Alpha Bavaria

Opinie o Alpha Bavaria

Z dala od tej firmy,

Iwona

@Piotr, to przykro, że masz takie doświadczenia z tą firmą. Może jednak doszło po prostu do nieporozumienia? Czy na pewno Alpha Bavaria wiedziała, że jesteś pracownikiem bez programowania? Czy rozmawiałeś z pracodawcą o zwrocie kosztów podróży?

@Iwona 09.07.2018 17:17

Byłam w Arbeitzamcie,, z mężem nawet tam mówią o Alpchie Bawaria... Spotkałam Polaka... Pociągnie wam chorobowe, na serce... Buhaha

Iwonka pa

Sprezynki, jutro Peter, sam Ci namiar Iwonka patro

Iwona

@Zbigniew Z, a możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? Jakie są Twoje obowiązki? Miło by było gdybyś opisał jak wygląda Twój typowy dzień w pracy. I jeszcze kwestia premii - czy pracodawca oferuje premie finansowe lub pozapłacowe? Zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi. Będzie ona na pewno pomocna dla innych użytkowników.

Zbigniew Z

Witam Pracuje w Alpha Bavaria 1,5 roku, rok pracowalem w jednym zakladzie, jak w kazdej firmie zdazaja sie czasem problemy, ale pieniadze sa dosyc dobre, mieszkanie mam oplacone przez firme nie jest odciagane z wyplaty, pieniadze sa zawsze na czas 15 kazdego miesiaca choc mam konto w polskim banku, raz zdazylo sie ze bylo po terminie ale byly wtedy swieta wielkanocne. Pokoj jesli sie chce ma sie jedno osobowy warunki mieszkaniowe dosyc przyzwoite.Pracuje za granica juz piec lat w roznych krajach w porownaniu z innymi agencjami alpha nie wyglada zle, ale rozne ludzie maja przypadki, czasami samemu trzeba okazac troche cierpiliwosci, ja polecam ta firme.

Iwona

@Iwona p, Twoje komentarze nie są za bardzo pomocne. Nie wnoszą zbyt wielu informacji o pracy w Alpha Bavaria. Jeśli współpracujesz z tą firmą to zachęcam Cię do wyrażenia opinii o pracy w tym miejscu. Czy możesz opisać warunki zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

@Iwona 28.08.2018 13:30

To jesteś mało inteligentna.... Sprezynki witają...

Iwona p

Pa Chatowniki, ja mykam jutro praca, koningsbrun wita, buziole w razie pytań jestem na mesengerze cis

liza11

potrzebuje numer telefonu do tej firmy nie ma go nigdzie na stronie jak ktos zna prosze o napisanie dziekuje

@liza11 31.08.2012 16:04

Od czego masz Google

Iwona p

Fajna praca. Przy sprezynkach pozdo Krzychu napisz dam Ci namiar na, super Zeit firmę

Iwona

@Irek, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że podoba się Tobie praca w Alpha Bavaria. Nie uargumentowałeś jednak dlaczego. Będziesz w stanie rozwinąć się odnośnie pracy w tej firmie?

Masz rację, przekonałam sie

rgaw

zobacz sobie na fecbook

Iwona

@Olek, słyszałeś, że firma Alpha Bavaria ma opinię dobrego pracodawcy. To z pewnością dobry znak, jednak czy możesz bardziej rozwinąć to stwierdzenie? Co konkretnie słyszałeś o tej firmie? Jakich argumentów użyła osoba, która polecała Tobie tą firmę, iż uznałeś, że to dobra firma? Będzie bardzo mi miło jeśli podzielisz się z nami tym co usłyszałeś.

