Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Czy wie ktoś jak załatwić dodatek do ubezpieczenia???

Koordynatorzy są w porządku, Czasem wprawdzie trzeba troche poczekac az cos sie zalatwi ale ogolnie nie mam zastrzezen.

michal

potwierdzam dobra firma, mozna ich zdecydowanie polecic, ciekawa praca...

pracownik tymczasowy marcin

najlepszy pośrednik dla jakiego pracowałem - mój wpis jest na: adecco oddział gdańsk - pozdrawiam i polecam

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pracownik tymczasowy marcin

mi akurat dobrze pracowało się z tym pośrednikiem , jest to jeden z nielicznych pośrednikow , dbających o interes swoich klientów , dostałem 1980 zł netto , załatwili mi dobrą pracę na magazynie , pieniądze na czs , urlop , papiery - kwity na czas , badania , bez upominania się o swoje - może jestem taki przystoiny i dla tego tak mi się poszczęściło , tego nie wiem ale wiem to , że pracują tam fajne babki - piszę z opóżnieniem bo robotę dostałem w maju 2009 - może teraz się coś zmieniło - no cóż ja miło wspominam tego pośrednika bo szczerze mówiąc to był czas kiedy najlepiej zarabiałem + premia oczywiście , średno 3000 zł . teraz pracuję dla hands2work i mam 1280 zł na ręke - żałosne

apis

[usunięte przez moderatora]przy Adecco,przykład:zatrudnienie w TP SA Koszalin,praca na II zmiany,rozliczanie pracowników co do sekundy,duża presja na ilość,płaca ok.1000-1200zł na rękę.

leo

leo - 2010-12-09 12:09:54 co wy wiecie o wykorzystaniu ,próbowaliście pracować w prywatnych firmach Polaków za nie cale 10000kr. i jeszcze zostać z tego okradzionym ja pracowałem u 1 PL i 2PL regiony Sola,Stavanger,Bryne itp. Nie mam z tego okresu żadnego dokumentu jedynie co to mandaty za bramki co płaciłem przez rok ,bo mój pracodawca jeździł moim samochodem . W dodatku rozwalił moje narzędzia za które nie dostałem ani kr. zwrotu . Co dziennie przejeżdżałem obok firmy Adecco i zazdrościłem wam pracy i zarobków .

leo

karol

ciekawa informacja, jakbyś to wpisała bez polskich znaków byloby super

Romka

Adecco Ah/Gelder. Firma jest w porządku, wyplaty zawsze na czas, koordynatorzy rowniez OK, praca w Geldermalsen Ah - na magazynie, nie jest zle, nie ma mokro, gorąco jak na szparagach albo innych szklarniach, nie spawa jak na chlodni.

kris

?wszystko sie zgadza sa firmy i firmy tylko czemu zawsze mialo sie zagwarantowana prace , spanie i legalna prace a teraz po otwarciu granic wszyscy leca jak muchy na leb bo zdaje im sie ,ze wszyscy na nich czekaja z otwartymi rekoma potem lapia sie czego popadnie a gdy po jakims czasie zobacza cos innego inne warunki pracy to jest wielki problem kto nauczyl Holendrow hamstwa w stosunku do Polakow sami polacy bo ktos kto dluzej poptracuje na jednym m-cu juz jest szefem i nowymi zaoralby cala holandie , kto te normy ,, szpanuje ,, polacy sami bo my potrafimy ajak ktos zna jezyk i potrafi sie dogadac wiec dlaczego nie wykorzysta tego dla polakow tylko przeciw jak polacy odnosza sie do siebie - pogarda moze holendrzy mysla , ze jest to nasza cecha narodowa wiec dlaczego maja traktowac nas inaczej, jak polak polaka wykorzystuje kaza sobie placic jakies haracze . Granice zostaly otwarte ale to nie znaczy , ze przybylo milion m-c pracy pracy jest tyle samo i nia tylko Polska weszla do unii ale inne kraje tez i wola czechow , rumunow bo sa pokorniejsi . A z drugiej strony wszyscy maja teraz okazje sie przekonac za jaka cene ludzie z podwojnym obywatelstwem ,, maja wszystko zadarmo jak im to z nieba spadlo ,, niema pieknych hoteli , 8 godz . i minimum ? 10 - trzeba zasowac . Chcialo sie pracy na ZACHODZIE wiec do dziela duzo wczesniej przed otwarciem zawsze mozna bylo przeczytac w postach ,, koniec dobrobytu dla slazakow nadchodz konkurencja ,, wiec pole do popis jest niema sie co skarzyc slazacy nie plakali - bo od dziecka sa nauczeni ROBOTY i wiedza , ze zadarmo niema nic .SUCCES. HOLANDIA CZEKA ?

newton

mozna cos wiecej na temat zarobkow, bo slyszalem,ze sa calkiem dobre?!

krakus

Witam/ mam pytanko jak wygląda praca w Adecco norge w Oslo , mam propozycje jaki kierowca w Oslo

xyz

Ale [usunięte przez moderatora] był właśnie na d7e - znawco tematu?! A co do niego, to ja akurat z nim miałem najmniej problemów - szło się z nim łatwiej dogadać niż z późniejszymi "egzemplarzami"

nikolas

Masz racie co do adecco,ale sam jestes analfabeta wtorny.

osw

jak ma ktoś nuż na gardle (1000-1200netto na rękę) to może prze pękać parę miesięcy ;)

dhncd

Firma Adecco Poland przede wszystkim dba o swoich klientów (czytajcie pracodawców, dla których rekrutują pracowników). Radzę najpierw poczytać o działalności firmy a potem oczekiwać, że każdy kto wejdzie do biura znajdzie pracę. Od tego jest Urząd Pracy.

winczenzo

winczenzo - 2010-05-09 01:33:11 anonim - 2009-04-15 10:46:03 solidna wiarygodna wypłacalna rozwojowa Ja mysle ze jest kims kto kreci innymi a jednoczesnie wstydzi sie majac tego swiadomosc. Polski MUZG w ADECCO Norwegia. Chce napisac w szerszym kontekscie o Adecco i ludziach zatrudnionych w tej firmie.Adecco samo w sobie jet firmą jako taka-nie najgorsza, biorac nawet pod uwage to ze za wykonywana prace ma najnizsze z mozliwych stawek godzinowych w Norwegi.Najgorszym czynnikiem w tej firnie sa ludzie zajmujacy jakiekolwiek stanowiska i wywodzacy sie z Polski poczawszy od tych na najwyzszych stanowiskach maja zanizone swiatopoglady i nie zdali swojej Matury bo nie zrozumieli Mickiewicza,Słowackiego czy Sienkiewicza dlatego odgrywaja negatywnych bohaterow. Nawet kilkuletnie studia tych "orlow i orlic" zostaly sprowadzone do wymyslania coraz sprawniejszych metod wyzyskiwania rekrutowanych do Ddecco rodakow, Ta malostkowosc sprowadzona zostala do pokazania podleglym sobie pracownikom ,kto tu rzadzi -czesto przy tym lamiąc norweskie prawo jak to miało miejsce w stosunku do mnie. W minionym roku z Adecco Norwegia za sprawa polskich chiefow i ich błednych prownoz, pod postacia braku zlecen zwolniono kilkuset polskich pracownikow z branzy budowlanej zatrudnionych na stałe w Adecco,obecnie 60% tych pracownikow przebywa na norweskim zasilku a Adecco prowadzi nabor nowych pracownikow budowlanych z Polski do szkolenia ich w Szaflarach otrzymujac na ta niespełna miesieczna fikcje dotacje z Unii Eu. na krzewienie jezykow obcych w Polsce.Nowo rekrutowani sa z myslą o rezerwach ,ktore nigdy nie nabeda prawa do stałego zatrudnienia a tym samym do norweskiego zasilku bo zawsze beda zatrudniani na zasadach umowy zlecenia na najnizszych stawkach i krotkich zleceniach. - "orły z Adecco !" swoja zachlannoscia niszczycie Norwegię -ten kraj mlekiem i miodem płynacy ktory przez wiele lat pracował aby ustanowic prawa do godnego zycia w tym kraju, zmiencie stosunek do rodakow ktorzy cięzko na was pracuja, bo ci [usunięte przez moderatora] przez was maja wiecej godnosci od was i coraz częsciej gardza wami.

qqq

Ogolnie w Norwegi jest takie prawo pracy ze moze byc wyplaconych tylko 200 h nadgodzin rocznie. Reszte otrzymuje sie jako bezplatny urlop dodatkowy. Ale sa to zasady panujace w calej norwegi we wszystkich firmach

Karol

Ide tam jutro na rozmowe o prace do Norwegi. Mam jeszcze oferte do Angli ale chyba wybiorę Norwegię.

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 6 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland