Alpha Bavaria

Opinie o Alpha Bavaria

Krystyna Nowy wpis

Hej. Był ktoś z was na tej ofercie dla pomocnika galwanizera? Chłopak wstępnie rozważa swoja aplikacje. Piszą o zakwaterowaniu w pokoju jednoosobowym. A ogólne warunki mieszkalne jakie są?

Nowy wpis

@Krystyna

Dzień dobry. Oferujemy pokój jednoosobowy z dostępem do internetu wraz ze wspólną kuchnią i łazienką.

Julita Nowy wpis

Hejka. ;) czy jest tu może ktoś kto pracował już w Augsburg jako hydraulik / monter? Od ponad tygodnia już widnieje taka oferta w zakładce i myślę czy by jej partnerowi nie podesłać. Ile mniej więcej wyciągnie i czy praca będzie ciężka?

Pawel

Masakra firma

@Pawel

Pracowałem w Aplhie rok . Rozstałem się pokojowo bez żadnych negatywnych wspomnień . Piszecie głupstwa . Pochwalcie się jak demolujecie mieszkania , w jakim stanie idziecie do pracy itp. Szefostwo firmy Alpha nie jest doskonale ale i też nie jest złe . Ma swoje wady i zalety jak każdy . Większość pracowników nie tylko Alphy ukończyła z biedą szkołę podstawową zawodową ma byle jaki zawód i wymaga kokosów . Szanowni Pracownicy nie tylko firmy Alpha Bawaria jest takie przysłowie i sprawdza się w życiu " jak nie chciało się nosić teczki , trzeba nosić woreczki ..." Pozdrawiam wszystkich załamanych sytuacja na rynku pracy de

Marzena
@Paweł

To czekaj, skoro tak było dobrze, to czemu się zwolniłeś, a raczej "rozstałeś", jak to napisałeś? I jakie są to wady?

@Pawel

Rozumiem, że masz jakieś negatywne doświadczenia skoro tak sądzisz, ale nie podałeś żadnych argumentów, żeby poprzeć swoje zdanie. Co ci się tam nie podobało? Atmosfera, czy kasa za niska. Napisz coś więcej.

@Marzena

Otrzymałem ofertę pracy bezpośrednio w firmie . Do dnia dzisiejszego mam kontakt z Panem Andrzejem i szefostwem firmy . Przyczyn osób niezadowolonych z pracy jest mnóstwo. Główna przyczyną brak odpowiedniego wynagrodzenia za pracę jest : brak znajomości języka, wykształcenie, brak auta prawo jazdy. Czy to będzie Alpha Bawaria czy jakakolwiek inna firma wszędzie trzeba pracować i dbać o swój wizerunek . Jeśli pojawiają się błędy w naliczeniu pensji . Niezwłocznie należy opisać powstała sytuację, ustalić termin w biurze i wyjaśnić. Opisane błędy muszą być uzasadnione . Spożywanie alkoholu i narzekanie przy dojeniu procentów w wolnych chwilach nic nie daje , wręcz przeciwnie pobudzą negatywnie wasz OUN .

Marzena
@Pawel

Tzn masakra czemu? Uwielbiam takie komentarze w necie :D dwa słowa i ludzie maja w to uwierzyć

@Edward

Otrzymałem oferte pracy zatrudnienia na stałe .

@Marzena

Marzeno Twoje pytanie nie jest na miejscu . Naucz się czytać ze zrozumieniem i co jest zawarte w treści. Polecam książkę Anthony de Melo - Przebudzenie przeczytaj ja uważnie. Pozdrawiam

Prawda
@Paweł

Chyba cię zatrudnili za nasze pieniądze.

@Marzena

Bo mieli już go dosyć to jakiś chory człowiek który odpisuje wszystkim pod komentarzami. Pewnie to jakiś rodwajlerek wynajęty za nasze pieniądze.

Prostacki przepełniony trywialnymi jakże żenujacymi słowami wpis. Jeśli znasz język, masz auto prawo jazdy , znasz się na pracy , unikasz nadmiernego spożywania alkoholu, znasz obiektywnie swoją wartość na rynku pracy w de to wówczas firmy będą same chciały Ciebie zatrudnić. Wypisywanie bzdur , zawierające słowotok beż logiki świadczy o uposledzeniu umysłowym pełnym egoizmu tylko Ja .

Jesteś (usunięte przez administratora) Takiego człowieka operującego takim słownictwem nie zatrudniłbym nawet do sprzątania

@Prawda

Powiem Tobie niezła kasa na konto wpływa. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś ty się zatrudnił chłopczyku.

@Pawel

Chłopczyku napisz konkretnie , zwięźle i na temat , posługiwanie się tak prostackim jakże brukowym słownictwem nie wnosi nic pozytywnego do rozmowy o plusach i minusach firmy .

Robert
@Paweł

Czytam tak twoje komentarze przepełnione jadem. Pewnie ci w życiu nie wychodzi a tu masz pełen luz i możesz wszystkich obrażać, w realu siedziałbyś w kącie sam z przekonaniem że znalazłeś się tam bo jesteś najlepszy a reszta nic nie warta. Dobra rada: Przefiltruj swoje odpowiedzi wydrukuj i porozmawiaj z lekarzem

@Paweł

Zgadzam sią z tobą. Wchodzę tu żeby dowiedzieć się czegoś o zatrudnieniu i najlepiej jak są zamieszczane obiektywne opinie. Wiesz może czy teraz przyjmują? Szukam pracy i chciałem się tu zaczepić. Warto złożyć CV?

@Edward

To wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Alpha jak większości personal firmy , kierują Ciebie do pracy . Najważniejsza kwestia to jak pokażesz swoją osobę w pierwszym kontakcie z pracownikami i przełożonym z którym będziesz pracował. Ubranie robocze jest Bardzo Ważne jak założysz co bądź a jak założysz markowe ubranie tak będą Ciebie postrzegać . Pracowałem w Alphie rok , mam do dnia dzisiejszego Dobry kontakt z firmą. Jak każda firma czy bezpośrednio czy przez personal firmę. Pamiętaj jak ty będziesz traktował ludzi , tak będziesz traktowany. Zawsze jest warto złożyć podanie o pracę, jaka ofertę Tobie przedstawia nie wiem , nie mam pojęcia. Reasumując ja mam dobre wspomnienia z Alpha .Jeśli jesteś zainteresowany o więcej informacji zadzwon pod moj nr tel 015163206473 . Nie będę opisywał z uwagi że 80 % osób wstawiające nieprawdziwe opinie to osoby o prostym jakże jalowym umyśle.

krzysiek Nowy wpis
@Paweł

to dlaczego zatrudnili skoro nima zawodu ani niezna jezyka

Edward

Widzę jest sporo ofert pracy. Ja chce wysłać na pomocnika produkcji. Tylko przeczytałem ze trzeba mieć własne auto. To znaczy że praca jest oddalona od miejsca zakwaterowania i trzeba dojeżdżać? Ktoś wie jak to wygląda?

@Edward

Dzien dobry Firma Alpha Bavaria wynajmuje pokoje dla Pracownikow na wolnym rynku. W obecnej chwili w miejscowosci gdzie potrzebujemy Pomocnikow Produkcji , nie ma wolnych miejsc noclegowych. Z tego powodu jednym z warunkow zatrudnienia jest posiadanie wlasnego samochodu w celu dojazdu do pracy. Zapraszam do kontaktu z naszym biurem Alpha Bavaria - rekrutacja@alpha-bavaria.de tel. 0049 821 21700400

@Alpha Bavaria

Rozumiem czyli trzeba dojeżdżać. Daleko? Ile kilometrów. I czy jest to opłacalne jeśli chodzi o ceny paliwa?

