Wagram Consulting

NIP: 7271439131 REGON: 472164670

Wagram Consulting

Opinie o Wagram Consulting

Bartek

Czy powodem tej ciszy jest super praca ?

miks

Dla tych co nie wiedza to wyjasniam iz Wagram Consulting jest firmą doradczą specjalizującą się w realizacji kompleksowych usług w zakresie selekcja i rekrutacji najwyższej klasy specjalistów oraz managerów. FIrma się mocno rozwija i dla wszystkich zainteresowany aktualnie z najnowszych ofert poszukuja na stanowisko Kierownik ds sprzedaży rozwiązań IT, Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT i wiele innych glownie w Warszawie.

Zostaw opinię o Wagram Consulting - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wagram Consulting