Madera Sp. z o.o. Sp.k.

Gdynia

Opinie o Madera Sp. z o.o. Sp.k.

Edyta

@znajomykrólika zapewniam, że z forum usuwane są tylko wpisy, które nie spełniają wymogów formalnych tego miejsca, to znaczy takie, które naruszają postanowienia forum. Zachęcam do zapoznania się z nim wchodząc w podany link: https://www.gowork.pl/regulamin Posty nie mogą zawierać słów niecenzuralnych, być obraźliwe itd. To, czym powinny się charakteryzować to jak największy poziom rzetelności, aby służyły innym użytkownikom jako sprawdzone źródło informacji na temat firm jako pracodawców.

znajomykrólika

usuwanie wpisow nic nie da bo przeszłosci pan nie usunie tak jak nie cofnie pan zła które pan wyrzadził jak mogli zrobic pana prezesem stowarzyszenia naprawde nie liczy sie postawa i etyka a znajomosci?

Edyta

@Jarecki, twoja opinia jest strasznie chaotyczna i nic z niej nie da się zrozumieć. Skoro nie jesteś konkurencją jak piszesz to kim? Pracownikiem byłym pracownikiem? Forum jest dla wszystkich, jednak głownie skupia się na przekazywaniu prawdziwych informacji dotyczących pracy w firmie, więc jeżeli takimi dysponujesz to takimi się podziel

Jarecki

Witam wiecie co to nowe madero w biedronce z nowym dozowaniem to takie badziewie że szkoda gadać nie wiem czy wy nie macie działu department of testers czy nie testujecie swoich produktów nie pytacie się zwykłych użytkowników o opnie a to jest BARDZO DUŻY BŁĄD bo ten konsument na końcu daje wam pracę POWODZENIA P.S Nie jestem konkurencją ani nic w tym rodzaju Pozdrawiam pikap953@interia.pl

podwykonacy

nie pracowac dla nich ........nie zadawac sie nie komunikowac bo zel na tym wyjdziecie taka nasza rada jako byłych podwykonawców

firma murarska

.........ponownie problemy z platnościami i cos w czym sa dobrzy w odwracaniu kota ogonem...jestem przykladem tego ze nie słuchałem ludzi i nie wierzyłem opinia tu zawartym a to byl moj bład,do dzisiaj nie otrzymałem pieniedzy za prace które wykonalem jak mozna byc takim skur.................panie i panowie? to zakrawa na ironie losu ze dałem sie wydym.......tym ludziom,przyzekam ze odtad bede jezdzil i ostrzegał ludzi by z nimi nie pracowali - tak jak w rewie

PRACOWNIK

to nie przez chytrosc a przez oszustowo to ich sposób działania od lat,dymac ile wlezie wdszystkich i wszystko to pan w sweterku ten od grania w golfa sam kiedys wpadnie w dziure z której nie wyjdzie OSTRZEGAM PRZED KONTAKTAMI Z TA FIRMA , TO FIRMA KTÓRA ZERUJE NA INNYCH I Z TEGO ZYJA PANIE PROKURENCIE NADAL DYMASZ LUDZI TAKI TWOJ STYL DZIAŁANIA I JAK WIDZE TWOICH LUDZI NICZEGO SIE NIE NAUCZYLES W CIAGU ZYCIA MIANOWICIE TEGO ZE KARMA WRÓCI DO WAS JAK MOZESZ GOLIC SWOJA TWARZ KAZDEGO RANKA? NIE WSTYD TOBIE ANI TROCHE?ANI CIUT CIUT?

kolega

firma i własciciele maja same dlugi i jeszcze mowia to osoba ktorym nie powinni i roznosi sie to po firmie... sprawy w sadzie dlugi nie zaplacone a wszytsko to przez chytrość!!

KTOŚ

Teraz kończą Hotel Skipper w Rewie. Ciekawe ile tam uwalili wykonawców. W końcu taka ich polityka. Zatrudniają gówniarza, dopiero robiącego studia, nie mającego zielonego pojęcia o niczym innym niż ślepo wykonując polecenia innych durni. Tak Panie Szymonie - to o tobie! Obiecuje, że jeszcze się spotkamy, a wówczas ciekawe komu będzie wesoło. Drodzy wykonawcy, jeżeli nie daj Boże zaryzykujecie i będziecie podejmować z nimi współpracę - wpiszcie odpowiednie warunki na zleceniu czy umowie, które pozwolą wam łatwo odstąpić od umowy z winy zlecającego. TAKA DOBRA RADA. PS. Panie prokurencie, ładnym AUDI jeździsz. Ciekawe jak długo ..........

były kolega

a wiec wiecek juz nie jest w zarzadzie? to dziwne chyba ze ktos wpisany jako podwykonawca to ktos z firmy madera wpisal by ocieplic wizerunek,ale tu nie ma co ocieplac drodzy moi ale gdyby byl to panie wiecek wszystkeigo w nowym roku ,bedzie lepszy napewno jak nie dla pracowników i podwykonawców to dla pana napewno, prawda ? zycze osiemnastu dołków a o tym dolach które pan kopie pod innymi to niech pan sobie głowy nie zaprzata panie prokurencie, nie warto psuc sobie humoru i dobrego samopoczucia pozdrawiam goraco i zycze samych naiwnych ludzi w pana otoczeniu takich lepiej sie dym.....

podwykonawca

Nie zgadzam się z resztą opinii. Może to kwestia zmian w zarządzie ale robiłem dla nich przy ostatnich dwóch zleceniach i zero problemów z umową, płatnościami czy materiałem.

janusz

nadal dymaja?podwykonawców i pracownikoów? nic sie nie zmieniło jak sadzimy taka polityka firmy pan prokurent nie zaszczepił w działalnosci firmy zasad z pola golfowego, a szkoda, panie prokurent kiedys zło które pan wyrzxadził innym ludziom powróci do pana bo swiat mimo wszystko jest sprawiedliwy

magdaleniaimichał

szanowni panstwo.pracowałem swego czasu w maderze,mialem bezposredni kontakt z wiackiem i wiem jak jest,to wszystko co pisza na temat tej firmy to prawda,ludzie uwazajcie na nich bo sa cwani i bez skrupułow, nie moga znalezsc podwykonawcow poniewaz kazdego wala w rogi i to mocno,wszyscy pracuja z nimi raz góra dwa, nie warto sZargac nerwów, nie wiem jakim cudem jeszcze istnieja opinie maja fatalne ale sami na nie zapracowali i tyle,odradzam zadawanie sie z tymi osz.....................

Emanul

Daj spokój, od razu zszargane, przecież to nieprawda jest, posłuchaj innych ludzi, oni przecież wiedzą jak jest

lukas

@klaudia- chcesz sie dowiedzieć jak tam jest to sie tam zatrudnij... zobaczysz kto tu bedzie mial zszargane nerwy... a jak nie odpowiada Ci Madera idz do spa wieniawa

jak zawsze dno jak zwykle u prezesa więcka , dymanko dymanko dymanko,jak masz chce miec problemy z wypłatami i zszargane nerwy to mozesz ale pamietaj mowilismy,jest to typowy cwaniak by nie rzecz zło.............. w kolorowym sweterku, poczytajcie i popytajcie w gdyni to wszysto wam sie rozjasni madera to spolka ktora nie placi nikomu, no moze na poczatku by zachecic,obstawili sie kilkoma cwanymi kierownikami i osz................. prosze na nich uwazac i to bardzo

Marcin

Jeśli myślicie, że ktoś poda Wam informacje dotyczące umowy to się mylicie :D. Kobiecina zabezpieczyła się w umowie tajemnicą. Chyba, że ktoś nieoficjalnie będzie chciał się spotkać i porozmawiać. Życzę powodzenia :)

ilona

Aśka - z tego co slyszałam mowi jedno a robi drugie...jest poprostu gołoslowna... proponuje nagrywac z nia umowy slowne zawarte...

lukas

tripadvisor- opinie, wyrwane kartki z księgi gości swiadcza same za siebie, w innych hotelach nawet te zle opinie sa zostawiane. a jesli chodzi o madere: -wymyslone dodatkowe koszty -brak terminow wypłat zenada

ilona

napisz do nich, chcesz pracowac z oszustka to Twoja sprawa ale lepiej zebyś sie nie przejechal. zaraz jeszcze bedziesz placic za zaginiona swieczke...

Aśka
@ilona 30.07.2016 18:14

W SPA też tak oszukuje jak to robiła w Maderze i Nixpolu?

ilona

tak, na umowe zlecenie i na pelen etat :) szukaj na olx

ilona

w SPA swoim klientom moze chce jak najlepiej ale to gowno prawda... oszukuje, klamie wszytsko jak najtanszym kosztem.

qwe

Czytając co poniektóre opinie, odnoszę wrażenie, że pisze to jedna-dwie osoba/y, która na dodatek nie potrafi zrozumiale się wysłowić. Nigdy się nie interesowałem tą firma, ale z punktu osoby neutralnej wygląda to co najmniej dziwnie. Być może się mylę, ale skoro firma nie zapłaciła to chyba musi mieć argumenty. Może inwestorzy też wyciągają konsekwencje za źle zrobione prace od generalnego wykonawcy? Czas pokaże.

JERZYK

SZOK SZOK SZOK SZOK SZOK JAK TAK MOŻNA????????????????

wydymany

drodzy państwo jak widze ten proceder kwitnie nadal,nie rozumiem dlaczego nikt nie ostrzega ich potencjalnych podwykonawców przed tymi ludzmi,przeciez to nie moze trwac nieskończenie długo, kazdy ma swoje prawa i za wykonana prace i poniesione koszty nalezy sie zapłata,ja moge obiecac iz od teraz tak długo jak sie da bede przestrzegał przed tymi oszus...........bede jezdził po ich budowach rozwieszał transparenty z tresica UWAGA OSZU..... moze skrzykniemy sie wszyscy i wreszcie zgłoscimy sprawe do prokuratury bo słusznie ktos zauważył jest to ich znak rozpoznawczy,dlatego szukaja firm z coraz dalszych zakątków polski,oni dziłałają w zamiarze niezapłacenia pod byle jakim powodem,jest to ich sposób na wygrywanie przetargów za najnizsza cena bowiem wkalkulowane maja takie sprawy,tj nierozliczanie sie pod byle pretekstem z podwykonawcami najgorsze jest to ze zdawało by sie przyzwoicie ludzi ( kier budow) legimityzuja to swoim działaniem

informatyk

Swego czasu pani prokurent Elżbieta, kobieta sukcesu, posiadała taki arkusz w excelu w którym już na etapie wstępnych kalkulacji inwestycji zapisywała komu nie zapłaci żeby wyjść na swoje. Strzeżcie się ludzie tych oszustów

jerzyk

dzisiaj wszystko można kupic nawet jakis tam tytuł w mało znaczacym wydawnictwie jak jest z madera to zapytajcie w osiu koło tucholi w pewnych znanych zakąłdach miesnych był tam GW,zapytajcie firm które tam pracowały co o nich sadzą,a wszystko bedzie jasne prokurencie,jak ktos ma za duzo pieniedzy to moze dla tej firmy pracowac,w koncu mamy wolny kraj,ja znam ludzi którzy do dzisiaj nie otrzymali pieniedzy pod pozorem jakis zapisów umowy

janko

:) "Mamy przyjemność pochwalić się, iż nasza prokurent Elżbieta Pohl-Duczmal za swoją działalność w Hotelu SPA Wieniawa, została nagrodzona statuetką Polskiej Lwicy Biznesu 2015r w kategori Turystyka i Hotelarstwo. Tytuł ten przyznawany jest przez prestiżowy magazyn LAW BUSINESS QUALITY. "

stary wyjadacz...

czemion - wszystko napisano - ta "firma"...to jedna wielka masakra. I racja - raczej nikt nie odzyska wszystkiego.Tylko wspólnie można coś zdziałać - ale żeby tak się stało, to najpierw ktoś musi dać ogłoszenie w jakiejś ogólnopolskiej gazecie, że szuka podwykonawców tej "firmy", którzy nie otrzymali swoich pieniędzy...

jerzyb_

szanowni państwo pisanie pism ze cos zrobiono nie tak jest ich chcwytem stosowanym od lat,maja byle jakich inz którzy za pare złoty robia to co im kaze prokurent wiecek i jego kolezanka, jest to metoda tak ochydna jak metoda na "wnuczka" gdzie wyludza sie pieniadze,to podobny proceder podparty kwitami ze cos zrobiono zle zapewniam wam iz nikt nigdy nie otrzymał kwot wynikajacych z umów,nigdy jest to firma która w swoim zamiarze ma oszustwo wspolpracujace z nimi firmy panie i panowie nigdy z ta firma,albo pieniadze brac przed praca

mistrz lajków

Może by ktoś podrzucił czy wszystkim nie płacą czy tylko "wybranym"?! Ludzie mieli umowy z Maderą? jak sytuacja wygląda obecnie?

podwykonawcy

proszę o informacje na temat tej firmy,budowaliśy im dom w gdyni i do dzisiaj nie zaplacili za prace,pora skonczyc z tym procederem wszelkie dane na adres jakub579@onet.pl,za info sie odwdziecze,potrzeba stanowczych działań z tym towarzystwem

podwykonawca

panie wiacek zrobił pan kiedys bilans czy tez liste firm które pan oszukał?co pan widzi golac sie rano? twarz oszusta i cwaniaka i co jeszcze? realizował pan jakąs budowe nie wywalajac kogos w kosmos?np tak jak w hotelu wieniawa? zdarzyło sei panu takie fair zachowanie?nie sadze,byc moze jak stawiał pan jakis mały garaz i ktos znajac was zarzadał pieniedzy przed podjeciem pracy,bede do konca zycia ostrzegał ,jezdził po waszych budowach i ostrzegał ludzi przed wami, na polu golfowym sa zasady niestety w waszym zyciu zawodowym jest tylko jedna-BRAK ZASAD ludzie zadajacie od nich pieniedzy przed praca,bo bedziecie czekac jak ja,od zakonczenia budowy hotelu wieniawa. wstyd panie wiacek wstyd

informatyk
@podwykonawca 22.08.2015 11:11

takich jak wasza firma są całe dziesiątki, na każdej jednej budowie kogoś wydymali

miki

czyli nadal tak samo,cwaniaczki pokroju miazka i jego wspólniczki góra, ale to stan chwilowy,bo kiedys zapewne to sie skończy,żle dla nich jak sadze,bo to banda oszustów i cwaniaków, tylko ludzi szkoda,panie miazek wstydz sie pan chociaz znajac pana wałki ze wstydu jest pan wyzuty, tego ze nie zpłacił pan za to co robiłem jest tylko odroczone w czasie,kiedys postawie na hutniczej 51 transparet -ludzie uwaga przestrzegam przed firma madera

dostawca

obawiam sie ze takich osób jest wiele,dziłałają dokładnie wten sam sposób bazują głównie na oszukiwaniu podwykonawców,mają tez tam niejakiego pana wawrzyniaka to dopiero cwaniak oraz jankowski ich kierownik szanowni państwo proszę byśmy sie skrzykneli i wspólnie zajeli sie sprawą i wpsołnym wnioskiem do prokuratury,trzeba w końcu wyciac ten wrzód i spowodowac by ci panstwo znależli sie tam gdzie ich miejsce czyli w wiezieniu..... prosze o informacje gdzie i na jakich budowach oszukali ludzi bo sznowni panstwo zdajecie sobie sprawe ze ci cwaniacy sa prokurentami w swoich firmach to nie przypadek,jest to celowe dzialanie majace na celu minimalizacje ryzyka w oszustwach i ludzie na boga trzymajacie sie od tych band.... z daleka

osukany

mnie tez oszukali, ten nixpol na czele z Więckiem i Dobrzyńska , to zorganizowana grupa Madera, Dracon, Etmal, hotel wieniawa wszędzie te same osoby . Najwyższy czas poinformować odpowiednie organa i dobrać im się do skóry.

murarz

zle sie dzieje w tej firmie kasy brak na czas tylko obietnice i obietnice i obietnice a kasy jak nie mam tak nie ma,prokurent to jest niezły osz........

stary nie jestes jedyny który chce odzyskać swoje pieniadze ustaw sie w kolejce miała by pewnie z 50 metrów to zły człowiek przebiegły

zenen

cześć znam kilka takich firm wiem że coś tam próbują działać ale wiącek ma firmę komandytową trudno coś mu zabrać ale próbują

janek

szukam ludzi którzy zostali oszukani przez ta firmę chce złożyc pozew zbiorowy do sadu i wreszcie zakończyć dziłalnośc tych o....ów i z....ji. proszę o kontakt

miesiu

Panowie daleko od tej firmy daleko tak jak dołek od dołka co ta za człowiek, ?? Zły przebiegnrzfły

znajomy

Od dawna brak funkcjonują na krzywdzi e podwykonawców kiedyś ich po zamykają kwestia czasu

plytkarz

O się na słuchałem w tej pracy o zarządzie zrobili się prokurentami we własnej firmie co to znaczy? Kazdy wie kiedy mi pan zapłaci panie wiącek? Czy znowu ktoś panu coś potrącił? Może skoro wciąż ktoś coś zabiera to znaczy ze nie dorósł pan do tej funkcji może warto zająć się zawodowo golfem? Tak może Pan nikogo nie osz....... co pan myśli?

plytkarz

Nixpol czy madera co sami ludzie te same schematy nic nowego długi są zamkną vi będzie inna firma zobaczycie

dostawca

Pole golfowe zaliczone a kasy obiecanej nie ma poszła na nowe kije?

murach

Panie prokurencie kiedy zaległe pieniądze?

porażka

to wszystko to jedna wielka porażka i s ściema

pokrzywdzony
@znajomy 12.11.2014 07:34
czy ktoś wie gdzie oni teraz budują? i kto jest u nich kierownikiem budowy? z góry dziekuje za informacje...

Wiem gdzie budują

golfik

Prezes we własnej firmie jest prokurentem To wszystko mówi brać od nich kasę przed robota panie mareczku nie wstyd panu????? Nie wstyd tych klamstw? ???

Zostaw opinię o Madera Sp. z o.o. Sp.k. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madera Sp. z o.o. Sp.k.