Opinie o Dracon Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dracon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dracon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dracon Sp. z o.o. w Gdynia

Eligiusz Nowy wpis

Dla mnie nazwisko prezesa wyjaśnia wszystko , to ten sam człowiek co kieruję firmą budowlaną która ma siedzibę w tym samym budynku. To wiele wyjaśnia, sam znam 4 właścicieli firm budowlanych którzy już nigdy z tym panem interesów robić nie będą. Działanie jest zapewne podobne, umowa czy zlecenie, kilkanaście paragrafów o karach i tym podobne, potem kłody pod nogi i naliczane kary z kosmosu, tak dla zasady bo ograć podwykonawcę. Tak to u niego działa od lat. Wniosek jest jeden - unikać kontaktu bo to gwarantuje spokojne życie . I co ważne nie dać się podejść temu panu

Administrator Nowy wpis

Dracon Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 4300 PLN i Monter. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Były monter Nowy wpis

Hahaha jak czytam wpis o Januszku to sama prawda. Jak to mówią człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie i tu o "dyrektorze" z ramienia brata jest napisana sama prawda. Wieś śpiewa i tańczy. Nie wiem czy tam w ogóle jeszcze ktoś pracuje ze starej ekipy oprócz klanu Więcków. Ogólnie rzecz biorąc to nie polecam pracy w tej firmie.

Tak jak najbardziej , premie oficjalnie wypłacane na konto i w terminie.

Były pracownik.
@pracownik

Co Ty bredzisz? Premie były obiecywane i ich nie było. No chyba, że piszę to sam pracodawca lub ktoś z bliskiego otoczenia i oni sobie może dają premie. Ciągle tylko się słyszy: Będą premie, jak wejdzie większe zlecenie. Po czym jest większe zlecenie i słyszy się wtedy, że jest krucho bo poprzedni kontrakt wtopilismy i trzeba łatać dziurę finansową. Mają ludzi za (usunięte przez administratora) Nie polecam. Jest dużo więcej firm szanujących pracownika.

Andreas Nowy wpis
@Były pracownik.

Jak znasz zaufana agencje to podaj

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Dracon Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnie montera instalacji hydraulicznych
Jakość

Czy w Dracon jest osoba odpowiedzialna za Jakość ?

Wiktor

@pracownik a ile tej premii tak mniej więcej idzie dostać ?

RODO

Zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm.) żądam stałego wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aź tak źle w Dra Con nie było. Pracowałem w okresie jak Szefował Prezes Krzysztof Kręźel. Dobry, sprawiedliwy Szef. Jak coś obiecał to realizował i dotrzymywał umowy. Starał się raczej wywiązywać z przelewamy wypłat. Problemem były w 2017 roku tz. Koperty. Listopad oraz Grudzień był dramatyczny w wypełnieniu płatności. Firma powoli utraciła płyność finansową. Prezes Krzysztof Kręźel zasłabł i zaczął chorować. Od tego czasu w DRA DON zaczęło robić się źle. Osoby odwaźniejsze odeszły z Firmy, nie chciały pracować przy obniźonych umowach, przy zmienionych warunkach pracy. Odszedłem z Firmy, nikt inny nie będzie zmieniać mi warunków pracy zawartych z Panem Prezesem Krzysztofem, Szefem którego będę cenił. Jak jest teraz nie wiem. Moźe Firma odbuduje się. Zycze tego dl Dra Con.

Monter

Oooo taaakkk... Zgadzam się z poprzednikiem. Temu Januszowi to słoma taka z butów wystaje, że szkoda gadać. Wywyższa się na tle innych pracowników, a w rzeczywistości to zwykły chłop ze wsi, który przyjechał do miasta, a posadę ma tylko i wyłącznie ze względu na układy. Uważajcie na tego typa.

Nie polecam tej firmy. 3/4 ekipy się zwolniła, a kolejne osoby pewnie niedługo to zrobią. Nie płacą pensji na czas, w ratach. Nigdy nie wiesz ile i kiedy dostaniesz kasy. Do tego w biurze pracuje wieśniak Janusz, któremu słoma z butów wystaje. Wielki inżynier, a fachiwiec z niego jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. Nie polecam.

Pracownik były

Katastrofa takie agencje trzeba zdelegalizować !! Osobiście napiszę petycje Online.

Patryk
@Pracownik były

Możesz podać więcej szczegółów?

admin

Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie Dracon Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!

Zostaw merytoryczną opinię o Dracon Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Dracon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dracon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dracon Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.

Dracon Sp. z o.o.