Igepa Polska Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Igepa Polska Sp. z o.o.

zainteresowany

jakie są zarobki w dziale obsługi klienta?

1
Krzysztof
@zainteresowany

Interesuje Cię praca w firmie Igepa Polska na stanowisku obsługi klienta? Obecnie nie widziałem, żeby pracodawca poszukiwał osób na to stanowisko. Gdybyś mógł, to napisz, dlaczego akurat u tego pracodawcy chciałbyś pracować? Są jakieś aspekty związane z tym miejscem pracy, które wydają Ci się interesujące?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
He
@zainteresowany

Polecam, pracowałem tam przez parę lat i wspominam bardzo dobrze. Praktycznie pod każdym względem. Zarobki na 4 +, atmosfera na 5 z + :)

Krzysztof
@He

Co oprócz atmosfery i zarobków wymieniłbyś jako plusy pracy w Igepa Polska? Jak komunikacja wewnątrz firmy? Chętnie dowiem się więcej.

an

I jak Ignorancja G jak Głupota E jak Egoizm P jak Prostactwo A jak Arogancja Oto prawdziwa twarz tej firmy. Jest mi strasznie przykro, że muszę napisać taką opinię, ale jeśli to ma uchronić choć kilka osób przed dużym rozczarowaniem to z pewnością warto. Główną wadą tej firmy jest zupełny brak szacunku do pracownika. Na co dzień panuje luźna, wesoła atmosfera, ale tak naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zjawisko obrabiania (usunięte przez administratora) za plecami i podkopywania dołków jest tu na porządku dziennym. Wymagania w stosunku do pracownika nie są określone wprost, panuje zupełna dezorganizacja pracy i brak przepływu informacji. Przełożony woli nie rozmawiać z pracownikiem o jego obowiązkach, a potem mieć do niego szereg pretensji zamiast na bieżąco omawiać pojawiające się wątpliwości. Bajkopisarstwo jest główną cechą osób na stanowiskach kierowniczych. Zupełnie co innego mówią, co innego myślą, a trzecie robią. Takich historii z pewnością nie powstydziłby się nawet sam Tolkien. Może czas się przebranżowić? Przykro patrzeć, że fajni ludzie nie potrafią stworzyć zgranego zespołu przez złe decyzje i podejście kierownictwa. Pojawił się także zupełny brak odwagi cywilnej i zwykłe buractwo. Słowo kultura już dawno zostało zapomniane, a pracownika traktuje się bardzo przedmiotowo. Pracodawca nie boi się przyznać, że dla niego liczy się firma, a nie ludzie. Pytam się: kto tworzy firmę? I to będzie chyba najlepsze podsumowanie.

niebieska
@an

i odeszli fajni ludzie.

ja
@an

czy coś się zmieniło?

Miki
@an

Wiesz co masz zupełną rację choć jestem tylko zwykłym kierowca dostawca czy jak zwał tak zwał ale buraka i prostaka wyczuje na kilometr pan kierownik magazynu w mało oględny sposób dał mi do zrozumienia żebym spadał

Krzysztof

Zawsze miło czyta się pozytywne opinie. Czy zechciałbyś się z nami podzielić, co oprócz zarobków i atmosfery sprawia, że poleciłbyś Igepa Polska jako solidnego pracodawcę? Myślę, że wiele osób uzna taką informację za bardzo przydatną

D.

Właśnie pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś mógłby powiedzieć na jakie zarobki można liczyć? Jaka podstawa? Czy firma zapewnia samochód służbowy, jeżeli tak, to jaki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Krzysztof
@D.

Widzę, że ogłoszenie o pracę dotyczące stanowiska przedstawiciela handlowego nie jest już aktywne, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie wysłałeś swoją aplikację? Może odbyłeś rozmowę z pracodawcą i mógłbyś napisać, jak ona przebiegała? Opisując swoje doświadczenia, pomożesz wielu osobom, które w przyszłości mogą również starać się o pracę w tym miejscu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. serwisu ploterów w firmie Igepa Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Były Pracownik 69

hi. Czytam niektóre opinie i nie wierzę. Dlaczego nie ma żadnych konkretnych odpowiedzi co do zarobków warunków pracy itp. same lanie wody -zero konkretów. czy właśnie na takich opiniach można się opierać? czy nie jest tak że same negatywne opinie i wypowiedzi są od ludzi którzy są niezadowoleni? Ci zadowoleni pracują i nie piszą negatywnych opinii- czy tak nie jest ? Wspomnę także w w Igepie zatrudnionych jest ponad 130 osób a opinii na tym portalu kilkanaście, zatem każdy rozsądny ma już pewne wnioski. I zanim zostanę zrownany i zmieszany ziemia podkreśle że jestem byłym pracownikiem z 8 letnim stażem i to co czytam ma się nijak do tego jak było naprawdę. W skrócie- jeśli jesteś ambitną kreatywna osobą i masz pomysł na siebie a przede wszystkim jesteś uczciwy wobec siebie i innych i masz świadomość że trzeba włożyć żeby wyjąć to nie masz się czego obawiać. przyjdź spróbuj i pokaż że potrafisz, popracuj i się przekonasz, w końcu masz pracować do 67 lat więc rok czy dwa nie będzie aż tak zmarnowane. a dlaczego nikt nie pisze o pozytywnych stronach pracy ?

69 96
@Były Pracownik 69

Jakie lanie wody?! To są właśnie konkrety: niepoważny zarząd, nieprofesjonalne podejście do ludzi, kierownictwo trzyma się kurczowo swoich stołków. Ludzie ambitni i kreatywni i ci, którzy mają trochę oleju w głowie (usunięte przez administratora) stamtąd całymi działami. Nie ma możliwości awansu, ani wybicia się. Wszystkie pomysły są tłumione w zarodku. Zarobki? przeciętne w porównaniu do konkurencji. Praca fajna sama w sobie i można aplikować, ale przy tych zarządających nie polecam

Były Igepowiec
@Były Pracownik 69

Widzę że były pracownik 69 , to tak naprawdę prezes:). W końcu po tym jak odjechał autokar najlepszych trzeba się jakoś dowartościować. W działach mierni bierni, ale wierni. Wieloletnie obietnice o przebudowie biura w Krakowie, obiecanie i niedotrzymywanie podwyżek to tylko kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy aplikowaniu. Prywatny folwark Panie M.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
MiMi
@Były Igepowiec

M już nie obejmuje tego stanowiska

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jolanta
@MiMi

Regulamin forum zabrania pisania o konkretnych osobach z firmy i podawania jakichkolwiek wskazówek pozwalających na identyfikację danej osoby. Domyślam się, że jesteś pracownikiem Igepa Polska. Wobec tego bardzo Cię proszę, żebyś napisał coś więcej na temat pracy w tym miejscu. Uważasz, że warto wysłać CV? Osoby, które chciałyby zasilić szeregi pracowników tego przedsiębiorstwa z chęcią zapoznają się z panującymi tam realiami.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Momo
@MiMi

I całe szczęście. Wesołych Świąt!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jolanta

Na stronie internetowej z ofertami pracy, znalazłam informację, że Igepa Polska szuka Magazyniera do pracy w Krakowie. Należy przesłać cv ze zdjęciem. Praca będzie się odbywać na dwie zmiany. Czy ktoś z Was będzie składał aplikację? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, dajcie znać jak przebiegła. Będzie to cenna podpowiedź dla innych zainteresowanych osób.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nitro
@Jolanta

Byłem na rozmowie . Mili ludzie rozmowa bez stresu .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jolanta
@nitro

Proszę Cię, byś napisał coś więcej o przebiegu spotkania. Czy przedstawiono Ci warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jeżeli tak, podziel się proszę z nami tą informacją. Użytkownicy forum, którzy chcieliby dowiedzieć się czego mogą się spodziewać, będą bardzo wdzięczni.

Jolanta

@dziad borowy @Apollo13 przypominam, że na forum nie wolno używać nazwisk, ani inicjałów osób, które są zatrudnione w firmie. Jest to zabronione przez regulamin w związku z ochroną danych osobowych. Wpisy zawierające niedozwolone dane mogą zostać usunięte. Pozostawiam link do zasad, które nas obowiązują: https://www.gowork.pl/regulamin @Salesman a czy w Igepa Polska są organizowane szkolenia dla pracowników? Jest tam możliwość rozwoju zawodowego i awansu? To są ważne aspekty na rynku pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
q

W życiu nie byłem na gorszej rozmowie kwalifikacyjnej niż w IGEPie w Łodzi. Po zadaniu pytania przez (jak się przedstawił) dyrektora logistyki odpowiedziałem jedno zdanie i ów Pan natychmiast mi przerywał i zadawał inne, nie związane z poprzednim. Miałem wrażenie, że w ogóle mnie nie słuchał. Cała rozmowa trwała 5 minut. Wynagrodzenia będą odpowiadały studentom i osobom, które dopiero wchodzą na rynek pracy.

Salesman

Pomyślałem, że i ja coś napiszę, bo pracuje w sprzedaży w Igepa już kilka lat i mam w sumie dobre doświadczenia. Firma daje dużo swobody, ludzie są super pomocni, a kasa po ostatnich podwyżkach wypada lepiej niż rynek. Dla mnie b.ważne jest to, że jak ktoś ma gorszy okres to zawsze dostaje drugą szansę i nie ma takiego wyścigu szczurów. Mogę uczciwie polecić Igepę jako dobre i stabilne miejsce pracy. Natomiast opisana sytuacja z rekrutacją to skandal. Powinni kandydatowi zwrócić choć koszt dojazdu. Mam nadzieję że zarząd to czyta i wyciągnie wnioski!

specjalista

Jak na tak dużą firmę zachowanie zarządu z Krakowa jest lekko mówiąc niepoważne A są to dwie osoby Pan i Pani . Byłem na rekrutacji w Poznaniu . Aplikowałem na stanowisko regionalnego .Rozmowa odbywała się w PZ a osoba rekrutująca była z Wrocławia. Było do rzeczy i sensownie . Jeszcze w ten sam dzień otrzymałem info, że dostałem tą pracę, jednak po dwóch dniach przyszedł maila, że mam jeszcze jedną rozmowę w siedzibie firmy w Krakowie z zarządem z panem M.J. i pani od finansów . Przypomnę tylko, że jechałem z pz więc pokonałem w dwie strony około 900 km. Rozmowa trwała około 1,5 h i na koniec usłyszałem od pana M. że oczywiście nie mogą teraz odpowiedzieć czy mnie przyjęli, czy też nie ( co szczerze mówiąc było dla mnie oczywiste, że nie .Tylko głupek by się nie domyślił) odpowiedź miałem otrzymać max do piątku tak powiedział pan M. I co, nikt się ze mną nie skontaktował, a jak próbowałem się dodzwonić i widzieli mój nr. to celowo nie odbierali chowając głowę w piach jak tchórze bojąc się powiedzieć, że jednak nie zostałem przyjęty, a chodziło tu przecież o zwykły szacunek za poświęcony czas, nic więcej . Więc jeśli zarząd w tak tchórzliwy i niepoważny sposób podchodzi do ludzi, to jak musi wyglądać współpraca z takim pracodawcą.... Zresztą opinie jak wyżej mówią same za siebie. To nie firma jest porażką tylko CI ludzie z zarządu .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były ex
@specjalista

Twoja rozmowa to cała esencja działania zarządzającego i jego świty. Z takim podejściem będziesz się spotykać przez cały okres trwania zatrudnienia. Wiele obietnic, a na końcu nikt nie będzie z Tobą rozmawiać. Jak złożysz wypowiedzenie to momentalnie stajesz się wrogiem nr 1. Znam to . Pracowałem przez 11 lat. Najlepszy jest dział Office. W LFP to była jedna wielka pomyłka.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sprzedawca BOK

Pracuje w Igepie ponad rok i jestem zadowolona. Podoba mi się, że zasady wynagrodzenia są jasne i nikt ich nie zmienia jak przekracza się budżety więc w dobrych miesiącach jest super, a w innych średnia rynkowa. Atmosferę w pracy fajna, choć dużo zamieszania było w zeszłym roku bo kilka osób podkupiła konkurencja, ale z tego co słyszę, to już ich pozwalniali. Praca w Igepa to nie jets wodotrysk, ale jak szukasz miejsca gdzie można się dużo nauczyć to warto.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
EwkaMarchewka

Pracowałam w Igepie jako PH. Kasa była ok. Super atmosfera. Miałam szczęście pracować w fajnym dziale z super ludźmi. W porównaniu z konkurencją naprawdę duży plus dla Igepy. Faktycznie małe szanse na rozwój ale to wynika ze skąpych struktur firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowana

Ponieważ IGEPA Polska ma opinię dobrego pracodawcy to konkurencja bardzo atakuje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
:)

W Łodzi to dopiero dzbany na stołkach siedzą.

andrzej
@:)

siedzi jeden i to duży

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonim

Porażka. Kierowniczka jednego z działów ma za nic pozostałych pracowników, zero szacunku dla czyjejs pracy. To samo dotyczy osób z zarządu. Aż strach myśleć ze osoby z takim niskim poziomem kultury osobistej piastuja tak wysokie stanowiska. Wynagrodzenie baaaardzo przeciętne. Zdecydowanie nie warte stresów jakie się przeżywa w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zeus72

Opinie mieszane jak wszędzie, Ma ktoś jakieś szczegółowe informacje na ten temat??? chciałem wysłać CV ale nie wiem co robić :/ Jedni piszą że jest ok, inni że beznadziejnie od czego to zależy ??

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

jeśli faktycznie pracowałeś tyle lat i tak dobrze się wypowiadasz to pewne jest ze poligrafia to nie była. kolega ma rację praca jest ok ale tylko i wyłącznie jeśli nie pracujesz w dziale poligrafii!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ryś

Jest ok, trzeba pracować jak wszędzie. dużo zmian.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
miro maro

Witam, jak się pracuję w oddziale w Krakowie? Mam 5 letnie doświadczenie jako handlowiec

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
rewi

Jedna wielka porażka!!!! STRES, STRES, i jeszcze raz STRES!!!!!!! Kołchoz - to fakt, potwierdzam przedmówczynię. Ludzie uciekają a zostają tylko Ci którzy trzymają się stołka! Za żadne skarby świata bym tam nie wróciła! NIE POLECAM!!!!!!! Co chwile już kogoś szukają, bo ludzie od nich zwyczajnie sami odchodzą poprzez płacę, jak i to jak ich traktują. Odnośnie ich ofert pracy- ani słowa PRAWDY W NICH NIE MA!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Igepa Polska Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Igepa Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Igepa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Igepa Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii