Igepa Polska Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy Igepa Polska Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Igepa Polska Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, Wszystko zależy od stanowiska. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych. Igepa Polska

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Igepa Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Witam, W naszej firmie pracownicy mają pakiet medyczny Medicover. Tak, jest możliwość dołączenia do pakietu medycznego członków rodziny. Pozdrawiamy. Igepa Polska

Księgowość
Kandydat
 Pytanie

W ostatnim czasie kilkukrotnie pojawiło się ogłoszenie do działu księgowości. Rozumiem że duża rotacja. Warto tam aplikować ? Jak atmosfera i zarobki ?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Witam Chciałabym zorientować się czy w najbliższym czasie przewidują Państwo otworzenie nowego wakatu na stanowisko stacjonarne: Specjalista ds. Sprzedaży bądź Specjalista ds. Obsługi Klienta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pracodawca

@Pytanie

Witam, Wszystkie nasze aktualne rekrutacje dostępne są na GoWork oraz na naszej stronie internetowej: https://www.igepa.pl/ludzie/kariera Zapraszam do śledzenia naszych ogłoszeń. Istnieje również możliwość przesłania aplikacji na rekrutacja@igepa.pl, którą uwzględnimy w momencie uruchomienia kolejnych procesów rekrutacyjnych. Pozdrawiam w imieniu Igepa Polska :-)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. serwisu ploterów w firmie Igepa Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam Chciałabym zorientować się czy przewidują Państwo otworzenie nowego wakatu na stanowisko stacjonarne Specjalisty ds. Sprzedaży bądź Specjalisty ds. Obsługi klienta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Igepa Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracodawca

@Pytanie

Tak. W naszej firmie pracownicy mają pakiet medyczny Medicover. Inne benefity to: • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego • pakiet sportowy – karta Multisport • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Igepa Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży.

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Zapraszamy do udziału w naszej rekrutacji, aby uzyskać szczegóły dotyczące proponowanego stanowiska.

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Igepa Polska Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

W ramach benefitów oferujemy: • szkolenia wdrożeniowe oraz zawodowe • możliwość doskonalenia nauki języka angielskiego • pakiet medyczny – karta Medicover • pakiet sportowy – karta Multisport • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie Pozdrawiamy. Igepa Polska

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Igepa Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pracodawca

@Pytanie

Proces rekrutacyjny u nas jest standardowy, jak we wszystkich firmach. Po otrzymaniu ofert nasz dział HR dokonuje ich weryfikacji i kontaktuje się z wybranymi osobami. Następuje to zwykle w krótkim czasie. Pozdrawiamy. Igepa Polska.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Igepa Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Madzia
@Pytanie

Tak!Najlepsza firma szkoleniowa podnosi kwalifikacje pracowników. 4valueAndrzejKochanek

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Igepa Polska Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Igepa Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii