Kancelaria Liderio Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Liderio Sp. z o.o.

Marta

@pracownik To dobra wiadomość, że w razie problemów nie zostaje się z tym samym, bo można poprosić o doszkolenie. Dziękuję za informacje.

Marta

@pracownik dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że na nowego pracownika czeka szkolenie wstępne. Czy później również można liczyć na dodatkowe szkolenia? Jeśli tak, to czy są to dalsze szkolenia sprzedażowe? W treści oferty pracy w wymaganiach wymieniona jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Czy jest możliwość dodatkowych lekcji językowych zapewnianych przez pracodawcę?

@Marta 18.09.2017 13:53

@Marta szkolenie wstępne i później (jakby to powiedzieć ;>) szkolenia okresowe, dodatkowo jeżeli masz problem z jakimś produktem to możesz "wystąpić" o przeszkolenie z danego zagadnienia. Szkolenia to przede wszystkim te z zakresu sprzedaży usług. Co do języka angielskiego to nie mamy zapewnianych lekcji przez pracodawcę, ale już kilka razy obiło mi się o uszy przebąkiwanie o tym, więc może się coś w tym temacie zmieni :)

Marta

Sporo osób wypowiada się z perspektywy klienta. A czy może również wypowiedzieć się ktoś z obecnych pracowników Kancelarii Liderio? Teraz poszukuje ona pracowników na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Jak wygląda praca w tym dziale? Jak wygląda możliwość rozwoju zawodowego, o której pracodawca wspomina w treści oferty pracy?

@Marta 07.09.2017 11:24

Chętnie się wypowiem :) Praca w dziale handlowym Liderio to dużo wyjazdów, spore wyzwania i odpowiedzialność, ale też mega dużo satysfakcji i możliwości. Po okresie szkolenia (dosyć intensywnego, bo i produkt sprzedaży jest specyficzny) dostaje się sporo swobody i możliwość szlifowania swoich umiejętności. Nie muszę chyba wspominać o narzędziach pracy takich jak: telefon, laptop, samochód, bo to niezbędnik. Pracujemy w młodym zespole, miłej atmosferze, z ludźmi, którzy sobie pomagają. Ogólnie polecam :)

Mira

Zwykle nie piszę, ale przeczytałam powyższe komentarze i nie wierzę. Mam same dobre doświadczenia. Korzystalam z pomocy kancelarii w związku z uzyskaniem odszkodowania i dostałam należne mi pieniądze pomimo tego ze początkowo ubezpieczyciel chciał odesłać mnie z przysłowiowym kwitkiem. Ze swojej strony nie moge powiedzieć złego słowa i zdecydowanie polecam!

Korzystałem u usługi.

Katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZESTRZEGAM NIECH NIKT NIE KORZYSTA Z USŁUG TEJ KANCELARII!!! TO KŁAMCY I OSZUŚCI BIORĄ PIENIĄDZE I NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z REALIZACJI SPRAWY!!!!!!!! TERAZ ZMIENIAJĄ NAZWĘ BO JUŻ NIKT NIE CHCE KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LoL
@Korzystałem u usługi. 22.08.2017 10:35

Skąd te chore insynuacje? Jaka zmiana nazwy? Proszę lepiej weryfikować informację przed przedstawieniem ich szerszemu gronu. To oczernianie i przekazywanie nieprawdziwych informacji.

???
@LoL 22.08.2017 15:59

Ja też nie wiem o co chodzi, od kilku ładnych lat korzystam z obsługi prawnej u nich, nawet byłem ostatnio. Biuro stoi, duży szyld, nie zauważyłem żeby coś się zmieniło.

Marta

Dawno nie było nowych opinii na temat firmy jako pracodawcy. Jak wygląda sytuacja w firmie obecnie? Takie informacje będą bardzo pomocne, tym bardziej że właśnie trwa rekrutacja na Pracownika w dziale windykacji i egzekucji. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym tą ofertą pracy?

JJ
@Marta 01.08.2017 08:51

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, rozmawiałem z kierownikiem działu i czekam na decyzję. Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo rzeczowy - z rozmowy można wywnioskować, że zna się na tym co robi. Sam dostałem kilka pytań odnoszących się do praktyki. Tak jak wspomniałem wrażenia mam dobre, zobaczymy co dalej.

poloki

Wydaje mi się, że taki przedstawiciel handlowy i wdrożeniowiec nowych produktów może liczyć na całkiem niezłe zarobki, zwłaszcza, że premie również się trafiają.

XYZ

Kompletnie nie rozumiem co chciales przekazac

JAGA

Jak napisałam jest w porządku. Ludzie są pomocni jeżeli czegoś się nie wie, albo nie jest się pewnym.

XYZ
@JAGA 08.08.2016 16:42

Z tą pomocą to się do końca nie zgodzę. Dość szybko wymagają samodzielności i widać, że niektórych przychodzenie z problemem zaczyna po pewnym czasie irytować. Z drugiej strony motywuje to do i samodzielnego szukania rozwiązania i myślenia. Jak napisałaś- w przypadku gdy ktoś się wybitnie nie sprawdza to dość szybko się żegna z firmą, stąd swojego czasu duża rotacja i wielkie poruszenie tym którym podziękowano.

JAGA

Kase mam wterminie.Czekam kilka dni na wyliczenie prowizji,to fakt moglo by byc szybciej.

JAGA

Nie wiem, ale chyba nie. W wajacje to w ogole jakos mniej pracy nam daja.

JAGA

Tak, są zatrudniane osoby, które z windykacją nie miały wcześniej do czynienia. Przechodzisz szkolenie, dostajesz jakiś przydział spraw i masz postawioną jasną perspektywę- albo się w tym sprawdzisz, włączywszy własne samopoczucie (bo nie każdy się nadaje)- albo nie i wtedy najlepiej się pożegnać. Jeżeli jest ok to zostajesz wdrażana dalej.

Jaga

Pracuję w dziale call-center w windykacji. Fajna atmosfera w zespole, w przeciwieństwie do innych firm w branży (a pracowałam w trzech), pracownik windykacji telefonicznej nie siedzi cały czas na słuchawce, odseparowany całkowicie od reszty i dzięki temu można się sporo nauczyć. Dla mnie jako studentki prawa to spora zaleta. Dostaje się też do pisania projekty pism procesowych itd., zawsze można zwrócić się do zespołu jeżeli ma się jakieś wątpliwości. Widać, że zależy firmie na rozwoju pracowników. Ze swojej strony polecam.

kazik

Z tego co wiem, oraz mam nadzieję to nie ma obecnie żadnych rekrutacji do działu handlowego.

kazik

Pracuję w dziale handlowym i powiem jedno- miałem wątpliwości co do firmy po tym co tutaj przeczytałem. Wątpliwości ustąpiły po tym gdy zobaczyłem na własne oczy jak funkcjonowali poprzedni handlowcy i jaki bajzel pozostawili po sobie. Sorry, ale mam wrażenie, że ktoś tutaj uprawia czarny PR w zemście za własną nieudolność.

PH

Zmienny czy nie. Nie jest to istotne, skoro i tak firma nie płaci.

@PH 01.06.2016 14:40
Zmienny czy nie. Nie jest to istotne, skoro i tak firma nie płaci.

Firma nie płaci? Bzdura. Pracuję tu od ponad roku, nie przypominam sobie aby kiedykolwiek nie zostało wypłacone mi wynagrodzenie za pracę...

@pracownik 02.06.2016 11:53

Fajnie, szkoda, że firma wybiera którym pracownikom zapłaci a którym nie? Ciekawe czy też dokonuje takiego wyboru przy innych rozliczeniach? Może tylko dział handlowy był traktowany gorzej od reszty? Bo tak jak pisałem - wciąż nie otrzymałem pieniędzy za luty.

dobra rada

Od dnia 25-03-2016 roku został zmieniony zarząd wszedł człowiek który nie ma pojęcia o jakim kolwiek prowadzenia kancelari osobiście uciekał bym z tej firmy jak najprędzej bo zostaniecie wszyscy na lodzie bez wynagrodzenia z problemami na głowie . nie pracowałem tam nigdy ale znam Prezesa z innych firm i jego spraw i w jaki sposób zdobywa pieniądze

gość
@dobra rada 25.05.2016 09:05

Nie mam pojęcia skąd zostały zaczerpnięte te informacje, ale sprostuję- Zarząd Kancelarii Liderio jest niezmiennie ten sam od 14 lat. Przedstawiona przez Ciebie informacja jest nieprawdziwa, proponowałabym lepiej weryfikować swoją wiedzę.

Kiszczak

Za czasów pięknej komuny za 250 % wyrobionej normy mógłbyś stać z wypiętą piersią w pierwszym rzędzie na pochodzie majowym a może i ....dostałbyś malucha w zamian za zasługi. Niestety taka ta nasza piękna ojczyzna...250 % normy i wylot...smutne ale jak zadziałasz tak jak z tą normą to pewnie wywalczysz pieniążki

ZwanyWaldkiem

@zajder; to znaczy, że nie dają malucha, czy co?

No cóż; z mojego doświadczenia tam nie pamiętam podobnych historii w tej firmie. A i ta coś mi nie pasuje bo raz piszesz, że dopiąłeś klientów (przy pierwszym wpisie z 24.III), a teraz, że byłeś chętny do tego... Nie mnie wnikać. Jak napisałem, ja negatywnych wspomnień nie mam i pewnie gdyby życie się inaczej potoczyło to bym jeszcze w tej firmie został bo atmosfera świetna.

Nie szukaj teorii spiskowych :) Tajemnica wejścia na to forum jest prozaiczna- widziałem ogłoszenie o pracę i wpisałem nazwę firmy w googlach, drugi wynik to gowork więc zajrzałem. Jak każdy kto miał, jako pracownik, doświadczenie z tą firmą postanowiłem się wypowiedzieć. Nie mam ani interesu, ani zamiaru bronić firmy, czy zarządu. Zwyczajnie piszę jak było "za moich czasów". Jeżeli jest tak jak piszesz to przecież możesz bez problemu wystąpić chociażby do sądu. A jeżeli jest inaczej to takie wpisy potraktowałbym jako zemstę niezadowolonego byłego pracownika.

@Były pracownik 13.04.2016 13:46

Ok, dzięki za odpowiedź! Będę działał.

spoko

Dlaczego uczepiliście się realizacji planu na poziomie 250%? Ktoś to weryfikował? Proszę was... W Internecie każdy może wypisywać sobie co mu się żywnie podoba. Niestety często ma się to nijak do rzeczywistości. Moim zdaniem to śmieszne- wyrabiać sobie opinię na temat firmy tylko i wyłącznie na podstawie wpisu byłego, niezadowolonego pracownika.

@spoko 08.04.2016 13:14

Witam Jasne, że każdy może wypisywać co chce, ale też nie zamierzam nikomu narzucać swojego zdania. Po prostu opisałem swoją sytuacje... faktem jest realizacja planu na poziomie 250%, i faktem jest potrącenie z mojej wypłaty blisko 1000 zł (m.in. za 4 dniową nieobecność z powodu choroby - tutaj kłania się współpraca na zasadzie firma-firma, bo przy umowie o pracę taka sytuacja nie miałaby miejsca). A także niewypłacenie pozostałej części mojego wynagrodzenia. Tak jak też pisałem - współpraca z innymi układała się dobrze, ludzie pracujący w Kancelarii Liderio zawsze służyli pomocą w sprawach służbowych.

fastman1988

Heja wszystkim! widziałem ogłoszenie w którym poszukiwali pracownika do działu handlowego. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie? Jakie zarobki, jak wygląda w ogóle praca? Czy ludzie tam są normalni? Wymagają doświadczenia?

Miałem okazję pracować w tej firmie ok 1,5 roku temu, odszedłem z powodu przenosin do innego miasta. I jedno mogę napisać; kierownictwo jest wymagające, ale sprawiedliwe i nie miałem nigdy problemów z wypłatą wynagrodzenia, a pracowałem na własnej D.G (miałem wybór). Rozstanie też przebiegło w kulturalnej atmosferze. Podobnie zespół- wymaga przynoszenia wartościowych spraw i ciekawych klientów na atrakcyjnych warunkach- bo i takie jest zadanie przedstawiciela handlowego, a ja z tym nigdy nie dyskutowałem. Nie miałem natomiast narzuconych żadnych planów sprzedażowych, więc dziwią mnie te opinie- może coś się w tej kwestii zmieniło? Klienci byli co do zasady (bo malkontenci zawsze się trafią) zadowoleni bo skuteczność była naprawdę niezła, szczególnie w tych sprawach po umorzeniach komornika.

@Były pracownik 08.04.2016 17:14

No cóż, przez te półtora roku się chyba sporo zmieniło, bo nasz wybór pod koniec grudnia 2015 ograniczył się do: DG lub żegnamy. Co do rozstania, to byłem chętny aby dopiąć jeszcze kilku niezdecydowanych klientów, w ramach rozstania w dobrej atmosferze, rozstania bez "palenia mostów" za sobą. Niestety prezes chyba tego nie zrozumiał i usłyszałem jedynie, że "mam się pakować i ... opuścić firmę". Co do egzekucji umorzeń i skuteczności. Najłatwiej określić to chyba słowami: powolna ale dobra.

a

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej po nowym roku, rzekomo poszukiwali wsparcia do działu handlowego. Rozmowa przeprowadzona bezstresowo, natomiast nie otrzymałam żadnej informacji o kolejnym etapie rekrutacji. To nie jest profesjonalne podejście kancelarii prawnej do przyszłych pracowników.

camcam

Z opinią na temat skuteczności muszę się zgodzić- tutaj duży plus. Czasami problem z kontaktem z osobą prowadzącą sprawę- to minus. Ogólnie odzyskują pieniądze z różnych spraw, też wcześniej nieściągniętych, więc raczej polecam.

a.m

Normalna umowa o pracę. Ja pracowałem w innym dziale, ale zajmują się odszkodowaniami, windykacją, prowadzą również normalne sprawy cywilne i gospodarcze, doradzają też chyba w kwestiach podatkowych. Nie wiem w sumie skąd tyle opinii negatywnych wcześniej było na przełomie 2014/15, pewnie ktoś wyleciał i się produkuje w internecie.

~a.m.

Pracowałem, żadnych problemów nie miałem, umowa była, pensja i dodatki na czas- a to dla mnie najważniejsze.

Kowalski

Nowak niewiem co zażywasz ale musi być super. Daj namiary na dostawcę. A na poważnie oni coś odzyskali jakoś po swoich doświadczeniach nie wierzę

Nowak

Komornicy dwa razy ręce rozkładali i nie mogli odzyskać nic od mojego dłużnika. Oddałem im sprawę i po kilku miesiącach zaczęły spływać środki. Specjaliści od spraw beznadziejnych, współpracują ze sprawnymi komornikami. W sumie dzięki nim moja firma może dalej działać. Ze swojej strony polecam.

Pracuję już rok i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś został zwolniony to zawsze będzie wypisywał niestworzone historie.

legia

troszkę, się czepiasz, ale tylko troszkę :)

byłem

niewarto pracowac, niewarto korzystać

ghj

A ja się nie zgadzam. Pracuję już kilka lat (niezmiennie na umowę o pracę :)) i współpracę oceniam bardzo dobrze. A każdy ZWOLNIONY pracownik będzie niezadowolony...

ona
@xyz 10.01.2015 19:34
ja zgadzam się w całej rozciągłości pracuje od sierpnia i o umowie o pracę mogę zapomnieć, taka to "kancelaria" niepo...

Ponadto kancelarie prawne (radców, bądź adwokatów) są spółkami osobowymi, a nie z o.o. Wysokie zarobki, perspektywy rozwoju zawodowego i stabilnej pracy to tylko deklaracje bez potwierdzenia w praktyce, taki wabik dla pracowników.

OBSERVER
@ona 11.01.2015 08:48

TAKA NIBY KANCELARIA TERAZ TAKIE CZASY, ŻE NA ODSZKODOWANIACH I WINDYKACJI WSZYSCY CHCĄ ZARABIAĆ ALE Z PROFESJONALIZMEM TO RÓŻNIE BYWA, W TAKICH FIRMACH CZĘSTO NI EMA ŻADNEJ ETYKI (KODEKS ETYKI RADCY CZY ADWOKATA NIE OBOWIĄZUJE), NIE MA UBEZPIECZEŃ OC DZIAŁALNOŚCI ZDARZY SIE BŁĄD NAJLEPSZYM SIĘ ZDARZA I KLIENT BĘDZIE MIAŁ PROBLEM Z ODZYSKANIEM PIENIĘDZY ITD..

Spec

Zatrudnienie niepewne. Dziś jest praca, a jutro zwolnienie. Możliwości podniesienia kwalifikacji nieduże.

AK

POTWIERDZAM W CAŁOŚCI FATALNA FIRMA, PRZESTRZEGAM KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW

Nik
@AK 17.12.2014 09:40
POTWIERDZAM W CAŁOŚCI FATALNA FIRMA, PRZESTRZEGAM KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW

Dokładnie tak NIE WARTO brak kontaktu z klientem nie odbieranie telefonów nierzetelne prowadzenie spraw.PORAŻKA NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stan
@Nik 16.08.2017 11:11

a jakieś konkrety?

Zostaw opinię o Kancelaria Liderio Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Liderio Sp. z o.o.