Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Maajk

Hejo, ktos pracuje lub pracowal na ubraniach guess z adecco prosze opinie o zakwaterowaniu ? Pozdro

D
@Maajk

Ja pracuje lajtowo jest w

Helena

Witam! Mieszkam w Trochenhejmie, pracyję jako sprzątaczka biurowa oraz sprzątaczka w mieszkaniach https://www.eurabota.ua/jobs-in/norway/jobs-offered , wszystko jest dobrze no myślie w Polsce wyżywać taniej nieżeli tu, jest tu drogo, żeby kupić zasiłek lub zapłacić za mieszkania. Ale jeżeli zarabiać w Norwegii, a mieszkać w Polsce to będzie dobrze.

Student

Witam, zauważyłem ich ogłoszenie dotyczące pracy weekendowej w Szczecinie (prawdopodobnie jest to praca w Amazonie, po wpisaniu Adecco w przeglądarce wyskakuje mi Amazon). Wie ktoś coś na ten temat? Przejrzałem wcześniejsze opinie i dotyczyły one głównie pracy za granicą. Jeśli ktoś jest w stanie mi cokolowiek powiedzieć na ten temat będę wdzięczny. Pozdrawiam

Belfer

Wpisy na forum piszą jak widzę osoby które nie widzą nawet jak firma się dokładnie nazywa. To jest pracownik czy hejter?

@Belfer

A kto Ci dal prawo do opiniowania wypowiedzi innych bez zadnej znajomosci faktow !! Nie znasz nie wiesz TO NIE ZABIERAJ GLOSU !! Jestem bylym pracownikiem we wroclawiu i OSWIADCZAM STANOWCZO ZE - w biurze wroclawskim procuja osoby niekompetetne, aroganckie,olewajace swoje podstawowe obowiazki w stosunku do pracownikow tymczasowych. Przetrzymuja wyplaty nie placa w terminie. W biurze NIC nie da sie zalatwic bo ... paniusie... za kazdym razem mowia ze nie sa KOMPETETNE !!!!

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
saruman czarny

Czytam te komentarze i nie mogę się nadziwić. Ja współpracę z adecco wspominam bardzo miło. Żadnych pomyłek na salarisach, jeśli takowe się zdarzy od razu były przeprosiny i korekta przy następnym tygodniu dopłata ( bo tak są wypłaty w Holandii). Ludzie z biura stawali na głowie żeby pomóc w problemach nawet tych w których wcale nie musieli. Ogólnie w firmie i biurze rodzinna atmosfera. Widać co biuro to inni ludzie. Ja trafiłem świetnie. PS. Patrzcie co podpisujecie.

Mariusz

Myslę ze wszystkie pozyytwne wpisy to od pracowników adecco muszą pilnować swojego interesu bo to my na nich zaperdalamy ze aż nam pot z (usunięte przez administratora) kapie. To co oferują w polsce na rekrutacji to jedno a jak wyjedziesz za granice to drugie na domkach po 12 osób syf i brud, rdaze wszystkim zaszczepić sie na zółtaczke typ A i B bo możecie coś przywieść do polski z tego syfu! Miedzy nami sa tez ludzie z wyrokami za rozboje kradzieze usiłowanie zabójstwa oni niczego nie sprawdzają także jesteś zdany sam na siebie i trzeba uważać na wszystko! Pozdrawiam przez zadną agencje juz na pewno nie wyjade nie dam się okradać za tak ciezką pracę! Te gnoje zabierają ponad 50% naszych zarobków, np. Triten musiałem za prycze w zasyfionym pokoju zapłacic 300 ero, za tą sumę spokojnie można wynająć studio 30 m2 z ciepłą wodą i ogrzewaniem w pełni umeblowany. Banda złodzieji i tyle

Klaudia

Dostal ktos juz przelew?

Klaudia

Dostal ktos juz przelew?

Bery

Firma spoko ale jak zawsze nie wszyscy są zadowoleni

Buszownik

Może nie mieliście szczęścia do roboty? Ja byłem kilka razy na robocie z Adecco i jestem bardzo zadowolony. Robota ciężka ale kasa wszystko wyrównała, jak si,e dobrze pracuje to i dobrze można zarobić!!

weg
@Buszownik

O rany , znowu post od pracownika adeco. Daruj sobie. Jakby to była atrakcja to dzień w dzień by nie musieli wstawiać ofert żeby usiłować złowić przygłupów do tyrki.

Jacek
@weg

Właśnie przeglądam to forum i wyraźnie widać, które opinie to wrzutki pracowników tej Adecco, czy jak im tam. Brzmią podobnie " praca spoko, tylko trzeba chcieć,ble ble ble". Opinie krytyczne wyglądają na autentyczne, bo zawierają szczegóły, których nie wymyśli się na poczekaniu.

