Allpersona GmbH

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Allpersona GmbH

Lotek

Allpersona no powiem tak do momentu aż nie powiecie że wracacie do Polski wszystko będzie w porządku ostatnia wypłata za cały przepracowany miesiąc 480 euro wszyscy nagle magicznie przestali odbierać telefony, warunki są takie że nie ma ogrzewania i ciepłej wody i nic z tym nie robią porażka i tyle

Adam

Szukam pracy

Marek35

Pracował ktoś na odlewni w Kirchdorf an der Krems? Na czym dokładnie ta praca polega?

Lakiernik
Kandydat

Czy jest ktoś z pracy w firmie Berger w Radfeld w Austrii? Jakie warunki tam panują?

Elektryk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmwa konretne, w jezyku polskim i niemieckim,

Pytania

jeyzk? Pj Wlasne Auto? Od kiedy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Jarek
Kandydat

Witam, Czy wybiera się ktoś do pracy w Eggstatt do magazynów Fossil?

Zofia
@Jarek

A jakie maja oferty!? Coś mnie ominęło ewidentnie

Jarek
@Zofia

Hej, Jest taka oferta, myślę, że na początek dobra: Komisjoner / Pakowacz praca na magazynie ????????Komisjonowanie biżuterii, zegarków, torebek ???? Stawka godzinowa 10,88€ brutto� ???? Eggstätt, Chiemsee (Niemcy) ❗️Start 16.05.22

@Jarek

Witam To Nowy projekt który startuje 16.05.2022. Po Więcej szczegółów prosimy kontaktowac się z panem Tadeuszem +4982150853914 Pozdrawiamy

Tabaka
@Jarek

Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem, na 20 osób jest tylko jeden czajnik brak kuchni oraz pralki. Pranie miało być organizowane raz w tygodniu. Po zobaczeniu tego powiedziałem że wyjeżdżam stąd po czym koordynator z wielkim bólem (usunięte przez administratora) zagroził że będziemy płacić za hotel i że może nam zorganizować inne miejsce, więc przystaliśmy na te warunki po czym przyszedł tego samego dnia gdzieś o 22 i powiedział że jednak tu zostajemy, w okolicy jest jeden sklep 4km od hotelu i nikogo nie interesuje że ludzie nie mają samochód i żaden transport do sklepu nie jest organizowany przez agencję ludzie muszą z "buta" zawalać. Następnej nocy jakoś po 22 przyszedł koordynator i daje nam umowy (prawdopodobnie przeczuwał że chcemy uciekać stamtąd) oczywiście odmówiłem powiedziałem że dopóki nie zobaczę kuchni żadnej umowy nie podpisze. Zdecydowaliśmy z kolegą że uciekamy stamtąd tej samej nocy. Nigdy więcej przez agencję jeszcze za takie śmieszne pieniądze. Do koordynatora nic nie mam, tylko dziwi mnie że ci ludzie chcą pracować za tak małe pieniądze. W jeden dzień znalazłem pracę 14 euro na rękę u prywatnej osoby. Nie pozdrawiam .

Xxx
@Jarek

Nie polecam. Jeden czajnik na kilkanaście osób. Brak kuchni z prawdziwego zdarzenia, a o pralce nie wspomnę. Mieszkanie w hotelu to dobre, ale na wypoczynek nie na kilkumiesieczny okres pracy. Do sklepu 4 km, trzeba cisnąć z buta. Praca na magazynie raka sobie, pracować trzeba. Jak sie coś dzieje to mocno utrudniony kontakt z rekruterem (usunięte przez administratora) Odradzam

