Allpersona GmbH

Opinie o Allpersona GmbH

Member

Witam serdecznie chciałbym zapytać jak wygląda praca w Allpersona w Austri na stanowisku budowlanym (pomocnik lub murarz). Jakie należy posiadać doświadczenie by aplikować oraz jaka znajomość języka należy znać.

@Member

Panie @MEMBER najlepsza opcja żeby aplikować na stanowisko i dostać ofertę pracy jest posiadanie kilkuletniego doświadczenia w swojej branży, znać język niemiecki i być mobilnym, czyli posiadać prawo jazdy i własny środek lokomocji umożliwiający codzienny dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania. pozdrawiamy Allpersona

Jaonaaaa

Pracowalam przez Allpersona w REWE przez 9 miesiecy, a pozniej przeszlam do nich i teraz czekam na stala umowe. Jednak jest tak jak mowili na poczatku. Klient przejmuje tych najlepszych pracownikow do siebie a nie tylko 9 miesiecy i koniec. Jesli ktos chce miec pewna, stabilna prace i lubi pracowac na magazynie to jest spoko. Ogolnie to nigdy nie mialam problemow w firmie, rozliczenia, premia za prace ponad norme i informacja od nich byla zawsze. Koordynatorzy i Teamleiterzy na magazynie tez okej w gruncie rzeczy. A jak ludzie na mieszkaniach i w pracy? Ci co pracuja i do pracy chodza maja dobrze, a Ci co chca melanzowac to niestety...dlugo miejsca nie zagrzeja. I serio praca nie jest ciezka nawet dla dziewczyn. Jak sie chce to mozna.

Gonzalez
@Jaonaaaa

Witam, mam pytanie czy jest jakaś szansa na kontakt bliższy, mam więcej pytań, chciałbym się podpytać, z góry dziękuję

@Gonzalez

Zadzwoń do mnie 015163206473 .

Gonzalez
@Paweł

Numer niestety nie jest prawidłowy,

Artur Monter

Nie chce mi się wierzyć w twoja opinie, od 3 lat współpracuje z Allpersona na różnych projektach, Zawsze mam pokój 1 osobowy, czysty wysprzątany z świeża pościelą. Niewiem gdzie ty trafiłeś i na jakiego koordynatora ale w Austrii w Allpersona napewno się takie rzeczy nie przytrafiają. Kontaktowałes się z opiekunem lub panami z rekrutacji, co oni na to. Znając Grzegorza załatwił by od ręki hotel na czas wyjaśnienia…. Próbowałeś coś czy poprostu zawijałem się do chaty????

Baton

Jak wyglądają zarobki na magazynach w Stelle lub Sottrum? Wiem,że są normy jakie wysokie tzn. ile coli na godzinę ? Pytam o zarobki oczywiście plus minus no i z normami lub wyżej. Dziękuję i Pozdrówki.

@Baton

Witam pracuje na Sottrum od dwoch miesiecy no i pierwsza wyplata to 1300€ ale teraz idzie mi juz coraz lepiej i ostatnio dostalem juz pare stowek wiecej

@Komisjoner

Po odciągnięciu za mieszkanie? Właśnie jak mieszkanie wyglądają? Wiem nie liczę na 5gwiazdek ale na skromne czyste. Dziękuję za poprzednia odpowiedź.

@Komisjoner

Na jakim dziale pracujesz? Jak warunki mieszkaniowe ??

Yuuuk
@Komisjoner

Że też miałeś czas pisać w pracy.... chyba,że ktoś z biura napisał/a ten post

Latino
@Komisjoner

Jak wygląda zakwaterowanie ? Znośne ?

Latino
@Komisjoner

Jak wygląda zakwaterowanie? Znośne?

@Baton

Tak po otciagnieciu ale ja robię już normę ale jest dużo lepszych odemnie no i zarabiają lepiej

@Baton

Ja pracuje na obst i grmuse i mój pokój jest czysty bo go sprzątam

@Yuuuk

A nie pomyślałeś ze ktoś może mieć druga zmienę ?? Scherloku

Elektryk

Rozmwa konretne, w jezyku polskim i niemieckim,

jeyzk? Pj Wlasne Auto? Od kiedy

Pan Pytalski

Witam. Czy jest ktoś kto pracuje na magazynie REWE w Stellę bądź w Sottrum? Jak wygląda sama praca oraz atmosfera? Tak wiem jedzie się tam do pracy,ale po ludzku chcę widzieć czy to normalne miejsca pracy czy jakiś nieogarniętej miejsce typu (usunięte przez administratora) Oraz jak wyglądają zakwaterowania. Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Zawiedziony

(usunięte przez administratora) Miala załatwić pracę , mówiono tak jest, będzie już pisze do koordynatora. Zero profesjonalizmu, jeśli nie ma w danym momencie pracy to powiedźcie wprost, a nie kombinujcie i róbcie nadzieję.Jesli ktoś nie spełnia wymogów to mu to powiedźcie a nie róbcie nadzieję. Ja na pewno nie polecam może inni mieli lepsze doświadczenie, ale ja bardzo złe.

@Zawiedziony

Drogi Panie Zawiedziony Dział rekrutacji na podstawie pana CV i rozmowy rekrutacyjnej sporządza profil niemieckojęzyczny kandydata i przekazuje go koordynatorowi, ten z kolei przedstawiła kandydaturę naszym klienta, którzy mogli, ale nie musieli zaakceptować kandydaturę. Ofertę pracy oraz termin rozpoczęcia pracy potwierdzamy e-mailowo poprzez wysłanie umowy, oraz wysłanie wszystkich szczegółów tj. adresy kwatery, firmy oraz godziny pracy. Zawsze informujemy naszych kandydatów, że do momentu otrzymania e-maila z potwierdzeniem zatrudnienia, klient ma prawo wybrać innego kandydata z naszej lub innej firmy. Nikt z naszego zespołu gwarantuje w 100% zatrudnienia do momentu wysłania e-maila potwierdzającego, Przykro nam, że nas pan zrozumiał w inny sposób, naszym celem jest pomaganie w zalezieniu pracy, a nie przeciwnie pozdrawiamy Zespół Allpersona

Zawiedziony
@Allpersona GmbH

Ok ja rozumiem że nie ma 100% do momentu otrzymania e-maila ,ale to nie zmienia faktu że koordynatorzy wręcz zapewniali o pracy.

Artur

W styczniu zacząłem prace u nich w Austrii w Tirolu przy produkcji naczep. Robota fajna, pokoje jednoosobowe blisko do pracy. Wypłata 15 na koncie, Gregor choć w Niemczech zawsze pomoże. Dbają o fachowców. Jestem zadowolony, a inni niech wezmą się do roboty.

Mati
@Artur

Hej, @Artur, możesz coś więcej powiedzieć o tej pracy, jak to wygląda, czy język niemiecki jest potrzebny czy bez też będzie? Jak ze zjazdami do Polski?

@Artur

Witam, możesz powiedzieć coś więcej o tej pracy, jak to wygląda na zakładzie i jak z językiem ?

@Artur

Dopiero zaczynam przygodę z Alpersonem i jak narazie bardzo pozytywne odczucia. Proszę o informację czy wypłaty są przelewane 15stego czy szybciej bo nie ukrywam, że czekam już na pierwszy przelew

Leon

Witam, ktoś ma jakieś doświadczenie na temat pracy w Austrii w Tyrolu jako spawacz, jak to wygląda na zakładzie, proszę o opinie.

Spawacz
@Leon

Jaka metodą spawasz? Szukaja na maga lub Tiga. Płaca Ok, nie jest to 5000€ ale swoje zarobisz. Wypłata na czas, ubrania robocze maski itp dają. Pokoje jednoosobowe nawet spoko

@Spawacz

Spawam met. 135 posiadam certyfikat udt. Można więcej informacji o tej pracy jak to wygląda ?

Toczek

Pracuje przez Allpersone w Austrii w Tirolu jako spawacz Fajny oddział Koordynator Klaus pomocny Pieniądze jak obiecane A te widoki... Kocham Góry

@Toczek

Możesz powiedzieć czy w zakładzie bardzo ścigają czy pracujesz spokojnie, jak z językiem ?

Nicky

Chciałbym się dowiedzieć czy z podstawową wiedzą obróbki skrawaniem tj. przezbrojenia, korekcje, programowanie w G-kodach mam szansę aplikować na stanowisko operatora programisty? Czy istnieje możliwość doszkolenia się z innych oprogramowań?

@Nicky

Witam, jak najbardziej może, a raczej pan powinien aplikować na jedną z naszych ofert, Po przesłaniu aplikacji skontaktujemy się z panem, omówimy wszystkie szczegóły i zaproponujemy odpowiednie stanowisko skrojone pod pana pod kątem doświadczenia, znajomości maszyn, sterowników itp. pozdrawiamy i zapraszamy do aplikacji. Zespół Allpersona.