@Buszownik

Ty gamoniu ty byłeś zadowolony, a z czego???!! może jesteś podstawiony w wolnej chwili zrobiłeś sobie pozytywny wpis, na pewno jesteś zatrudniona w adecco! Takie pytanie dlaczego pracownicy z adecco nie jezdzą do pracy do fabryk jak to oni mówią za 6000 zł, Jak dostaniesz wypłate po potrąceniach tylko jeszcze nie wiem za co bo nikt mi nie mogł w sposób logiczny tego wytłumaczyć , a dostałem 700 euro za miesiąc tyrania! Transport , jedzenie lunch miał byc na koszt pracodwacy, nocleg również! tylko zasady na miejscu się expresowo zmieniły!!!!! Mam nadzieje że gnoje za to mi zapłacicie ale już w sądzie. Eldorado już się skończyło bo dostajesz 5 euro/h, jesli ktoś ma możliwość wyjazdu do szawajcarii lub norwegii bo tylko polakom tam się jeszcze opłaca. Niech ktoś napisze ile tam jest rosjan, ukraińców, albańczyków w tych niemczech czy austrii - oni zarabiają jeszcze mniej od nas! Teraz mozna tylko oszczędzić na sile roboczej - polacy już im za duzą grymaszą bo jest to dla nas nieopłacalne!!!! To jest cała prawda o wszystkich agencjach pracy w polsce, w tej chwili łapią każdego pracownika byle tylko chciał wyjechać i już go mają, bo jak bedzie słabo pracował to boss wyperdoli a za transport i nocleg już polaczek bedzie musiał zapłacic!

Bomba

Witam, Chciałem zapytać czy ktoś z użytkowników był lub jest w Islandii jako operator CnC przez Addeco ? Jak to wygląda? Miałbym parę pytań odnośnie tego wszystkiego, pojawiło się ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją. Pozdrawiam

Belfer

Konkurencja czuwa i na bieżąco inspiruje ludzi do pisania.

aga
@Belfer

Jaka konkurencja. I tak wszytkie te agencje to jedno badziewie. To było dobre takie fuchy za granico ostatni raz 10 lat nazad jak w Polsce byli jeszcze inne niższe cen jak dziś. To chłop muj robił za granico i przysyłał 4000 - 5000 zł co miesionc. A w Polsce się zarabiało 800 - 1000 zł. Co prawda w Polscw zarobki dużo nie wzrośli bo sie zarabia 1500 zł ale tere chłop był na norwegi to lipa a nie praca, nie tylko że nie było nadgodzin jaki kiedyś ale nawet godzin do całego etatu se mug pomażyć. A za pokój kidyś płacił 2000 koron a tera 6000 koron, ceny w skleach tyż wzrośli tam na potenge i z ledwo mug mi przysłać 1500 - 2000 zł. To śmich tera w Polsce nie piniondz i kazała mu wrucić do domu.

tede
@aga

Naucz się buraku pisać. A jak ci za mało wysyłał to trzeba było (usunięte przez administratora) na ulicę wystawić!!!!!!!!

Ally

Adecco to jedna z najgorszych agencji. Stanowczo odradzam. Po pierwsze 0 kontakt telefoniczny, żeby się dodzwonić w jakiejkolwiek sprawie to trzeba mieć naprawdę anielska cierpliwość tym bardziej żeby coś załatwić. Mam wrażenie, że ludzie, którzy tam pracują nie mają pojęcia o tym jak się tam znaleźli, nie potrafią nic załatwić, trzeba chodzić i się prosić, a nic to nie daje. Co do wyplaty każdy dostaje inną nie wiem od czego to zależy aczkolwiek po przepracowaniu tylu samych godzin pensje roznia się diametralnie od siebie. Minusów jest o wiele więcej, a pozytywów nie dostrzegłam żadnych. Stanowczo nie polecam!

Bingo

@Czesiu Może mi odpowiesz od kiedy to agencje zatrudniają na umowę na czas nieokreślony? Wszystkie agencje potrzebują ludzi do pracy za granicą ponieważ generalnie wszędzie potrzeba pracowników. Nie jest więc nowiną, że dużo jest pracy w Norwegii.!!

marian
@Bingo

Tak potrzeba pracowników przynieś podaj pozamiataj a werbują cie jako fachowca. Ale nie to by było najgorsze jak by do rwy nędzy to nie były daremne rwane zlecenia z przestojami i z podatkiem 36% i ściąganiem za kwaterę 3000 zł miesięcznie nawet jak pół miesiąca albo i więcej nie było roboty.

Czesiu

Ale bzdury każdy kto robił w adecco wie jaki tam jest (usunięte przez administratora) umowy śmieciowe itd roboty w Norwegii masa ale nie przez adecco znam nie jeden przypadek który tu przyjechał i siedział miesiąc w domu dwa już teraz są w takiej desperacji ze nawet ludzi bez języka biorą

Bodzio

Adecco Poland to kolos na rynku pracy, dadzą radę!

Bonifacy

Czy jesteście pewni, że nie można polecić agencji innym? Czy to tylko w celu wstrzymania napływu nowych chętnych? Lista ofert pracy w Adecco jest dość długa.

jaro

Pracuje ktoś w Islandii na elektrowni geotermalnej przez Adecco???

Belfer

Adecco Poland działa w tej branży od kilkunastu lat. Gdyby choć trochę było prawdą to agencja miałaby poważne kłopoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland