Allpersona GmbH

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Allpersona GmbH

Mimi
Kandydat

Cześć :) Czy pracuje ktoś na magazynie Rewe w Monachium? Jak atmosfera pracy? Czy normę łatwo wyrobić? Jak wygląda miejsce zakwaterowania?

Najgorsza moja praca w Niemczech .Ludzie tragiczni

Spec od CNC

Pracuje dla Allpersony od 2019 roku, na początku w Linz teraz w Tirolu. W sumie złego słowa powiedzieć nie mogę. Wypłata na czas zwykle 15 góra 16 na koncie, trzeba zaliczke to dają nawet tysiaka jak potrzeba. Mieszkania a raczej pokoje z wspólna kuchnia i łazienka na początek są Ok. Ja wole wziasc swoje mieszkanie a oni dawaja mi dodatkowa dietę. Wychodzi drożej ale mam swoje.

Zainteresowany
Kandydat

Witam. A pracuje ktoś rzeźni w miejscowości Tyrol i może powiedzieć jakie są tam warunki pracy,mieszkaniowe i jaka pensja?

Elektryk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmwa konretne, w jezyku polskim i niemieckim,

Pytania

jeyzk? Pj Wlasne Auto? Od kiedy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Kazik Pracownik od dawna

Pracuje u nich już 4 rok, wypłata na czas, urlop płatny i w pełnym wymiarze, potrzebujesz więcej to bierzesz bezpłatny. Ubezpieczenie pomogli załatwić konto w banku tez. Doradzili co z autem zrobić- podatek inte sprawy. Ja jestem zadowolony. Robię swoje kasa pasuje co tu narzekać… Pozdrawiam Kazik

Nowy
Kandydat

Witam. Mam pytanie do obecnych i byłych pracowników Allpersona-gdzie jest podpisywana umowa o pracę w polsce czy na miejscu np.niemcy lub austria? Proszę o info.

@Nowy

Witam Umowa jest podpisywana w oddziale Allpersony w Niemczech lub Austrii, w szczególnych przypadkach na terenie zakładu pracy. Pozdrawiamy

Arbeiter

Jak jedziesz do pracy a nie chlać albo ćpać, znasz język niemiecki, pracujesz wydajnie to agencja dla ciebie. Polecam.

mechanik
Kandydat

Rozmowa tel. we wrześniu 2021 zapewnienie że praca jest, tego samego dnia wysłane Cv. kilkukrotne tel. do biura zapewnienia że ktoś do mnie zadzwoni do dnia dzisiejszego żadnego kontaktu nie polecam.

Wiks
Kandydat

Witam mam pytanie chce rozpaczać pracę w agencji i była by możliwość wypracowania ponad normy np 18h na dzień z podstawowym wykształceniem proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź;)

Komisjonowanie, Stelle. Jestem oburzona swoją wypłatą za wrzesień. Pracowałam tam 2 tyg, ponieważ przeszłam na inną firmę. Wiecie ile właśnie dostałam wypłaty? 20 euro! Ja nie wiem czy to jest już śmieszne czy żałosne. Znajomi, ktorzy dalej tam są póki co, za cały miesiąc pracy bez dwóch dni - 500 euro…. Oczywiscie na osobe. gdy ogarnialiśmy przeprowadzkę, koordynator mówił, że chce się rozstać w zgodzie… a co? Wlepili jakąś karę, fałszywce! Nie polecam tej firmy. Albo się zapierdziela 6 dni w tygodniu ponad skale z normą i siedzi się cicho i jeszcze się cieszy z tego albo własnie wychodza takie bajki ????

@Były pracownik

Witam, prosze bardzo o kontakt z panem Tadeuszem Kepnym, wyjasnimy cala sytuacje, jesli sytuacja o ktorej pani pisze w rzeczywistosci miala miejsce - wyjasnimy ja i dojdziemy do porozumienia. pozdrawiamy i czekamy na kontakt Allpersona

@Były pracownik

Witam wszystkich zainteresowanych. Chcieliśmy podsumować rozmowę telefoniczna z panią A. K. i jej mężem dziękujemy za stwierdzenie ze jesteśmy p..c i mam s...lac , świadczy to tylko i wylacznie o kulturze pani i jakość wychowania pani AK podsumowując sytuacje: państwo zaczęło prace 14.09.2021 w dniach 22.09,24.09, 25.09, 29.09, 30.09. nie wstawili się w pracy bez podania powodu, nie przedstawili zwolnienia lekarskiego itd, Koordynator pan P. S. dzwonił do nich kilkukrotnie, aby zapytać, dlaczego nie stawili się w pracy, ale niestety nie odbierali telefonu. Pojechał z wypowiedzeniami umowy do nich osobiście, ale niestety nie raczyli mu otworzyć drzwi, choć było wiadome ze są w pokoju. Więc po konsultacji z kierownikiem regionalnym zostało im wypowiedzenia wysłane pocztą na adres korespodecyjny, jaki nam podali w momencie podpisania umowy, wypowiedenie, które obowiązywało do 8.10.2021 r. ( zgodnie z ich okresem wypowiedzenia). Pracownicy na okresie wypowiedzenia ma obowiązek uczęszczania do pracy Państwo AK i MK czego oboje nie uczynili. Po około 2-3 dniach zadzwonili, że chcą się zwolnić i podpisać wypowiedzenie, ale ono było juz wysłane pocztą,po czym wyprowadzili się i dalej kontaktu z nimi już nie było. Pracownicy przy podpisywaniu umowy są informowani o tym, czym grozi nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy. Pracownicy nie dostarczyli firmie Allpersona swoich nr podatkowych niemieckich niezbędnych do zmiany Klasy podatkowej z 6 na właściwa , w ich przypadku na 4/4 lub 3/5 Firma Allpersona zgodnie z prawem i przepisami podatkowymi oraz umowa rozliczyła wynagrodzenie pracowników. Jak okazuje się państwo AK i MK miało wyobrażenie o swoim wynagrodzeniu. Pozdrawiamy Allpersona GmbH

Byly pracownik
@Allpersona GmbH

W pana odpowiedzi jest pol prawdy, pol nie. Troche mnie to smieszy ale dalej jestem za tym zeby sie pan (usunięte przez administratora) zegnam

@Byly pracownik

Witam, Proszę napisać, co jest nieprawda, a wyjaśnimy to, to pani rzuciła słuchawka i nie chce pani dojść do porozumienia, chcieliśmy wyjaśnić sytuacje i w przypadku pani racji zrobić korektę, ale pani nie potrafi nawet przedstawić jednego faktu potwierdzającego, że zrobiliśmy cos niezgodnego z prawem. Jedyne co pani potrafi pomimo młodego wieku to obrażać osoby, które chcą pani pomoc.... Proszę popracować na kultura osobista, ma pani na to jeszcze czas. Miłym słowem i pokora można zyskać więcej niż krzykiem i wulgaryzmami. pozdrawiamy Allpersona

Rzeznik
@Allpersona GmbH

Witam czy będzie potrzebować rzeźników po nowym roku??chętnie bym przyjechał do was

Księciunio

Pracuję przez tą agencję już jakiś czas i szczerze mówiąc nie żałuje. Jeśli ktoś przyjeżdzą pracować a nie ćpać i chlać zamiast chodzić zarabiać kasę to polecam tą agencję. Warunki są naprawdę dobre (a mam do czego porównać, spędziłem kilka lat w tfuuu Holandii). Zarobki takie jakie w ogłoszeniu, więc dla mnie naprawdę spoko. Co do kontaktu z koordynatorami, to zawsze wychodzę z założenia że traktuj drugiego człowieka jak chciałbyś sam być traktowany. Jeśli jesteś normalny to i oni są dla Ciebie spoko i pomogą jak mogą.

Driver

Jeśli chodzi o sama pracę i zakwaterowanie to nie ma większych problemów. Ale 1000 euro za miesiąc (plus w tym pieniądze za bycie kierowca) to są zarty.

Oleka

Praca Grossbeeren na magazynie jakieś opinie nie daleko Berlina

Kamilos

Pracuje od września na magazynie Rewe w Stelle, Praca jak praca zrobić trzeba swoje. Normy są ale można spokojnie się wyrobić. Koordynatorzy ok, jak coś trzeba pomogą. Wypłata na czas. Mieszkania po remoncie. Dojazd do pracy zapewniony. Mogę polecić tym co chcą pracować i zarabiać. Innym radzę szukać innego miejsca na wypoczynek. Pozdrawiam

Ona ona
@Kamilos

Można prosić o prywatny kontakt do Ciebie chciałam o coś popytać.

Mikołaj
@Kamilos

Witam czy jest tutaj ktoś kto obecnie pracuje w Stelle w rewe? Jak wygląda praca i jak są przydzielani pracownicy na działy? Częste zmiany działowe czy jak już do jednego przypiszą osobę to już tam pracuje cały czas? I jak dają sobie radę dziewczyny na tym magazynie?

Faraon
@Kamilos

Hej. Powiedz mi jakie średnio wynagrodzenie. Jakie warunki mieszkalne. Jakie towarzystwo. Itp. Czy jest nacisk na normę.

@Faraon

Witamy, Co do normy nie od pierwszego dnia jest kładziony nacisk, żeby ja wyrabiać, ale na bieżąco monitorujemy i wymagana jest sala poprawa. Warunki mieszkaniowe: pokoje 2-osobowe, Mieszkania 8-osobowe oraz dom 10-osobowy Wyposażenie: kuchnia, łazienka, pralka, lodówki i pozostałe rzeczy niezbędne do życia. Towarzystwo polskojęzyczne, dbamy, żeby żyło i pracowało się w miłym towarzystwie. Wynagrodzenie mocno się waha i jest uzależnione od efektywności w pracy. Jeżeli ktoś wyrabia normę (najlepiej 110%) to realnie około 1600-1700-1800€ netto Do momentu osiągnięcia wprawy-Normy przy 170 godzinach miesięcznie min netto 1350€ (pierwsza klasa podatkowa). Koszt zakwaterowania 250€ Dojazdy busem firmowym zapewnia firma bezpłatnie z naszych mieszkań. Kierowcy busów otrzymują dodatek 0,50€ do godziny. Więcej informacji pod tel.: Tadeusz Kempny +49 821 508 539 14 +48 604 398 444 Dostępni jesteśmy dla Państwa: poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00 piątek 8.00 - 14.00 Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa Pozdrawiamy Allpersona

Kamilos
@Faraon

siema wszystko zalezy czy bedziesz wyrabiac norme i ile dni pojdziesz do roboty na poczatku bez normy za same godziny od 1250-1300 im sie lepiej wprawisz tym rosnie najlepiej jest trzymac tak z 230-240koli na godzine wiecej niema sensu bo sie (usunięte przez administratora) teraz mam miedzy 1700-1900€ zalezy od checi tylko ze ja nie mieszkam juz u nich a mam swoje mieszkanie. ale mieszkania maja fajne, tylko ze z moja chcielismy cos swojego, bo ile mozna z tymi samymi ludzmi trzymaj sie i do zobaczenia na magazynie

Były pracownik REWE
@Kamilos

Witam Pracowałem w Rewe. O zakładzie pracy nie mogę powiedzieć nic złego. Jeśli chodzi o Allpersona to mogę. Warunki mieszkaniowe: Gdy dojechałem na lokację i zadzwoniłem do koordynatora to powiedzial mi żebym szukał sobie wolnego miejsca w pokoju (chodzisz od pokoju do pokoju i pytasz czy możesz się tutaj wprowadzić). Łazienka nie myta ze 3 miesiące(smród jak na dworcu). W małej kuchni nie było stołu ani nawet krzesła żebyś sobie usiadl i zjadl jak czlowiek. Kuchnia tak samo brudna, a nawet gorzej od łazienki (posiadam zdjęcia kuchni dla zainteresowanych gdyby ktoś nie wierzył). Jeśli chodzi o pokoje to były w miarę duże i ładne ale to zależy gdzie trafisz (2os,3os lub 5 osobowy). Jeśli jesteś nowy to trafisz pewnie najgorzej. Allpersona nie zapewniła mi transportu do pracy. Gdyby nie kolega z prywatnym samochodem nie dojechałbym do pracy. Allpersona obiecała koledze zwrot kosztów za paliwo. Niestety nigdy nic od nich nie otrzymał. Allpersona obiecała mi zwrot kosztów podróży z polski do niemiec. Niestety nic od nich nie otrzymałem. (usunięte przez administratora). Zarobki śmieszne....nigdy nie pracowałem za tak małe pieniądze. Zero dodatków zmianowych nawet jeśli wpadały godziny nocne. Praca na akord (nie było o tym nic w ogłoszeniu). Umowa w języku niemieckim (powinna być w języku polskim i niemiecki.) Starzy pracownicy wybierają sobie zamówienia (ktoś przejedzie pół alejki i ma 3 pełne kontenery. Niestety ty musisz przejechac 5-10 alejek żeby mieć 3 pełne kontenery). Jak dla mnie totalne (usunięte przez administratora) Za pierwsze 80 godzin dostalem około (usunięte przez administratora)(zacząlem prace w polowie miesiąca). Nie polecam nikomu. Ludzie z tamtąd szybko uciekają (zwykle do pierwszej wypłaty). Osobiście odbiłem się na 0 i tez podziękowałem. Mógłbym jeszcze napisać (tylko prywatnie) coś co totalnie pogrążyłoby tą agencję. Jest tutaj tylko jeden plus. Po 9 miesiącach przechodzisz bezpośrednio pod Rewe i wtedy możesz sobie pracować na akord.(Chociaż ciężko nazwać to plusem ponieważ prawie wszędzie w niemczech po 9 miesiacach przechodzisz już pod zakład bo takie prawo). Te pozytywne opinie to Allpersona pisze sobie sama. Żegnam

Anonim
@Kamilos

Jak pracujesz od Września to skąd wiesz że wypłaty na czas jak wypłaty tam są 15 każdego miesiąca tzn że jeszcze nie dostałeś ????

Emil
Kandydat

Witam. Czesto widze ogloszenie na car wrapper w Austrii . Zastanawiam sie co jest powodem takiej rotacji. Czy moze ktos cos powiedziec jesli tam pracowaľ?

Krystian
Inne

Dzień dobry interesuje sie praca w panstwa fiemie obecnie posiadam uprawnienia spawalnicze MIG/MAG 135.136, posiadam rowniez uprawnienia na suwnice, podnosniki koszowe, podnosniki teleskopowe, koparka do 25t, wózek widlowy. Bardziej interesuja mnie ogloszenia jako spawacz mam kolege ktory rowniez jest zainteresowany czy mozna jakies propozycje oferty na maila krymus@interia.pl

Koparek 78
Kandydat

Dla operatora koparki 1 klasy,oraz koparko ładowarki,z 22 letnim stażem , rozumiem że bez języka nie ma szans, pozdrawiam.

Nowy
Kandydat

Jak atmosfera w magazynach spożywczych Rewe? Jacy ludzie, kadra?

Denis

Jestem zadowolny z roboty i kasy która oferuje, w sumie 3 lata jestem z nimi, mi pasuje. Polecam

@Denis

Dziękujemy za opinie na nasz temat, liczymy na kolejne lata ciekawej wspolpracy. pozdrawiamy. Allpersona

Elżbieta
Inne
@Denis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w Allpersonie? :) Czy przez te 3 lata zmieniło się coś w Twoich warunkach zatrudnienia w firmie? Udało Ci się może dostać podwyżkę pensji lub doszły Ci jakieś benefity za staż pracy?

Maler

Pracuje w firmie od prawie roku, jestem zadowolony, kasa na czas zwykle kole 15. Zaliczki tez można brać jak sytuacji zmusi. Kwatery Ok, pokoje 1 osobowe za dopłata 50€ miesiecznie, dwu osobowe bez dopłaty, zwracają za dojazd z polski, ubrani robocze normalne nie jakiś badziew za 5 euro. Polecam osoba szukających pracy a pijaki niech zostaną w Polsce bo chce się wyspać a nie słuchać pijaków Pozdrawiam Mario z Austrii

@Maler

Zostaw merytoryczną opinię o Allpersona GmbH - Augsburg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Allpersona GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Allpersona GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allpersona GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 21 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allpersona GmbH?

Kandydaci do pracy w Allpersona GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allpersona GmbH
Przejdź do nowych opinii