@Edward

Odleglosci moga byc rozne, zalezne jest to w jakiej miejscowosci bedzie w tym czasie wolny pokoj do wynajecia. Zawsze staramy sie znalezc pokoj jak najblizej miejsca pracy, jesli nie ma w tej samej miescowosci to bywa 5 km, 10, a nawet max 20 km. Pracownicy zazwyczaj zmniejszaja sobie te koszty jezdzac wspolnie jednym samochodem. Cen paliwa nie ustalamy i wszyscy ponosimy te koszty. W Niemczech nawet Urzad Finansowy zwaraca koszty dojazdu do pracy dopiero gdy one przekraczaja 30 km w jedna strone (zwrot jest obliczany z rocznego podatku dochodowego). W przypadku dalszych pytan zapraszam do bezposredniego kontaktu: rekrutacja@alpha-bavaria.de tel. 0049 821 21700405; 0049 15166034605

@Edward

Dzien dobry, mamy rozne oferty pracy, rowniez takie gdzie w poblizu pracy nie ma mozliwosci wynajac pokoj, a komunikacja zbiorowa nie zawsze pasuje czasowo, w takich sytuacja w ofercie piszemy ze wymagany jest wlasny samochod. Staramy sie jednak aby odleglosc byla minimalna i zazwyczaj jest to 5-10 km. Zapraszamy do bezposredniego kontaktu z naszym biurem - 0049 821 21700411 oraz rekrutacja@alpha-bavaria.de

A kiedy to było? możliwe, że przed wdrożeniem takiej zmiany? o tej odległości w postaci 30 km to od kiedy wiedzieliście? Jeszcze przed samym wyjazdem? co jeszcze przed nim mówią o warunkach?

Czy w Alpha Bavaria są szkolenia zewnętrzne?

Komentarz nie jet zgodny z prawdą, w ostatnim czasie nie pracował dla nas żaden Robert.

Witam was, jako mechanik ktoś był i miałby opinie? Temat pokoi widzę, że jest już wyklarowany, każdy ma zatem jedynkę? Co natomiast z sama pracą mechanika / ślusarza? Jak oceniacie tamtejszy warsztat? Ta stawka do 32 euro mnie zainteresowała. O kurs językowy już sam musze się postarać?

Amy

Czy tutaj głownie jeździ się na Augsburg? Widzę aktualne oferty tylko na te rejony tu w zakładce. Jeszcze tylko nawiązując do tego zakwaterowania o którym tu pisali to co z tymi pokojami przejściowymi? Czy partner dostanie o tym informacje już przed wyjazdem, że będzie w takim mieszkal? Fajnie jakby miał jednak opcje na zamkniecie drzwi na klucz w razie czego… i czy był ktoś teraz niedawno na robocie jako elektryk przemyslowy? Zdaje mi się ze to by właśnie wybral

@Amy

Działamy wyłącznie na terenie Augsburga i w jego okolicy do 60km. Pokoje są jednoosobowe, jest tylko jeden przejściowy, dotyczny on jednej firmy, nie związanej z elektryką.

Zbyszek

Witam, pracowałem przez Firmę Alfa Bavaria u producenta napoi i win "Hauser" w Fischach jako operator wózka widłowego. Agencja wywiązała się ze swoich zobowiązań, czyli wynagrodzenie takje jak na umowie, wypłacone na czas, zakwaterowanie 1 km od miejsca pracy. Lecz pracowałem tylko w okresie próbnym, czyli półtorej miesiąca, a to tylko dlatego że do miejsca mojego zamieszkania w Polsce miałem ponad 900 km i to niestety wiąże się z żadkim odwiedzaniem rodziny i postanowiłem zmienić miejsce pracy na Saksonie. Lecz agencje Alfę Bavaria polecam i pozdrawiam Zbyszek

@Zbyszek

O, fajny opis. A ja mam pytanie o to zakwaterowanie. Jakie to były warunki? Firma zapewniała mieszkanie i pokoje w nim dla pracowników? Czy raczej coś w stylu hotelu robotniczego? Tam były jednoosobowe pokoje, czy wieloosobowe? Jak to wyglądało?

Zbyszek

Witaj, To było mieszkanie dwupokojowe, kuchnia, łazienka z tym że jedn pokój był przejściowy, pozdrawiam

Obecnie Alpha Bavaria do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Elektryk. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 5 października.

Dokładnie, nadal szukamy elekryków przemysłowych jak i budowlanych.

@Alpha Bavaria

Dzień dobry, właśnie sprowadza mnie tu oferta pracy na elektryka. Czy wyjazd jest możliwy od zaraz? Stawka 18€/h podlega negocjacji, czy to sztywna kwota? Chciałbym jeszcze podpytać, jakiego doświadczenia państwo oczekujecie od pracownika? Czy jest możliwość pracy również w soboty, czy wyrobienie dodatkowych nadgodzin?

Dzień dobry. Wyjazd jest możliwy w ciągu kilku dni, procedury rekrutacyjne trwają do kilku dni. W zależności od umiejętności, znajomości języka stawka może trochę podskoczyć. Dobrze by było gdyby pracownik miał 2-letnie doświadczenie. Więcej informacji udzięlę Panu telefonicznie +49 1573 755 6228

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Alpha Bavaria?

Dzien dobry Oferujemy prace dla Fachowcow gdzie wymagane jest doswiadczenie ale rowniez w naszej ofercie czesto proponujemy prace dla osob bez doswiadczenia. Czesto jednak wymagamy znajomosci jezyka niemieckiego na roznym poziomie od podstaw poprzez mocne podstawy, komunikatywny lub lepszy. Zapraszam do bezposredniego kontaktu z naszym biurem - rekrutacja@alpha-bavaria.de Pozdrawiamy Alpha Team

Elektryk elektrykowi nie równy. Znajomość planów, język, auto , prawo jazdy , sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych. Jeśli elektryk to posiada to stawka jak na początek nie jest zła plus mieszkanie. Resztę zweryfikuje zycie . Oczywiście nie wspomniałem o nadużywaniu alkoholu rzecz prosta i oczywista . Pracowałem w Alphie zarobki oscylowaly się do 2200 na rękę plus mieszkanie . Nie było źle.

@Paweł

Wazelinę we własnym zakresie czy firma daje ?

@Paweł

Paweł napisał "Nie wspomnę o nadużywaniu alkoholu" Cały kontrakt na fazie, tak to można pracować i chwalić

@Paweł

Możemy zweryfikować, kto mówi prawdę, podaj swojego emaila a wyślę mojego lohna.

@Kierowca

Moja cała wypowiedz została wprowadzona korekta przez moderatora , usunięto słowa które napisałem pod kątem osób które nadniernie spożywają alkohol i tracą pracę a później płacz i lament . Jeśli jesteś zainteresowany to prześlę mojego lohna lub jeśli masz (usunięte przez administratora) wpisz mój nr tel i pokaże Tobie na kamerkach lohn , że w Alphie można zarobić. Obecnie pracuje bezpośrednio w firmie de . Pozdrawiam osoby pozbawione i mające problemy z impotencja umysłową

@Kierowca

Moderator usunął pewne słowa, które zamieściłem człowieku, którego ogarnia impotencja umysłową. Jak jesteś zainteresowany wpisz mój nr tel na whatsap a ja Tobie na kamerkach pokaże lohna z Alphy Bawarii. W Alphie jak w każdej firmie można zarobić pieniądze. Jest to skierowane do osób które posiadają wykształcenie, prawo jazdy , są zdyscyplinowane , samodzielne mają pełna świadomość wykonywanej pracy . Praca w de nie jest dla osób alkoholików, mitomanów beż szkoły beż zawodu , beż prawa jazdy a nie raz słychać że w Polsce ma złote klamki i Bentleya w garażu. Nie moja wina że moderator usunął moje zdania a usunięte przez moderatora zostały tak odebrane przez osoby o niskiej jakże zerowej inteligencji umysłowej.

@Paweł

Kiedy ostatnio robiłeś badania okresowe ? Czas się umówić na wizytę

@Paweł

Tak tą wypłatą się chwalisz jakbyś był niedojrzały emocjonalnie, sprzedawanie się na tym forum też o tym świadczy

Super

Elżbieta

Czyli tak ostatecznie jak w końcu z tymi zarobkami wyszło? albo tak właściwie ważniejsza kwestia to jak z tym jest obecnie? Można prosić o bieżące odniesienie?

@Elżbieta

Dzien dobry, nie wiem czego dotyczyla dyskusja z Anonimem, wiec trudno sie odniesc do Pani pytania. Prosze kontakt bezposrednio z naszym biurem : rekrutacja@alpha-bavaria.de Udzielimy Pani wszelkich informacji. Pozdrawiam, Alpha Team

Anka

Witam.Szukam pracy razem z mężem, chciałam zapytać na jakie warunki mieszkaniowe moglibyśmy liczyć?

Tymoteusz Szczepański

Ze względu na dobry kontakt z przedstawicielami tej firmy, chętnie nawiązałem kolejną współpracę i wróciłem do Augsburga. Znaleźli mi dobrą pracę, oferują dobre pieniądze, zapewniają mieszkanie za które nie muszę płacić. Z czystym sumieniem polecam i zachęcam do poszukiwania pracy poprzez firmę Alpha Bavaria.

Gabriela
@Tymoteusz Szczepański

A jak z umową, jaka jest- polska czy jakaś inna? Ubezpieczenie zdrowotne przysługuje?

@Gabriela

Dzien dobry Alpha Bavaria Personalkonzepte GmbH, jest niemiecka firma w Augsburgu. Wiec z zatrudnianymi przez nas pracownikami zawieramy zawsze NIEMIECKIE umowy o prace, z urlopem wypoczynkowym i wszystkimi swiadczeniami, oraz zapewniamy NIEMIECKIE ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne. Zapraszamy do bezposredniego kontaktu z naszym biurem w Augsburgu - 0049 821 21700405 oraz rekrutacja@alpha-bavaria.de

@Tymoteusz Szczepański

Dziekujemy Panie Tymku za cieple slowa i zyczymy Panu nieustajacego zadowolenia. Alpha Team

Czy Alpha Bavaria ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzien dobry Alpha Bavaria Personalkonzepte GmbH w Augsburgu ma ustalone godziny pracy Biura. Nasze biuro przy August Wessels Straße 29, w Augsburgu pracuje od Pn - Pt w godz. 8.00 - 17.00. Natomiast jesli pytanie dotyczy w jakich godzinach pracuja pracownicy, to zalezy w jakiej firmie pracuja. Nasi pracownicy sa zatrudniania w roznaych firmach produkcyjnych, logistycznych, w magazynach i na budowach. W niektorych miejscach pracy jest to praca na jedna zmiane lub dwie a nawet trzy zmiany. Aby szczegolowo powiedziec w jakich godzinach bedzie pracowal pracownik, musimy rozmawiac o konkretnym miejscu pracy. Zapraszamy do bezposredniego kontaktu z naszym biurem: rekrutacja@alpha-bavaria.de 0049 821 21700400 Pozdrawiamy

Arek Miszker

Ja w Alpha Bavaria pracowałem trzy razy za niedługo będę pracował tam czwarty raz mnie ta firma odpowiada ponieważ jak mnie przyciśnie to zawsze moge tam pojechać i zarobić trochę grosza. Firma zapewnią Ci zakwaterowanie za które nie trzeba płacić pieniądze zawsze wpływają na konto a w razie"W" zawsze można poprosić o zaliczkę. Jeżeli praca kończy Ci sie w jednym miejscu wtedy AlphaBavaria automatycznie szuka Ci nowego zatrudnienia. Ja tam na nich nie narzekam ponieważ zawsze mnie ratują.

@Arek Miszker

Dzien dobry, Alpha Bavaria rowniez jest zadowolona z wspolpracy z Panem, Arku. Znamy sie juz kilka lat i jak zawsze jest pan rzetelny i otwarty na kontakty z innymi. Cieszymy sie ze znowu bedziemy wspolnie pracowac i dziekujemy za dobre slowo o nas. Pozdrawiamy Team Alpha Bavaria

Darek
@Arek Miszker

Zakwaterowanie opłacają jedno płacąc co dwa tygodnie w przypadku gdy po środku tego terminu zmieniają zakwaterowanie trzeba dopłacić. Tak było bynajmniej ze mną. Gdy miałem odciągnięcie na kartce od wypłaty, powiedziano mi że oni opłacają jedną kwaterę. Na poprzedniej termin dwóch tygodni jeszcze się nie skończył a ja muszę zmienić miejsce zakwaterowania i za dwie płacić nie będą.

Darek

Ja pracowałem tylko raz w Alpha Bavaria, pracę zakończyłem rok temu i do dzisiaj mi nie zapłacili. Pracuję w Niemczech ponad 10 lat i to była jedyna taka firma. Szczerze nie polecam

Marek M

Firma Alpha Bavaria jest firmą która dobrze daje sobie radę na rynku Bawarskim w Niemczech zatrudniających do pracy . Personel dobrze radzi sobie ze wszystkimi problemami jakie mogą występować . Polecam tą firmę ze względu na to ze dużo pomagają w różnych sprawach podczas współpracy z nimi . Pracując 2 lata w tej firmie nie dostrzegłem żadnych problemów zawsze mi pomagali. Nawet zauważyłem przez ten okres że i ci którzy nawalą dostają drugą szansę w tej firmie .Osobiście sam polecam tą firmę na 10 punktów przypisuję 9 punktów.

@Marek M

Dziekujemy Panie Marku i cieszymy sie ze nasza wspolpraca jest i dla Pana satysfakcjonujaca. Z naszej strony zyczymy Panu dalszych sukcesow i pozdrawiamy. Innych potencjalnych Kandydatw zapraszamy do bezposredniego kontaktu z nami - rekrutacja@alpha-bavaria.de Alpha Team

Czy firma Alpha Bavaria w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mariusz

Z tego co mi wiadomo to wyrabiają uprawnienia dla pracowników, pracuję drugi raz w alfie, raz byłem 1,5 roku we firmie gdzie ludzie musieli mieć uprawnienia na suwnice i alfa zapłaciła za te uprawnienia. od pół roku pracuje w innej firmie i miałem nie ważne papiery spawalnicze i alfa zapłaciła za egzamin jaki musiałem zdawać. Jak byłem pierwszym razem to słyszałem że niektórym robiono papiery na widlaki. wróciłem do alfy bo kasa mi się zgadza i ludzie sa spoko. Polecam

@Mariusz

Dziekujemy za dobre slowo, my tez jestesmy z Pana zadowolenii, dobrze nam sie wspolpracuje. Zapraszamy do kontaktu bezposredniego wszystkich potencjalnych kandydatow . info@alpha-bavaria.de Pozdrawiamy Alpha Team

Klaus

Bardzo dobra firma,wszystko jasne żadnych kantów,dla osób słabiej znających niemiecki pomoc polskich opiekunów,po 18 miesiącach firma znajduje następną prace a nie zrywa umowę,oferty przypadły mi do gustu i z mojej strony 5 gwiazdek na 5 mozliwych,już pracowałem w kilku firmach i zazwyczaj po podpisaniu umowy mają cię gdzieś albo musiałęm się sądzić o kasę.tu wszystko jasne i dobre zarobki mam.polecam tą firmę na podstawie mojej sytuacji

@Klaus

@klaus, dziekujemy za opinie. Nasza wspolpraca trwa juz prawie dwa lata i jak widac obie strony sa zadowolone. Jak zawsze nasi pracownicy biura, zawsze sluza rada i w miare mozliwosci pomoca. Jestesmy do dyspozycji wszystkich naszych pracownikow, jak i potencjalnych kandydatow, zapraszamy do kontaktow na dres: rekrutacja@alpha-bavaria.de

Zostaw merytoryczną opinię o Alpha Bavaria - Augsburg

• Jak się pracuje w Alpha Bavaria?

Zobacz opinie na temat firmy Alpha Bavaria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpha Bavaria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alpha Bavaria?

Kandydaci do pracy w Alpha Bavaria napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alpha Bavaria