2 Dodaj opinię
2 31 63 5 1

Opinie o Der Personalkontakter GmbH

anonim Nowy wpis

Sebastian Nowy wpis

Dlaczego uważasz, że za pośrednictwem tej firmy nie opłaca się pracować? Mogę tylko domyślać się, dlaczego tak sądzisz, jednak wolałbym nie wyciągnąć błędnych wniosków, dlatego proszę o sprecyzowanie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Der Personalkontakter GmbH jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Miecz prawdy

Profesjonalizm na poziomie zerowym, jezeli chodzi o warunki mieszkaniowe to rowniez brak slow, jesli ktos byl w Gunsburgu to wie o czym mowa. (usunięte przez administratora)W Polsce juz agencje dzialaja na wyzszym poziomie, jezeli ktos z was sie zastanawia to szkoda tracic swoj czas i pieniadze, nie polecam :)

@Miecz prawdy

Witam Panie "Miecz prawdy" nie wiem kim Pan jest i nie wiem na jakiej podstawie rzuca Pan oszczerstwami w nasza strone. Jezeli chodzi o nasza dzialalnosc to nie mamy sobie nic do zarzucenia bo dzialamy zgodnie z zasadami IGZ. Jezeli chodzi o mieszkanie w Günzburgu to do tej pory nikt sie nie skarzyl, wiec jest to Pana opinia. Jezeli warunki mieszkaniowe komus nie odpowiadaja - o gustach sie nie dyskutuje - to kazdy ma mozliwosc wynajac sobie sam mieszkanie. Jezeli ktos nie spelnia wymagan pracodawcy i nie ma wystarczajacych kwalifikacji na stanowisko (mimo wczesniejszych zapewnien) to niestety my nie jestesmy za to odpowiedzialni. W razie jakichkolwiek problemow badz spraw do wyjasnienia, najlepiej kontaktowac sie bezposrednio z biurem. Pozdrawiam

TakNie2
Kłamca Nowy wpis
@Miecz prawdy

Witam. "Miecz prawdy" Piszesz bzdury. Mieszkanie w Gunzburg jest dobre. W piwnicy bez okien się nie mieszka. Ludzie mieszkają czasem w gorszych warunkach. A tak na marginesie to nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwy miejscowości... Uważam że jesteś pierwszy raz za granicą i w ogole nie masz o niczym pojęcia.. Popracuj najpierw uczciwie a potem możesz coś powiedzieć... Takich jak ty znam na pęczki... Wymagać możesz jak się wykażesz... Denerwują mnie tacy jak ty... Poprostu uważam że jesteś "niepełnosprawny".... Co sprytniejszy zrozumie co mam na myśli.. Dzięki na dziś.

Glut
Nazwa działu: Marketing

Mieszkanie miałem dobre, ale za 18 euro dziennie. Praca kiepska bez możliwości nadgodzin. A co do profesjonalizmu pań w biurze to katastrofa. Pieniądze były na czas wypłacane. Jednak w wypadku natychmiastowego powrotu do kraju, bez rozwiązania umowy o pracę, kara pieniężna i to duża. Więcej z tą firmą nie chcę współpracować.

@Glut

Witam Panie Arturze, prosze opisac moze prawidziwe fakty, a nie wypisywac stek bzdur: mieszkanie bylo oplacone przez nas, wiec nie placil Pan zadnych 18 € dziennie za mieszkanie. W firmie, w ktorej Pan pracowal mogl Pan robic nadgodziny - wystarczylo chciec. Z Paniami w biurze sie Pan nie kontaktowal, poniewaz nie odczuwal Pan takiej potrzeby i decydowal Pan sobie sam, wyjezdzajac kiedy Panu pasuje na urlopy itp. Ze wzgledu na wyjazd do Polski bez uzgodnienia i porzucenie pracy zostal Pan wymeldowany przez klienta. Za zerwanie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia zostala Panu naliczona kara umowna zgodnie z umowa, ktora byla w j. polskim wiec bez problemu mogl ja pan zrozumiec. Pretensje moze miec Pan tylko do siebie i wypadaloby oszczedzic sobie tych klamstw.

A
Nazwa działu: Produkcja

Dlugo okazji pracować przez to biuro nie miałem okazji, ale przez innych pracodawców w Polsce czy zagranicą różnie się zdarzało biuro samo w sobie jest okej coś się tam dogadasz a w pracy jak to w pracy jak potrzebują pracownika to Cie nauczą a jak nie ma co robić to rób byle żeby coś robić i w sumie tak mniej więcej wyglądała moja praca przez 2 tygodnie w pierwszy dzień człowiek który mnie uczył okazał się (usunięte przez administratora) a po 4 dniach i tak już wiedziałem że mnie zwołania ale firma spoko a zwłaszcza dobra miała wodę gazowana.

Łukasz
@A

Możesz mi powiedzieć jak wygląda kwestia zakwaterowania w Der Personalkontakter GmbH? Mam nadzieję że wiesz coś na temat płatności za pokoje i jesteś w stanie napisać mi coś więcej.

TakNie

Ludzie, nie dajcie się nabrać tej firmie. Słabe zarobki, miesiąc pracy (usunięte przez administratora)euro na rękę, warunki mieszkaniowe tragiczne, kompetencja ludzi w biurze (koordynator) - zero kompetencji, nie można się doprosić najprostrzych rzeczy, (usunięte przez administratora)

@pracownik

Zarobki sa adekwatne do przepracowanych godzin, a jezeli uwaza Pani S., ze cos sie nie zgadza z wyplata Pani meza to prosze to zglosic bezposrednio do biura. Ciekawe, ze zamiast zglaszac do biura problem i go wyjasnic to pisze sie komentarz na Go Work, moze Go Work Pani pomoze :)

Miecz prawdy

Nie wiadomo dlaczego opinia z wczoraj zniknela, widocznie ktos sie nia przejął za bardzo, nie szkodzi napisac nowa mozna zawsze, nie polecam, szkoda waszego czasu i pieniedzy, brak profesjonalizmu, agencje w polsce przy tej dzialaja jak gielda na wall street

Tak2Nie1
Ania

Tysiąc siedemdziesiątdwa euro brutto dwieście pięćdziesiątdziewieć euro netto (zachowany okres wypowiedzenia) zrubcie w Augsburg druk plakatowy na ścianę biura i tak codziennie patrzeć na co tak musiałam biegać po nogach na zakładzie, 2018, innych druk zgłoszeń i tak dalej nie ma, ambafatimainima

Tak2Nie2

@Ania

Witam (usunięte przez administratora) prosze o kontakt z biurem jezeli ma Pani cos do wyjasnienia z nami :) Po roku odkad Pani u nas nie pracuje, nagle pojawiaj sie jakies problemy, ale chetnie je wyjasnimy. Co do sytuacji, o ktorej Pani pisze to nie miala ona nigdy miejsca, wiec nie wiemy do konca o co chodzi. Niestety Pani wiadomosc rowniez ciezko zrozumiec. Pozdrawiamy i czekamy na kontakt!

TakNie1

Klamca

Witam! Obiecałem, że jeszcze napiszę. Piszą, że zarobki słabe. Ludzie obudzcie sie, w jakiej takiej firmie dostaniecie więcej niż 1200 euro na rękę. Nie znalazłem takiej. Niech nikt takich głupot nie pisze, bo są tylko dwie możliwości, aby te głupie wpisy wytłumaczyć: pierwsze, albo jest tak głupi i wierzy innym, którzy sami takie głupstwa mówią druga, mają piękne sny i jeszcze się nie obudzili. Ktoś napisał ze zarabia 1600 euro. Ha! Ha! Ha! To niech odejmie dodatki, które ma to się dowie o co chodzi. Ha! Ha!Ha! Też zarabiam 2000 euro, ale BRUTTO. Obudz sie! Jedno jest pewne, że kasa jest na koncie zawsze na czas. Acha, wrócę jeszcze do kwestii warunków mieszkaniowych. Ktoś słusznie napisał, że (usunięte przez administratora) w mieszkaniach robią sami zatrudnieni i mają potem pretensje ( znam kilka takich osób osobiście) Dodam jeszcze , że te osoby nie nadają się do mieszkania miedzy ludzmi - tylko (delikatnie mówiąc) w chlewie, bo tak się zachowują. Poprostu wstyd Polacy, wstyd. Najwięcej problemów sprawiają Ci, którzy pierwszy raz są za granicą. Nic nie wiedzą i nie mają pojęcia o niczym, no i jescze się stawiają. do szefa , do współlokatorow itd.. Mają problemy od początku, a to z umową np.. Tam jest wszystko napisane i po polsku i po niemiecku. Wniosek nasuwa mi się jeden. Niech się nauczą czytać i pisac, może zrozumieją, co pisze w umowie. Jeszcze się odezwę...

