Allpersona GmbH

Opinie o Allpersona GmbH

Mikołaj

Witam czy jest tutaj ktoś kto obecnie pracuje w Stelle w rewe? Jak wygląda praca i jak są przydzielani pracownicy na działy? Częste zmiany działowe czy jak już do jednego przypiszą osobę to już tam pracuje cały czas? I jak dają sobie radę dziewczyny na tym magazynie?

@Mikołaj

witamy osoby na dzialy sa przydziale w porozmieniu pracownika i kieronika projektu - raz przydzielone moga pozostac na dziale przez caly okres zatrudnienia. w naszym magazynie pracuja kobiety i mezczyzni. pelny opis oferty: Komisjoner, Praca w magazynie z artykułami spożywczymi Miejsce pracy: Stelle (Niemcy) Opis stanowiska: Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach 1. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa. Praca w systemie 2-zmianowym Poniedziałek - piątek. w godzinach: 6:00 - 14:20 oraz 13:30 - 22:50 5-dniowy tydzień pracy, Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 2. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C Praca w systemie 2-zmianowym Poniedzialek - soboty w godzinach: 6:00 - 14:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 3. Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C Praca w systemie 1-zmianowym Niedziela - piątek w godzinach: 15.00 - 23:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise Wymagania: Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych Ze względu na charakter pracy aktualnie poszukujemy głównie Panów. Oferujemy: Stawka godzinowa 11,38€ brutto System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy Dodatkowy system premii wydajnościowych Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu) Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem 24 dni płatnego urlopu w skali roku Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie Zatrudnienie na niemieckich warunkach Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu Pewne przejęcie na kontrakt bezpośredni po 9 miesiącach Więcej informacji pod tel.: Grzegorz Kitzka +49 821 508 539 13 +48 533 456 485 Tadeusz Kempny +49 821 508 539 14 +48 604 398 444 Dostępni jesteśmy dla Państwa: poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00 piątek 8.00 - 14.00

Jakie są mocne strony pracodawcy Allpersona GmbH?

@Mikołaj

Mariusz

Witam nie polecam firmy poniewaz przez pierwsze 2 miesiące mialem problem z wypłata . Karshuld jakieś 20km od Ingolstad mieszkanie które mialo być płatne 200 euro wyszlo 350 jak przyjechał właściciel sam powiedział ze mają hajs z tego dlatego wszędzie wałek. Byl tu kierowca ciężarówki który przyjechał mial pracować od zaraz czekał 2 miesiące na pracę chcieli mu otworzyć debet takie konto minus .Jak ktoś zna wałek ro wie co piszę. Ludzi pełno to jednyny plus ze zamyka sie i śpi samemu jak ktoś szuka mieszkania.do picia i ziomków co biorą zaliczki na picie a jedzenie żebraja od innycj to polecam miejsce. Aha do każdego kto czyta nie lykajcie tego co pisze większość ludzi bo to pracownicy alperssona same pozytywne kom piszą . A te złe kasuja. Co do przejscia na festa to zaczyna się taki problem ze brak kasy na koncie spac masz z dniem podpisania umowy w aucie i zamykaja ci pokój wyjaśniając na próg domu.

@Mariusz

Witam Panie Mariuszu pracował pan w Allpersona w 2018 / 2019 roku przez ponad 8 miesiecy - co świadczy o tym ze był pan zadowolony. Po tym okresie przeszedł pan na zatrudnienie bezpośrednie na własne życzenie. Był pan poinformowany wcześniej ze, od momentu zakończenia umowy, musi pan zwolnic mieszkanie służbowe, które jest do dyspozycji naszych pracowników. Nawet nie informował nas ze chciałby pan zostać dłużej. Był pan w tym okresie zakwaterowania na mieszaniu konkurencji i osoby z którymi pan mieszał pracowali w Firmie T.... U Nas nikt dłużej niż 1 dzień nie czekał na prace. Każdy kto przyjeżdża jest informowany przed przyjazdem, kiedy zaczyna prace, jak wygląda obecnie sprawa z kwarantanna, testami itp. Wynagrodzenie został pan w całości wyprowadzone. Co do opinii ma pan racje, opinie piszą osoby które pracują lub pracowały dla firmy Allpersona, bo tylko opinie takich osoby mogą być miarodajne. Pozdrawiamy Zespol Allpersona

Mikołaj

Co tutaj tak cicho? Jakieś świeże opinie na temat pracy w Stelle?

Elektryk

Rozmwa konretne, w jezyku polskim i niemieckim,

jeyzk? Pj Wlasne Auto? Od kiedy

Czy alperson ma też projekt w Halle? i Ludwigsburg?

Lolada

Pracuje ktoś na magazynie rewe w stelle i mógłby opisać jakie tam sa warunki itp?

Patryk

(usunięte przez administratora)Nie będę się rozwijał ale jeżeli nie lizesz (usunięte przez administratora) koordynatorom nie zarobisz... Kolejna rzecz dwa tygodnie prosilem o zaliczkę a szanowny (usunięte przez administratora)Marcin który jest koordynatorem w stelle ani nie odpisał ani nic. (usunięte przez administratora)

@Patryk

Drogi Panie Patryku Lizanie czegokolwiek i komukolwiek nie wpływa na wysokość zarobów w Firmie Allpersona , niezależnie od tego, czy to projekt Rewe, czy inny w Niemczech i Austrii. Wysokość zarobków zależy od rzetelnej pracy, umiejętności i posiadanych uprawnień no i oczywiście od ilości przepracowanych godzin. Zaliczki są wypłacane każdemu pracownikowi, który pracuje, z wyłączeniem pracowników na okresie wypowiedzenia oraz już nie zatrudnionych - po zakończeniu umowy o prace, Życzymy panu wszystkiego dobrego w nowej Firmie Firma Allpersona

Paw

Jak wygląda teraz praca na magazynie, widzę że nadal są oferty, jest stała praca, nie są skrócone godziny pracy? Jest pewność że praca będzie a nie ze się okaże za miesiąc wszyscy do zwolnienia bo brak zamówień?

@Paw

Witam, pracuje na magazynie Stelle od trzech miesięcy i nie zdarzyło się żeby było mało pracy zamówienia są ciagle, bo przecież markety potrzebują towaru i będą potrzebować, w pracy trzeba po prostu pracowac, ale mamy mila atmosferę, kierownik nie toleruje alkoholików i ćpunów wiec tez na plus. pozdrawiam.

zzzxx

Witam, czy ktoś może pracuje bądź pracowal na produkcji foteli samochodowych w Stadthagen i mógłby się wypowiedzieć? jakieś szczegóły? jaka norma, jaka atmosfera czy ciezko?

xxx

xxx

Cześć, pracuje ktos lub pracowal w Stadthagen na produkcji foteli i może się wypowiedzieć?

Don EL Greg

Na podstawie moich doświadczeń polecam firmę Allpersona GmbH jako pracodawcę z pełną odpowiedzialnością. Ponadto jest świetny kontakt telefoniczny oraz mailowy z pracownikami firmy. Pracodawca godny polecenia.

Aktualność
Rzeźnik, ubój i rozbiór wołowy.
Oferta z zakwaterowaniem i wyżywieniem
Zatrudnienie bezposrednie-nie przez agencje pracy

Miejsce pracy: Austria Tyrol

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

• Urlaubs und Weihnachtsgeld

• 25 dni płatnego urlopu

• Zagwarantowane wyżywienie i zakwaterowanie

• Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,

• Długofalowe zatrudnienie,

• Zatrudnienie na austriackich warunkach,

• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,

• Pomoc polskojęzycznego opiekuna,

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 9-17
piątek 9-14
Rzeźnik

Kiedy miałby być początek pracy? Czy teraz nie będzie problemu z wyjazdem?

Praca na magazynie
bez znajomości języka niemieckiego
Miejsce pracy: Stelle  (Niemcy)
Opis stanowiska:
Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach

1. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa.

• Praca w systemie 2-zmianowym

• Poniedzialek - piatek. w godzinach: 6:00 - 14:20 oraz 13:30 - 22:50

• 5-dniowy tydzień pracy,

2. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C

• Praca w systemie 2-zmianowym

• Poniedzialek - soboty w godzinach: 6:00 - 14:20

• 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.

3. Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C

• Praca w systemie 1-zmianowym

• Niedziela - piątek w godzinach: 15.00 - 23:20

• 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec

• Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise

• Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

• Stawka godzinowa 10,00€ brutto

• Premia uznaniowa 0,70€ do godziny

• Premia motywacyjna 1,00€ do godziny

• Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu)

• Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania

• Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem

• 24 dni płatnego urlopu w skali roku

• Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie

• Zatrudnienie na niemieckich warunkach

• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

• Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

• Pewne przejecie na konktrakt bezposredni po 9 miesiacach

poniedziałek-czwartek 9-17
piątek 9-14

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.
Grzegorz

Dzień dobry. Pisałem jakiś czas temu na maila z zapytaniem o szczegóły oferty komisjonowania artykułów spożywczych w Bremie lub Hamburgu, ale nie otrzymałem odpowiedzi, więc ponawiam pytanie o ilość godzin w miesiącu o godziny pracy, ile zmian oraz jaka stawka brutto?

@Grzegorz

Praca na magazynie bez znajomości języka niemieckiego (k/m/x) Numer referencyjny: jobs.pl Miejsce pracy: Stelle (Niemcy) Opis stanowiska: Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach 1. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa. Praca w systemie 2-zmianowym Poniedzialek - piatek. w godzinach: 6:00 - 14:20 oraz 13:30 - 22:50 5-dniowy tydzień pracy, Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 2. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C Praca w systemie 2-zmianowym Poniedzialek - soboty w godzinach: 6:00 - 14:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise 3. Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C Praca w systemie 1-zmianowym Niedziela - piątek w godzinach: 15.00 - 23:20 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg. Możliwe nadgodziny Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise Wymagania: Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych Ze względu na charakter pracy aktualnie poszukujemy głównie Panów. Oferujemy: Wynagrodzenie do 1600€ netto/miesiąc w zależności od efektywności pracy po odliczeniu kosztow zakwaterowania Stawka godzinowa 10,00€ brutto Premia uznaniowa 0,70€ do godziny Premia motywacyjna 1,00€ do godziny Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu) Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania Osoby z własnym środkiem lokomocji otrzymują dodatek za paliwo Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem 24 dni płatnego urlopu w skali roku Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych - koszt 250€ miesięcznie Zatrudnienie na niemieckich warunkach Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu Pewne przejecie na konktrakt bezposredni po 9 miesiacach Więcej informacji pod tel.: Grzegorz Kitzka +49 821 508 539 13 +48 533 456 485 Joanna Golletz +49 821 508 539 14 +48 604 398 444

ALIEN

Allpersona nie polecam tego biura obiecuja i po czasie kontakt sie urywa.Co do wynagrodzenia opóźnione nie zgadzaja sie wedlug swoich przepracowanych godzin nie wyplacaja chorobowego.pozytywne opinie to sobie allpersona chyba pisze nie polecam tego posrednika.

@ALIEN

Allpersona przelewa wynagrodzenia w czasie zgodnym z prawem Niemieckim lub Austriackim, który różni się od zasad panujących w Polsce. Warunkiem uzyskania wynagrodzenia na czas jest oddanie odpowiednio wcześniej do biura danych do przelewu oraz w przypadku konta osoby trzeciej - jej pełnomocnictwa (zgody) na przelew wynagrodzenia. Allpersona rozlicza godziny pracy, które są potwierdzone kartami godzinowymi podpisanymi przez osobę nadzorującą lub wydrukiem z elektronicznego systemu godzinowego firmy. Obowiązkiem pracownika jest dostarczyć podpisane karty godzinowe do biura Allpersony do 5 dnia kolejnego miesiąca. Niemczech w pierwszych 28 dniach zatrudnienia chorobowe jest wypłacane przez Kasę Chorych, od 29 dnia zatrudnienia wypłacane jest przez pracodawcę. Allpersona zatrudnia do 1000 Pracowników tymczasowych, staramy się, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i wynagrodzenia. Pracują u nas cale rodziny i znajomi, czasem po kilka lat i to ich opinie są poniżej...

Marian
@ALIEN

Sciemniaja z kwaterami bezplatne..... Jak juz pracujesz to zmieniaja warunki umowy

@Marian

Panie Marianie, zakwaterowanie od same początku było płatne, w przypadku pana oferty. Firma F...a dopłacała naszej Firmie ALLPERSONA do waszych zakwaterowań. Wiec mógł to pan tak zrozumieć, ze zakwaterowanie jest bezpłatne. Niestety Firma F...a przez kryzys w branży motoryzacyjnej zrezygnowała z dalszych dopłat do kwatery od 7 tygodniu zatrudnienia, w zamian stawka Brutto WZROSLA w stosunku do pierwotnie oferowanych Nasza Firma ALLPERSONA nie ma wpływu ani na decyzje firmy F...a, ani na sytuacje na rynku motoryzacyjnym, czy rynku pracy. Pan i inni pracownicy zostaliście o tym niezwłocznie poinformowani, telefonicznie i na piśmie o zmianie warunków zatrudnienia. ALLPERSONA zaoferowała dopłaty do zakwaterowań ze swojej strony, żeby poprawić wasze warunki finansowe, niestety nie w takich wysokości jak wcześniej były. Każdy Pracownik mógł w tej sytuacji bez konsekwencji rozwiązać umowę w momencie zmiany warunków. Pozdrawiamy Zespół Allpersona

Marian
@Allpersona GmbH

Witam. To sa bzdury i nieprawda. Po pierwsze przed wyjazdem potwierdzaliscie droga elektoniczna ze kwatery sa za darmo wiec prosze nie pisac nie prawdy.(usunięte przez administratora) To jest tak jakbym wyjechal na majorke do hotelu i zaplacilbym za pokoj z balkonem a dostalbym bez balkonu. Po drugie ktos jedzie tyle km nie po to by mu zmienic warunki umowy w tak krotkim czasie bo niektorzy maja swoje rodziny a nie tylko (usunięte przez administratora) dla ktorych zmiany warunkow jie maja znaczenia. Po 3 co ma wspolnego(usunięte przez administratora) To Allpersona zatrudnia ludzi. Moja rada najpierw podpisujcie konkretne umowy i kontrakty z takimi firmami a potem zatrudniajcie ludzi szanujac przy tym ich czas bo takie zatrudnianie jest robieniem czegos od(usunięte przez administratora) strony. Po 4 w fabryce nawet nie wiedza kto to jest Allpersona z wiadomego powodu poniewaz miedzy jest jeszcze jedna Agencja. Zycze powodzenia i kolejnych pozytywnych rekrutacji.

Aktualność
Drodzy Kandydaci i Pracownicy - razem zadbajmy o nasze zdrowie!
Malarz

Czy w związku z epidemia rekrutacje wstrzymane? Jestem zainteresowany... tylko jak obecna sytuacja ma się do pracy, jak dbają o bezpieczeństwo pracowników?

Griszall

Wszystko jest jak najbarzdziej ok . Pracuję tu od maja 2015 . Zero problemów !

Zostaw merytoryczną opinię o Allpersona GmbH - Augsburg

• Jak się pracuje w Allpersona GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Allpersona GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allpersona GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 21 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allpersona GmbH?

Kandydaci do pracy w Allpersona GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allpersona GmbH