Komisjoner

Byłem na magazynie pod Monachium i była porażka w kontakcie z firma do puki projektu nie przejął polski koordynator teraz jest spoko wypłaty się zgadzają i są na czas Mogę polecić z czystym sumieniem

Nie polecam pracownicy sami nie wiedza co mówią oferując pracę ściągaja pracownika i każą mu czekac żenada 2 tyg siedzenia i nic istna porażka

Drogi Panie Anonim nikt panu nie kazał czekać 2 tyg., Gdyba był pan szczery w swoim CV, a nie pisał niestworzonych rzeczy to miałby pan prace od 1 dnia jak było ustalone. Kolejne oferty odrzucał pan lub po prostu nie wstawiał się pan w firmie w ustalonym terminie, swoja droga jak można zaspać na 2 zmianę???? Na koniec w nocy opuścił pan mieszkanie nie informując nikogo, zabierając ze sobą klucze. I to pana zdaniem jesteśmy to porażka??? może warto najpierw spojrzeć w lustro i przemyśleć swoje postępowanie. życzymy panu powodzenia w szukaniu pracy marzeń Pozdrawiamy Allpersona

Chętni do pracy

Witam. Pytanie kieruję do kogoś kto zarządza rekrutacja w firmie. Chodzi o pracę na magazynie w Stelle, praca jest ale nie można się tam dostać, po złożeniu wszystkich dokumentów jesteśmy zbywani, co tydzień dostajemy inną odpowiedź, najpierw że dokumenty, dokumenty się zgadzały, więc kolejna odpowiedź była że teraz musi je dostać kierownik magazynu, bo to on decyduje o tym kogo zatrudnią a kogo nie. Dziwne to bardzo. Minoł tydzień i nikt nie zadzwonił, po naszym telefonie otrzymaliśmy zapewnienie, że kierownik magazynu ma dokumenty, że wszystko jest ok, teraz na pewno zadzwoni, bo praca na pewno jest. Minoł tydzień i nic, kierownik nie zadzwonił, po kolejnym telefonie do jednego z Panów którzy zajmują się rekrutacja otrzymaliśmy informację, że może nikt nas nie chce? Że jak nie zadzwonił to pewnie już nie zadzwoni, na moje stwierdzenie że tydzień wcześniej było sprawdzane i wszystko było ok, usłyszałem od jednego z Panów: to ja nie wiem, proszę zadzwonić w poniedziałek. Powiem tylko tyle że bardzo się zawiedliśmy, byliśmy bardzo nastawieni na wyjazd, cały czas nas olewają, może ktoś wie gdzie należy zadzwonić lub napisać żeby to było ok, jesteśmy zniesmaczeni bardzo. Pozdrawiamy

@Chętni do pracy

Witam Drogi Panie/ Pani / Państwo 'Chetni do Pracy' Rekrutacja w naszej firmie jest kilku etapowa, a mianowicie: 1. Każdy kandydat zainteresowany nasza oferta wysyła swoja aplikacje na wybrane przez siebie stanowisko. 2. Dział rekrutacji po otrzymaniu aplikacji kontaktuje się możliwie szybko z wybranymi kandydatami, przygotowuje profil pracownika w naszym systemie i przesyła tenże profil do na kolejny rekrutacji / weryfikacji etap do koordynatorów lub kierowników projektów. 3. Koordynatorzy / kierownicy weryfikują profil i kontaktują się z tylko wybranymi kandydatami. Podczas takiej rozmowy potwierdzają nawiązanie współpracy i omawiają szczegóły przyjazdu i dokładną datę rozpoczęcia pracy. Każdy kandydat jest traktowany w ten sam sposób przy zachowaniu wysokich standardów. Przepraszamy, jeśli ktoś poczuł się, w jakikolwiek sposób niedoceniony lub pominięty. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania kandydatów, koordynatorów, kierowników projektów i firm, które z nami współpracują. Pozdrawiamy Dział rekrutacji Allpersona

Faraon
@Chętni do pracy

No do mnie dzwonil pan. T. Czekam na info od szefa magazynu z rewe miejscowos stelle

Arek

Jak dużo macie projektów ?

@Arek

Witam Na chwile obecna mamy sporo ofert z poludnia niemiec oraz zachodniej Austrii, nasze oferty z Niemiec i Austrii: https://www.jobs.pl/oferty/allpersona;k kontakt telefoniczny Grzegorz Kitzka +49 821 508 539 13 +48 533 456 485,

Pracowałem na dwóch magazynach przez Allpersona i mogę polecić. Praca w porządku, koordynatorzy bardzo pomocni, dało się załatwić wszystko. Mieszkania na bardzo wysokim poziomie, nawet płacili za nas radio-telewizję. Mogę jak najbardziej polecić, najlepsze biuro pracy spośród wszystkich przez które wyjeżdżalem. Pieniądze zawsze się zgadzaly i były przed terminem.

Koziol

Czy agencja organizuje wyjazd z Polski do Niemiec, gdzie kwota wyjazdu jest odliczana z wypłaty?

@Koziol

Witam Dojazd do kwatery z polski lub innego kraju leży po stronie kandydata na pracownika. Pozdrawiamy. Allpersona

Przemo

Firma może i ok. Nie wiem... (usunięte przez administratora) Wysłałem swoją aplikację do firmy na maila pana (usunięte przez administratora), następnie dzwoniłem aby się dowiedzieć jakie są szanse zatrudnienia. Pierwsza rozmowa:dowiedziałem się o jakiego pracodawcę chodzi... i mam czekać. Czekałem 2 dni i dzwonię, otrzymałem informację że koleżanka wszystko wie ale jej nie ma w biurze. Trzeci telefon to odrzucenie połączenia. Następnie wysłałem sms-a z zapytaniem czy aktualna praca. Mija tydzień i cisza. (usunięte przez administratora)

Allpersona
@Przemo

Panie Przemo Podczas każdej z rozmów telefonicznych informowaliśmy pana ze jeśli będziemy mieli miejsce pracy dla pana to się z panem kontaktować. Nikt panu nie odrzucał połączeń, jeśli nie możemy odebrać tel, bo rozmawiamy przez 2 aparat, wtedy wysyłamy sms że oddzwonimy lub prosimy o kontakt nieco później. Podczas każdej z rozmów informujemy wszystkich kandydatów ze jeśli pozytywnie przejdą weryfikacje i będą wolne miejsca niezwłocznie się z nimi kontaktujemy, Czasem wystarczy 2-3 dni cierpliwości, czasem przyjęcia sa wstrzymane na 1-2 tyg z przyczyn niezależnych od Firym Allpersona. Prosimy wtedy o cierpliwość i wyrozumiałość Przecież niemożna zmusi pracodawcę do zatrudnienie ani pracownika do podjecia pracy. Musi być obopólną zgoda PozdrawiamyZespol Allpersona

bylyprac
@Allpersona

Tylko czasem warto poinformowac pracownika ze pracodawca niezakwalifikowal pracownika a nie wariata z kogos robic i sciemy walic!

Marian

Witam czy pracuje ktoś na CNC w Austrii i moglby sie wypoqiedzie na temat wspolpracy

Jakie wartości są cenione w Allpersona GmbH?

Piotrek

Witam Jak jazda firma: Trzeba być fachowcem w swoim fachu, być słownym, zero bumel i zero alkoholu a będziecie mogli pracować do emerytury. Najlepiej znać język wtedy i kasa pasuje bo oferty sporo lepsze

Mikołaj

Witam czy jest tutaj ktoś kto obecnie pracuje w Stelle w rewe? Jak wygląda praca i jak są przydzielani pracownicy na działy? Częste zmiany działowe czy jak już do jednego przypiszą osobę to już tam pracuje cały czas? I jak dają sobie radę dziewczyny na tym magazynie?

@Mikołaj

witamy osoby na dzialy sa przydziale w porozmieniu pracownika i kieronika projektu - raz przydzielone moga pozostac na dziale przez caly okres zatrudnienia. w naszym magazynie pracuja kobiety i mezczyzni. pelny opis oferty: Komisjoner, Praca w magazynie z artykułami spożywczymi Miejsce pracy: Stelle (Niemcy) Opis stanowiska: Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach 1. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa. Praca w systemie 2-zmianowym Poniedziałek - piątek. w godzinach: 6:00 - 14:20 oraz 13:30 - 22:50 5-dniowy tydzień pracy, Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 2. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C Praca w systemie 2-zmianowym Poniedzialek - soboty w godzinach: 6:00 - 14:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 3. Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C Praca w systemie 1-zmianowym Niedziela - piątek w godzinach: 15.00 - 23:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise Wymagania: Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych Ze względu na charakter pracy aktualnie poszukujemy głównie Panów. Oferujemy: Stawka godzinowa 11,38€ brutto System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy Dodatkowy system premii wydajnościowych Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu) Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem 24 dni płatnego urlopu w skali roku Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie Zatrudnienie na niemieckich warunkach Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu Pewne przejęcie na kontrakt bezpośredni po 9 miesiącach Więcej informacji pod tel.: Grzegorz Kitzka +49 821 508 539 13 +48 533 456 485 Tadeusz Kempny +49 821 508 539 14 +48 604 398 444 Dostępni jesteśmy dla Państwa: poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00 piątek 8.00 - 14.00

Zostaw merytoryczną opinię o Allpersona GmbH - Augsburg

• Jak się pracuje w Allpersona GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Allpersona GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allpersona GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 21 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allpersona GmbH?

Kandydaci do pracy w Allpersona GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allpersona GmbH