Klamca

Witam! Musze jeszcze dodac pare slow do poprzedniego wpisu. Denerwują mnie ludzie, którzy piszą o złym zakwaterowaniu. Pracuje w tej firmie juz długo i nie mogę narzekać. Czasami odnoszę wrażenie, że te osoby nie mieszkały w wozie na campingu z toaleta 100 metrow dalej... Jestem ciekaw jakie warunki mają w polsce.... Może mają jeszcze klepisko w domu (dla tych, którzy nie wiedzą, co to jest to tłumaczę -podłogą z gliny), a tu wybrzydzają. W ziemiankach tu nie mieszkają. Czego oczekują. Hotelu z 5 gwiazdkami (milionerzy, czy co?) Warunki są dobre. Tak wybrzydzają chyba, a raczej na pewno Ci, którzy są pierwszy raz na wyjezdzie... Najpierw spróbuj i popracuj uczciwie i rzetelnie, a potem wyraz swą opinie. To jeszcze nie koniec. Napisze jeszcze dziś.

Klamca

Witam! Poczytałem, co ludzie tu za głupoty wypisują. Aż mnie trzesie. Znam szefa juz kilka lat i nie dam złego słowa na niego powiedzieć. Jest kompetentny, rzetelny, a przede wszystkim ludzki.... . Jak coś obieca to zrobi. Nigdy nie byłem zawiedziony.

Tak2Nie1

Witaj,

jesteś SPAWACZEM, ŚLUSARZEM, HYDRAULIKIEM LUB MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM?

szukasz pracy na dlużej?

nie interesuja Cię krotkie zlecenia tylko praca na stałe?

to jesteś u nas we właściwym miejscu!

wyślij nam swoje CV na adres: polska@european.experts.pl

odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy aktualne oferty pracy!
dr house

Czy do Was e-mail to info@european-express.de napiszcie poprawnie swój do Was kontakt

@dr house

Witam, wszystkie nasze dane mozna znalezc rowniez na naszej stronie internetowej : http://www.european-experts.de Kontakt Email: info@european-experts.de Kontakt telefoniczny: + 49 821 / 807 999 - 00 Adres Biura: Welser Str. 11 86368 Gersthofen Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

Piotr Czajkowski
@European-Experts GmbH

A ja was zaskoczę ,pracuję dla E-E i acześniej od 4.5 roku i stwierdzam, że ni jest najgorzej.Musimy pamietać, że firma także zarabie na naszej pracy. Przez kilka lat mieszkałem w rewelacyjnych warunkach, sam znalazłem, a firma opłacała mi miete, teraz zmieniłem locum na inne, lepsze czy gorsze? inne, Jeśli ktoś radzi sobie, da radę i z tym. \\praowałem w wielu firmach, czasem lata, czsem dni, ale zawsze puntualny, nigdy pod gazem, generalnie pracodawcy byli zadowoleni, ale nie zawsze.. Czas płynie, powiem tylko, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, widziałem znacznie gorsze warunki w lahefirmach, były też lepsze. Faktem jest, że jeśli ktoś nie boi się pracy, zawsze bedzie miał zatrudnienie i ok 1600 Euro na ręke, lub więcej.. opłacone mieszkanie i dojazdy,czy są lepsze warunki? Zapewne, ale pamiętajcie" lepsze jest wrogiem dobrego" to ca masz, nie zawsze jestdobrze porzcić i szukać mrzonek. Podpisuję się nazwiskiem, bo nic nie przekoloryzowuję i mażna mnie sprawdzić, daleki jestem od wychwalania firmy, ale wciąż tu pracuję i nie narzekam..zbytnio ;D pozdrawiam wszystkich , wasz wybór czy chcecie, ale jeśli już to raczej polecam.. Wielu pisze, że warunki mieszkaniowe, melina itd, ale tę melin,,e robią nasi koledzy, Polacy Węgrzy, czyli w zasdadzie my sami, można z tym sobie poradzić, ale cóż : "na kumlpa nie będę donosił" ,jeśli tak, to mieszkaj w chlewie.. Pozdr Piotr Czajkowski

