Der Personalkontakter GmbH

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Der Personalkontakter GmbH

Czy pracownicy w Der Personalkontakter GmbH dogadują się między sobą?

Rafal Nowy wpis

Bardzo konkretna i lojalna firma jakich mało w tych czasach

Sylwia

A problemy z rozliczeniami jakiego typu?

@Sylwia

Witam, Wyplaty sa przelewane do 15stego kazdego miesiaca i tak jest to zawarte w umowie i nie ma innej opcji :) Wszystko wprowadzane jest manualnie, wiec bledy sa mozliwe jestesmy tylko ludzmi :) - Dodam ze bledy po rozliczaniach sa tez korygowane Pozdrawiam serdec

@Der Personalkontakter GmbH

Witam, Ile mniej więcej Państwu zajmuję skorygowanie danego błędu z rozliczenia, tak aby wszystko się zgadzało i czy dosyłacie później nowe rozliczenie?

Ops...
@Der Personalkontakter GmbH

Nie polecam Tej firmy !!! Nie wypłacają pieniędzy !! sprawa będzie się rozwijała w sadzie !

pankowery@poczta.fm Nowy wpis
@Der Personalkontakter GmbH

Nie sa wypłaty wypłacane tak jak powinny być i nie uzupełniają swoich niedopłat@ Nie dajcie się naciągnąć tej grubej z za biurka. Zwolniłem się i po 4 dniach pracy kolega prędzej ! Czekam na rozliczenie Nie wypłaciła mi za trzy dni pracy a za jeden to mi 50 euro dała Nie pracujcie tam jak nie chcecie byc naciągnięci i bez pieniędzy zarobionych !

Nowy wpis

@pankowery@poczta.fm

Witam Panie Parol, Przypomne, ze to Pan zwlekal do dnia dzisiejszego z przeslaniem Pana upowaznienia, - malo tego üpodpis Pana Mamy jest podrobiony :) Pan sie nie zwolnil po 4 dniach tylko my zesmy Pana zwolnili poniewaz Pan nie chodzil do pracy malo tego spozywal Pan alkohol w miejscu pracy :)= Mam nadzieje, ze Pan i cala Pana rodzina jest szczupla i nie borka Pan sie z problemymi zdrowotnymi :) Kultura ponad wszytsko Panie Parol :) I jak najbardziej dostal Pan 50 € zaliczki po 1 dniu przepracowanym :) + Nadmienie, ze wyciagal Pan do mnie rece i grozil smiercia moja oraz mojej rodziny wiec daruje Pan sobie zlosliwe komentarze :) Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Der Personalkontakter GmbH odbywa się również w języku angielskim?

Jan
Kandydat

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy to prawda ze firma proponuje umowe z zakwaterowaniem na ktorym jest az 18 euro za dzien za pokoj, czyli jakies 400/500 euro za miesiac?

@Jan

Witam, w naszej Firmie w wiekszosci przpadkow zakwaterownanie jest darmowe, wszystko od zalezy od Klienta oraz od stanowiska:)

Jan
@Der Personalkontakter GmbH

A ile mniej więcej średnio wynosi koszt takiego zakwaterowania?

Ania
@Jan

Ja płacę €6 na noc. To bardzo malutko w porównaniu do innych agencji

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Der Personalkontakter GmbH? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
G.R

Cześć, Firma sama w sobie srednia, poniewaz zdazaly sie problemy z rozliczeniami, nawet czesto, ale pomijajac to. Karolina Pani koordynator stara się pomóc każdemu, tak przynajmniej mówiła jak podpisywaliśmy umowę. Później już niestety kontakt się urwał, odpisywanie od niechcenia. Na każdą prośbę o cos odpisywała że to załatwi po czym nic nie zostawało załatwiane i trzeba było odpuścić temat. Naprawdę myśleliśmy że będzie się wszystko zgadzało itp no ale niestety. Mam nadzieję że firma, której dobrze życzę  będzie szła w dobrym kierunku razem z Panią Karolina i w końcu będzie im zależało na pracownikach i ich problemach oraz niezgodnościach.

Maniek

Darecki
@Malgosia

I ja tak samo

Darecki

Pracuje szanuje swoją prace jest na prawdę ok

Rafal

Pracuje dla nich u Siemensa, Panie w biurze wszytsko pomoga zoorganizowac, zawsze odpowiadaj na telefony czy sms. Polecam komus kto chce dobrze zaronbci

Sama prawda
@Rafal

Polecam

mistrz01

Najlepiej wspominam prace w Depeka

Mario

Witam, pracowalem dla tej agencji i nie mpge nic zlego powiedziec wszystko na czas panie w biurze bardzo kometente i pomocne

Mysle , ze jest to jedna z najlepszych agencji w okolicach Augsburga

Lidia

ale to tak przypadkowo? długo Ci już wiszą kasę?

Zainteresoway
Kandydat

Czy firma DPK ma oferty pracy na magazynach dla par? Będę w przyszłym roku szukał pracy z moją partnerką i jesteście moją pierwszą opcją gdzie mam w planie zadzwonić. Poleca was mój dobry kolega i wasz pracownik od ponad roku. Pozdrawiam.

asd
@Zainteresoway

Nie jedz do tej firmy, bedziesz zalowac, (usunięte przez administratora) nie wyplacaja pelnych godzin, nie zaliczaja urlopu i nie kooryguja bledow...

Byly pracownik

Nie ma żadnych problemów przy zakończeniu współpracy, nikt nikogo nie trzyma na siłę i nie rozlicza go niesprawiedliwie tylko przez to, że zrezygnowal z tej agencji. Okresy wypowiedzenia nie są długie. Porównując kilka agencji ta wypada dobrze. Mogę polecic.

Lidia
@Byly pracownik

Nie są długie okresy wypowiedzenia, to powiedz ile dokładnie trwają?:)

@Lidia

Droga Lidio, Czy nie lepiej jest od razu zapytac u zrodla ? Podejrzewam , ze wszystkie agencje pracy tymczasowej tak samo jak i Nasza dziala na podstawie TARIEFEVERTRAGT i okresy wypowiedzenia sa ustalone odgornie .) Der Personalkontakter

Byly pracownik

Zapomniałam tez dodać, że w przeciwieństwie do innych agencji, ta przynajmniej nie pisze sobie sama pozytywnych opinii i nie kasują negatywnych. Niestety w wielu innych się z tym spotkałam. Każdy spokojnie może wyrazić swoje zdanie. Opinie są poprostu prawdziwe, a nie wyimaginowane.

asd
@Byly pracownik

Szkoda ze nie odpowiadaja tutaj na pytania :/

Byly pracownik

Też uważam, że płacą w miarę dobrze.

Uważam, że jest to dobra agencja i warto ją polecić. Nie mogę niestety powiedzieć, że bardzo dobra, ponieważ wycięli mi kilka drobnych numerów, ale nikt nie jest idealny. Ogólnie całość współpracy oceniam bardzo pozytywnie. Panowie z biura w Treuchtlingen są bardzo sympatyczni i pomocni, wszelkie problemy starają się w miarę możliwości jak najszybciej rozwiązać. Panie Jola i Karolina również starają się pomogac. Standard zakwaterowan jest na dobrym poziomie, jeśli ktoś jest niezadowolony, to też agencja raczej nie robi problemów ze zmianą zakwaterowania. Uważam, że starają się utrzymać pracownika, wykazują zainteresowanie jego problemami, poprostu zależy im by pracownicy byli zadowoleni i czuli się dobrze. Rzadko się zdarza, że nie odbierają telefonów, bądź nie odpisują na wiadomości. Wynagrodzenia są zawsze na czas, a nawet przed terminem. Najlepiej jednak podać dane bankowe, przy podpisaniu umowy, bo jeśli później zostaną podane to mogą być opóźnienia. Wynagrodzenia nie są jakieś powalające, ale wszystko jest zgodne z umową, nikt tu nikogo nie (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś czegoś nie rozumie warto dopytać, pracownicy z pewnością wszystko dokładnie wyjaśnia. Z pracy zrezygnowałam, ponieważ przestała mi ona odpowiadać, a nie ze względu na agencję. Pozdrawiam biuro w Treuchtlingen. Życzę dużo sukcesów:):):)

Jerzy
@Były pracownik

Dzięki za szczegółowe info. Co do zarobków to piszesz że nie były bardzo duże. Możesz podać poziom? Miałeś jakieś dodatkowe premie lub płatne nadgodziny żeby dorobić?

@Jerzy

Witam, Panie Jerzy wszystkie stawki i wynagrodzenia sa w zaleznosci od tego jakkiej pracy Pan sie podejmie oraz jaki ma Pan zawod :) Nie mozemy wrzucac wszystkich do jednego worka. Zespol Der Personalkontakter

@Jerzy

Jeśli był ktoś chętny to mógł przychodzić w soboty oczywiście i dorabiać. Zarobi faktycznie zależą od zawodu i znajomości języka niemieckiego. Ja niestety nie posiadam kwalifikacji zawodowych i nie znam języka niemieckiego. Dlatego też cudowny nie zarabiałam. Jednakże agencja jest uczciwa i wszystkie informacje, jakie podaje przed rozpoczęciem pracy co do stawiki itp., mają później odzwierciedlenie w realu.

oreo
@Jerzy

Bez obaw płaca w miarę dobrze

ano
@oreo

Oj nie placa w miare dobrze, nie oszukuj kolegi, po odliczeniach zostaje calkiem niewiele

Jerzy.S
Kandydat

Dzien dobry czy to prawda ze firma wyplaca godziny z zeitkonta i kaucje miesiac po ostatniej wyplacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Der Personalkontakter GmbH - Gersthofen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Der Personalkontakter GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Der Personalkontakter GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Der Personalkontakter GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 24 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Der Personalkontakter GmbH?

Liczba opinii klientów firmy Der Personalkontakter GmbH, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Der Personalkontakter GmbH