Opinie o Intertwine Group Sp. z o.o. w Jabłonka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Intertwine Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Intertwine Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intertwine Group Sp. z o.o. w Jabłonka

Piotr Nowy wpis

Bardzo dobry kontakt z biurem, wypłaty na czas oraz w każdej sprawie pomocni. Jak najbardziej polecam

Karol Nowy wpis

Firma jak najbardziej godna polecenia, współpracuje z nimi prawie rok i nie mam zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła i pomocna nie ma problemu z kontaktem, telefony odbierają, nie ignorują pracownika i jego problemów, które starają się rozwiązywać od razu a to ważna cecha agencji pracy???? Jak najbardziej polecam tą agencję jak ktoś chce rozpocząć przygodę z pracą za granicą????

Kuba Nowy wpis

Polecam, bardzo dobry kontakt z biurem, brak jakichkolwiek problemów z wypłatami czy innymi sprawami firma jak najbardziej na plus

Krystian Nowy wpis

Polecam Firme. Wszystko na czas, problemy czy pytanie rozwiazywane na bieżąco i przy milej atmosferze :) Pozdrowienia dla Jabłonki :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Intertwine Group Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy POMOCNIK PIEKARZY
Jabłonka
Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
Jabłonka
ATN Service ApS
Artur

Polecam jak najbardziej. Pieniądze na czas wszystko zgodne jak w umowie.Kontakt z biurem bezproblemowy miło i przyjemnie.Nie tak jak w innych biurach że nawet nie mają ochoty telefonu odebrać,ani oddzwonić ...Polecam serdecznie.

Bardzo dużo ofert pracy. W biurze które znajduje się w Jabłonce profesjonalna obsługa dostosowała odpowiednią pracę za granicą do moich prefernecji. Pieniądze zawsze na czas. Gdy jest problem dzwonię do biura i nigdy nie odmówiono mi udzielenia pomocy. POLECAM !

Kudłaty

Polecam firmę. Wszystko zgodnie z umową, terminowe wypłaty. Doskonały kontakt z biurem.

Instalator Piotr

Firma jak najbardziej na TAK. Nigdy nie miałem problemu z kontaktem z biurem, każda moja prośba o co kolwiek w bardzo krótkim czasie była realizowana. Pieniądze są na czas, warunki z ogłoszeń zawsze są 100% prawdziwe ( czyli jesli przyjeżdżam na nową budowe to nie jestem rozczarowany). Polecam każdemu kto chce pracować za granicą w godnych warunkach. Pozdro.

Hydraulik

Polecam, nie ma problemu z płatnościami, problemy jeśli jakieś są to rozwiązują od razu.

Cześć. Chcę zapytać o wasze przeświadczenia na temat firmy Intertwine Group Sp. z o.o.. Czy firma daje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Intertwine Group Sp. z o.o. - Jabłonka

• Jak się pracuje w Intertwine Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertwine Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertwine Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intertwine Group Sp. z o.o.