Augsburg

Witam. Nie polecam tej firmy ze względu na ich brak profesjonalizmu. Wysyłają ludzi do firm o ktorych zielonego pojęcia nie mają. Trafiłem do takiego kolhozu,że w Polsce dawno by zamknęli taki zakład, (usunięte przez administratora) ,brud i malaria. Niemiecka rzeczywistość. Przestrzegam przed Marcinkiewiczem , młody szczyl, który rozumy wszystkie poskładał. Myśli,że my Polacy to idioci i będziemy pracować za 7 euro netto , jeszcze ma szczelność powiedzieć,że to duża kwota. Krętacz ,ignorant. Koordynator za wiadro wazeliny. Co do wypłaty jest na czas,ale i tak oszukują Cię na płatnych nadgodzinach, jeżeli tego nie dopilnujesz. Osobiście nie polecam tej firmy, jeżeli chcesz być pomiatany to możesz zaryzykować,ale pamiętaj,że trzeba mieć swoją godność i 10 brutto nma godzinę to nie Everest.

Tak14Nie1
@Augsburg

Witaj Marek (Augsburg), miło, że się do nas odezwałeś. Dziękujemy za informację od Ciebie. Bardzo nam przykro, że jesteś rozczarowany po rozwiązaniu umowy. Niestety taka jest kolej rzeczy, gdy do pracy nie chodzi się regularnie lub ciągle sie spóźnia. Nie rozumiemy Twojego niezadowolenia związanego z otrzymywanym wynagrodzeniem, gdyż stawka 10,28 € + bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, z kuchnia oraz bezpłatnym internetem jest jak najbardziej dobrą ofertą - dla osoby nie posiadającej kwialifikacji oraz wykształcenia. Nadgodziny aby były wypłacone musza być najpierw zrobione. Ze względu na to, że długo u nas pracowaleś otrzymasz oczywiście dobre świadectwo pracy, które możesz odebrać u nas w biurze. Pozdrawiamy Eurpean Experts Team

Tak6Nie
@Augsburg

Taka tylko moja opinia do zaczętego i tego tematu. Jest różnie albo firma banda albo dom jak dla bandy coś jedno z tego się pojawić może. Na dzień dzisiejszy spotykam wiele rozżalonych osób elektryków, w innej znanej mi agencji w Niemczech to samo stawka 10e/brutto/h plus parę euro dodatku w tym niekiedy kwatera (rudera, zdarzyła się bez lodówki pralki) to dla takich co tylko jakieś gniazdka założyć kable podstawowe tak mi się wydaje bo się nie znam, a jedna oferta czyjaś krąży po Internecie 20e/netto/h to raczej chyba dla dyrektora elektryków. Magazynier tylko z doświadczeniem lub nie, bez kierunkowego zawodu i jakichś tam kwalifikacji ma też jakieś 5-7e netto/h i po prostu wszędzie tak, minimalna stawka no chyba że inżynier/dr to inna powinna być. W Niemczech są dostępne tabele wynagrodzeń i w jakich landach obowiązują. Jak jest w porządku w pracy szef nie krzyczy są pauzy i w domu ład, składki opłacone, stawkę większą można negocjować jak się uda to ok, i się pracuje.

Elektrotek
@Pracodawca

O jakim tym bezplatnym zakwaterowaniu piszesz?? Przeciez, te zakwaterowanie jest oplacane z pracy pracownika. Skoro on dostaje 10,28€ to Wy dostajecie od firmy min 25€/h jego pracy z czego oplacacie zakwaterowanie, potracacie swoje koszty i zarobek a reszte dostaje on. Co tu jest bezplatne, ludzi za idiotow macie??

Tak9Nie1

Ania
@Elektrotek

Jesteś bardzo spięty na wszystkie agencje pracy, zgłoś się bezpośrednio do firmy żeby pracować, to koszty ciebie zjedzą w pojedynkę tak myślę. Każdy jest dorosły i wie co wybiera, są jeszcze agencje polskie co werbują delegują i w pl opłacają ZUS polski to jest dopiero lipa, lament na gowork, dwa opodatkowania się trafić mogą jak dochodzi i praca w pl U nich się nic nie dzieje złego poza tym to jest tylko i wyłącznie European-Experts GmbH i nikt poza tym. Ja jak bym miała od nich darmową kwaterę i to jedynkę pokój to siedziała bym u nich ze dwa lata oczywiście bez nadużywających to i tamto z normalnie wiodącymi życie, wtedy mnie stawka nie interesuje bo i tak mam minimalną czy to 1600zl czy jednak 1100e w Niemczech i to dobrze pracując bez lenistwa, wśród Niemców można język podszkolić, z taką kasą do knajpy pójść mieć w końcu na wczasy czy remont, same plusy.

@Elektrotek

Drogi Elektrotek zakwaterowanie jest przez 30/31 dni w miesiacu bezplatne dla naszych pracownikow. Zakwaterowanie jest w pokojach 2 osobowych z dostepem do kuchni, aby moc sobie cos przygotowac do jedzenia oraz bezplatnym internetem, aby moc pozostac w kontakcie z rodzina. Inne firmy oferuja swoim pracownikom wyzsza diete za kazdy dzien pracujacy(!), z ktorej nastepnie pobieraja pieniadze za mieszkanie. Niestety za weekendy nie ma wyplacanej diety, a co za tym idzie, za zakwaterowanie placi Pan z wlasnej kieszeni. Wiec co sie bardziej oplaca? Darmowe zakwaterowanie od firmy European Experts czy zakwaterowanie, do ktorego musi Pan doplacac? - Kazdy ma prawo wyboru i moze sobie rowniez sam wynajac mieszkanie. Powodzenia w poszukiwaniach!

Kzysztof
@Der Personalkontakter GmbH

no to chyba jakaś pomyłka, diety się płaci również za weekendy. Pozdrawiam

@Kzysztof

Witam Krzysztofie, zgodnie z umowa, diety wyplacane sa tylko za dni pracujace. Pozdrawiam

MECHANICY SAMOCHODOWI POSZUKIWANI

PRACA NA NOWEJ LINI PRODUKCYJNEJ SAMOCHODOW ELEKTRYCZNYCH

Obowiązki

• Praca przy produkcji samochodow elektrycznych -  Volkswagen-Modelle

• Praca przy montażu silnikow oraz innych podzespolow samochodow elektrycznych

• Prace warsztatowe

• udzial w szkoleniach

Wymagania

• Komunikatywna znajomość j.niemieckiego A2-B1

• Prawo jazdy oraz własny samochód są mile widziane

• Chec podjecia pracy w Niemczech na stale

• Chec rozwoju i dalszego ksztalcenia

• Wyksztalcenie i doswiadczenie w zawodzie mechanika

Oferujemy

• Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki

• Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawca

• Mozliwosc dlugoterminowej wspolpracy - nowa linia produkcyjna

• Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane składki socjalne

• Dieta oraz dodatki

• mozliwosc dalszego szkolenia, rozwoju i zdobycia doswiadczenia

• Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

• Opieka  polskojezycznego koordynatora.

Witaj,

jesteś SPAWACZEM, ŚLUSARZEM, HYDRAULIKIEM LUB MECHANIKIEM SAMOCHODOWYM?

szukasz pracy na dlużej?

nie interesuja Cię krotkie zlecenia tylko praca na stałe?

to jesteś u nas we właściwym miejscu!

wyślij nam swoje CV na adres: polska@european.experts.pl

odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy aktualne oferty pracy!
kfc

Magazyn bawaria typ tekstyl, dwie zmiany, nieraz soboty, rzadko krócej w tygodniu praca wyślą na inny dział robić, lepsze niż jechać do domu. Niemiecki podstawy może być za mało ale znajomość dodatkowo słownictwa określeń typowych na magazynie-produkcji i dosyć dużo i rozmawiać może będzie ok lepiej jak już niech będzie komunikatywny. Komisjonowanie głównie za pomocą i przy pomocy etykiet znajduje się na niej nr alejki półki ile szt. itd. w języku całkiem prostym żeby znaleźć artykuł. Różne działy i praca, duże hale, piętra, pracownik może przemieszczać się z wózkami z towarem za pomocą windy. Jest szatnia, szafka na kluczyk później zaprowadzą dadzą. Kantyna fajna duża i wyposażona ważne jest na niej mikrowele, czajnik bezprzewodowy, kubki. Praca czasami ciężka ale każdy i indywidualnie może powiedzieć co innego zależeć będzie co będzie robić gdzie i z kim. Niemcy kierownictwo działu są różni, mili i trafią się fest nie mili. Trzeba się odbijać jest "zegarczasowy" przy wszystkich wejsciach. Pracuje tam dużo ludzi. Co do wypłaty, mieszkań, nic nie napiszę bo nie wiem jak jest teraz.

Wir suchen zur Verstärkung unseres internen Teams eine/n

Personalbetreuer (m/w) mit polnischen Sprachkenntnissen.

Aufgaben:

• Betreuung und Rekrutierung von Leiharbeitnehmern mit Überlassungsschwerpunkt im Metall- und Heizungs-Sanitär- und Lüftungsbereic

• Dolmetschertätigkeiten (Übersetzungen / Amtsgänge usw.)

• Disposition von Unterkünften

• Kundenbetreuung

Anforderungen:

• abgeschlossene technische (idealerweise Heizung/Sanitär oder Metallbereich) oder kaufmännische Ausbildung

• Deutsche und polnische Sprachkenntnisse in Wort und Schrift

• unbefristeten Arbeitsvertrag

• gute Sozialleistungen

• Firmen-PKW - im Rahmen der 1 % Regelung auch zur privaten Nutzung

• Weiterbildungsmöglichkeiten

Sie möchten besser Arbeiten, besser Wohnen und besser Leben?
    Registrieren Sie sich am besten jetzt unter unser Bewerberplattform oder senden uns eine E-Mail an christian.linder@european-experts.de.
    Wir melden uns bei Ihnen innerhalb von 24 Stunden mit Ihrem Traumjob.

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

European Experts GmbH
    Augsburger Straße 16
    86368 Gersthofen
    Tel:   0821 / 807 999 00
    Fax:  0821 / 807 999 10
    Web:

TakNie

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w European Experts GmbH, Gersthofen (Augsburg)? Taka informacja będzie pomocna.

@Administrator

Plusy pracy w European Experts: - dlugotrwala wspolpraca - stanowisko pracy zgodne z kwalifikacjami pracownika - opieka polskojezycznych koordynatorow - bezplatne zakwaterowanie z mozliwoscia dostepu do kuchni oraz bezplatny Internet, aby pracownicy mogli pozostawac w kontakcie ze swoimi rodzinami - i wiele innych korzysci

Tańczący z wilkami
@Administrator

Nie ma żadnych .

elektrotek

Zgadzam sie w 100%. Kreca na kazdym kroku. Zanim zaczalem pracowac to myslalem ze mi w dupe wejda bo tak eletryka potrzebowali. Po 2,5 tyg okazalo sie ze nie ma wiecej roboty bo zlecenia na szafy zostalo skonczone, czyli wiedzieli od razu.......Zdecydowanie nie polecam 1/6, dobrze ze w firmie juz wczesniej sie dowiedzialem to w miare szybko robote znalazlem

Tak20Nie

@elektrotek

Drogi Panie Arturze, niestety nie jest przypadkiem, ze z 3 firm odeslali Pana do domu. Jezeli uwaza sie Pan za elekryka do szaf sterwoniczych to nalezy tez posiadac pewne umiejetnosci oraz kwalifikacje, a nie zrzucac calej winy na pracodawce. Zyczymy Panu powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym :)

Elektrotek
@Der Personalkontakter GmbH

Cos sie Panu pomylilo Panie dysponencie bo ja nie nazywam sie Artur! ale znakiem tym, ze nie tylko ja mialem taka sytuacje. Rowniez zycze Panu powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym, bo takich jak pan bylo juz min. z 20 osob ktore prez ostatnie 5 lat pracowaly z pana szefem. Niech pan zasiegnie opini takich firmach jak Ahead Personalmanagment, Akronis, Beotronic i pewnie jeszcze kilka by sie znalazlo w ktorych na pewno moglby pan wiele ciekawych rzeczy uslyszec. Mam nadzieje, ze uzyskal Pan dobra stawke w GoWork za mozliwosc moderowania tym co tu pracownicy pisza. Czekam na wiele ''nikow'' pod ktorymi bedzie sie Pan wcielal i wypisywal same pozytywy! o ile moj wpis nie zostanie zaraz usuniety. Pozdrawiam serdecznie. Elektryk

Tak7Nie

@Elektrotek

Drogi Elektrotek, mamy sie dobrze i nie narzekamy, a firmy Ahead Personalmanagment, Akronis, Beotronic nie maja z nami nic wspolnego. Takze Pana uwagi nie wnosza wiele do tematu. My jestesmy European Experts i jezeli ma Pan jakies zastrzezenia do naszej pracy to zapraszamy serdecznie do biura - adres Pan zna ;) Jezeli jest Pan dobrze zorientowany w polityce Go Work to powinien Pan wiedziec, ze usuwanie opini mozliwe jest jedynie, gdy te nie sa zgodne z regulaminem, obrazaja osoby trzecie lub kompletnie odbiegaja od tematu. Go Work jest portalem szanujacym wolnosc slowa i wiarygodnosc dodawanych opini. Dlatego tez chetnie odpowiemy na wszelkie zarzuty i pytania. Pozdrawiam!