@Xxx

droga pani XXX zaoferowaliśmy naszym pracownika pokoje w ** hotelu gdzie na potrzeby pracowników prze aranżowane zostało pomieszczenie na potrzeby związane z przygotowaniem posiłków. Dodatkowo hotel udostępnił pomieszczenie przeznaczone na pralnie i suszarnie. Nikt nie musiał iść piechota 4 km do sklepu, pracownicy mieli samochody i organizowane były dojazdy do sklepu. A co do kontaktu z Rekrutem na etapie rekrutacji nie było żadnych utrudnień, po podpisaniu umowy był za panią odpowiedzialny Koordynator z którym podpisywała pani umowę, kierownik oddziału Allpersony w Traunstein i pan R.... który był na hotelu 24 godz. Pomimo to wiele krotonie pani rozmawiała pani z Rekruterem i groziła mu pani powodując się na bliska znajomość z panem T.... który jest brygadzista w naszej firmie, ale na innym projekcie. uwarzymy ze pani opinia rozminęła się bardzo z prawda pozdrawiamy Allpersona

Byly pracownik
@Allpersona GmbH

Widzę że ktoś tu chyba mocno pomylil osoby!! Ciekawe z jakiego powodu .. Jakieś nieogarnięcie ludzi ? Czy danej sytuacji ?

XXX
Kandydat

Miesiąc w plecy przez ciągłe przekładanie terminu wyjazdu! Co chwilę inne wymówki i zmiana koordynatora. Człowiek rezygnuje z pracy, jest spakowany, a po miesiącu dowiaduje się, że może jechać, ale do zupełnie innej miejscowości, na zupełnie inne stanowisko! Od pakowania czekoladek do magazynu na wsi. To są istne kpiny. Są ludzie, którym nie zależy, ale niektórzy mają nóż na gardle. Straconych wiele innych ofert pracy, które chciały mnie na już i zapewniały transport. NIE POLECAM, TOTALNY BRAK SZACUNKU!

Olga
@XXX

Współczuję :( A powiedz, były duże różnice w zarobkach między tymi czekoladkami, a magazynem na wsi? Tzn. to były takie oferty, że byś nie chciała na nie jechać?

@XXX

Droga pani XXX Firma Allpersona nie ma wpływu na klienta, który ciągle przesuwa termin rozpoczęcia pracy. Tłumacząc się tym, ze firma budowlana nie oddala jeszcze do użytku mieszkań, które są remontowane i na nowo wyposażane dla pracowników jak pani. była pani informowana od samego początku jak wygląda sytuacja, przedstawiliśmy pani alternatywną ofertę na kompletowaniu zamówień w magazynie ktory, jak i firma od pralin znajduje się poza miastem, nikt nie buduje wielkich fabryk i magazynów w centrum miasta. Ponadto informowaliśmy panią wielokrotnie ze termin rozpoczęcia jest ruchomy i nikt nie zmuszał pani do czekania na ta czy inna ofertę. To byla pani dobrowolna decyzja. do tego na magazynie stawka godzinowa byla o ponad Euro wyzsza niz na magazynie. pozdrawiamy Allpersona GmbH

Wkusia

Polecam, praca jest super wszystko jest dopiete na ostatnio guzik, firma jest wyplacalna pomoc kordynatora jak najbardziej na plus ogolnie Polecam

Plxd
Kandydat

Witam, czy ktoś pracuje na magazynie w Eggstätt? Znaleźliśmy ogłoszenie i zastanawiamy się jak z pracą i mieszkaniem w tym miejscu. Jeśli ktoś może się pochwalić swoimi doświadczeniami na tym magazynie to proszę o komentarz. Pozdrawiam

All persona

Również zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę 6 klasa podatkowa i nie wypłacane nocki. Proszę o kontakt również w sprawie.

@All persona

Witam, klasa podatkowa jest przyporządkowywana przez urząd skarbowy, a nie przez pracodawcę a powodów przyznania 6 klasy podatkowej może być mnóstwo. Firma Allpersona nie odpowiada, za przyznanie klasy podatkowej a nadpłacony podatek może pani odzyskać po złożeniu deklaracji podatkowej na koniec roku. Poniżej zamieszczam link do strony, która pani pomoże poznać zasady przyznawania klas podatkowych w Niemczech i uniknąć w przyszłości nieporozumień. Pozdrawiamy zespół Allpersona https://www.platformarozliczeniowa.eu/klasy-podatkowe-w-niemczech

Allpersona pracownik
@Allpersona GmbH

Najwidoczniej nieporadni koordynatorzy bo pracuje w innej pracy i wszystko ok . Tylko u was problem z klasą podatkową. Albo koordynatorzy zawinili albo ci co zajmują się rachunkowością.

Były pracownik90

Witam. Dalej nie otrzymałem paska ani informacji czemu moja pensja była tak niska mimo sporo godzin. Pan K. Koordynator rewe niedaleko Monachium lub Pan J. Usuwają moje komentarze. Zbieram osoby które rozwież były pokrzywdzone, jeżeli firma lub koordynatorzy was (usunięte przez administratora) napiszcie priv mój prawnik niedługo podejmnie czynności wobec tej firmy.

Marta
@Były pracownik90

A pomniejszyli ci wynagrodzenie o sporą kwotę? Nie ma na umowie warunków za któe mogą "potrącić" z wypłaty? Trzymam kciuki, daj znac jak sprawa z firmą się rozwiązała!

@Marta

Droga pani Marto Zgodnie z umowa, który każdy pracownik podpisuje z koordynatorem, na pracownika może zostać nałożona kara za zerwanie warunków umowy ( pkt §19a do §19d Arbeitsvetrag) lub pracownik musi ponieść koszty związane z usunięciem uszkodzeń spowodowanych przez pracownika w zakwaterowaniu, lub powierzonym samochodzie służbowym. ( Mowa np o polamanych meblach, wybitej szybie itp) Każdy ma prawo oczywiście prawo odwołać się od decyzji przełożonego, przedstawiając ugruntowane argumenty, że zaistniał błąd lub niedomówienie. Każdy nas pracownik otrzymuje pasek na adres, który podał przed podpisaniem umowy jako swój adres do korespondencji, adres jest ten kontrolowany w momencie podpisania umowy z pracownika przez obie strony. Pozdrawiamy Allpersona

Były pracownik90
@Marta

Nic nie uszkodzone, tylko drugie łóżko które zostało zgłoszone zaraz jak sie wprowadziliśmy. Ponadto nie wypłacili nocki ani dodatki za święta które nam obiecywano. I 6 klasa podatkowa . Uciekliśmy stamtąd jak najszybciej nie polecam tej firmy najgorsza jaką spotkałem w Niemczech.

Jonek
Kandydat

Witam, potrzebuje opinii o magazynie Reewe w KIEL i warunkach mieszkaniowych? Warto podjąć tam pracę?

Xx

Nie polecam tej agencji. Pracowałam 5 miesięcy, z początku było wszystko ok po miesiącu współpracy zaczęli (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Trzeba się co miesiąc prosić o swoje pieniądze. Mieszkania ok. Koordynator w rewe w eitting tez bardzo w porządku.

@Xx

Witam pana panie / pani XX Na przełomie stycznia / lutego zmienialiśmy system komputerowy w naszej firmie, a wiadomo ze wszystkie nowe rzeczy muszą się dotrzeć, żeby funkcjonowały bez zarzutu. Pierwsze pensje generowane przez nowy system zawierały błędy, które natychmiast zostały naprawiane. Musi pan/ pani przyrzynać ze wszystko zostało pani nadpłacone natychmiast po wykryciu błędu. Mylić się to rzecz ludzka ważne, żeby naprawiać błędy. Cały nas zespół w oddziale w Augsburgu, zapewnia ze dołoży wszelkich starań żeby więcej takie sytuacje nie miały miejsca. Ostatnia pensja za kwiecień była już bez jakiegokolwiek błędu lub niedopatrzenia. Pozdrawiamy allpersona

Mg

Nie polecam tej agencji. Pracowatam 5 miesiecy, z poczatku byto wszystko ok po miesiacu Trzeba sie co miesiac prosic o swoje pieniadze. Mieszkania ok. Koordynator w rewe w eitting tez bardzo w porzadku.

Artur
@Mg

I co, długo się czeka na wypłatę? To kilka dni czy w tygodniach to jest liczone?

Mariooo
Kandydat

Witam .Chciałbym zasięgnąć opinii odnośnie pracy w Rewe Lehrte.jak z wypłatami i warunkami pracy,nadgodziny spokojnie do robienia?????

RYSZARD

Witam pracuje aczkolwiek pracowałem w Agencji Allpersona nie wiem jak to opisać jak postępować wcześniej pracowałem w innej firmie lecz zarobki w poprzedniej firmie były słabe i przeniosłem się do Allpersone od początku maja przepracowałem 2 tygodnie jaki miałem wypadek na mieszkaniu obecnie przebywam w kkoinice przeszłem pierwsza operacje szczenki i czeka mnie niebawem kolejna operacja czy w takich przypadkach Allpersone pomaga słabo znam język niemiecki a tymbardziej nie wiem jak teraz w tak ciężkiej sytuacji postępować pozdrawiam wszystkich rodaków

JaroslawPolskeZbaw
Kandydat

Proszę o opinię na temat agencji Allpersona. Polska się wali, trzeba uciekać.

Karolina
@JaroslawPolskeZbaw

A jaka jest Twoja opinia na temat tej agencji?

Rewe

Takich tragicznych ludzi jak w tej pracy w tej firmie to nie spotkałem ,a prac w Niemczech to miałem już kilkanaście.

@Rewe

Drogi Panie Rewe Nasza firma dokłada wszelkich starań, żeby nasi pracownicy byli usatysfakcjonowani. Staramy się zorganizować najlepsze możliwe kwatery, mam flotę nowych busów, koordynatorzy staja na uszach, żeby wszystko miało ręce i nogi na swoim miejscu. Niestety po pana Nicku nie jesteśmy w stanie się z panem indywidualnie skontaktować, żeby wyjaśnić cala sytuacji i znaleźć rozwiązanie. Szkoda tylko z pomimo współpracy z kilkunastoma pracodawcami nie udało się panu znaleźć firmy z która mógłby pan nawiązać długotrwała i owocna współpracę, ale trzymamy kciuki żeby się to panu udało. Pozdrawiamy Allpersona GmbH

Rewe
@Allpersona GmbH

Raczej byście nie chcieli żeby wyjaśnić co się stało .

Tico
Kandydat

Witam. Pracuje ktoś na magazynie REWE w Lehrte ? Jeśli tak prosiłbym o opis pracy. Czy ciężko z normą? Czy możliwe są nadgodziny oraz soboty? Jak wynagrodzenie przy wyrabianiu minimum normy. Jak zakwaterowanie? Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Jaro
@Tico

Potrzebuję więcej odpowiedzi

Zainteresowany
Kandydat

Witam,pracuje ktoś przez tą agencje w rzezni Huber w Austrii jak wygląda tak praca mógłby ktoś napisać ?

Olek
Kandydat

Myślę nad wyjazdem do zakładu mięsnego do Austrii w miejscowości Tyrol,czy ktoś tam pracuje i może coś na ten temat powiedzieć

Piotrek
@Olek

Witam Pracuje w Fa Huber od 2019 roku Zaczynałem w Allpersona po roku przeszedłem pod firmę. Robota jak wszędzie, robić trzeba swoje. Z Alpersona mam dobre wspomnienia - wypłata na czas, Polska rekrutacja która pomaga i po podpisaniu umowy. Kwatera lepsza z Allpersony chodź 12 km dojazdu. Z Allpersony przychodzą kolejne osoby - fachowcy zostają, lenie się zwalniają. Pozdrawiam

Ja
@Olek

Pracujesz może w Tyrolu na mięsnym?? Jeśli tak to napisz jak tam jest czy płacą na czas i jak jest w zakladzie

Anderson
@Piotrek

A powiedz mi czy tam rozbierają na taśmie czy stołach? I czy trzeba umieć trybowac każdy element,i czy czukaja też tylko na klasowanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Allpersona GmbH - Augsburg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Allpersona GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Allpersona GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allpersona GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 21 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allpersona GmbH?

Kandydaci do pracy w Allpersona GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allpersona GmbH
Przejdź do nowych opinii