4 Dodaj opinię

Opinie o Allpersona GmbH

Aktualne oferty pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego

- Monter Lotniczy, Mechanik lotniczy
- Mechaników, Mechatroników, Elektromechanikow,
- Ślusarzy, Spawaczy, Tokarzy, Frezerów
- Operatorów i Programatorów maszyn CNC
- Lakierników, Blacharzy, Lakierników proszkowych
- Elektryków, Elektryków zakładowych, Elektryków przemysłowych
- Lutowaczy, Odlewaczy, Wytapiaczy, Hutników
- Stolarzy, Stolarzy meblowych,

- Pracowników magazynowy również z słaba znajomością języka niemieckiego

Jeśli znasz język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym (A2),
prześlij do nas swoja aplikacje w języku polskim lub niemieckim
na adres e-mail: g.kitzka@allpersona.de

Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu.

Oferujemy: Zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia.
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

Długofalowa współpracę z możliwością bezpośredniego zatrudnienia.

R. Huber, huber@allpersona.de
Poniżej znajdziecie Państwo naszą politykę prywatności:
allpersona.de

Tak5Nie2
Skuter144

Witam wszystkich. Pracuje w Allpersonie nie długo bo od października zeszłego roku, kończę z Nimi swoją przygodę w kwietniu, ponieważ udało mi się przejść na kontrakt ale moja opinia na ich temat jest jak najbardziej pozytywną, warunki pracy super, pieniądze się zgadzamy, z urlopami nie było ani razu problemu, kontakt oraz załatwianie Innych spraw również były na wysokim poziomie. Nie rozumiem negatywnych ocen zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkanie, że tam picie i że spać po nocach nie idzie... Przecież to mieszkańcy odpowiadają za to czy jest spokojnie czy nie.

MarcinK
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem na dwóch magazynach przez Allpersona i mogę polecić. Praca w porządku, koordynatorzy bardzo pomocni, dało się załatwić wszystko. Mieszkania na bardzo wysokim poziomie, nawet płacili za nas radio-telewizję. Mogę jak najbardziej polecić, najlepsze biuro pracy spośród wszystkich przez które wyjeżdżalem. Pieniądze zawsze się zgadzaly i były przed terminem.

Marzena
Nazwa działu: Produkcja

Rzetelna firma, która wywiązuje się z warunków umowy. Pieniądze zawsze na czas, warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie. Koordynator Pani Joanna - bardzo dobry kontakt z pracownikami, pomocna i zaangażowana. Zakład pracy był bardzo fajny, mili ludzie. Jestem bardzo zadowolona. Pracowałam przez różne agencje i różnie to było... Tę mogę polecić z czystym sumieniem.

Tak2Nie1
Piotrek94 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam ma ktoś może numer do tej agencji ? I czy ktoś rozmawia tam po Polsku?

Nowy wpis

@Piotrek94

Allpersona zatrudnia dwie polskojęzyczne osoby w rekruterutacji. Grzegorz Kitzka +49 821 50 85 39 13 g.kitzka@allpersona.de oraz Joanna Golletz +49 821 50 85 3914 j.golletz@allpersona.de dostępni telefonicznie w godzinach poniedzialek-czwartek 8-17 piątek 8-14

slepy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

czy pracowal ktos w rewe przez ta agencje ? Jakie za zarobki

Darek

Przeszedłem z innej agencji do nich, Pomogli z papierami,znaleźli fajna kwaterę i przepracowałem już u nich 2 rok. Teraz przerwa świąteczna i 8.01 ruszam dalej. Ja ich polecam. Pozdrawiam Darek

SOAD1971 Nowy wpis
@Darek

Cześć, a gdzie pracujesz?

LukaszG

Witam. Przeczytalem troche opinii na temat tego pracodawcy i nie rozumiem szczegolnie tych negatywnych. Ja pracuje tutaj od lipca i jak do tej pory nie spotkaly mnie ze strony firmy jakies nieprzyjemnosci. Praca zgadza sie z tym co zawarte w umowie i i pracodawca wywiazuje sie tez z obowiazku zapewnienia ilosci godzinj pracy, zawsze wychodze na plus. Warunki mieszkalne tez sa na dobrym poziomie, jest internet, wyposazenie kuchni lazienek i pokoi tez sie zgadza, co wiecej ja akurat pracuje w okolicach Hamburga i kwatery nie sa gzies po taniosci na zadupiu daleko od cywilizacji tylko praktycznie wszystko jest dostepne w zasiegu max. 1km (sklepy, apteki, lekarze i urzedy) Ja moge jak najbardziej polecic te firme jako pracodawce. Pozdrawiam.

Daniel

Praca na Rewe Sottrum dziewczyny które sprzątają po odliczeniu mieszkania ubezpieczenia itd ok 900e praca przy zbieraniu zamówień norma którą musisz wykonać oczywiście dotyczy tylko Polaków . Lokacje nie dostosowane do zbierania zamówień konieczność wspinania się na półki , zdążają się przypadki gdzie wózkowi spychają palety z lokacji gdyż na półkach nie ma dystansów do palet :) ogólnie (usunięte przez administratora) na zakładzie z powodu tempa i chęci wyrobienia nad coli które są płatne ok 3centy :) po tygodniowym szkoleniu i 3 tygodniach pracy musieliśmy zrezygnować z powodu choroby i leczenia w PL została nałożona kara ok 400e gdyż w umowie która jest tylko po niemiecku i nie zostaliśmy poinformowani że za każdy dzień wypowiedzenia jest 70e kary .

@Daniel

Szanowny Panie Danielu Pana dziewczyna przepracowała w magazynie jedynie 109,63godz., a pełny wymiar godzin w miesiącu to 151,67godz., wiec nie otrzymała pełnego wynagrodzenia. Pracownik otrzymuje pełną stawkę godzinową, nawet jeśli nie wyrobi normy przyjętej przez firmę R- naszego klienta. Normy te dotyczą wszystkich pracowników zarówna zatrudnionych bezposrednio, jak i przez agencje bez względu na narodowość, płeć i wyznanie lub religie. Pracownicy za efektywna prace są objęci systemem premiowym. Magazyn w Sottrum został oddany do użytku w lutym 2019 i spełnia wszystkie normy i wytyczne w Niemczech. W magazynie obowiązuje całkowity zakaz wspinania się na regały. W magazynie przechowywane są towary świeże, które wymagają odpowiedniej temperatury przechowywania. Za nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy mogą być nałożone kary, zgodnie z umową, która jest tłumaczona ustnie podczas jej podpisywania. Na miejscu jest 2 koordynatorów polskojęzycznych, z którymi można wszystko wyjaśnić na bieżąco. Koordynatorzy opiekują się grupa ok. 100 pracowników oraz 3 projektami wiec ich czas jest ograniczony. Praca zgodnie z zasadami i umową nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami a otrzymaniem stałego kontraktu bezpośrednio u naszego klienta. Każdy pracownik ma prawo do wyrażenia swojej opinii, zgodnie z prawda i stanem faktyczny. Jeśli czuje się potraktowany niezgodnie z prawem, może zwrócić się do odpowiedniej instytucji. Pozdrawiamy. Zespół Allpersona

MarcinK

@MarcinK

Dziękujemy, pozdrawiamy - zespół Allpersona.

Anita
Nazwa działu: Produkcja

Allpersona -zaliczki bez problemu, kontakt z biurem na bieżąco. Interesują się pracownikiem. Pani Joanna Golletz również kontakt z pracownikami, interesuje się nimi. Ogólnie POLECAM !!!!

@Anita

Dziękujemy za szczerą i merytoryczną opinię - pozdrawiamy, zespół Allpersona.

Marcel

Dobry kontakt z pracodawcą, stawki adekwatne do pracy. Dobra firma na start nawet dla ludzi ze słabym językiem. Zaraz po zameldowaniu się u nich zaoferowano mi pracę, która mi odpowiada i pracuję już prawie rok czasu. Godna polecenia!

@Marcel

Bardzo dziękujemy za szczerą opinię - pozdrawiamy, zespół Allpersona.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Jak szefostwo w Allpersona GmbH? Spoko traktują ludzi?

xyz

(usunięte przez administratora) ! uwaga na nich .

