Der Personalkontakter GmbH

władysławDWR
@An

wyplaty ponizej 900e...kpina nie polecam

@władysławDWR

Witam , Wyplaty sa w zaleznosci od przepracowanch godzin :) Wiec jezeli ktos choruje badz nie ma go w pracy jasne, ze nie zarobi 2 tys. :) Pozdrawiam Serdecznie.

Nieznajomy

Witam, szczerze mówiąc, jeżeli ktoś wybiera się do pracy w Niemczech to lepiej niech poszuka zupełnie innej agencji. Ludzie niekompetentni, olewający problemy swoich pracowników. W dodatku o własną wypłatę trzeba martwić się samemu. O pójściu do lekarza nie wspomnę, bo możecie zapomnieć. W momencie problemu z firmą każą zjeżdżać do Polski... To nie jest firma... (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Der Personalkontakter GmbH dogadują się między sobą?

Tak, nasi pracownicy dogadująsię ze sobą bardzo dobrze. Dojezdzaja nawet do pracy jednym samochodem.

Patryk
@Der Personalkontakter GmbH

Tak to prawda tylko jak zaczynasz o 6 30 to o 5 35 jesteś na miejscu, bo inni zaczynają o 6.00 ;) A jak jeździsz z kierowcą i masz auto za darmo zagwarantowane to zdzwisz się po pierwszej wypłacie.

Polecam serdecznie wszystkim , wspaniali i uśmiechnięci ludzie . Praca taka jaka przestawili przy podpisaniu umowy .

@Michał

Dziekujemy bardzo ! Jest nam Bardo milo ! ;-)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Der Personalkontakter GmbH kandydat na stanowisko Pracownik produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Olo

Godna polecania firma . Pozdrawiam

@Olo

Wojtek

Jestem bardzo zadowolony z usługi firmy. Podjęta praca spełnia moje oczekiwania w kwestii kwalifikacji jaki i zarobków. Polecam

@Wojtek

Krzysiek

- zakwaterowanie kontakt z biurem wszystko na plus moge polecic jak najbardziej na plus duzo sie zmienilo dzieki firmie przeszedlem na stale i mam teraz stala prace

@Krzysiek

Dziekujemy bardzo ! Jest nam Bardo milo ! ;-)

Wszystko jak najbardziej na plus ,. polecam

@pracownik

Dziekujemy bardzo ! Jest nam Bardo milo ! ;-)

Bardzo miła współpraca, wszystko wyjaśnione w 100% . Zarobki na dobrym poziomie . Godne polecenia

@Ewa

@Ewa

Robert

Wszystko na czas Pani Jola i Pani Karolina miłe i pomocne

@Robert

Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie, Jola

A ja tam jestem zadowolony wypłaty na czas, kontakt z biurem tez okej Nie ma na co narzekać ;-)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Der Personalkontakter GmbH? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dzien dobry. godziny pracy zależą od firmy, w której pracują nasi pracownicy.

Karol

Czy może wymagają znajomości języka niemieckiego?

@Karol

Witam. Znajomosc jezyka niemieckiego zalez od stanowiska / oferty.

Ja przychodzę z takim pytaniem... Czy Państwa agencja współpracuje z firmą Vion Food Group?

King

Witam jestem zainteresowany pracą jako ślusarz, monter, spawacz jak wyglądają zarobki Na chwilę obecną ? Jak wygląda zakwaterowanie w ogłoszeniu pisze że pokój 1osobowy a nie ukrywam że to dla mnie ważne jeden idzie wcześnie spać drugi później , jeden chrapie inny się wkurw.... Więc pokój 1 osobowy to priorytet. I pytanie jak wygląda praca jakieś normy ? Co konkretnie działacie ? Jak z wypłatami do kiedy są płatne ? Jak z zaliczkami ? Dzięki za odpowiedź . Pozdrawiam

@King

Witam, na te i wiele pytan chetnie Panu odpowiemy - prosze sie do nas odezwac oraz wyslac CV. Stawki ustalane sa indywidualnie z kazdym kandydatem. Oferujemy prace na Bawarii i bezplatne zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z dostepem do kuchni, lazienki, pralni i bezplatnym internetem. Chec posiadania pokoju 1-osobowego nalezy zglosic do koordynatora (doplata do pokoju 1-osobowego ok 150 €). Wyplaty sa platne jak w kazdej firmie do 15-stego dnia bankowego, kolejnego miesiaca. Zaliczki sa mozliwe. Po wiecej szczegolow zapraszam do kontaktu 0821 807 999 48! Pozdrawiamy :)

@Der Personalkontakter GmbH

"bezplatne zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z dostepem do kuchni, lazienki, pralni i bezplatnym internetem. Chec posiadania pokoju 1-osobowego nalezy zglosic do koordynatora (doplata do pokoju 1-osobowego ok 150 €)" - jeśli skrzybanie kasy jest już na poziomie zakwaterowania to już to sporo mówi. Z doświadczenia wiem że tam gdzie oferują zakwaterowanie "hurtowe" to i kasa marna. Ja chętnie zamieszkam z kimś z biura by się przekonali że to dobre dla "rumunów". Ja dziękuję za takie zakwaterowanie, mieszkałem kiedyś 3 dni z palaczem i mi to nie odpowiadało - podziękowałem za takie warunki i wróciłem do Polski bo nie będę się gnieździł z obcą mi osobą w jednym pokoju.

King

Nie wiem czemu moje poprzednie zapytanie znikło . A więc witam po raz kolejny osoby które pracowały , pracują bądź mają zamiar zacząć . Moje pytanie tyczy się branży metalurgicznej ślusarz , monter , spawacz jak wyglądają zarobki ? Jak jest w pracy znośnie czy jakiś akord. Jak wyglądają wypłaty kiedy są wypłacane ? Jak wygląda kwestia zaliczek ewentualnych ? Jak wygląda zakwaterowanie ? w ogłoszeniu jest podane że pokój jednoosobowy . Dziękuję za każdą odpowiedź za te pozytywne jak i negatywne lepiej wiedzieć jak jest naprawdę niż się rozczarować.

Ludzie, nie dajcie się nabrać tej firmie. Słabe zarobki, miesiąc pracy (usunięte przez administratora)euro na rękę, warunki mieszkaniowe tragiczne, kompetencja ludzi w biurze (koordynator) - zero kompetencji, nie można się doprosić najprostrzych rzeczy, (usunięte przez administratora)

@pracownik

Zarobki sa adekwatne do przepracowanych godzin, a jezeli uwaza Pani S., ze cos sie nie zgadza z wyplata Pani meza to prosze to zglosic bezposrednio do biura. Ciekawe, ze zamiast zglaszac do biura problem i go wyjasnic to pisze sie komentarz na Go Work, moze Go Work Pani pomoze :)

tomek
@Der Personalkontakter GmbH

A są adekwatne do stawki na umowie ? Bo coś ludzie strasznie pyszczą na kasę , a to już jest zły omen.

Sebastian

Dlaczego uważasz, że za pośrednictwem tej firmy nie opłaca się pracować? Mogę tylko domyślać się, dlaczego tak sądzisz, jednak wolałbym nie wyciągnąć błędnych wniosków, dlatego proszę o sprecyzowanie.

Miecz prawdy

Profesjonalizm na poziomie zerowym, jezeli chodzi o warunki mieszkaniowe to rowniez brak slow, jesli ktos byl w Gunsburgu to wie o czym mowa. (usunięte przez administratora)W Polsce juz agencje dzialaja na wyzszym poziomie, jezeli ktos z was sie zastanawia to szkoda tracic swoj czas i pieniadze, nie polecam :)

@Miecz prawdy

Witam Panie "Miecz prawdy" nie wiem kim Pan jest i nie wiem na jakiej podstawie rzuca Pan oszczerstwami w nasza strone. Jezeli chodzi o nasza dzialalnosc to nie mamy sobie nic do zarzucenia bo dzialamy zgodnie z zasadami IGZ. Jezeli chodzi o mieszkanie w Günzburgu to do tej pory nikt sie nie skarzyl, wiec jest to Pana opinia. Jezeli warunki mieszkaniowe komus nie odpowiadaja - o gustach sie nie dyskutuje - to kazdy ma mozliwosc wynajac sobie sam mieszkanie. Jezeli ktos nie spelnia wymagan pracodawcy i nie ma wystarczajacych kwalifikacji na stanowisko (mimo wczesniejszych zapewnien) to niestety my nie jestesmy za to odpowiedzialni. W razie jakichkolwiek problemow badz spraw do wyjasnienia, najlepiej kontaktowac sie bezposrednio z biurem. Pozdrawiam

Kłamca
@Miecz prawdy

Witam. "Miecz prawdy" Piszesz bzdury. Mieszkanie w Gunzburg jest dobre. W piwnicy bez okien się nie mieszka. Ludzie mieszkają czasem w gorszych warunkach. A tak na marginesie to nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwy miejscowości... Uważam że jesteś pierwszy raz za granicą i w ogole nie masz o niczym pojęcia.. Popracuj najpierw uczciwie a potem możesz coś powiedzieć... Takich jak ty znam na pęczki... Wymagać możesz jak się wykażesz... Denerwują mnie tacy jak ty... Poprostu uważam że jesteś "niepełnosprawny".... Co sprytniejszy zrozumie co mam na myśli.. Dzięki na dziś.

Glut

Mieszkanie miałem dobre, ale za 18 euro dziennie. Praca kiepska bez możliwości nadgodzin. A co do profesjonalizmu pań w biurze to katastrofa. Pieniądze były na czas wypłacane. Jednak w wypadku natychmiastowego powrotu do kraju, bez rozwiązania umowy o pracę, kara pieniężna i to duża. Więcej z tą firmą nie chcę współpracować.

@Glut

Witam Panie Arturze, prosze opisac moze prawidziwe fakty, a nie wypisywac stek bzdur: mieszkanie bylo oplacone przez nas, wiec nie placil Pan zadnych 18 € dziennie za mieszkanie. W firmie, w ktorej Pan pracowal mogl Pan robic nadgodziny - wystarczylo chciec. Z Paniami w biurze sie Pan nie kontaktowal, poniewaz nie odczuwal Pan takiej potrzeby i decydowal Pan sobie sam, wyjezdzajac kiedy Panu pasuje na urlopy itp. Ze wzgledu na wyjazd do Polski bez uzgodnienia i porzucenie pracy zostal Pan wymeldowany przez klienta. Za zerwanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia zostala Panu naliczona kara umowna zgodnie z umowa, ktora byla w j. polskim wiec bez problemu mogl ja pan zrozumiec. Pretensje moze miec Pan tylko do siebie i wypadaloby oszczedzic sobie tych klamstw.

Zostaw merytoryczną opinię o Der Personalkontakter GmbH - Gersthofen

• Jak się pracuje w Der Personalkontakter GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Der Personalkontakter GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Der Personalkontakter GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 38 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Der Personalkontakter GmbH