proszę osoby, które nie są związane z firmą Super Hallo Taxi i nie wiedzą. Oczekuję na Twoją odpowiedź.

Te komentarze panów z dworca jak ktoś podjeżdża inną taksówką to sobie schowajcie, w momencie gdy narzeczony do was podszedł to nagle żaden chętny do rozmowy. Wielkie kozaki przygłupy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Super Hallo Taxi Gdańsk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kierowca

3 godziny bez kursu. Jeszcze więcej reklamy w radiu że przyjmujemy kierowców.

Stypa i tyle w tenacie

Nie Dajcie im się namówić żeby wstąpić do super Halo będziecie żałować tak jak ja. Korporacją co ma. najmniej zleceń. Wprowadzają kierowców w maliny. Reklamują że przyjmują kierowców a potem stoi się godzinami bez kursu.

Kursów nie ma , ale reklama w RMF Max że kierowcow szukają jest. To o co chodzi w tej Waszej korporacji ?

Nikt nas nie zamawia! Stoję od 3.5 godziny bez kursu!!! Porażka ta korporacja.

Gruby

Zakładam się że w tym roku super hallo padnie lub się połączy z kimś. Myślę że do 2020 tak nie dojedziemy. Frustracja wsŕód kierowców narasta.

Hangar
@Gruby

Aż tak słabo z kursami jest?

Taxi
@Gruby

(usunięte przez administratora) się nie chce ruszyć by walczyć z uberem to się ma mało kursów.

Hangar
@Taxi

No to musimy jakiś stałych klientów znaleźć i cisnąć radę miasta i prezydenta żeby pozbył się ubiera.

Dorinel

Jeśli jest problem ze zleceniami to odwołać zarząd który nie umie pozyskiwać klientów. No po co płacić tyle pieniędzy? jak ciężko jest zarobić. Kogoś madrzejszego powołać i tyle.

Maciasseje

Ja uważam że jak jest dworzec i się wyjeżdża rano i regularnie to da się zarobić. Nawet w super hallo. Są kierowcy jest rotacja (wszędzie jest) nikt taki się nie narodził by wszystkim dogodził. Także nie marudzcie za dużo. Jak nie pasuje to odejdzcie.

Słaerk
@Maciasseje

A mnie zastanawia czy to nie ostatni rok super hallo. My wpadniemy to jest pewne.

Nick mackdonald
@Słaerk

Będzie co będzie. Do ASA pójdziesz jeździć do Michała O to będziesz zadowolony albo dajan czy komfort.

Emeryt
@Maciasseje

Jaka rotacja z Super Halo odchodzą kierowcy, a nowych brak wybierają firmy gdzie zlecenia są.

Dorinel
@Emeryt

Tragedia ze zleceniami. Bardzo mało ich jest

Zyliś

Od kilku miesięcy nie jeżdżę w tym stowarzyszeniu ponieważ że upadek tego jest nieunikniony. Brak wiedzy przewidywania w zarządzaniu powoduje upadek tego stowarzyszenia. Potwierdzenie jest mało zleceń.

Jok

12 godzin 2 zlecenia z centrali. Żenująca korporacja. Jeszcze składke podwyszyli na korporacje.

Zastanawia mnie po co są ogłoszenia o naborze do korporacji skoro jest tak źle?

Lech
@Anonim

Bo muśi być odpowiednia ilość składek by utrzymać korporacje. Braki trzeba uzupełniać. Jak by braki nie uzupełnili to by muśieli podwyższyć składke. Wiec szukają kierowców naiwnych ze zarobią. A tu zonk bardzo mało kursów.

Zuzanna
@Lech

Ale gdyby było tak źle, jak mówisz, nikt nie pracowałby w Super Hallo Taxi, nie uważasz? Zatem na pewno są osoby, którym taka praca odpowiada. Nazywając takie osoby naiwnymi, po prostu je obrażasz, a takie zachowania nie powinny mieć miejsca na forum.

Kierowca Super hallo
@Zuzanna

Pani Zuzanno jak Pani odpowiada pracować w korporacji która nie ma kursów to tu jest coś nie tak. Kierowcy uciekają z Super Hallo lub rozmyślania odejście ponieważ to jest źle.

Mateusz

Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Chcielibyście mieć dużo zleceń, zadbajcie o Klienta.

Adas
@Mateusz

Zadbaliśmy podważając cene : ))) Strzał w kolano. Jest tak mało zleceń i teraz będzie jeszcze mniej.

halllo

Nie hallo w SUPER hallo. Super to ironia. zleceń praktycznie zero. Na co idą składki?

Kierowca

Ja odradzam tej korporacji. Liczyć można tylko na słupki które są oblegane A zleceń z centrali brak.

Super hallo kierowca

Od 23.15 do 4.20 Zero Kursu to kpina a nie ,,Firma,,

Taxi super hallo

To zrzeszen taxi to jest umierający twór. Zeroooo kursów.

Zostaw merytoryczną opinię o Super Hallo Taxi Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy Super Hallo Taxi Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Hallo Taxi Gdańsk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Super Hallo Taxi Gdańsk