Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

seb

Witam. Adecco od kilku miesięcy wystawia ogłoszenia, że potrzebni zbrojarze, montażyści fasad itp. No i od tych kilku miesięcy wysyłam cv i zero odzewu. Również kilku moich znajomych wysyła cv i również cisza. O ogłoszenia przez adecco są cały czas odnawiane. Może mi ktoś napisać, po co te ogłoszenia skoro i tak nie przyjmują do pracy (zbierają dane? )

@seb

Widocznie nie wybrali ciebie ani znajomych do pracy. Nie maja obowiazku kontaktowania sie z kazdym kandydatem. Wysylanie cv nie jest jednoznaczne z tym ze kogos przyjma do pracy.

zbych
@seb

Na inne zawody to samo ogłoszenia dzień w w dzień. Wysłane z 50 razy i zero odzewu. A skrzynka emajlowa po puszczeniu aplikacji na drugi dzień dziwnie przybiera na ilości reklam.

@anonymous

Rzecz w tym, że ciągle mają te same ogłoszenia na te same stanowiska i w tych samych miejscowościach. W Holandii, pracowałem z pracownikami z Adecco też tam był ciągły nabór choć firma macierzysta nie potrzebowała ludzi. Coś z Adecco jest nie tak.

@zbych

Zgadza się, u mnie to samo. Im więcej cv do nich wysyłam, tym więcej reklam mam na poczcie.

@anonymous

Dodam, że w ogłoszeniach piszą, ze potrzebują ludzi z doświadczeniem. To w Holandii widziałem jakie mieli doświadczenie w pracy. Przywieźli młodych do firmy niby z doświadczeniem. Doświadczeni to oni byli, ale w pici i jaraniu, a zero pojęcia o pracy. Tak samo w Norwegii na budowie, znajomy opowiadał jacy pracusie przyjechali. Większość to "pierwsze szklany"

Kicia
@seb

Trzeba podejść do agencji bezpośrednio z Cv i się zapytać czy jest aktualna ta oferta pracy która Cię interesuje jeśli tak to masz rozmowę i może odrazu dostaniesz umowę. Ja wysłałam cv do innej agencji i też miałam zero odzewu więc po miesiącu czasu podeszłam osobiście babka wszystko wytłumaczyła i odrazu dostałam umowę więc moja rada podejść osobiście do agencji.

Kicia
@Kicia

Seb to rada dla Cb gdy masz zero odzewu Pozdro

oszukany

Odradzam, zależności na kogo się trafi, moja bezpośrednia przełożona Ania z Krakowa złoty człowiek i tylko dlatego że starała się wszystko załatwić nawet za innych pewnie dlatego tak długo tam pracowałem, ale wszystko zależny od przełożonego w Warszawie. I tu się zaczyna jazda. W podstępny sposób wymieniono nam samochody na powypadkowe z problemami oczywiście Zarządzający projektem posłużył się swoim częstym narzędziem czyli KŁAMSTWEM. Bo miały być nagrodą za wydajność. Obiecywano premie za okres, za zwłokę z wypłatami, prezenty świąteczne i co? na święta brak wypłat, zwroty kosztów po 2,5miesiąca. Przetrzymano nas w gotowości do pracy z poleceniem żebyśmy bili na miejscu bo prace zaczynamy za tydzień, potem kolejna zwłoka, do środy bedzie baza i tak dalej przez 1,5 miesiąca aż do informacji że zostajemy zwolnienie. Oczywiście nie dostaliśmy ostatniej wypłaty. I wiele innych drobnych problemów. Nie polecam, nie popuszczę im niezapłaconych nam pieniędzy.

monk

Czy szacowne Adecco mogłoby w swoich biurach regionalnych zatrudniać osoby mające chociaż minimalne pojęcie o swoich obowiązkach? Uzyskanie tam czegokolwiek graniczy z cudem, panie nigdy niczego nie wiedzą, nic nie potrafią załatwić i pracują chyba w charakterze bibelotów.

Rookie

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

@Rookie

Typowy przykład roszczeniowca...no comment

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Camilla

Jumbo Veghel.Ktoś pracuje bądź pracował? mam kilka pytań !!!

Ewelonaa123

Hejoo ! ???? Mam pytanie. Jak z praca w Venlo w XPO. Jak z godzinami? Atmosferą w pracy? Najbardziej ciekawi mnie czy idzie zarobić, odlożyć I wrócić do Polski. Czekam na wasze opinie ????

Pozdrowienia
@Ewelonaa123

Średnio. Musisz liczyc sie z duza rotacja pracownikow, wiec nie wiadomo czy zostaniesz na dluzej. Praca sama w sobie spoko. Ciezko cos odlozyc, jesli jestes na wiekowce i meszkasz na agencyjnym, ale wszystko jest do zrobienia. Na dobrą sprawe wszystko zalezy od Ciebie.

oszukany

Jestem bylym pracownikiem we wroclawiu i OSWIADCZAM STANOWCZO ZE - w biurze wroclawskim procuja osoby niekompetetne, aroganckie, olewajace swoje podstawowe obowiazki w stosunku do pracownikow tymczasowych. Przetrzymuja wyplaty , nie placa w terminie. Juz ponad 2 tyg. czekam na wyplate wynagrodzenia za IX.2017. Pismo z wezwaniem do natychmiastowej wyplaty zaleglego wynagrodzenia ... paniusia w biurze wroclawskim stwierdzila ze moge sobie wyslac poczta albo zawiesc do magazynu Amazon bo Ona NIE PRZYJMIE BO NIE I JUZ.!! Gdy chcialem nagrac na telefonie rozmowe z Nia jakis jej kolega zaatakowal mnie i chcial wyrwac telefon !! , a ... paniusia odmowila podania Jej nazwiska i stanowiska. (usunięte przez administratora) gora. W biurze NIC nie da sie zalatwic bo ... paniusie... za kazdym razem mowia ze nie sa KOMPETETNE !!!! Sprawe skieruje do PIH i PIP. I oficjalna skarge na pracownikow biura wroclawskiego do Centrali firmy. Chcialbym podkreslic ze to nie jednostkowy wypadek ale kolejny.

lukasz
@oszukany

pracowalem praca ogolnie ok.zostalem bezpodstawnie zwolniony i do dzis nie otrzymalem dwuch zaleglych tygodniowek kordynatorka nie odpisuje na maile to jakas masakra pracowalem przez biuro adecco nie spodziewalem sie takiej patoli naprawde przestrzegam

Sylwka
@oszukany

Cześć Oszukany... Mam pytanie.... Masz może kontakt do centrali biura Adecco? Jestem w podobnej sytuacji a nie znam maila do głównego biura. Pozdrawiam

Nienienie

Podzielam opinię z 3.8.17 , gdzie ktoś pisze o Oddziale w Gdańsku.Jedna osoba musi pracować za dwie, osoba kierująca oddziałem nie zna się na tym i jest niestabilna emocjonalnie. To wszystko wpływa na dużą rotację w tym oddziale

her flik

Byłem i ja na rozmowie i dokładnie taka sama gadka.A od następnego dnia po 2-3 telefony dziennie od tele- sprzedawców.Może wcale nie chodziło o zatrudnienie ???

nie warto!

Zdecydowanie nie warto iść nawet na jakąkolwiek rozmowę do tej "Agencji". Kilkukrotnie byłam i nigdy po takowej nie doszło nawet do spotkania z pracodawcą - wszystko odbywa się na "poziomie Agencji" (mam zarówno wykształcenie, jak i doświadczenie ale jak widać nie ma to NIC u nich absolutnie do rzeczy). Ostatnia rozmowa wyglądała w ten sposób, że po przyjściu do Agencji pan posadził mnie do salki, będąc "miłym", tu jest szafa, coś do picia bla bla, po czym kazał CZEKAĆ aż przyjdzie umówiona ze mną osoba. Po pół godzinie zdezorientowana czy warto jeszcze siedzieć czy już iść pytam czy ta pani przyjdzie, jak się okazuje 'NIE ZOSTAŁA O TYM POINFORMOWANA' że ja czekam... Pytania rekrutacyjne nie miały zbyt wiele wspólnego z pracą, czułam się jakby była ze mną przeprowadzana jakaś mało ważna ankieta telefoniczna. Pani mówiąc że mnie poleci, sprawiała wrażenie że 'i tak nic z tego nie będzie' choć mówiłam o moich kwalifikacjach przez telefon i nie są one małe. Nie warto tracić czasu nawet na rozmowę... Zdecydowanie nie polecam!

Ewelina

Kłamcy. (usunięte przez administratora) Człowiek stara się o prace, przyjeżdża spędza 5h -obiecują pracę(zapewniaja że praca będzie, żeby się nie martwić) po czym po 4 dniach dzwonią i informują że,, jednak nie zatrudnia,,. Panie, które pomagają wypełniać ankiety, pomagają tak aby jak najgorzej wyjść. Tutaj niby miłe, uśmiechnięte a tak na prawdę mają jeden cel.

Chcialbym tylko napisac ze panie obsługujące w kaliszu sa poprostu bezczelne aroganckie i zachowuja sie jakby nie wiem kim byly i jakie stanowiska obsadzaly to one sa dla nas a nie my dla nich prosil bym o przyjmowanie odpowiedzialnych pan na takie stanowisko a wszytkie formalnosci przebiegaly by sprawniej a nie karierowiczki

nick

Witam. Ma ktoś jakieś informacje na temat siedziby w Katowicach? Chodzi o pracę w amazonie w Sosnowcu.

Przemo

Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemo

Mialem okazje robic dla tej firmy .Zlodzieje i tyle!!!!

Xyz

OSZUSCI!!!!! OLEWAJA SPRAWY PRACOWNIKA.

Oswald

Zawsze mnie zastanawia ile takie firmy przycinają na każdym pracowniku i o ile lepsze warunki samemu by się wynegocjowało bezpośrednio z pracodawcą.

ass

To jak naprawdę jest w tym XPO Venlo? Jak wygląda zakwaterowanie, ja dostałem info o hotelu pod lotniskiem Weeze, wszystkie pokoje jednoosobowe zamykane na klucz. Mieszka ktos tam i pracuje i może się podzielić konkretną opinią?

jagers

Hejo, pracuje ktoś na komisjonowaniu ubran z guess??? podoba wam się??

lukasz
@jagers

OLO

narzekają CI, którym sie nie chce robic albo maja jakies olbrzymie wymagania i mysla, ze pojada zagranice robic przy biurku :D :D :Di zarobia 10 tys,. euro a prawda jest taka, ze dla pracownikow tymczasowych nie ma lekkiej pracy zagranicą i to się raczej nie zmieni, a Adecco nie jest złe ;)

Pracuś
@OLO

OLO czy Ola :D Bo to różnica jak zrobić komuś łaskę a zrobić komuś laske :D

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland