Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

qqq

Ogolnie w Norwegi jest takie prawo pracy ze moze byc wyplaconych tylko 200 h nadgodzin rocznie. Reszte otrzymuje sie jako bezplatny urlop dodatkowy. Ale sa to zasady panujace w calej norwegi we wszystkich firmach

Karol

Ide tam jutro na rozmowe o prace do Norwegi. Mam jeszcze oferte do Angli ale chyba wybiorę Norwegię.

brum-brum

Tak się składa, że znam ANONIMA ma na imię [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] który myśli że wszystko mu się należy. Faktycznie pracował w Adecco Stavanger w okresie maj-czerwiec 2009. Zarabiał początkowo 135 koron na godz, później stawka skoczyła mu na 145 koron (ale źle trafił). Prawdopodobnie sądził, że łatwo będzie poskakać po plecach kolegów i wybić się jak najwyżej - został uziemiony. Żadna część z jego opowiastki nie jest prawdą i Ci którzy się wybierają do pracy w Adecco Stavanger powinni sami zdecydować czy tego chcą czy nie oraz uzbroić się w cierpliwość w załatwianiu wszelkich spraw w tym oddziale. Tak jak pisałem wyżej wypowiedź[usunięte przez moderatora] świadczy o jego poziomie wykształcenia i sposobie bytu. Szkoda tylko że mając 33 lata jeszcze w życiu niczego się nie nauczył, żal mi go i tacy jak On powinni nadal siedzieć u mamusi na garnuszku. Do tych co się wybierają do pracy za granicę: nie zwracajcie uwagi na takie bzdurne bohomazy jakie On na wypisywał, WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE SAMEGO TY WYJEŻDŻASZ I MASZ JAKIŚ CEL KTÓRY CHCESZ OSIĄGNĄĆ WIĘC SAM ZADECYDUJ

Gaja

A ja właśnie jestem na kursie jezyka norweskiego w Szaflarach i jestem bardzo zadowolona. ( Kurs dla przedszkolanek). Owszem, w trakcie rekrutacji bylo zadawanych bardzo duzo szczegolowych pytan ale ogolnie bardzo mila atmosfera.Otrzymalam odpowiedzi na wszystkie pytania. ROwniez dostalam do wgladu w czasie rekrutacji umowe o prace jaka bedzie podpisywana w Norwegi. Na campusie dobre warunki jesli chodzi o pokoje oraz jedzenie. Mila kadra lektorow. Odezwe sie jak juz wyjade do Norwegi ( bede pracowala w Bergen).

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
maciek

Byly pracowniku Adecco. Ja tez jestem bylym pracownikiem i tez przyszlym. Pracowalem juz w 2008 roku jako pracownik drogowy. Bylem na kontrakcie i po 10 miesiacach wrocilem do Polski bo skonczyl sie kontrakt. Generalnie bylo wszystko okej. Potem wyjechalem do Irlandi. Teraz sie ciesze ze wracam do Norwegi i to wlasnie do Stavanger .Co jak co ale uwazam ze Adecco jest calkiem dobre. wyplaty zawsze sa na czas.A mieszkanie jak ci nie odpowiada to mozesz sam na wlasna reke szukac. Mysle ze miesiac to za krotko by wyrazac tak agresywne opinie. Po porostu nie dales im szansy. Ja tez zaczynalem od najnizszej stawki. Ale jak jestes dobry to dostaniesz zawsze podwyzke po probnym okresie.

actina

Cześć Wszystkim. Mój mąż wyjechał do Norwegi jako pracownik drogowy zaraz na początku 2010 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi zarówno w Polsce jak i zaraz po przyjeździe. Ja mam do niego dolaczyc za miesiac i bede pracowac jako pomoc kuchenna w hotelu. W 2009 roku znajoma mojego brata wyjechała jako pielęgniarka. Też wszystko okej było wraz z tym że już bedzie zdawac panstwowy egzamin z norweskiego. Sadzac po bledach ortograficznych z poprzednich wypowiedzi - podejrzewam ze osoby piszące po prostu nie doszly do porozumienia z Adecco - moze ze wzgledu na swoj poziom. Szkoda ze przez takie negatywne opinie pozbawiacie ludzi szansy na wyjazd z POlski. Nie mowie ze moj maz i ja bedziemy dokonca zycia pracowac dla Adecco, ale na pewno umozliwili nam super start.

Dobrze, ze powiedzieliscie o tym bo przez ta firme szukam pracy w Norwegii, ale zrezygnuje z niej.

Morda,powiem Ci tak: Jeśli masz rodzinę w Polsce i nie masz pracy,to jedź. Ale bądź świadomy ,że nie jest łatwo Polakowi na obczyźnie. Zresztą nie ma idealnej firmy. Każda w jakiś sposób oszukuje. Prawdy nikt Ci nie powie. Sam musisz posmakować,aby ocenić czy było dobre. Jedni mają dobrze,drudzy źle. Może trafisz dobrze? Pamiętaj,że zawsze możesz zrezygnować,jeśli firma okaże się nie w porządku. Każda korporacja mówi,że pomaga pracownikowi. Nie do końca jest to prawdą,bo za ta pomocą kryje się ZYSK. I z tym musisz się liczyć. Tak więc patrz,co podpisujesz,co do Ciebie mówią i jak Ciebie traktują? Po tych ruchach ocenisz czy ktoś jest w porządku. Jeżeli będziesz zadawał dużo pytań i to nie spodoba się im,tzn że coś jest z nimi nie tak. Czyli ukryta prawda. Patrz i sądź. Powodzenia. p.s. Czy jest ktoś taki z ludzi na świecie kto daje pieniążki za to,że jesteś?

prawda

morda

Witajcie.Anonim czy to co piszesz to prawda bo ja właśnie jestem na kursie i nadal się zastanawiam nad wyjazdem po przeczytaniu tylu złych opinii.Mam jeszcze czas żeby zrezygnować,bo podobno w pierwszym tygodniu można.Jak długo trzeba czekać na wyjazd po ukończeniu takiego kursu,bo mi w ofercie którą przysłali pisze że wyjazd jest już w 15-16 tygodniu2010r.

ADECCO BE NU NU

ach ci rekrutorzy ajajaj !!!

anonym

Adecco pomoglo mi zlapac stala prace w stavanger i na zawsze bede wdzieczny. a ci co pisza zle o adecco to ludzie ktorzy sami sobie psuja i wiecznie sa nie zadowoleni.

Hej. Ja pracuje przez adecco w geldermalsen przez prawie dwa lata i nie mam im nic do zarzucenia. Wiadomo wyplata zalezna od godzin, raz lepiej raz gorzej, ale ogolnie wychodzi sie na prosta. koordynatorzy super, kierowniczka tez; zawsze sluzyli mi pomoca. Mozna pracowac w parach, dostaje sie wakacyjne, urlopowe i praca tez super: w magazynie. Pracowalam przez pare firm i osobiscie uwazam Adecco za najlepsze!!!

pudzian

adecco to jest banda [usunięte przez moderatora] i[usunięte przez moderatora]i ludzie co piszą nie dobrze o tej firmie mają rację

nono

co robic jechac prze to biuro do pracy?????????

doncicio

dominika,marta,butaina,eryk,daniela ja tych wrzystkich ludzi znam lubie i szanuje i nigdy nie pozwole zeby ktos pisal zle o adecco!!!to jest najpewniejsza agencja i najlepsza na rynku holenderskim.pracowalem dla nich 1,5roku i bardzo chwale jesli dadzom mi szanse powrotu to wroce bes wachania

lina

fachowcy super

vvvv

napisze ktos cos wiecej o adecco w ostrowie jaka pierwsza umowa na ile i jaka praca

morio

ja pracuję tam i jestem zadowolony

hhh

tez pracowałem dla adecco norge i tez nie płacili za nadgodziny,ale jestem zadowolony i chetnie bym wrócił,moze ktos wie gdzie sa wolne etaty i do kogo sie zwrócic w tej sprawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland