Igepa Polska Sp. z o.o.

Opinie o Igepa Polska Sp. z o.o.

Czy pracodawca Igepa Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Madzia

Tak!Najlepsza firma szkoleniowa podnosi kwalifikacje pracowników. 4valueAndrzejKochanek

zainteresowany

jakie są zarobki w dziale obsługi klienta?

@zainteresowany

Interesuje Cię praca w firmie Igepa Polska na stanowisku obsługi klienta? Obecnie nie widziałem, żeby pracodawca poszukiwał osób na to stanowisko. Gdybyś mógł, to napisz, dlaczego akurat u tego pracodawcy chciałbyś pracować? Są jakieś aspekty związane z tym miejscem pracy, które wydają Ci się interesujące?

He
@zainteresowany

Polecam, pracowałem tam przez parę lat i wspominam bardzo dobrze. Praktycznie pod każdym względem. Zarobki na 4 +, atmosfera na 5 z + :)

@He

Co oprócz atmosfery i zarobków wymieniłbyś jako plusy pracy w Igepa Polska? Jak komunikacja wewnątrz firmy? Chętnie dowiem się więcej.

Krzysztof

Zawsze miło czyta się pozytywne opinie. Czy zechciałbyś się z nami podzielić, co oprócz zarobków i atmosfery sprawia, że poleciłbyś Igepa Polska jako solidnego pracodawcę? Myślę, że wiele osób uzna taką informację za bardzo przydatną

D.

Właśnie pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś mógłby powiedzieć na jakie zarobki można liczyć? Jaka podstawa? Czy firma zapewnia samochód służbowy, jeżeli tak, to jaki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@D.

Widzę, że ogłoszenie o pracę dotyczące stanowiska przedstawiciela handlowego nie jest już aktywne, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie wysłałeś swoją aplikację? Może odbyłeś rozmowę z pracodawcą i mógłbyś napisać, jak ona przebiegała? Opisując swoje doświadczenia, pomożesz wielu osobom, które w przyszłości mogą również starać się o pracę w tym miejscu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier w firmie Igepa Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Były Pracownik 69

hi. Czytam niektóre opinie i nie wierzę. Dlaczego nie ma żadnych konkretnych odpowiedzi co do zarobków warunków pracy itp. same lanie wody -zero konkretów. czy właśnie na takich opiniach można się opierać? czy nie jest tak że same negatywne opinie i wypowiedzi są od ludzi którzy są niezadowoleni? Ci zadowoleni pracują i nie piszą negatywnych opinii- czy tak nie jest ? Wspomnę także w w Igepie zatrudnionych jest ponad 130 osób a opinii na tym portalu kilkanaście, zatem każdy rozsądny ma już pewne wnioski. I zanim zostanę zrownany i zmieszany ziemia podkreśle że jestem byłym pracownikiem z 8 letnim stażem i to co czytam ma się nijak do tego jak było naprawdę. W skrócie- jeśli jesteś ambitną kreatywna osobą i masz pomysł na siebie a przede wszystkim jesteś uczciwy wobec siebie i innych i masz świadomość że trzeba włożyć żeby wyjąć to nie masz się czego obawiać. przyjdź spróbuj i pokaż że potrafisz, popracuj i się przekonasz, w końcu masz pracować do 67 lat więc rok czy dwa nie będzie aż tak zmarnowane. a dlaczego nikt nie pisze o pozytywnych stronach pracy ?

Jolanta

Regulamin forum zabrania pisania o konkretnych osobach z firmy i podawania jakichkolwiek wskazówek pozwalających na identyfikację danej osoby. Domyślam się, że jesteś pracownikiem Igepa Polska. Wobec tego bardzo Cię proszę, żebyś napisał coś więcej na temat pracy w tym miejscu. Uważasz, że warto wysłać CV? Osoby, które chciałyby zasilić szeregi pracowników tego przedsiębiorstwa z chęcią zapoznają się z panującymi tam realiami.

Jolanta

Na stronie internetowej z ofertami pracy, znalazłam informację, że Igepa Polska szuka Magazyniera do pracy w Krakowie. Należy przesłać cv ze zdjęciem. Praca będzie się odbywać na dwie zmiany. Czy ktoś z Was będzie składał aplikację? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, dajcie znać jak przebiegła. Będzie to cenna podpowiedź dla innych zainteresowanych osób.

nitro
@Jolanta

Byłem na rozmowie . Mili ludzie rozmowa bez stresu .

@nitro

Proszę Cię, byś napisał coś więcej o przebiegu spotkania. Czy przedstawiono Ci warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jeżeli tak, podziel się proszę z nami tą informacją. Użytkownicy forum, którzy chcieliby dowiedzieć się czego mogą się spodziewać, będą bardzo wdzięczni.

Jolanta

@dziad borowy @Apollo13 przypominam, że na forum nie wolno używać nazwisk, ani inicjałów osób, które są zatrudnione w firmie. Jest to zabronione przez regulamin w związku z ochroną danych osobowych. Wpisy zawierające niedozwolone dane mogą zostać usunięte. Pozostawiam link do zasad, które nas obowiązują: https://www.gowork.pl/regulamin @Salesman a czy w Igepa Polska są organizowane szkolenia dla pracowników? Jest tam możliwość rozwoju zawodowego i awansu? To są ważne aspekty na rynku pracy.

Salesman

Pomyślałem, że i ja coś napiszę, bo pracuje w sprzedaży w Igepa już kilka lat i mam w sumie dobre doświadczenia. Firma daje dużo swobody, ludzie są super pomocni, a kasa po ostatnich podwyżkach wypada lepiej niż rynek. Dla mnie b.ważne jest to, że jak ktoś ma gorszy okres to zawsze dostaje drugą szansę i nie ma takiego wyścigu szczurów. Mogę uczciwie polecić Igepę jako dobre i stabilne miejsce pracy. Natomiast opisana sytuacja z rekrutacją to skandal. Powinni kandydatowi zwrócić choć koszt dojazdu. Mam nadzieję że zarząd to czyta i wyciągnie wnioski!

Sprzedawca BOK

Pracuje w Igepie ponad rok i jestem zadowolona. Podoba mi się, że zasady wynagrodzenia są jasne i nikt ich nie zmienia jak przekracza się budżety więc w dobrych miesiącach jest super, a w innych średnia rynkowa. Atmosferę w pracy fajna, choć dużo zamieszania było w zeszłym roku bo kilka osób podkupiła konkurencja, ale z tego co słyszę, to już ich pozwalniali. Praca w Igepa to nie jets wodotrysk, ale jak szukasz miejsca gdzie można się dużo nauczyć to warto.

EwkaMarchewka

Pracowałam w Igepie jako PH. Kasa była ok. Super atmosfera. Miałam szczęście pracować w fajnym dziale z super ludźmi. W porównaniu z konkurencją naprawdę duży plus dla Igepy. Faktycznie małe szanse na rozwój ale to wynika ze skąpych struktur firmy.

Zainteresowana

Ponieważ IGEPA Polska ma opinię dobrego pracodawcy to konkurencja bardzo atakuje?

ryś

Jest ok, trzeba pracować jak wszędzie. dużo zmian.

miro maro

Witam, jak się pracuję w oddziale w Krakowie? Mam 5 letnie doświadczenie jako handlowiec

jaca

A jak wygląda transport poszukują może kierowców i na jakie auta , czy podnajmują przewoźników ?

info

Dajcie info ile płacą na Przedstawiciela do plastików i jakie budżety i benefity

Maks

Witam serdecznie! Mam prośbę do tych z was którzy tam pracowali, bądź wiedzą jak przebiega tam kariera zawodowa. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie i byłbym naprawdę wdzięczny jakbyście podzielili się swoimi opiniami na temat: Ile się tam zarabia (chociaż mniej-więcej)? jakie panują warunki? jak wygląda tam system rekrutacji? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi!

@Maks

Cześć, pracowałem tam nie całe 2 lata. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to na prawdę byłem zadowolony, jeśli chodzi o inne aspekty pracy to już było gorzej. Zwolniłem się po 19 miesiącach ponieważ przez cały ten okres pracowałem za stawkę z okresu próbnego czyli trochę mniej niż 1800 pln na rękę, obiecanej podwyżki mi nie dali bo dyrektor w końcu zmienił zdanie. Niestety sporo osób, które tam popracowały przez chwilę uciekło z powodu braku jakichkolwiek perspektyw na rozwój zawodowy. Pozdrawiam

Handlowiec w igepa

Kasa jak w handlu- zależy od wyników, więc raz na wozie raz pod wozem. Stresik tez bywa... Natomiast z tym nieszanowaniem to gruba przesada. Pracowałam wczesniej u konkurencji to mam porównanie.

Krakus

Cisną jak wszędzie, ale przynajmniej doceniają wyniki ;)

Praca w Igepie to naprawdę wyzwanie

Zostaw merytoryczną opinię o Igepa Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Igepa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Igepa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Igepa Polska Sp. z o.o.