Opinie o TWO-M SP. Z O.O. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TWO-M SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TWO-M SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TWO-M SP. Z O.O. w Gdynia

Filip

TWO-M to firma z opinią dobrego pracodawcy ale niestety mają też swoich hejterów!!

Ex
@Filip

To two-m jeszcze istnieje ? Zalegając tyle kasy byłym pracownikom ?

Krzyś Sz.

Co ty człowieku piszesz

"Pszyjaciel Misia"
@Filip

ni eiwm chopie co bierzesz, ale to musialo przyplynac z tymi bananami... "opinia dobrego pracodawcy" - popytaj kierowcow, sprawdz ZUS i US, ludzie pracowali, zasuwali, a teraz wyjdzie ze nawet skladek nie odprowadzal na ich emerytury ... Opinie chyba sami sobie tam wystawiali

Co tam

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy firma już wyszła na prostą i czy wszystko już powruciło do normy nie ponieważ miło wspominam współpracę w tej firmie pozdrawiam i dziękuję za informację.

Taki sobie
@Co tam

Także miło ja wspominam i te mordy kochane tego najbardziej szkoda ;(

Informatyk

A to racja - pakował pół życia alimenty a córeczka pokazuje mu facka , pewnie dokładnie go zna i wie że to kawał uja. Podobno ostatnio salceson do niego pojechał to od razu po policję dzwonili obs.ra.niec. jeden.

Swiezak

Pracuje od 6tyg i co Ja głupi począł że nie słuchałem i nie czytałem co ludzie piszą. Ale głupi Polak musi się na własnej skórze przekonać. Ludzie dajcie sobie spokój z tą (usunięte przez administratora). U różnych dziadów robiłem ale na paliwo i opłaty zawsze było a tu. Odradzam

Stary driver

Przecież to nie zakład pracy chronionej - składasz wypowiedzenie i po sprawie - jak nie będziesz na koniec kradł , kładł L4 itp rozstaniesz się w pokoju - zadzwoń do szefa - numer znasz i załatw sprawe jak mężczyzna a nie baba

@Stary driver

Tobie chyba zaszkodzila pogoda . Poczekamy az z Ciebie zrobia biedaka Mam tylko nadzieje ze karma wraca.

Lomax Strajk.

Nie ma jak w tak piękny słoneczny dzień odpoczywać na polskiej stacji, z braku kasy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TWO-M SP. Z O.O.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
hejtyhejtamiamijestspoko

Na początku miałem mieszane uczucia, ale teraz się to ustabilizowało na plus. Jak jest praca to jeździsz i ooo, tyle w temacie. Jak nie to nie zarabiasz, a chyba po to się pracuje. Bo jak to mawiał Leo Beenhaker - Leo,why? - FOR MONEY!

Admin

Ale to twoja prawda czy jest poparta jakimiś faktami ? Wyrok Sądowy na maila , zarejestruj się z imienia i nazwiska , pokaż że nie jesteś hejterem to i komentarze zostną

Elo
@Admin

A czemu komentarze pozytywne, które nie mają żadnego poparcia w faktach nie znikają? Te nie mają takich wymagań?

Oszukany Pan

Nikt tu nie jest klamczuszkiem!!! Na drogi nie było kasy i na ropę również!! Dwa razy dziennie tankowanie po 50 euro!!! Pisaliście 14 dni w umowie czas na zapłatę diet.. Ico??!! Teraz nawet 14 dni mało i pieniędzy nie ma, zaległe wiszą a już zarobiłem na pełne nowe!!!!! (usunięte przez administratora) Zakłamane psy!!! Ale poczekajcie troszenke czasu :) jedna z żon kierowcy pracuje w lokalnej małej gazetce :D fakt że w Gdańsku a nie w Gdyni ale zawsze to coś :D i możecie pisać że kto by to pisał itd :) bubacz i ten szymko..... Co mi przez gardło obelix nie przejdzie będą znani na region, bo pójdzie gazeta, potem linki internetu, a tu jest tyle ludzi i wyjdzie taki bunt że daj Boże chociaż mała tewizje, a jak są dojścia do lokalnej gazety to i tv też chyba bez problemu, będzie Grubo :D :D Ps: Kolega co ma żonę w gazecie też tu jeździ :) ma tyle informacji o was, co wujek Google nie wie :D kolego.. X.. Postarajcie się

Robert

Większy od niż u niektórych byłych ciotkach co to nie potrafili nawet ze słuchu zrozumieć np brak wymiany palet , albo weź jakiś określony dokument z załadunku - chłopy kiedy do was dojdzie - ta firma ma min 150 pracowników wg mnie a tu widzę z 4-5 osób piszących - naprawdę pomimo waszych starań , wasze komentarze nic nie wnoszą. Kiedyś nawet było to wesołe ale teraz jest żałosne. Trzeba było nie zrznąć firmy to nie byli byście na wygnaniu - weź L4 , kup se młotek i wybij sobie z głowy kombinatorstwo - jak widzisz nie popłaca

śmiechu warte

Ty ciulu. kłamco. Wszystko jest wporządku. bez kitu. jeździmy na Full zatankowani, kart płatniczych nie zmieniamy, na bramkach nie stoimy, kasę dostajemy, przyrządów do poboru opłat nie odcinają i nie blokują... kuzwa jakim trzeba być burakiem.

J23
@śmiechu warte

Ty kierowców nazywasz ciałami . Ja jeżdżę mam zdjęcia wydruków z tankowania zdjęcia z gobox jak mamy tankować po 200€ albo na kręchę na lomiksie

Jakub

Witam, widzę wiele mieszanych opinii na temat tej i innych firm transportowych niestety. Jakiś czas temu znalazłem bardzo fajną alternatywę w dobrze rozwijającej się firmie. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podpowiedzieć na priv. (usunięte przez administratora)

@Jakub

Kryptowaluty ???

Jakub
@Zainteresowany

Nie, branża transportowa

Maćko

Podaj nr, chetnie sobie z Tobą pogadam :)

Listy do M

Pewnie tak tel. Nie odbierają

#pokój

Oj własnym oczom nie wierze, patrze tak z ciekawości i le w was ludzie nienawiści. Sądze że część osób co piszę negatywy nie pracuje w tej firmie i lubią trolować negatywy (bo tak to się nazywa). Zamiast znaleźć sobie pracę , to lubią się wyżywać w komentarzach. Ja nic do tej firmy nie mam dobra jest i tyle powiem, bo mam pracę a nie jestem bezrobotnym który trolluje cały czas bo mu się nudzi. Ludzie znajdzie sobie prace a zobaczycie że Karma może do was wrócić, bo niektórzy już naprawdę przesadzają. Komentarze negatywne nie poprawią waszego życia itd. Ani nawet humoru czy kasy w życiu, zamiast wyjaśnić sytuacje w twarzą w twarz to komentarze. Tyle w temacie.

Majca

co nam jeszcze powiesz >? Jakie liczby będą w totku - wypałuj się bo już nie chce się nam tego czytać. Firma jest , ja polecam

W firmie pomimo małych zawirowań, pracuje się stabilnie. Pracodawca bardzo elastyczny jeżeli sumiennie wykonuje się swoją pracę. Polecam

LECH WAŁENSA

TWO-M ZROBIL ELEGANCKO, CHOCIAZ ZROBIL COS DLA POLSKI, POLECAM FIRME ;)

Tak trzymać

Jedna z najlepszych firm jaką znam. Kasa na czas, z każdym da się dogadać. Oby tak dalej!

Firma jest ok, a jak wam nie pasuje to się pozwalniajcie i tyle a nie piszecie bzdury...

xddd

buahahah. nie wierze, normalnie placze ze smiechu ... czego Ty oczekiwałeś? Że przyjdziesz, poleżysz i będzie kaska na koncie? Chyba coś Ci się pomyliło xddd

Szok

Ale wam nie ma co robić.. Pierwszy raz tu wszedłem zobaczyć co i jak i się przeraziłem. Ludzie ja pracuję, nie opierdalam się, nie mam czasu tu wchodzić i pisać opinii, ale już aż byłem ciekaw co tu się dzieję i jestem w szoku! Ten kto pracuje ten ma - powiem tak. Dobrze się pracuje i fajna atmosfera jest. Nie ma co tu wchodzić i pisać po 10 razy i narzekać!!!

@Szok

Przynajmniej na parkingach jest normalny klimat , na wymianach też - po odchodziła ta banda idiotów , napinaczy , po zostawali najlepsi , doszło kilka także normalnych osób i atmosfera się oczyściła . Kiedyś ciągłe przechwalaniki a ja to a ja tamto a ja w dup.ie byłem gów.no widziałem a potem telefon do biura co mam zrobić bo mam problem. Ludzie nie żal mi was nawet na 1 milimetr - odejdźcie w godności i niech słuch o was zaginie - powodzenia na nowej drodze życia - dla Was każdy to dziad . A my wolimy takiego dziada niż wasze dziadowskie mordy oglądać i słuchać

Kapitan Bomba

Dobrze piszesz... Jechać z nimi...

prawo

Kierowca też człowiek i to mi się podoba, że szef nie skazuje od razu na "wygnanie" tylko słucha i podejmuje decyzje. Ile to razy spotkaliśmy się z sytuacją kiedy to klient robił kumpla i całą firmę w bambuko. Ale prawdy się dojdzie i szef w dobrze o tym wie :)

Marcin Olobry
@prawo

Wiesz co... Ja pracowałem 12 lat w Irlandi i przez te wszystkie lata raz dostałem tygodniówkę spóźniona o 3 dni,to dostałem 2 razy ustne przeprosiny i raz pisemne za opóźnienie. I to nie jest ważne czy pracownik robi L4 czy nie,po cos to jest to prawo. (usunięte przez administratora)

klient

Jako klient muszę przyznać, że nie spotkałem się z inną firmą z tej branży która w taki sposób (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) traktuje swoich klientów. Pełne zaangażowanie w każde zlecenie i czytając te opinię które tu są nie wierzę, że firma moze tak traktować swoich pracowników. Konkurencję pewnie komuś płaci, żeby popsuć reputację two-m.

W.
@klient

Wkrótce uwierzysz.

J 23
@klient

Klient . Jak jesteś taki zadowolony to podaj swoje dane

Zostaw merytoryczną opinię o TWO-M SP. Z O.O. - Gdynia

• Jak się pracuje w TWO-M SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TWO-M SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TWO-M SP. Z O.O.?

TWO-M SP. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 323 ocen.

TWO-M SP. Z O.O.