Allpersona GmbH

Opinie o Allpersona GmbH

Aktualność
Aktualne oferty pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego

- Monter Lotniczy, Mechanik lotniczy
- Mechaników, Mechatroników, Elektromechanikow,
- Ślusarzy, Spawaczy, Tokarzy, Frezerów
- Operatorów i Programatorów maszyn CNC
- Lakierników, Blacharzy, Lakierników proszkowych
- Elektryków, Elektryków zakładowych, Elektryków przemysłowych
- Lutowaczy, Odlewaczy, Wytapiaczy, Hutników
- Stolarzy, Stolarzy meblowych,
- Betoniarzy, Zbrojarzy, Murarzy
- Instalatorów WOD-KAN, CO, Gaz, Klima
- Monterów Okien , Drzwi, Fasad aluminiowych
- Operatorów dźwigów, suwnic i wózków widłowych
- Malarzy, Tapeciarzy, Tynkarzy,

- Pracowników magazynowy również z słaba znajomością języka niemieckiego

Firma Allpersona szuka osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować prace na terytorium Niemiec oraz Austrii.

Jeśli znasz język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym (A2),
prześlij do nas swoja aplikacje w języku polskim lub niemieckim
na adres e-mail: g.kitzka@allpersona.de

Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu.

Oferujemy: Zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia.
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

Długofalowa współpracę z możliwością bezpośredniego zatrudnienia.

Kandydat poprzez wysłanie aplikacji wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z niemiecka ustawa o ochronie danych osobowych § 51 BDSG, Art. 7 EU-DSGVO oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
R. Huber, huber@allpersona.de
Poniżej znajdziecie Państwo naszą politykę prywatności:
allpersona.de

Witam prześlij do nas swoja aplikacje w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: g.kitzka@allpersona.de pozdrawiamy Allpersona

Kamilos

Pracuje od września na magazynie Rewe w Stelle, Praca jak praca zrobić trzeba swoje. Normy są ale można spokojnie się wyrobić. Koordynatorzy ok, jak coś trzeba pomogą. Wypłata na czas. Mieszkania po remoncie. Dojazd do pracy zapewniony. Mogę polecić tym co chcą pracować i zarabiać. Innym radzę szukać innego miejsca na wypoczynek. Pozdrawiam

@Kamilos

Jak pracujesz od Września to skąd wiesz że wypłaty na czas jak wypłaty tam są 15 każdego miesiąca tzn że jeszcze nie dostałeś ????

MarcinK

Pracowałem na dwóch magazynach przez Allpersona i mogę polecić. Praca w porządku, koordynatorzy bardzo pomocni, dało się załatwić wszystko. Mieszkania na bardzo wysokim poziomie, nawet płacili za nas radio-telewizję. Mogę jak najbardziej polecić, najlepsze biuro pracy spośród wszystkich przez które wyjeżdżalem. Pieniądze zawsze się zgadzaly i były przed terminem.

@MarcinK

Dziękujemy, pozdrawiamy - zespół Allpersona.

Skuter144

Witam wszystkich. Pracuje w Allpersonie nie długo bo od października zeszłego roku, kończę z Nimi swoją przygodę w kwietniu, ponieważ udało mi się przejść na kontrakt ale moja opinia na ich temat jest jak najbardziej pozytywną, warunki pracy super, pieniądze się zgadzamy, z urlopami nie było ani razu problemu, kontakt oraz załatwianie Innych spraw również były na wysokim poziomie. Nie rozumiem negatywnych ocen zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkanie, że tam picie i że spać po nocach nie idzie... Przecież to mieszkańcy odpowiadają za to czy jest spokojnie czy nie.

Marzena

Rzetelna firma, która wywiązuje się z warunków umowy. Pieniądze zawsze na czas, warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie. Koordynator Pani Joanna - bardzo dobry kontakt z pracownikami, pomocna i zaangażowana. Zakład pracy był bardzo fajny, mili ludzie. Jestem bardzo zadowolona. Pracowałam przez różne agencje i różnie to było... Tę mogę polecić z czystym sumieniem.

Emma Nowy wpis

W ogłoszeniu dla pokojówki w Chiemgau nie podają umowy, ale piszą, ze zatrudnienie jest na niemieckich warunkach. Jako to rozumieć, niemiecka umowa, ale jaka? Bo poza tym to wszystkie warunki są podane włącznie ze stawką, dodatkami itp. Mam wrażenie, że się coś jeszcze za tym kryje, a że to byłby mój pierwszy wyjazd, to wolałabym wiedzieć co ;)

Nowy wpis

@Emma

Allpersona zawsze oferuje tylko i wyłącznie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pozdrawiamy

Czy rotacja pracowników w Allpersona GmbH na Pracownik Produkcji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 czerwca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Puszopek

No raczej są zwalniani

Pan wspaniały

Ludzie odchodzą co chwilę bo widzą jaki tu (usunięte przez administratora) i narzucanie tempa pracy a robić normy trzeba. Wszystko to robi Polak Polakowi bo ten pierwszy czuję się Panem. Nikt nie będzie pracował za 12E tyrając ponad 200 h miesięcznie.

Obecnie pracujący.
@Pan wspaniały

Akurat stawka jest niska fakt, ale jak ktoś jest Ambitny i solidnie przyłoży się do pracy to można drugie tyle wyciągnąć dziennie z nadkoli. A to że są godziny to jesteś szczęściarzem bo często pracy jest mało ze względu na sporą ilość ludzi. Mam ubaw z takich ludzi, którzy płaczą jadąc za granicę i piszą że za dużo roboty i małą płacą. Księżniczka pomyliła chyba Holandię z Niemcami. Tutaj się nie odpoczywa tylko (usunięte przez administratora) Później firma takich ludzi tylko docenia, ale myślę że z takim podejsciem jak twoje długo tu nie zagrzejesz.

ooo
@Obecnie pracujący.

Ooo to fajnie, że można jakoś sobie jednak dorobić. A o co chodzi z tym nadkolem, że można sobie dorobić? Chyba, że chodziło Ci tu o nadgodziny tylko po prostu słownik Ci zmienił. No dobra ale jak są takie dni, gdzie godzin jest mniej to zdarza się tak, że z uwagi na mniejszą liczbę pracy pracownik jest oddelegowany do Polski? Trochę się tego obawiam stąd moje pytanie.

a ty co tu pieprzysz ?
@Obecnie pracujący.

w Holandii niby lagodniej i lepiej ? Jest calkowicie na odwrot. W Holandii te (usunięte przez administratora) z polski grosze zarabiaja i jeszcze ich na syfiastych melinach kwateruja. W Niemczech natomiast najlepszym kraju na swiecie to zarabia sie przynajmniej te 1900-2000 euro na reke i sa dobre warunki. Ja w Niemczech zarabiam i tak lepiej niz w Norwegii

@a ty co tu pieprzysz ?

Opiszesz trochę te warunki? Dla każdego dobre mogą być inne. Co do Holandii i tych rzekomych groszy, które się zarabia to jakie konkretnie stawki?

Hf Nowy wpis

Jest (usunięte przez administratora)

Myślicie, że jako Rekruter na rynek niemieckojęzyczny - praca stacjonarna w Niemczech sa lepsze warunki niż w Polsce? Bo jednak wyjazd to większe obciążenie. Mam na myśli finanse i w ogóle, tu obiecują w ofercie duże premie itd, ale bez konkretów. No i pewnie z tego trzeba lokal jeszcze opłacić, to kolejny wydatek, jak to jest?

Monk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Co kilka tygodni już któryś raz z rzędu wrzucają ogłoszenie na kierowcę ciężarówki myjącego kontenery na (usunięte przez administratora) Znaczy to, że praca nie do końca jest tak różowa jakby to się wydawało… Jest tu może były pracownik z tego wakatu?

Elektryk

Rozmwa konretne, w jezyku polskim i niemieckim,

jeyzk? Pj Wlasne Auto? Od kiedy

Był ktoś z nimi na wyjeździe, jak tam ogólnie te warunki zakwaterowania? Chodzi o stanowisko ślusarz, bo teraz ogłaszają nabór że jest wyjazd i byłbym chętny. Proszę o jakieś informacje, bo nie wiem czy się godzić na to wspólne zakwaterowanie z firmy czy szukać czegoś sobie sam.

KolorowaMyszka

Dzień dobry, proszę o informacje na temat pracy jako pokojówka, pomoc kuchenna. Dzięki za każdy odzew! :)

Anonimowo

Jednym z atutów są bardzo przystępne warunki mieszkalne, dostosowane zarówno dla par i nie tylko. Praca nie należy do najtrudniejszych. Trzeba nabrać wprawy, jest przystępny okres na wyrobienie normy ( 4 tyg ) co każdy jest na spokojnie w stanie zrobić. Niestety jednak kontakt z kierownikami bardzo utrudniony, nie odbierają telefonów, wymigują się od odpowiedzi na zadane pytania, kłamią tak by się wybielić. Często trzeba upominać się o coś co ci się należy. System rozliczeń też nie działa w odpowiedni sposób. Szef przez tydzień od wypłaty jest niedostępny ponieważ nie chce słuchać skarg i uwag a jest ich wiele.

Rafal

Jestem pozytywnie zaskoczony tym co zastałem po przyjeździe z dziewczyną. Mieszkania spoko, wiadomo trzeba po sobie sprzątać i niektórzy mają z tym problem. Nasi brygadziści zakręceni trochę, ale jak mieliśmy problem na mieszkaniu z ogrzewaniem od razu załatwili i nie trwało to zbyt długo. Marudzą ci co przyjechali pić i ćpać, na szczęście nie ma ich już

Izka
@Rafal

Mieszkanie jest opłacone z góry, czy trzeba płacić za nie z własnej kieszeni? I jak to jest, dostaje się po prostu miejsce w pokoju? Czy można liczyć na całe mieszkanie na parę. Planuję wyjechać z chłopakiem i chcielibyśmy mieć trochę prywatności, dlatego pytam, jak to wygląda...

Szukają na Austrię spawacza TIG. Oczekują prawo jazdy i własnego samochodu. Nie ma czo liczyć na zorganizowany transport do pracy? Zwracają chociaż za paliwo i eksploatacje ? Co ile są zjazdy do polski ?? No i ciekawy jestem jak wyglądają kwatery. Firma je zapewnia ?

Kris

Pracuję w tym agencji od 2017 roku. Byłem chyba już w 5 czy 6 firmach. Robotę mają prawie cały czas bez przerw. Jak się kończy jedno zajęcie szukają innego. W biurze ludzie się zmieniają ale obecna ekipa jest ok. Wkoncu niema tego Franza bo to była katorga z nim. Nowy kierownik biura jest ok

Czy ktoś może orientuje się jak wygląda sytuacja ze zwierzętami na kwaterach jest możliwość przyjechania z nimi?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Allpersona GmbH?

Gabriela

Ciężka praca tam jest jako ten komisjoner? W Polsce mi się zdarzało pracować tak, ale to były małe magazyny raczej. A tu dużo chodzenia, ktoś miał okazję przekonać się na własnej skórze? Rozważam wyjazd akurat, bo znalazłam to ogłoszenie.

Witam, czy w Allpersona jest stosowane Zeitkonto? Czy wszystkie nadgodziny są wypłacane na bieżąco?

@Paweł

Nikt tu nie pisał że nadgodziny są gromadzone na Zeitkoncie. Tobie by zależało żeby były wypłacane od razu i nie czekać na nie kilka miesięcy? Wiesz w ogóle ile tych nadgodzin można zrobić w miesiącu?

Naaajak

Witam jak wygląda sytuacja z praca w rewe/penny czy jest duzo godzin na jakie wypłaty mogę liczyć ? Pozdro

Grossbeeren
@Naaajak

Odpuść sobie.Nie tu.Szukaj lżejszej roboty.

Ala
@Grossbeeren

Aż tak jest ciężko w tej pracy? :( Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? To chyba normalne, że jak się chce zarobić, to trzeba się napracować... Ale czy jest to praca ponad siły? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Grossbeeren
@Ala

Praca w sobie jest ciężka ale na dziale owoce-warzywa.Inne działy,trudno mi powiedzieć.Stawka nie jest powalająca bo 12 Euro brutto.Kontakt z koordynatorem poniżej przeciętnej.No i kary za błedy przy zamówieniach.Maksymalne to 50 Euro.No i nie pracujesz od do tylko zaczynasz o 12:00 i pracujesz tak długo aż wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane.Kto co lubi.Można próbować i podjąć decyzję. Pozdrawiam.

@Grossbeeren

To ile średnio wychodzi dziennie godzin? Czemu tak późno się zaczyna? Nie ma opcji od rana żeby później mieć choć chwile dla siebie? W soboty też jest robota?

Arek

Witam,interesuje mnie praca wulkanizatora wymiana opon w Austri czy obecnie pracuje ktos z was na danym stanowisku ?

Damian

Witam Czekam na telefon od kierownika projektu w Magdeburgu (Praca na magazynie). Czy orientuje się ktoś jaki jest % szans, że do mnie zadzwonią? Pozdrawiam Damian.

Ghs
@Damian

Siema ja złożyłem wczoraj CV dziś już był odzew

Wiecie, czy Allpersona GmbH udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tymek

Pracuje w ALLpersona od prawie roku , nie jest złe, wyplata na czas, kwatery do życia, koordynatorzy pomocni, ja ich tam mogę polecić. Ważne, żeby robić swoje, a nie chlać wódę czy (usunięte przez administratora)

Damian
@Tymek

Jaki standard w kwaterach? Można dostać pokój jednoosobowy? Ile odciągają za mieszkanie? Trzeba dużo płacić? Dojazd do pracy masz załatwiony czy jest blisko i można z buta?

esketit

Witam, planuje rozpocząć prace w REWE Hendstedt- Ulzburg jako komisjoner, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje ze strony pracownika na temat zakwaterowania i pracy(normy, warunki mieszkalne itp ). Dziękuje

Zostaw merytoryczną opinię o Allpersona GmbH - Augsburg

• Jak się pracuje w Allpersona GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Allpersona GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allpersona GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 21 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allpersona GmbH?

Kandydaci do pracy w Allpersona GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allpersona GmbH