Olek

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Iwona

Czy ktoś wyrazi swoją opinię o Alpha Bavaria? Czy śmiało możecie polecić? Jak wam się pracuje w tej firmie? Podzielcie się proszę doświadczeniami. @Odyn, gwarantuję Ci że usuwane są tylko wpisy, które łamią postanowienia regulaminu. Gowork.pl nie jest związany w żaden sposób z firmą której dotyczy ten (lub jakikolwiek inny) wątek - celem istnienia forum jest wymiana opinii o pracodawcach. W naturalny sposób wiąże się to z tym, że tak samo cenione są opinie negatywne - należy pamiętać jednak że wypowiedzi zamieszczane na łamach forum są zamieszczane równocześnie na forum publicznym, więc obowiązują je zasady kultury i grzeczności, a także prawa polskiego. Zachęcam do dokładniejszego zapoznania się z regulaminem - znajdziesz go pod tym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin

2sort

Jak nie istnieje? Jest strona, telefony, mail, mają ogłoszenia w necie na operatorów cnc, spawaczy i inne. Teraz nie Munchen tylko Karolinenstraße 19, 86150 Augsburg. Ciekawe czy coś się zmieniło z "jakością usług"?

zoltan
@2sort 01.08.2017 20:43

jeszcze gorzej jak bylo

zygi

witam znalazlem oferte jako pracownik budowlany i mam pytanie czy to prawda co pisZą tutaj bo chcialem jechac do nich

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Alpha Bavaria? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Korzystający

Alpha Bavaria to dobra firma, nie wiem dlaczego niektórzy tak oskarżają ? Może nie słuchali ustaleń a teraz atakują!!

Iwona

@Ktoś - czyli jakie warunki zostały zaproponowane przez Alpha Bavaria? Czy wyjaśniła się kwestia zaległego wynagrodzenia? Z Twojego wpisu wynika, że agencja zapewnia zakwaterowanie, a czy organizowany jest również transport do miejsca pracy? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Iwona

@fun - mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami forum informacjami na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Pomoże to osobom rozważającym podjęcie zatrudnienia w tej firmie na lepsze przygotowanie się do procesu rekrutacyjnego. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

pikuś

kiss, wydaje mi się, że fakt, że nie ma rekrutacji nie oznacza ostatecznie, że nikogo nie poszukują do firmy. Z tego co słyszałem to wypłaty księgują na czas, ale nie ma nic oprócz podstawy. To mnie np. nie urządza.

"Max"

Premie?! Tam wypłaty nie ma.Zjechalem 01/06/13 wypłate mieli przelać 15/06 i do dzisiejszego dnia nie ma pieniędzy na koncie!! Pracowałem miesiąc, w hotelu ani poduszki ,ani kołdry, do pracy dojeżdżaliśmy ok. 20 km,z początku dochodziłem 2 km, mieli oddawać za dojazdy, j(usunięte przez administratora) Itylko 7-8 godzin pracy. (usunięte przez administratora)

Pracowalem dla tego posrednika. Zreszta w tej odlewni wlasnie. Praca bardzo prosta. Tyle, ze jest goraco. Jak to na odlewni... Robota jest w Niemczech, wiec z jakiej racji zadasz umowy w jezyku polskim?? Zakwaterowanie raczej srednie warunki. Ale na poczatek dobre i to. W biurze siedzi Polak, wiec jak sie nie dogadasz z Niemcami to on Ci wyjasni. Ale bez znajomosci podstaw jezyka nie masz co jechac. Badz pod tym wzgledem wobec siebie szczery. Musisz rozumiec polecenia w pracy. No i dla wlasnego komfortu dobrze jest umiec sie dogadac w razie problemu. Na umowie masz wszystko czarno na bialym. Ja generalnie robote oceniam dobrze. W odlewni sa 3 zmiany. Ale moze bedziesz mial farta i trafisz do roboty jednozmianowej. Zawsze mozesz zagadac w biurze, co i jak, jesli posiadasz jakies konkretne umiejetnosci, zeby Cie w razie czego przeniesc, bys robil w swoim zawodzie. Powodzenia. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Alpha Bavaria - Augsburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpha Bavaria