Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Kiero

Jeżeli chodzi o płace.. płaca w terminie. (usunięte przez administratora) Cześć aut jest nowsza ( czy to volvo czy mercedes ) jednak stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Słaby serwis, płacz, ze w 5 letnim samochodzie z przebiegiem 400kkm trzeba wymienić klocki hamulcowe itp. Auta często wyjeżdżają przeładowane nawet o 2/3 tony, wtedy wypisują dwie faktury ( zycze powodzenia na wadze chociażby w drodze do jabłonki ). Ogólnie ze względu na auta, wysokość zarobków, częste problemy z przeładowaniem (usunięte przez administratora)

@Kiero

ja tam nie widzę starych samochodów, Nowy Mercedes Actros okamerowany zamiast lusterk na niego firma musiała czekać ponad pół roku grubo. I to było najszybciej co się dało zdobyć! Inne firmy mają zamówienia już na 2022. Czekał byś i spłacał samochód lizingiem który dostaniesz dopiero w 2022 roku?

@Kiero

takie obłożenie mają firmy produkujące ciężarówki że nie są w stanie wyprodukować tirów i ciężarówek na ten rok! Które według norm mogły by bezpiecznie jeździć po drogach w wersji standard! Co dopiero w wersji opcjonalnej jaka została zakupiona dla komfortu kierowców

@Kiero

Ktoś to może wyśmiać tak jest!

@Kiero

Tak że na flotę samochodów nie można narzekać

@Kiero

Zwłaszcza że prowadzą je i dbają oraz myją je i zgłaszają wszelkie usterki kierowcy z dużym doświadczeniem transportowym!

Wypłacają dodatkowe nagrody w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Cristiano1989

Zależy co robisz? Nie ma Nagrody, gdy stoisz i modlisz się by zmiana się skończyła. Chcesz się uczyć? Potrafisz swoim doświadczeniem uzupełnić stanowiska na które nie ma kogo obsadzić bo nikt nic nie potrafi? Potrafisz coś możesz liczyć na premię...

Cristiano1989

Oczywiście na święta Bożego Narodzenia na przykład ( na karpia ).

Mari1985

Tak solidna firma smiechu warte masakra ludzi mają za nic tyranie po 12 godzin awarja zero prawie postojowego nie powiem szew robert prezes spoko ale wojtek najmłodszy ale pan

@Mari1985

Ja do Prezesów nie mam nic jak by czuli się pyszni byli chciwi i egoistyczni nie wychodzili by z Biurowca. Chodzą Martwią się. Doglądają obserwują. Kto robi Robotę nie przeszkadzając, Czasami Ciesze się jak chodzą bo wiem że są i działają pilnują wszystkiego, ale czasami się stresuje jak mi na ręce patrzą nie umiem skupić się na robocie? Co chyba mnie motywuje nie deprymuje.

@Mari1985

Nie wiem Pani Marii, ja Szefów osobiście nie znam. Nie spouchwalam się z szefostwem, ponieważ gdy wchodzę do pracy są działy brudna, czysta, inne działy. Gdy wchodzę do pracy nie wolno mi przemieszczać się między działami. Awarie są zazwyczaj krótkie treściwe, ale na bieżąco redukowane czy usterki usuwane przez doskonałych mechaników pracujących długi czas na tym zakładzie i znających maszyny jak własną rękę. Przynajmniej takie mam wytyczne i do tego się stosuję

@Mari1985

Może Pani pisze o innej ubojni, ja jak wchodzę na swoje miejsce pracy. Nie wiem co się dzieje na zakładzie, ponieważ wiem że przemieszczanie się po zakładzie jest wbrew regulaminowi po halach/ może okazać się skażeniem bakteryjnym. Oczywiście że są awarie to jak w każdym zakładzie mięsnym, ale są elektrycy czy mechanicy, którzy je w krótkim czasie likwidują w bardzo krótkim czasie. Czasami nie zdanżam zdjąć rękawic lateksowych i umyć rąk a linia już rusza.

Cristiano1989

jak najbardziej polecam, zwłaszcza dla ludzi młodych kształconych w masarstwie, w branży spożywczej, którzy mają zdolności do pracy z branżą mięsną. I to nie jest reklama mówię to jako pracownik.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cristiano1989

Dobre zarobki, stabilność zatrudnienia o ile ktoś chce pracować. Mi tez wmawiano jeszcze za czasów szkoły a chodziłem do Technikum. A wchodzimy do Unii Europejskiej za chwilę... Nie będziecie musieli nic robić, się wysilać, maszyny zrobią prace za was. Zarobki będą kolosalne... Jak zobaczyłem na tamte czasy swoja pełna wypłatę bez premii gdzie ceny były w miarę porównywalne czyli 1260 zł ja nie wiedziałem pierwsze co mam popłacić ( co mam z tymi pieniędzmi zrobić ). Głupoty ludziom kształconym czy już w szkołach średnich tłuką do głów. Potem Tacy ludzie zwłaszcza młodzi nie mówię o tych starszych co już nie mają siły pracować, ale zwłaszcza młodzi idą do pierwszej lepszej pracy. Stykają się z rzeczywistością i jest zupełnie inaczej niż im wpaja się w szkołach czy w domu ( taki człowiek sobie w życiu nie poradzi, choć by nie wiem do jakiej pracy poszedł). W tej firmie jest stabilne zatrudnienie, zarobki są dobre, ludzie są zżyci raczej każdy każdemu pomaga i tłumaczy na nowych stanowiskach, bo nie wystarczy przylepić się do jednego. Jak ktoś pójdzie na urlop i masz go zastąpić musisz być uniwersalny. To gwarantuje potem awans czy podwyżkę, jeżeli jesteś uniwersalnym pracownikiem i potrafisz sobie radzić na różnych stanowiskach nie tylko jednym. Samo pojęcie praca to sumienność staranność, uczciwość, rzetelność, pomoc i wiarygodność. Sam pracownik jest wizytówka własnego zakładu. 9 milionów ludzi na bezrobociu czy już 10 to nie Ci którzy nic nie potrafią. Tylko Tacy którzy szukają lekkiej pracy, na krótko i by dużo zarobić, szybko awansować nic nie robiąc i nie wiedząc o niczym na innych stanowiskach... Takiej pracy nie tylko w tym ale w żadnym innym zakładzie nie ma. Żeby zdobyć doświadczenie trzeba pracować na kilku stanowiskach, Rozwijać je nie tylko stać i czekać aż zmiana się skończy. Jak pracownik którego każda firma zatrudnia nie tylko ta nie będzie dbał o funkcjonalność to skończy się to " padochą" i bezrobociem. Nie ma ludzi ważnych mniej ważnych czyt mało ważnych, każdy kto pracuje jest bardzo ważny ma obowiązki, czy robi w biurze czy na produkcji czy innych działach jest istotny o ile dba o stanowisko i jest wiarygodny w swoich obowiązkach. Wówczas to jest bardzo rentowne dla firmy i przekłada się na zarobki. Ja tak myślę jako pracownik. Oczywiście może się ktoś z tym nie zgodzić lub to podważyć.

Cristiano1989

Jak ktoś chce pracować. Mieć pewną wypłatę. Nie z czasem albo długo po czasie, tylko na temat i do rzeczy. Może to nie kolos finansowy lecz Rodzime przedsiębiorstwo, ale spełnia wszystkie kryteria jakich może oczekiwać pracownik.

Pixi
@Cristiano1989

Przychodzisz i pracujesz. Jesteś codziennie to masz umowę po miesiącu. Niestety trzeba być i pracować. Potem można spokojnie negocjować.

Miron

Interesuje mnie praca, podpowiedzcie czy rekrutują i jak przebiega

Jacek
@Miron

Sam właśnie sprawdzałem, czy przypadkiem nie jest otwarty nabór, ale zarówno w witrynie firmy, jak i na stronach z ofertami pracy firma nie udostępnia aktualnie żadnych stanowisk. Od Twojego wpisu minęło już kilka miesięcy i zastanawiam się czy być może udało Ci się dostać do tej firmy? Jeżeli tak, to mógłbyś (lub ktoś inny) się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy?

@Miron

Pracowałeś kiedyś w branży mięsnej Drobiowej? Produkcja, Pakowanie? Trybowanie czy krojenie?

Cristiano1989

Polecam każdemu, kto chce wiązać swoją długoletnią przyszłość Zawodową, z zakładem Polskim, Rodzinnym. Nie jakąś potężną spółką w której przyszłość jest chwiejna, jak wiatr powieje z zachodu czy wschodu!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Cristiano1989

tak w Fili Produkcyjnej W Kaniowie. Ale Biurowiec jest na Pstrągowej 8 Katowice. Chodzi o to. Chcesz podjąć prace nie przychodzisz do biurowca tylko lepiej jak oprowadzą Cię pokażą etapy produkcji, co masz robić czy chcesz się podjąć. A nie że do biurowca administracja i cześć a po tygodniu hasło " ja rezygnuję ". To po co szukasz pracy?

Kanik

Cześć Wszystkim. Pracuję jako przedstawiciel sprzedaży środków chemicznych. Po rynku krążą słuchy,że Firma Hybro zmieniła dostawcę chemii? Czy ktoś coś wie jaką chemie teraz używają?? i z jakiej firmy? I do kogo tam uderzyć z ofertą? Pozdrowionka.

@Kanik

Jak jesteś przedstawicielem handlowym to raczej o taka info postaraj się do biura? Ale środki chemiczne? Do czego? Chyba że do Uzdatniania Wody Bo Oczyszczalnia jest!

Olim

Godziny pracowników są śmiechu warte wiesz tylko na którą godzinę masz A o której wrócisz to inna bajka na ogłoszeniu dają praca "8h" rzeczywistość jest inna kierowcy też biedni...

@Olim

Taaaa... może ludzie Pracują po 24 h i nie śpią

Cristiano1989

Z resztą jak ktoś chce pracować i związać swoją przyszłość dłuższą zawodową. Zarobić może nie wyborowe, ale dobre pieniądze. (usunięte przez administratora).

Cristiano1989

Ja nie mogę narzekać jako pracownik. Jak ktoś chce pracować, przede wszystkim uczyć się nie zakorzenić na jednym stanowisku i kwitnąć. Doświadczenie buduje sprawność. Praca sama z nazwy nie może być lekka. Zwłaszcza na produkcji gdzie od Ciebie zależy jaką jakością ta Firma może się szczycić. Pieniądze są dobre. Widzę co się dzieje na rynku pracy, ile tych umów zlecenia, ile tych firm co nie płaca terminowo czy " pracuj, pracuj może awansujesz ". Tam sam Awans to uniwersalność i umiejętności by umieć się odnaleźć na każdym stanowisku. Produkcja nie jest to robota biurowa, czysta, przyjemna wymaga wyrzeczeń poświęcenia. Jest Fajna zgrana Ekipa, Szefowie są Wyrozumiali, tolerancyjni jak dla pracowników bo nie każdy urodził się uczony. Ja ze swojej Perspektywy oceniam Firmę pozytywnie. Jak ktoś chce zacząć prace np. po szkole Gastronomicznej czy technicznej Rzeźniczej zawodówce, albo kiedyś miał doświadczenie w pracy z Drobiem. Takie doświadczenie się przyda a tam go brakuje często. Jak ktoś zaczyna dopiero swoje życie zawodowe po szkole jak najbardziej się przywiązać. Jak potrafisz co robisz a jesteś w tym na prawdę dobry, czemu by nie spróbować? Nie ma ludzi, którzy by się odwrócili plecami do Ciebie, zostawili Cię i powiedzieli radź sobie. Tylko Trzeba chcieć się uczyć. Praca sama z siebie lekka nie jest, sam synonim " Praca " nie polega na czymś wygodnym i przyjemnym. Jako długoletni Pracownik na pewno początkującym, zwłaszcza młodzieży polecam, by zobaczyć przynajmniej na oczy. Zobaczyć na oczy, poczuć, posmakować, prawdziwej pracy. Wówczas może każdy z młodych pracowników zacznie racjonalnie cenić wartość własnej pracy i innych, może ją szanować. Żadna Produkcja mięsna, czy spożywcza nie jest łatwą pracą chodzi o nabieranie doświadczenia nie tylko w celach zarobkowych. Kształcenia się może też w różnych systemach pracy, wytrwałości i sumienności pracy.

Pracol

Na produkcji 3 dostaniesz robota spoko

Dariusz
@Pracol

Mówisz o kwocie 3 netto czy brutto? To jest kwota na produkcji, którą oferują na start?

Jacek

@fogato9 a to po ile godzin kierowcy tutaj pracują?

Zeus

Firma śmiechu warte żadnego pojęcia o sprzedaży żadnego szacunku do ludzi omijajcie z daleka!!

Deniz

Generał kapuś

krystian 1989321

Dla mnie jako dla pracownika. Rzetelna, Sumienna, Stabilna, Rozwojowa, Firma o perspektywach. Praca komfortowa przynajmniej dla mnie, Szefostwo zawsze wyrozumiałe choć bacznie się przyglądające i ceniące poświęcenie. Uczciwe dobre i na czas pieniądze wypłacane. Nie mogę się skarżyć bo choć nie wiele potrafię chce się uczyć każdego stanowiska od podstawy. Fajne doświadczenia, możliwość poznania ciekawych ludzi starannych z wieloma umiejętnościami których mi przez lata uczyć się by samemu nie było rady. Próbowałem starałem się w różnych zakładach pracować uczyć się różnych profesji i ich się uczyć ale tutaj w tak fajnej ekipie zawsze fajno zabawnie i praca jest choć czasami ciężka zaszczytem. Młodzi którzy wymyślają szczególnie, wyobrażając sobie po szkołach innych Bóg wie jakie pieniądze które kity też mi wciskani podczas nauki w Technikum i innych. Doświadczenie i staż pozwala by coś osiągnąć rodząc tym samym zyski. Może to głupie ale tak jest. Ja przychodząc do pracy, zaczynając prace, mi już nikt nie musi mówić sam co mam robić , czy to na łatwiznę czy sam z siebie sam idę bo chcę lubię i wiem że się opłaca:) Mi szefostwo nie musi mówić co mam robić, szykować przed praca czy jak działać uczyć i etapowo przedstawiać pracę i to jest fajne.

fogato9
@krystian 1989321

Wojtek - nie ma jak to pracodawca pisze sam opinie o swojej firmie - napisz prawdę po ile godzin pracują kierowcy ???

krystian1989321

I może mi gadać kto kto chce nie ma tak rzetelnej Firmy na rynku w okolicy

Katarzyna
@krystian1989321

Sporo pisałeś na forum jakiś czas temu, a z Twoich wypowiedzi i nicków wywnioskować można, że pracowałeś w Hybro. Czy mogę zapytać, dlaczego zdecydowałeś się odejść z pracy w tym miejscu, skoro uważasz firmę za rzetelną i godną polecenia innym osobom?

krystian1989321

Podsumowując komentarze i ogólnie cenię sobie Firmę za profesjonalizm, rzetelność, wyrozumienie Pracodawców, oraz czasami ponad koszty zaangażowanie w kontynuowanie i życzę jeszcze wielu sukcesów jak i gospodarczych tak i ekonomicznych.

były pracownik krystian1989321
@krystian1989321

PS. Pozdrowienia Dla całej Pakowni Rozbioru oraz Uboju :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. - Kaniów

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 53 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Pstrągowa 8
    40-748 Kaniów
  • NIP: 9540005744 REGON: 271961399 KRS: 0000178131

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.