TakNie1
markPL
Nazwa działu: Produkcja

Czy przy ewentualnym zatrudnieniu, jest możliwość zakwaterowania w pojedynczym pokoju?

@markPL

Allpersona Oferuje zakwaterowanie w pokojach jednosobowych oraz dwuosobowych.

Artur

Czy ktoś związany z firmą Allpersona GmbH jest w stanie powiedzieć czy warto tu aplikować? Od pewnego czasu nie udzielacie się zbyt często, fajnie gdyby jakiś pracownik mógł się podzielić swoimi wrażeniami dotyczącymi współpracy z firmą, takie wpisy są cenne dla potencjalnych kandydatów.

Karlos
@Artur

Warto Aplikować, Ja to zrobiłem w 2018 roku i od razu dostałem ciekawe propozycje prac. Choć głównie mają oferty dla osób z niemieckim, prawkiem i własnym autem Od kwietnia 2018 pracuje u nich, wypłaty na czas, zgodne z umową. Ostatnio widziałem, że mają na FB oferty dla osób bez niemieckiego na magazynach. Karol, Mechanik w Austrii

Anna
@Karlos

Otrzymywanie wynagrodzenia na czas jest bardzo ważne dla każdego pracownika i zdecydowanie dobrze świadczy o pracodawcy. A jak oceniasz wysokość zarobków w firmie Allpersona GmbH? Czy są adekwatne do wykonywanej pracy?

TakNie1
Dawid

Czy generalnie trudno dostać prace w firmie mino, że spełnia się wymagania?

@Dawid

Aktualne oferty pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego - Monter Lotniczy, Mechanik lotniczy - Mechaników, Mechatroników, Elektromechanikow, - Ślusarzy, Spawaczy, Tokarzy, Frezerów - Operatorów i Programatorów maszyn CNC - Lakierników, Blacharzy, Lakierników proszkowych - Elektryków, Elektryków zakładowych, Elektryków przemysłowych - Lutowaczy, Odlewaczy, Wytapiaczy, Hutników - Stolarzy, Stolarzy meblowych, - Betoniarzy, Zbrojarzy, Murarzy - Instalatorów WOD-KAN, CO, Gaz, Klima - Monterów Okien , Drzwi, Fasad aluminiowych - Operatorów dźwigów, suwnic i wózków widłowych - Malarzy, Tapeciarzy, Tynkarzy, - Pracowników magazynowy również z słaba znajomością języka Firma Allpersona szuka osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować prace na terytorium Niemiec oraz Austrii. Jeśli znasz język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym (A2), prześlij do nas swoja aplikacje w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: g.kitzka@allpersona.de Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu. Oferujemy: Zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia. Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek. Długofalowa współpracę z możliwością bezpośredniego zatrudnienia. Kandydat poprzez wysłanie aplikacji wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z niemiecka ustawa o ochronie danych osobowych § 51 BDSG, Art. 7 EU-DSGVO oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). R. Huber, huber@allpersona.de Poniżej znajdziecie Państwo naszą politykę prywatności: allpersona.de

Aktualne oferty pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego

- Monter Lotniczy, Mechanik lotniczy
- Mechaników, Mechatroników, Elektromechanikow,
- Ślusarzy, Spawaczy, Tokarzy, Frezerów
- Operatorów i Programatorów maszyn CNC
- Lakierników, Blacharzy, Lakierników proszkowych
- Elektryków, Elektryków zakładowych, Elektryków przemysłowych
- Lutowaczy, Odlewaczy, Wytapiaczy, Hutników
- Stolarzy, Stolarzy meblowych,

- Pracowników magazynowy również z słaba znajomością języka niemieckiego

Jeśli znasz język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym (A2),
prześlij do nas swoja aplikacje w języku polskim lub niemieckim
na adres e-mail: g.kitzka@allpersona.de

Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu.

Oferujemy: Zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia.
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

Długofalowa współpracę z możliwością bezpośredniego zatrudnienia.

R. Huber, huber@allpersona.de
Poniżej znajdziecie Państwo naszą politykę prywatności:
allpersona.de

REKRUTACJA

Zapraszamy do zapoznania aktualnych Ofert Pracy dla fachowców w Niemczech i w Austrii!

Szczegóły znajdziecie w zakładce - Oferty Pracy

Czekamy na Wasze aplikacje!

Praca dla

Cieśla szalunkowy 14,01€ /h + 26,40€ diety, darmowa kwatera - Brygady 1-4osobowe
Innsbruck

Obowiązki

• Montaż i rozbiórka szalunków,

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na budowie-szalunki, zbrojenie, betonowanie

• Znajomość języka niemieckiego u 1 osoby w 3-, 4-osobowa brygadę

• Prawo jazdy i samochód 1 na 3-, 4-osobowa brygadę

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia 14,01€ brutto plus 26,40€ netto diety za przepracowany dzień

• ok 2200€ netto przy 167 godz

• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

• Urlaubs- und Weihnachtsgeld

poniedziałek-czwartek 8-17
piątek 8-14

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim

Tak5Nie2
kamil cnc ingolstadt

witam 5 miesięcy dla nich pracuje ten Kitzka mi pomógł meldunkiem,skarbówką, ubezpieczeniem wyplata jak powiedzial. a nawet dołożyli parę euro ja polecam i tyle

Hubert

od 2016 pracuje dla Allpersony, z wlasnego doswiadczenia moge ich polecic. pieniadze na czas i wedle ustalen

Radzio

Od 1.5 roku jestem zatrudniony przez Allpersone w Augsburgu Mogę jak najbardziej polecić ten oddział. Kordynator Gregor staje na głowie żeby każdemu pomoc. Zawsze osiągalny. POLECAM

Toczek

Pracuje przez Allpersone w Austrii w Tirolu jako spawacz Fajny oddział Koordynator Klaus pomocny Pieniądze jak obiecane A te widoki... Kocham Góry

Skuter144

Krzysiek D

Pracuje przez Allpersone od 3 lat W 3 oddziałach: Ingolstadt, Deggendorf i Augsburg Pełen profesjonalizm. Kończy się zlecenie maja zaraz nowe. Z taka firma można pracować

Darek 2017

Marzena

Tak2Nie1
Mario

Napiszę tylko tyle nie polecam nikomu!!!styczeń 2019 najgorszą firme jaka spotkałem na swojej drodze życia omijać z daleka jak tylko można

Tak7Nie3
zapytanko
@Mario

Rozważam wyjazd przez tą agencję do pracy i trochę się waham czy jechać przez nich czy nie, czy obiecują ,,gruszki na wierzbie". Napisz proszę jeśli możesz dlaczego nie polecasz wyjazdu przez tą agencję. Czy oszukali Cię na wypłacie, na lokum? podaję maila: endrju369@wp.pl.

Karma
@zapytanko

Witaj jeśli jesteś inteligentny potrafisz czytać to czemu mam ci pisać na meila ???????? nie polecam nikomu za jakiś czas będzie zrobiony filmik na Internecie ich smski rozmowy nagrane potem papier białko jak traktują ludzi co do wypłat. Chodzi mi jak mozna dostawać od 3 różnych osob rozne smsy z tej samej firmy jeśli chodzi o godziny pracy ????????????

POL
@Karma

hej nie musisz pisać na e-maila jak nie chcesz - możesz napisać tu każde info na wagę złota pozdro

Ja
@Mario

Jesli piszesz najgorsza firma to napisz tez dlaczego. Taka opinia nie pomaga nikomu..

Ciekawski
@Mario

Co było takiego złego? W jakim mieście? Co za praca?

Krystyna

Dobra firma,wszystko zależy od wykształcenia pracownika i co umie robić jak jedzie za granicę do pracy.

Ja

Allpersona dala mi prace i pokoj, kiedy inni obiecywali ze zadzwonia. Piszecie, ze to taka zla firma - jedzcie do inychi - zobaczycie karaluchy, dojazd 200 km do roboty albo raz godziny sa a za chwile siedzisz na kwaterze i zarabiasz tylko na wohnung.. Jestem tu 2 miesiace i na razie to najlöepsza firma w ktorej bylem.

Dawid
Nazwa działu: Produkcja

Wszystko zgodne z umową, polecam

Zostaw opinię o Allpersona GmbH - Augsburg

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie