4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 25 111 5 1

Opinie o Allpersona GmbH

Aktualność
Aktualne oferty pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego

- Monter Lotniczy, Mechanik lotniczy
- Mechaników, Mechatroników, Elektromechanikow,
- Ślusarzy, Spawaczy, Tokarzy, Frezerów
- Operatorów i Programatorów maszyn CNC
- Lakierników, Blacharzy, Lakierników proszkowych
- Elektryków, Elektryków zakładowych, Elektryków przemysłowych
- Lutowaczy, Odlewaczy, Wytapiaczy, Hutników
- Stolarzy, Stolarzy meblowych,
- Betoniarzy, Zbrojarzy, Murarzy
- Instalatorów WOD-KAN, CO, Gaz, Klima
- Monterów Okien , Drzwi, Fasad aluminiowych
- Operatorów dźwigów, suwnic i wózków widłowych
- Malarzy, Tapeciarzy, Tynkarzy,

- Pracowników magazynowy również z słaba znajomością języka niemieckiego

Firma Allpersona szuka osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować prace na terytorium Niemiec oraz Austrii.

Jeśli znasz język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym (A2),
prześlij do nas swoja aplikacje w języku polskim lub niemieckim
na adres e-mail: g.kitzka@allpersona.de

Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu.

Oferujemy: Zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia.
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.

Długofalowa współpracę z możliwością bezpośredniego zatrudnienia.

Kandydat poprzez wysłanie aplikacji wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z niemiecka ustawa o ochronie danych osobowych § 51 BDSG, Art. 7 EU-DSGVO oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
R. Huber, huber@allpersona.de
Poniżej znajdziecie Państwo naszą politykę prywatności:
allpersona.de
Kamilos

Pracuje od września na magazynie Rewe w Stelle, Praca jak praca zrobić trzeba swoje. Normy są ale można spokojnie się wyrobić. Koordynatorzy ok, jak coś trzeba pomogą. Wypłata na czas. Mieszkania po remoncie. Dojazd do pracy zapewniony. Mogę polecić tym co chcą pracować i zarabiać. Innym radzę szukać innego miejsca na wypoczynek. Pozdrawiam

MarcinK

Pracowałem na dwóch magazynach przez Allpersona i mogę polecić. Praca w porządku, koordynatorzy bardzo pomocni, dało się załatwić wszystko. Mieszkania na bardzo wysokim poziomie, nawet płacili za nas radio-telewizję. Mogę jak najbardziej polecić, najlepsze biuro pracy spośród wszystkich przez które wyjeżdżalem. Pieniądze zawsze się zgadzaly i były przed terminem.

Tak1Nie3
Skuter144

Witam wszystkich. Pracuje w Allpersonie nie długo bo od października zeszłego roku, kończę z Nimi swoją przygodę w kwietniu, ponieważ udało mi się przejść na kontrakt ale moja opinia na ich temat jest jak najbardziej pozytywną, warunki pracy super, pieniądze się zgadzamy, z urlopami nie było ani razu problemu, kontakt oraz załatwianie Innych spraw również były na wysokim poziomie. Nie rozumiem negatywnych ocen zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkanie, że tam picie i że spać po nocach nie idzie... Przecież to mieszkańcy odpowiadają za to czy jest spokojnie czy nie.

Tak2Nie1
Marzena

Rzetelna firma, która wywiązuje się z warunków umowy. Pieniądze zawsze na czas, warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie. Koordynator Pani Joanna - bardzo dobry kontakt z pracownikami, pomocna i zaangażowana. Zakład pracy był bardzo fajny, mili ludzie. Jestem bardzo zadowolona. Pracowałam przez różne agencje i różnie to było... Tę mogę polecić z czystym sumieniem.

Tak2Nie3
Kandydat

Witam czy jest tutaj ktoś kto obecnie pracuje w Stelle w rewe? Jak wygląda praca i jak są przydzielani pracownicy na działy? Częste zmiany działowe czy jak już do jednego przypiszą osobę to już tam pracuje cały czas? I jak dają sobie radę dziewczyny na tym magazynie?

@Mikołaj

witamy osoby na dzialy sa przydziale w porozmieniu pracownika i kieronika projektu - raz przydzielone moga pozostac na dziale przez caly okres zatrudnienia. w naszym magazynie pracuja kobiety i mezczyzni. pelny opis oferty: Komisjoner, Praca w magazynie z artykułami spożywczymi Miejsce pracy: Stelle (Niemcy) Opis stanowiska: Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach 1. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa. Praca w systemie 2-zmianowym Poniedziałek - piątek. w godzinach: 6:00 - 14:20 oraz 13:30 - 22:50 5-dniowy tydzień pracy, Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 2. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C Praca w systemie 2-zmianowym Poniedzialek - soboty w godzinach: 6:00 - 14:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 3. Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C Praca w systemie 1-zmianowym Niedziela - piątek w godzinach: 15.00 - 23:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise Wymagania: Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych Ze względu na charakter pracy aktualnie poszukujemy głównie Panów. Oferujemy: Stawka godzinowa 11,38€ brutto System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy Dodatkowy system premii wydajnościowych Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu) Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem 24 dni płatnego urlopu w skali roku Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie Zatrudnienie na niemieckich warunkach Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu Pewne przejęcie na kontrakt bezpośredni po 9 miesiącach Więcej informacji pod tel.: Grzegorz Kitzka +49 821 508 539 13 +48 533 456 485 Tadeusz Kempny +49 821 508 539 14 +48 604 398 444 Dostępni jesteśmy dla Państwa: poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00 piątek 8.00 - 14.00

TakNie

Jakie są mocne strony pracodawcy Allpersona GmbH?

@Pytanie

@Mikołaj

Mariusz Nowy wpis

Witam nie polecam firmy poniewaz przez pierwsze 2 miesiące mialem problem z wypłata . Karshuld jakieś 20km od Ingolstad mieszkanie które mialo być płatne 200 euro wyszlo 350 jak przyjechał właściciel sam powiedział ze mają hajs z tego dlatego wszędzie wałek. Byl tu kierowca ciężarówki który przyjechał mial pracować od zaraz czekał 2 miesiące na pracę chcieli mu otworzyć debet takie konto minus .Jak ktoś zna wałek ro wie co piszę. Ludzi pełno to jednyny plus ze zamyka sie i śpi samemu jak ktoś szuka mieszkania.do picia i ziomków co biorą zaliczki na picie a jedzenie żebraja od innycj to polecam miejsce. Aha do każdego kto czyta nie lykajcie tego co pisze większość ludzi bo to pracownicy alperssona same pozytywne kom piszą . A te złe kasuja. Co do przejscia na festa to zaczyna się taki problem ze brak kasy na koncie spac masz z dniem podpisania umowy w aucie i zamykaja ci pokój wyjaśniając na próg domu.

@Mariusz

Witam Panie Mariuszu pracował pan w Allpersona w 2018 / 2019 roku przez ponad 8 miesiecy - co świadczy o tym ze był pan zadowolony. Po tym okresie przeszedł pan na zatrudnienie bezpośrednie na własne życzenie. Był pan poinformowany wcześniej ze, od momentu zakończenia umowy, musi pan zwolnic mieszkanie służbowe, które jest do dyspozycji naszych pracowników. Nawet nie informował nas ze chciałby pan zostać dłużej. Był pan w tym okresie zakwaterowania na mieszaniu konkurencji i osoby z którymi pan mieszał pracowali w Firmie T.... U Nas nikt dłużej niż 1 dzień nie czekał na prace. Każdy kto przyjeżdża jest informowany przed przyjazdem, kiedy zaczyna prace, jak wygląda obecnie sprawa z kwarantanna, testami itp. Wynagrodzenie został pan w całości wyprowadzone. Co do opinii ma pan racje, opinie piszą osoby które pracują lub pracowały dla firmy Allpersona, bo tylko opinie takich osoby mogą być miarodajne. Pozdrawiamy Zespol Allpersona

Koziol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Kandydat

Czy agencja organizuje wyjazd z Polski do Niemiec, gdzie kwota wyjazdu jest odliczana z wypłaty?

Mikołaj
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Kandydat

Co tutaj tak cicho? Jakieś świeże opinie na temat pracy w Stelle?

TakNie1
Arek

Jak dużo macie projektów ?

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy alperson ma też projekt w Halle? i Ludwigsburg?

Mikołaj
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Tak3Nie
Kamilos

Ona ona
@Kamilos

Można prosić o prywatny kontakt do Ciebie chciałam o coś popytać.

@Kamilos

Lolada
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.
Kandydat

Pracuje ktoś na magazynie rewe w stelle i mógłby opisać jakie tam sa warunki itp?

Patryk

(usunięte przez administratora)Nie będę się rozwijał ale jeżeli nie lizesz (usunięte przez administratora) koordynatorom nie zarobisz... Kolejna rzecz dwa tygodnie prosilem o zaliczkę a szanowny (usunięte przez administratora)Marcin który jest koordynatorem w stelle ani nie odpisał ani nic. (usunięte przez administratora)

@Patryk

Drogi Panie Patryku Lizanie czegokolwiek i komukolwiek nie wpływa na wysokość zarobów w Firmie Allpersona , niezależnie od tego, czy to projekt Rewe, czy inny w Niemczech i Austrii. Wysokość zarobków zależy od rzetelnej pracy, umiejętności i posiadanych uprawnień no i oczywiście od ilości przepracowanych godzin. Zaliczki są wypłacane każdemu pracownikowi, który pracuje, z wyłączeniem pracowników na okresie wypowiedzenia oraz już nie zatrudnionych - po zakończeniu umowy o prace, Życzymy panu wszystkiego dobrego w nowej Firmie Firma Allpersona

Przemo

Firma może i ok. Nie wiem... (usunięte przez administratora) Wysłałem swoją aplikację do firmy na maila pana (usunięte przez administratora), następnie dzwoniłem aby się dowiedzieć jakie są szanse zatrudnienia. Pierwsza rozmowa:dowiedziałem się o jakiego pracodawcę chodzi... i mam czekać. Czekałem 2 dni i dzwonię, otrzymałem informację że koleżanka wszystko wie ale jej nie ma w biurze. Trzeci telefon to odrzucenie połączenia. Następnie wysłałem sms-a z zapytaniem czy aktualna praca. Mija tydzień i cisza. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
Allpersona
Klient
@Przemo

Panie Przemo Podczas każdej z rozmów telefonicznych informowaliśmy pana ze jeśli będziemy mieli miejsce pracy dla pana to się z panem kontaktować. Nikt panu nie odrzucał połączeń, jeśli nie możemy odebrać tel, bo rozmawiamy przez 2 aparat, wtedy wysyłamy sms że oddzwonimy lub prosimy o kontakt nieco później. Podczas każdej z rozmów informujemy wszystkich kandydatów ze jeśli pozytywnie przejdą weryfikacje i będą wolne miejsca niezwłocznie się z nimi kontaktujemy, Czasem wystarczy 2-3 dni cierpliwości, czasem przyjęcia sa wstrzymane na 1-2 tyg z przyczyn niezależnych od Firym Allpersona. Prosimy wtedy o cierpliwość i wyrozumiałość Przecież niemożna zmusi pracodawcę do zatrudnienie ani pracownika do podjecia pracy. Musi być obopólną zgoda PozdrawiamyZespol Allpersona

Tak1Nie2
Paw

Jak wygląda teraz praca na magazynie, widzę że nadal są oferty, jest stała praca, nie są skrócone godziny pracy? Jest pewność że praca będzie a nie ze się okaże za miesiąc wszyscy do zwolnienia bo brak zamówień?

@Paw

Witam, pracuje na magazynie Stelle od trzech miesięcy i nie zdarzyło się żeby było mało pracy zamówienia są ciagle, bo przecież markety potrzebują towaru i będą potrzebować, w pracy trzeba po prostu pracowac, ale mamy mila atmosferę, kierownik nie toleruje alkoholików i ćpunów wiec tez na plus. pozdrawiam.

zzzxx

Witam, czy ktoś może pracuje bądź pracowal na produkcji foteli samochodowych w Stadthagen i mógłby się wypowiedzieć? jakieś szczegóły? jaka norma, jaka atmosfera czy ciezko?

xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 208 dni.

TakNie4
xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 208 dni.

Cześć, pracuje ktos lub pracowal w Stadthagen na produkcji foteli i może się wypowiedzieć?

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Czy w firmie Allpersona GmbH są regularne szkolenia pracownicze?

Don EL Greg

Na podstawie moich doświadczeń polecam firmę Allpersona GmbH jako pracodawcę z pełną odpowiedzialnością. Ponadto jest świetny kontakt telefoniczny oraz mailowy z pracownikami firmy. Pracodawca godny polecenia.

Tak1Nie1

Aktualność
Rzeźnik, ubój i rozbiór wołowy.
Oferta z zakwaterowaniem i wyżywieniem
Zatrudnienie bezposrednie-nie przez agencje pracy

Miejsce pracy: Austria Tyrol

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

• Urlaubs und Weihnachtsgeld

• 25 dni płatnego urlopu

• Zagwarantowane wyżywienie i zakwaterowanie

• Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,

• Długofalowe zatrudnienie,

• Zatrudnienie na austriackich warunkach,

• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,

• Pomoc polskojęzycznego opiekuna,

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 9-17
piątek 9-14
Rzeźnik

Kiedy miałby być początek pracy? Czy teraz nie będzie problemu z wyjazdem?

Praca na magazynie
bez znajomości języka niemieckiego
Miejsce pracy: Stelle  (Niemcy)
Opis stanowiska:
Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach

1. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa.

• Praca w systemie 2-zmianowym

• Poniedzialek - piatek. w godzinach: 6:00 - 14:20 oraz 13:30 - 22:50

• 5-dniowy tydzień pracy,

2. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C

• Praca w systemie 2-zmianowym

• Poniedzialek - soboty w godzinach: 6:00 - 14:20

• 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.

3. Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C

• Praca w systemie 1-zmianowym

• Niedziela - piątek w godzinach: 15.00 - 23:20

• 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec

• Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise

• Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

• Stawka godzinowa 10,00€ brutto

• Premia uznaniowa 0,70€ do godziny

• Premia motywacyjna 1,00€ do godziny

• Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu)

• Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania

• Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem

• 24 dni płatnego urlopu w skali roku

• Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie

• Zatrudnienie na niemieckich warunkach

• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

• Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

• Pewne przejecie na konktrakt bezposredni po 9 miesiacach

poniedziałek-czwartek 9-17
piątek 9-14

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Zostaw merytoryczną opinię o Allpersona GmbH - Augsburg