Dracon Sp. z o.o.
2 19 12 5 1
Pytanie Nowy wpis

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Tak jak najbardziej , premie oficjalnie wypłacane na konto i w terminie.

Agnieszka Nowy wpis
@pracownik

To znakomicie! Widać w takim razie, że w firmie Dracon dba się o pracowników. No i odpowiednio motywuje właśnie przez te premie. A co z dodatkami pozapłacowymi? Oferują Wam karty sportowe, karty wejścia do obiektów rozrywkowych czy pakiety medyczne i ubezpieczeniowe?

RODO Nowy wpis

Zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm.) żądam stałego wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia moich danych osobowych.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Dracon Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak1Nie1

Aź tak źle w Dra Con nie było. Pracowałem w okresie jak Szefował Prezes Krzysztof Kręźel. Dobry, sprawiedliwy Szef. Jak coś obiecał to realizował i dotrzymywał umowy. Starał się raczej wywiązywać z przelewamy wypłat. Problemem były w 2017 roku tz. Koperty. Listopad oraz Grudzień był dramatyczny w wypełnieniu płatności. Firma powoli utraciła płyność finansową. Prezes Krzysztof Kręźel zasłabł i zaczął chorować. Od tego czasu w DRA DON zaczęło robić się źle. Osoby odwaźniejsze odeszły z Firmy, nie chciały pracować przy obniźonych umowach, przy zmienionych warunkach pracy. Odszedłem z Firmy, nikt inny nie będzie zmieniać mi warunków pracy zawartych z Panem Prezesem Krzysztofem, Szefem którego będę cenił. Jak jest teraz nie wiem. Moźe Firma odbuduje się. Zycze tego dl Dra Con.

Tak4Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Monter

Oooo taaakkk... Zgadzam się z poprzednikiem. Temu Januszowi to słoma taka z butów wystaje, że szkoda gadać. Wywyższa się na tle innych pracowników, a w rzeczywistości to zwykły chłop ze wsi, który przyjechał do miasta, a posadę ma tylko i wyłącznie ze względu na układy. Uważajcie na tego typa.

Tak20Nie2

Nie polecam tej firmy. 3/4 ekipy się zwolniła, a kolejne osoby pewnie niedługo to zrobią. Nie płacą pensji na czas, w ratach. Nigdy nie wiesz ile i kiedy dostaniesz kasy. Do tego w biurze pracuje wieśniak Janusz, któremu słoma z butów wystaje. Wielki inżynier, a fachiwiec z niego jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. Nie polecam.

Tak18Nie1

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dracon Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pracownik były

Katastrofa takie agencje trzeba zdelegalizować !! Osobiście napiszę petycje Online.

Tak22Nie

Patryk
@Pracownik były

Możesz podać więcej szczegółów?

TakNie

Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie Dracon Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!

Tak8Nie2

Zostaw opinię o Dracon Sp. z o.o. - Gdynia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie