Allpersona GmbH

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Allpersona GmbH

Arek
Kandydat

Witam,interesuje mnie praca wulkanizatora wymiana opon w Austri czy obecnie pracuje ktos z was na danym stanowisku ?

Damian
Kandydat

Witam Czekam na telefon od kierownika projektu w Magdeburgu (Praca na magazynie). Czy orientuje się ktoś jaki jest % szans, że do mnie zadzwonią? Pozdrawiam Damian.

Ghs
@Damian

Siema ja złożyłem wczoraj CV dziś już był odzew

Wiecie, czy Allpersona GmbH udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tymek

Pracuje w ALLpersona od prawie roku , nie jest złe, wyplata na czas, kwatery do życia, koordynatorzy pomocni, ja ich tam mogę polecić. Ważne, żeby robić swoje, a nie chlać wódę czy (usunięte przez administratora)

Damian
@Tymek

Jaki standard w kwaterach? Można dostać pokój jednoosobowy? Ile odciągają za mieszkanie? Trzeba dużo płacić? Dojazd do pracy masz załatwiony czy jest blisko i można z buta?

Elektryk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmwa konretne, w jezyku polskim i niemieckim,

Pytania

jeyzk? Pj Wlasne Auto? Od kiedy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
esketit
Kandydat

Witam, planuje rozpocząć prace w REWE Hendstedt- Ulzburg jako komisjoner, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje ze strony pracownika na temat zakwaterowania i pracy(normy, warunki mieszkalne itp ). Dziękuje

Szukam pracy
Kandydat

Witam. Chciałabym żeby ktoś wypowiedział się na temat pracy w Rewe w HENSTEDT ULZBURG i jak wyglada dom zapewniony przez firmę.

Piotrek
Kandydat

Witam serdecznie. Pytanko do Państwa czy na dzień dzisiejszy są może jakieś oferty pracy na magazynach z mrożonkami? Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. Piotrek.

Karol

witam, od września zeszłego roku pracuje w Allpersonie w Austrii jako monter opon. Nie mam większych powodów do zażaleń, czasem trzeba zadzwonić i cos potwierdzić, ale wyplata na czas, wszystko jak w ofercie, pokój jednoosobowy, kuchnia jest, łazienka ok. Każdy sprząta po sobie, sprzątaczki niema, ale mi to nie przeszkadza. Do roboty swoim autem te 8 km tez zajadę nikt mnie wozić nie musi ani ja się nikogo niemusze prosić. Ubrania robocze, buty mamy od Allpersony. Nic tylko pracować i czekać na wypłatę 15stego następnego miesiąca, a jak potrzeba zaliczkę to w poniedziałku lub środy mi ja przeleją na konto. pozdrawiam.

zadowolony
@Karol

to jest nas dwóch :) ja na oponach w Kufstein a ty na gdzie??

Elżbieta
@Karol

Fajnie z tymi zaliczkami, że jest taka możliwość. Ubrania robocze też na plus, napewno szybko się zużywają a wiadomo, swoich szkoda. Ile tak na początek może zarobić taki monter? Mąż jest zainteresowany ale nie możemy znaleźć nigdzie takiej informacji, niestety.

@Karol

Zauważ że buty które dostałeś również są opłacone z twojej ręki. Za wszystko trzeba płacić. Nie rozumiem. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim że firma Allpersona nie rozdaje za darmo niezbędnych rzeczy na halę.

Obecnie pracujący.
@Pan wspaniały

Rozdawała za darmo, tylko ludzie po tygodniu uciekali biorąc ze sobą rzeczy takie jak buty, kurtki, swetry. O ile pojedyńczo dla firmy nie są to duże wydatki, tak przy obecnej rotacji pracowników wynikającej za zwyczaj z ich niekompetencji, to suma może zrobić wrażenie. Z tego co mi wiadomo teraz, to jest tak że te ciuchy wciąż są za darmo tylko trzeba przerobić ilość czasu. Nie pamiętam ile dokładnie.

Heheszek
Kandydat

Pracował ktoś w Austrii na Cnc przez allpersona?

Mateusz
Kandydat

Witam, Jakieś opinie na temat pracy w Austrii/Wiedniu na stanowisku Operator CNC tokarz/frezar??

Bartek
@Mateusz

Podpinam się pod pytanie. Również z początkiem przyszłego roku chcę wyjechać na CNC jako frezer

Bartosz
@Bartek

Wyjechałeś? Możesz coś więcej napisać?

Bobii 32
Kandydat

Czy pracuje ktoś w Austrii na dziale przemysłowym lub na produkcji i może ktoś polecić przez tą firmę?, Moja Niemiecki jestem w stopniu słabym i czy znajdę tam miejsce ?

Hubert

Pracuje w firmie Allpersona od 2016 roku Poznałem tu wiele osób Przerobiłem nie 1 koordynatora buczy nawet kierownika oddziału. Ale muszę powiedzieć ze wypłata jest zawsze na czas, chorobowe wypłacają urlopy itd wszystko Ok. A zwolnić zwolnią tylko za picie czy nieobecności niesprawiedliwie W skrócie jak lecisz w H… to cię zwolnią i dowala taka karę ze tylko później ci się odechce

Rekrut
Kandydat

Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisko komisjonera. Jak się pracuje na tych magazynach? Kierownictwo i koordynatorzy wporzadku? Normy ze spokojem są do wyrobienia? Mieszkania/pokoje ok? Czy mini wszystko jesteście zadowoleni z agencji allpersona?

Bartosz
@Rekrut

Pozwolę się dołączyć do koleżanki (usunięte przez administratora) W tych pokojach to w ile osób się mieszka?

Pracodawca

@Bartosz

Witam Allpersona oferuje komisjonera zakwaterowanie w pokojach 2 osobowy, gwarantuje dojazd do pracy z zakwaterowania firmowego do pracy. pozdrawiamy

Byly pracownik
@Rekrut

(usunięte przez administratora) Polecam firmy .. Koordynatorzy to (usunięte przez administratora)

Piter
@Byly pracownik

Taaaaaa, (usunięte przez administratora)

Krzysztof lakiernik
Kandydat

Witam. Mam jedno pytanie które jak sądzę jest bardzo znaczące dla większości pracowników a pracodawcy ( Agencję pracy ) o tym najczęściej nie informują jak również pracownicy pytają o to zazwyczaj za późno. Którego dnia miesiąca pieniądze są na koncie pracownika? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Krzysztof.

@Krzysztof lakiernik

Do 15-tego każdego miesiąca

Czy w firmie Allpersona GmbH można pracować na pół etatu?

@Administrator

Nie. Oferują roczną umowę a wiadomo w jakim celu. Żeby męczyć się co najmniej rok z jedną marną stawką 12 Euro. Tragedia.

Pracowanik

Witam. Potrzebuję pomocy, czy ma ktoś namiar na osobę w Allpersona która mówi po polsku i zajmuje się tematem wypowiedzenia z pracy, chciałbym złożyć wypowiedzenie ale koordynator zbywa mnie cały czas i nie chce przyjąć wypowiedzenie, ewentualnie jakiegoś @ do nich gdzie można byłoby to wysłać, z góry dziękuję za pomoc????

@Pracowanik

Musisz czekać na kierownika działu. On Ci w tym pomoże. Możesz się zwolnić w trybie natychmiastowym a nie jak powiedziano okres 2 tygodnie. Pamiętaj żeby podpisać wszystkie papiery.

Natalia
Kandydat

Czesc. Pracował ktoś z was w Rewe w Magdeburg? Możecie powiedzieć coś na temat pracy i zakwaterowania.

@Natalia

Szczerze nie polecam akurat tego miejsca, kierownik magazynu raczej nie lubi Polaków, ogólnie praca jak praca , bardzo często trzeba było zostawać po godzinach, ale mieszkania to porażka totalna, za takie pieniądze za osobę człowiek chciałby mieć trochę lepsze warunki niz brudny materac i szafe ktora sie rozwala, proszenie koordynatora o cokolwiek na magazynie to jedna wielka porażka, kogo lubi to załatwi a tak to nawet nie podchodzić. Jeżeli chodzi o wypłaty to są na czas a nawet przed, sama firma jak każda inna ale odradzam to miejsce wyłącznie przez mieszkania i koordynatora P.... pozdrawiam

Zofia
@Były pracownik

Jak to nie lubi? Po czym tak wnioskujesz? Jak coś się dzieje to pisz warto wiedzieć

Byly
@Natalia

Praca jest calkiem ok .Mieszkania w bloku .Nie jest to jakiś szał ale jedt internet,4 osoby na 3 pokoje ,może być.Do pracy niedaleko bo 10 minut samochodem,a na magazynie mozna ok 13 euro brutto bez wielkiego biegania zarobić,ok 1400 euro juz do reki.Masz możliwość zaliczki co tydzień.Wszystko ok.Jak na komisjonowanie to nie zarobisz wiecej nigdzie.Tylko jak cie rewe wezmie bezposrednio .Ale wtedy ty sie martwisz o mieszkanie i o dojazd .Także polecam.

BYŁY pracownik
@Byly

tez tam pracowałem i nie moge powiexszeic złego słowa 1500 euro juz pod odciagnieciu mieszkania mozna zarobic bez wiekszego problemu.dojazd zajmuje 10 minut ,praca na ciepłym magazynie anie na zadnej mrozni czy na friszu .jako komisjoner wiecej sie nie zarobi jak chcesz zarobic wiecej to bezposrednio przez rewe albo zawód zmień !!!

BYŁY pracownik
@Były pracownik

a jesli chodzi o tego kierownika niemca ,,kudłatego,,to jakos nie zauwazyłem zeby był zle nastawiony do polaków ,to czyjes subiektywne zdanie.Poza tym jak sie pracuje na magazynie z ludzmi z których 90 procent to poacy i ukraincy którzy nie znaja słowa po niemiecku to nie mozna sie chłopowi dziwic

Sylwia
@BYŁY pracownik

to czemu tak w sumie ludzie wzajemnie się nie nauczą języka? firma nie wpadła nigdy na to? wiadomo perfekcyjnie nie trzeba ale, żeby zachować jakiś komfort pracy czy coś?

@Były pracownik

Dokladnie tak jest. Polak pracujący tam kilka lat czuję się Panem dla każdego świeżaka. Na pomoc koordynatora nie można liczyć. Nie mówię o wszystkich bo są wyjątki. W hotelach ćpuny, alkoholicy jak przystało na Polaczków. W takim hotelu nie można spokojnie zasnąć i zbierać siły na kolejny dzień pracy przez krzyki na korytarzu (zawsze się znajdzie jakaś (usunięte przez administratora)

Zofia
Inne

Cześć, widziałam ofertę na pracownika magazynowego, tę co napisali, że nie wymagają znajomości niemieckiego. Powie ktoś, jak tam jest z zakwaterowaniem? Trzeba dopłacać coś czy już wliczone w koszty?

@Zofia

Jeśli chodzi o pracę na magazynie i nie tylko...niby nie trzeba znać języka ale praca na tym stanowisku wymaga skupienia bo system nie jest spolszczony i po prostu trzeba na pamięć się uczyć co klikać na monitorku. Zakwaterowanie to koszt 200 e pobierane jest z wynagrodzenia.

Paulina
Kandydat

Wybiera się ktoś może do pracy przez tą agencję?

Karol

Ja u nich pracuje od października 2021 do teraz. Wypłata na czas bez zastrzeżeń. Trzeba pilnować oddawania kart godzinowych a nie będzie problemu. Kwatery lepsze i nieco gorsze ale po 2 przeprowadzce zostałem już ponad rok. Kasa Ok Pozdrawiam

Wanda
@Karol

Czy jest jakaś zależność, kto otrzymuje lepszą kwaterę, a kto gorszą? Czytam, że za to mieszkanie trzeba sobie płacić. W takim razie czy pracodawca finansuje jakąś część tego zakwaterowania? Czy w 100% pracownik musi sobie opłacić?

Zostaw merytoryczną opinię o Allpersona GmbH - Augsburg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Allpersona GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Allpersona GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allpersona GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 21 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allpersona GmbH?

Kandydaci do pracy w Allpersona GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allpersona GmbH
Przejdź do nowych opinii