Der Personalkontakter GmbH

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Der Personalkontakter GmbH

Zbyszek.

Pracuje jestem zadowolony, wyplaty na czas wszytsko jak najbardziej okej

Olga
@Zbyszek.

Co myślisz o wynagrodzeniu aktualnym? Mieliście jakieś podwyżki w 2023 roku, lub coś jest planowane? Czyli praca na plus i polecasz aplikowanie? Często szukają pracowników?

Rafal

Pracuje dla nich u Siemensa, Panie w biurze wszytsko pomoga zoorganizowac, zawsze odpowiadaj na telefony czy sms. Polecam komus kto chce dobrze zaronbci

Sama prawda

Polecam

qsc
@Rafal

Praca na 3 zmiany caly tydz., czy pon.-piatek? Kwatera oplacona w pelni czy cos odciagaja, ile? Pokoje jedynki czy jak to jest podzielone, ile osob na mieszkaniu czy pensjonacie? I jakj daleko od kwatery do miejsca pracy? Ile calosciowa pensja wynosi w miesiacu?

@qsc

Witam, Praca w Firmie SIEMENS jest na 3 zmiany w zaleznosci od dzialu . Praca jest od poniedzialku do piatku w zaleznosci od zmiany jest tez praca w soboty i niedziele. Jezeli chodzi o kwatere w Firmie Siemens pracownicy oplacaja ja sobie sami. Sa to zroznicowane koszta. Pokoje wedlug zyczenia jedno badz dwuosobowe. W zwyczaju szukamy zakwaterowan ok. 10 km od kwatery.

Jerzy
@Der Personalkontakter GmbH

Jak w takim wypadku jest z dojazdem do pracy? Jest jakiś firmowy bus który dowozi pracowników te 10 km czy trzeba samemu środkami komunikacji? Chętnie się dowiem jak to jest rozwiązane.

Jacek

Wróciłem po czasie do pracy, byłam spróbowałem innych agencji ale jednak Der Personalkontakter może pochwalić się tym ze są bardzo dobrzy na rynku pracy w Niemczech Kontakt mam i miałam z Panią Karolina i Panią Natalia obydwie na plus młode pomocne dziewczyny

Zawiedziony

Rekrutacja wszystko tak jak trzeba niestety potem tylko problemy brak kontaktu z p.Jolanta nic nie można załatwić a szkoda bo rokowania ogólne bardzo dobre powtarza ze ona rządzi a nic nie można załatwić po za tym mieszkanie i opieka pierwszego dnia na plus

@Zawiedziony

Dziekujemy za opinie. Pani Jolanta jest nie tylko w biurze, ma terminy tez poza biurem. Dlatego jest nie zawsze dostepna przy telefonie biurowym. Z tego powodu wszyscy pracownicy sa proszeni kontaktowac sie przez maila. Wszystkie pytania sa w ten sposob odpowiadane. I tak samo jezeli jest prosba o kontakt telefoniczny, to Pani Jolanta zawsze oddzwania. Jezeli pracownicy dzwonia poza czasem otwartego biura to jest logiczne, ze nikt nie podejdzie do telefonu. I ona, jak Pan tutaj napisal, nie rzadzi, tylko wykonuje swoja prace. Prosimy zawsze sprawdzic, na ktory numer telefonu Pan dzwoni.

Jerzy
@Zawiedziony

Jak mieszkanie na plus to opisałbyś warunki? Masz osobny pokój i dostęp do internetu? Jeśli chodzi o opiekę to na miejscu pomagają załatwić wszystkie sprawy formalne? Nie zostaje się samemu z problemami?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Der Personalkontakter GmbH kandydat na stanowisko Pracownik produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Zs

Agencja straszna....!!! Nie załatwiają ludziom ubezpieczenia... Mieszkanie jak w (usunięte przez administratora).... Nie polecam Pani Jolanty, człowiek odklejony od rzeczywistości...nic tak jak trzeba!!

@Zs

Witam, Niestety musimy zaprzeczyc Pana opinii, poniewaz pracownicy sa u Nas ubezpieczani od pierwszego dnia pracy . - Maja do wyboru dowolne kasy chorych. Nasze mieszkania sa nowo wyremontowane oraz wyposazone w dobrym standardzie, kazdy pracownik ma do swojej dyspozyji TV, Internet, dostep do kuchni ktora jest wyposazona w najpotrzebniejsze sprzety RTV i AGD. Do wgladu naszych mieszkan mozemy przeslac zdjecia za posrednictwem e mial :) Jezeli chodzi o opinie dotyczaca P. Jolanty ,- Niestety nie mozemy sie z tym zgodzic w zadnym stopniu poniewaz Pani Jola jest naszym dlugoletnim pracownikiem i nigdy nie bylo na jej temat skarg. - A wiec jest Pan pirwszy ktory takowa wnosi. Zapewniam Pana , ze Pani Jolanta wykonuje swoja prace w 100 % i poswieca sie dla niej z nalezyta sumiennoscia. - A jezeli Pana zdaniem, czlowiek ktory wykonuje wszystko jak nalezy jest odklejony od rzeczywistosci to niestety, ale w tym przypadku pomoc Panu nie mozemy. Jezeli ma Pan jakies problemy personalne czy nie odpowiada Panu mieszknie albo kontakt z koordynatorem , prosimy pierw poinformowac Nas o takim fakcie a nie anonimowo wypisywac bzdury nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia w internecie. Pozdrawam Serdecznie Der Personalkontakter

Katarzyna

Odradzam pracę przez te agencje pracy. Na samym początku mój wyjazd opóźnił się o 2 tygodnie, bo osoba która była odpowiedzialna za mieszkanie, nie zorientowała się, że ma jeszcze ludzi na kwaterze. A wiecie, 2 tygodnie później to 2 tygodnie w plecy z zarobkami. Była mowa o pracy na JEDNĄ zmianę, przy zbieraniu zamówień. Na miejscu (w Niemczech) podpisanie umowy było na zupełnie inna pracę, niż mowa była przed wyjazdem. Okazała się to produkcja na 3 zmiany w zupełnie innej lokalizacji. Co do samej lokalizacji zamieszkania, była ona zmieniana 3 razy. Na pół godziny przed przyjazdem w docelowe miejsce, dostałam sms że mam jechać zupełnie gdzie indziej. Byłam oczywiście zapewniana o gwarancji godzin. Tych godzin nie było. Po miesiącu dostałam sms, że pracy nie ma i mam jechać do Polski. Do tej pory nie dostałam wypowiedzenia (które rzekomo zostało wysłane pocztą na POLSKI adres). Karty ubezpieczenia też wysyłane są na bóg wie jaki adres (z tego co widziałam wpisany był adres firmy w Niemczech). Trzeba się upominać o swój numer ubezpieczenia, trzeba się prosić o paski wypłat (do tej pory nadal ich nie otrzymałam). Dla ludzi którzy dojeżdżają swoim autem, nie ma żadnego dodatku do benzyny (gdzie większość firm daje nawet głupie 25 euro). Najniższa stawka 12,43. Gdy zachorowałam i NADAL nie miałam numeru ubezpieczenia, bo tak jak pisałam w tej firmie o nic nie idzie się doprosić. Kobieta z biura kazała mi jechać do lekarza, na co mówię jej że w dalszym ciągu nie otrzymałam karty ubezpieczenia ani numeru więc żaden lekarz mnie nie przyjmie, nie nie jedz do lekarza przyjmie Cie. Oczywiście lekarze patrzeli na mnie jak na (usunięte przez administratora) który chce się umówić na wizytę bez numeru ubezpieczenia. Ciągłe błędy w planingu, parę razy jak miałam mieć niby na drugą zmianę, 20 minut przed rozpoczęciem pracy dostaje telefon że jednak mam na rano. Więc taki dzień jest w plecy z kasą. O żadnych wolnych narzuconych przez firmę nie zostaniesz poinformowany. W sumie ta firma żadnych informacji nie podaje. O wszystko musisz się prosić. Nie ma gwarancji pracy i godzin. Firma krzak

Janek

Jedna z lepszych agencji w której miałem przyjemność pracowac- nie pracuje bo Przeszedłem po 15 miesiącach pod firmę ale dalej mam kontakt i super wspominam

Halina
@Janek

Czyli zarobki zawsze były na czas? Same kwoty tez były zadowalające? No i na jaką umowe tam zatrudniaja?

@Halina

Witam Pani Halino, Zarobki sa u nas wyolacane do 15stego dnia bankowego kazdego miesiaca, z reguly pracownicy otrzymuja swoja wyplate pomiedzy 10 a 15 dniem miesiaca :) Wyplaty u Nas zawsze sa zalezne od przepracowanych godzin . Zatrudniamy na umowe o prace , Niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony z 6 msc okresem probnym :) Jezeli ma Pani wiecej pytan, zapraszamy do konatktu. +49 821 807 999 48 - Pozdrawiam Serdecznie Der Personalkontakter

Aa
@Halina

Niestety wypłaty nie są na czas, mimo tej samej stawki godzinowej i przepracowania takiej samej ilości dni każdy dostaje inna wypłatę, zawsze mniejszą niż powinien. Trzeba się prosić o swoje pieniądze i wszystko liczyć! Karolina Z. kłamie i obiecuje premie, której nikt nie zobaczył. Mało tego nikt z kilku pracowników nie dostał do dziś pełnej wypłaty. Urawli kontakt bo wiedzieli, że pracownicy wrócili do Polski... Żenada

@Aa

Witam, Jak najbardziej, odpowiada za to odbicie się czy może też inne klasy podatkowe :). Nikt o swoje pieniądze prosic się nie musi jeżeli doplenil wcześniej wszystkich swoich obowiązków:) . Jeżeli chodzi o jakiekolwiek kłamstwa w naszej firmie też nie są możliwe ponieważ wszystko jest kontrolowane wiec nie możemy sobie pozwolić na to by mówić co chcemy a tym bardziej że wszystko jest podparte danym dokumentem :) . Premie dla Pani Michaliny Patryka oraz Mateusza zostały przelane od razu gdy przelała nam je firma :) . Nikt kontaktu nie urwał a pani Michalina była poproszona o zgłaszanie spraw poprzez email :) . Pozdrawiam serdecznie Karolina Zielińska Der Personalkontakter

Kacper

Polecam

Kosior

Polecam, bardzo konkretnie wszystko było przygotowane na prawdę porządnie pierwsza klasa kontakt z Panią Karolina bez problemu

Mateusz

Dzień dobry, rozważam zatrudnienie się w waszej agencji z moją partnerką w marcu przyszłego roku. Kilka razy byłem już zachęcany przez mojego dobrego kolegę, ale chciałbym zapytać o jedną rzecz. Czy macie oferty pracy dla par? Jeśli tak, to e jakich branżach? Interesują mnie głównie magazyny, ale inne opcje też wezmę pod uwagę. Jeszcze zbyt wcześnie na wysyłanie CV dlatego też pytam orientacyjnie w tym miejscu.

Tomasz K

Witam pracuje dla DPK juz dluzszy czas jak dotad moge powiedziec ze wszystko sie zgadza warunki mieszkaniowe na plus wynagrodzenie takie jak na umowie wstepnej plus zawsze mozna liczyc na biutro potrafia zrozumiec czlowieka - w piatek nie mialem pieniedzy poszedlem do biura Pani Karolina moge nadmienic, ze bardzo mila od razu zalatiwla mi zaliczke choc bylo to malo realistyczne Firman w sama sobie ma wielki plus

Pawel B

Niestety nie moge sie zgodzic z tym stekiem bzdur , ktora sa tu wypisywane na temat Pani Joli czy Pani Karoliny, obie panie sa profesjonalne oraz dopelniania nawet w 120 % swoich obowiazkow.. Mieszkam na jednym z mieszkan i ja sie wcale nie dziwie jak sa sytuacje gdzie Panie musza interewniowac bo nasi rodacy sa w stanie powaznego upojenia alkoholowego albo tak jak wczoraj intereniowala policja bo postanowili sie miedzy soba pobic i mimo ze nie byly to godziny pracy biura Pani Jola tlumaczyla dla Policji wszystko ... Ja jestem zadowolony i z pracy ktora mam zapewniona i z miezskania i opieki a na te opinie to az sie noz w kieszeni otwiera Pozdrawiam panie z biura !

Rafal

Bardzo konkretna i lojalna firma jakich mało w tych czasach

Robson
@Rafal

Cześć. Nie przychodze tu aby slodzic a napisać jak jest na prawdę.. Zacznijmy od początku trafiłem na der Personalkontakter przez agencję pośrednictwa z Polski a mianowicie Impract job, biuro Impract job 10/10 nie jest to żadna reklama- aby była jasność. W biurze pracują dwie panie z Polski pani Karolina i Pani Jola,ja natrafiłem akurat na rekrutację przez Panią Jolę a umowę ze mną robiła Pani Karolina, obydwie Panie bardzo kompetentne bardzo pomocne, wiadomo nie wszystko od razu idzie załatwić, ale gdy jak normalny człowiek umawiasz się na termin przychodzisz do biura wszystko masz załatwione tak jak trzeba, nie raz byłem świadkiem sytuacji jak kawalerowie wyzywali obie panie czy firmę od (usunięte przez administratora) ale niech każdy opiszę swój przypadek od początku do końca czy dla was normalne jest to że pracownik z dnia na dzień ucieka? Albo chwali się w firmie że ma nową pracę i pierd*** to? Dla mnie nie więc wcale się nie dziwię, że są jakieś kary umowne czy tego typu rzeczy.. ja tak jak wspominałem jestem zadowolony nie raz zdarzyło się że coś za dużo pobrali ( mieszkanie w święta) czy coś, ale po wyjaśnieniu pieniążki do 14 dni były na koncie. Plusem jest to że umowa jest w języku polskim a każdy szczegół wyjaśniony ... Pracowałem przez wiele agencji i z czystym sumieniem mogę polecić Der Personalkontakter i kochane Panie rekruterki którym chylę czapki z głów za to przez jakie piekło muszą przechodzić przez naszych rodaków.. Szukacie czegos na start? Agencja 10\10

Kacper303@gmail.com
@Rafal

To co wszystko tu pisze ktoś anonimowo to jedna wielka ściema oczywiście nikt nie przyjdzie i twarz prawdy nie powie ale jak można wylac na kogoś (usunięte przez administratora) to wszyscy chętni a dlaczego nie opowiedzą od a do z jak było na prawdę?? Tylko najlepiej zrzucić na firmę ze zła i najgorsza i tu muszę zaprzeczyć bo pani Jola i Karolina ludzi z więzienia wyciągają czy wyciągają z poważnych problemów bez najmniejszego problemu a Wy co? Dalej będziecie narzekać bo tak dla nas Polaczków jest najlepiej... Achhh wstyd mi za naszych rodaków za granicą którzy nie potrafią się zachować.. a wracając do tematu Pani Karolina odkad przyszła dokłada pełnych starań nawet gdy jest sama Pani Jolanthe to samo jak jedna nie może to druga pomoże atmosfera i kontakt jaki jest pomiędzy paniami godny podziwu a firma godna polecenia..

Sylwia

A problemy z rozliczeniami jakiego typu?

@Sylwia

Witam, Wyplaty sa przelewane do 15stego kazdego miesiaca i tak jest to zawarte w umowie i nie ma innej opcji :) Wszystko wprowadzane jest manualnie, wiec bledy sa mozliwe jestesmy tylko ludzmi :) - Dodam ze bledy po rozliczaniach sa tez korygowane Pozdrawiam serdec

@Der Personalkontakter GmbH

Witam, Ile mniej więcej Państwu zajmuję skorygowanie danego błędu z rozliczenia, tak aby wszystko się zgadzało i czy dosyłacie później nowe rozliczenie?

Ops...
@Der Personalkontakter GmbH

Nie polecam Tej firmy !!! Nie wypłacają pieniędzy !! sprawa będzie się rozwijała w sadzie !

pankowery@poczta.fm
@Der Personalkontakter GmbH

Nie sa wypłaty wypłacane tak jak powinny być i nie uzupełniają swoich niedopłat@ Nie dajcie się naciągnąć tej grubej z za biurka. Zwolniłem się i po 4 dniach pracy kolega prędzej ! Czekam na rozliczenie Nie wypłaciła mi za trzy dni pracy a za jeden to mi 50 euro dała Nie pracujcie tam jak nie chcecie byc naciągnięci i bez pieniędzy zarobionych !

@pankowery@poczta.fm

Witam Panie Parol, Przypomne, ze to Pan zwlekal do dnia dzisiejszego z przeslaniem Pana upowaznienia, - malo tego üpodpis Pana Mamy jest podrobiony :) Pan sie nie zwolnil po 4 dniach tylko my zesmy Pana zwolnili poniewaz Pan nie chodzil do pracy malo tego spozywal Pan alkohol w miejscu pracy :)= Mam nadzieje, ze Pan i cala Pana rodzina jest szczupla i nie borka Pan sie z problemymi zdrowotnymi :) Kultura ponad wszytsko Panie Parol :) I jak najbardziej dostal Pan 50 € zaliczki po 1 dniu przepracowanym :) + Nadmienie, ze wyciagal Pan do mnie rece i grozil smiercia moja oraz mojej rodziny wiec daruje Pan sobie zlosliwe komentarze :) Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia :)

Jan

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy to prawda ze firma proponuje umowe z zakwaterowaniem na ktorym jest az 18 euro za dzien za pokoj, czyli jakies 400/500 euro za miesiac?

@Jan

Witam, w naszej Firmie w wiekszosci przpadkow zakwaterownanie jest darmowe, wszystko od zalezy od Klienta oraz od stanowiska:)

Jan
@Der Personalkontakter GmbH

A ile mniej więcej średnio wynosi koszt takiego zakwaterowania?

@Jan

Ja płacę €6 na noc. To bardzo malutko w porównaniu do innych agencji

G.R

Cześć, Firma sama w sobie srednia, poniewaz zdazaly sie problemy z rozliczeniami, nawet czesto, ale pomijajac to. Karolina Pani koordynator stara się pomóc każdemu, tak przynajmniej mówiła jak podpisywaliśmy umowę. Później już niestety kontakt się urwał, odpisywanie od niechcenia. Na każdą prośbę o cos odpisywała że to załatwi po czym nic nie zostawało załatwiane i trzeba było odpuścić temat. Naprawdę myśleliśmy że będzie się wszystko zgadzało itp no ale niestety. Mam nadzieję że firma, której dobrze życzę  będzie szła w dobrym kierunku razem z Panią Karolina i w końcu będzie im zależało na pracownikach i ich problemach oraz niezgodnościach.

Maniek

Darecki
@Malgosia

I ja tak samo

Darecki

Pracuje szanuje swoją prace jest na prawdę ok

Zostaw merytoryczną opinię o Der Personalkontakter GmbH - Gersthofen

• Jak się pracuje w Der Personalkontakter GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Der Personalkontakter GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Der Personalkontakter GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 38 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Der Personalkontakter GmbH