Aktualność
Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności ?

Firma European Experts oferuje perspektywę stałej i dobrze płatnej pracy w wiodącym na rynku zakładzie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

- Elektryk

- Ślusarz

- Spawacz

- Monter instalacji sanitarnych

- Stolarz

Chcesz podjąć u nas pracę? Wyślij CV!

>polska@european-experts.de lub bezpośrednio przez GO WORK

European Experts der Jobkontakter!
Gut arbeiten. Gut Wohnen. Gut Leben.
wikimiki

dziękuję im za to że się tu "wkleili" piszą tak jak i my i "nie leją wody" po całkiem innych niż ich strona. Widać agencja się interesuje, niektóre inne też tak robią i są b. dobre. Osobiście w różnych pracuje, co roku na lub/i inny sezon.

Polak
@wikimiki

Ojj chyba nie mial kto szefowi Lin... sprawdzic pisowni po przetlumaczeniu w translatorze. Mal pan wysilku w to wlozyl, bo kazdy polak nawet po 0.5 l wodki sklecil by poprawniej po polsku zdania niz pana tlumacz internetowy. Zenujace, ale nie ma sie czemu dziwic, jakosc tego wpisu taka jak tej calej pseudo firmy.

@Polak

Fajny wpis co nie żeś zrobił/zrobiła gorszy być nie mógł dla Polaków Polak pracuje solidnie i ciężko a reszta to już jego sprawa lub i nie jak przesadzi wyjdzie poza margines.

Magda

Agencja godna polecenia Z Wielkiej Brytanii wracający po zamykaniu się ich granic i poszukujący dalej pracy, i rzucając zmywak chętnie się rozejrzą za pracą tu. Pozdrawiam

@Magda

Zapraszamy serdecznie! Mamy rozne oferty pracy. Zapraszamy do biura w Gersthofen lub w Ulm.

@Polak

Prosze byc pewnym, ze transaltora nie uzywamy. Porozumiewamy sie bez problemu w j. polskim i niemieckim. Pozdrawiamy i zapraszamy do biura!

wikimiki

Na dzisiaj. Jedna z niewielu dobrych agencji, która się interesuje, podaje istotne fakty, prawdziwe rzetelne informacje, reprezentuje się pod swoją nazwą i logo uczciwie. Widać skłonna do rozmów i negocjacji nie wyrządzając szkód innym i sobie. W Augsburg jedna z kwater, pensjonat pracowniczy przestrzenny wyposażenie pokoi jest min. w lodówkę stół tv itd. duża ilość toalet prysznicy, zapewniona pościel wyposażenie jest kuchni, pralka, ładnie ale nie nowocześnie na bogato, mieści się w mieście kilka minut drogi do centrum handlowego, ale odległy do firm, właściciel bardzo w porządku, inteligentny, zgłosić można (rozmowa w j. niem.) braki/niedobór lub usterki do naprawy to je na pewno w mieszkaniu wykona. Po za tym, napisze coś co mogło by być , ale nie musi. Szkoda, że znajdą się osoby niechlujne…, czy uparte w coś tam wierzące i dążące, manipulujące, co by to brzydko wyglądało. Starać się z takimi żyć, ale nie wyjdzie. Ja mam zasady i wartości zdobyte ze szkół, kursów, szacunek do nauczycieli, nie wchłaniam złych nawyków nie staję się tym, co by niektórzy sobie życzyli.

Polak
@wikimiki

@Polak

WOW mam wielbiciela w końcu z alapoprawnymi sugestiami rodem z peegieru :) Miłego dnia dla każdego życzę, udanych wakacji urlopu i powrotu do pracy, lub powrotu do ojczyzny do rodziny.

Marta
@Polak

Jesteś gościem w Niemczech a panoszysz się Tobie przybliżę: w kurniku jak kuna nocą gorzej jak lis. Translatorem to będziesz się posługiwać przed kierownikiem niemieckojęzycznym w pracy lub w sklepie, powodzenia:) w nauce na trzeźwo:)

Jaro

Pracuje przez tą firmę już ponad rok, i uzgodnione stawki oraz warunki są zawsze dotrzymywane. Gdy skończyło sie zlecenie, następne miałem praktycznie od następnego dnia. Ze swojej strony polecam European Experts.

Beata
@Jaro

Przestan brednie tu wypisywac, jestes tam dysponentem czy innym sluzalczykiem ?? Ta firma ledwie rok istnieje. Czlowiek ktory ja prowadzi pracowal w min. 5 innych Zeitfirmach, a teraz zalozyl swoja firme. Skontaktuj sie z ludzmi z Ahead Personalmanagment a moze Ci powiedza cos na temat tego pana.

@Jaro

Dziękujemy za pozytywna opinię. Jak widać nie jest u nas źle:)

dr house

szwaczka na komisjonera raczej sobie nie poradzi rolnik na mechanika raczej też nie magazynier do krów dojenia ? to tylko niewinne przykłady dlatego takie zawirowania są ale jest jedno ale mechanik na mechanika elektryk na elektryka i o takich się dba zysk przynoszą sobie też

Waldi

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

dr house

a jednak nie chcę zapeszać trafny wybór drogi trzymam kciuki coś sprawdzone Polecam

dr house polecam

Zrobili coś w końcu z tymi wysokimi kosztami za zwykłą kwaterę, bo przecież tam nie ma basenu/sauny itp. i z ludźmi lubiącymi gruby melanż, (i z zaburzeniami, tacy raczej na terapie powinni się pierw zgłosić), poza tym liczni oczekują długoterminową współpracę w pewnych dziedzinach prac. Jak tak to się znajdą PRACOWNICY od razu do pracy.

Tomek W.

Ja na 100% bym jej nie polecil i jestem pewny tego co pisze. Jezeli cos gnije od srodka to mozesz na zewnatrz robic co chesz, upiekszac jak chcesz, a to tylko kwestia czasu. Porozmawiaj chwile z szefem tej firmy a moze zrozumiesz o czym mowie.

ich liebe arbeit
@Tomek W.

Dzięki wielkie, że są takie osoby jak ty i z takim prawidłowym/zgodnym wpisem. Sorry, że się podepnę swoim wpisem/opinią. Szkoda mi ich, nie życzę im zejścia na dno wręcz przeciwnie a dobrze prawidłowo rzetelnego uczciwego działania. W jakimś stopniu oni potrzebują nas a my ich. Fachowców niech zatrudnią bo jest takich wielu na pęczki i też gniją w domach czekają na gwiazdkę, się nie mogą dostać z głupoty pracodawcy może, do pracy w biurze. Ciekawe właściwie jakie klimaty lubi szef agencji oby te jak najlepsze :) Normalny pracowity beż nałogów i zaburzeń psychicznych szybki elastyczny przyjedzie a tu Zonk

Adam

Jesteście pewni, że agencja nie zasługuje na pozytywne opinie?

Roman

Witam, polecam firme European Experts z Gersthofen. Oferuja fajna prace za fajne pieniadze. Praca przede wszystkim na dluzszy czas , mieszkanie firmowe i opieka polskich koordynatorow. Pieniazki wysylaja na czas i wszystko jest ok. Polecam!

TakNie1

ich bin froh
@Roman

No coś Ty? nie żartujesz? no w końcu

teraźniejszość

Wypłata tu to raczej może być naprawdę masakra aż musze napisać a szkoda bo praca niby jest, może ta miejscowość region Augsburg coś nie tak? byłam pracowałam na czas zapierda...lać miałam na dziale ostrą Niemkę miałam uwzięła się może bo lichy mój niemiecki. Teraz robię w Holandii mam 51 godzin tygodniowo (fakt ciężkiej pracy, będę tyle ile będę mogła, ludzie sympatyczni pomocni nawet te osoby co piją sorry ale szacun mam pierwszy raz do takich), co tydzień ma tygodniówka to 350e w tym już dojazdy ubezpieczenie hotel pracowniczy wyposażony Wi-Fi za free, czyżby w Holandii lepiej? a szkoda. W Niemczech pracować też przecież można spoko i z rzetelnymi pracodawcami ale niestety trzeba cały czas jednak szukać.

Zostaw opinię o Der Personalkontakter GmbH - Gersthofen

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie