Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

ewusia

ubojnia to nic ale napiszcie o hodowli tam jest dopiero temat

@ewusia

Pracowałem również przy Hodowli drobiu oraz odstawach, nie mogę mieć pretensji do Właścicieli ale do własnych zaniedbań wynikających z mojego lenistwa. To odpowiedzialność chyba rodzi efekty a nie zaniedbania. Pracodawcy nie żałują pieniędzy na ten dział czego nie raz byłem świadkiem przyjmując faktury w setkach tys. złotych, plus należyta opieka Weterynaryjna i nadzór nad hodowlą. Choć wiem że czasem przez te inwestycje za dużo wykładając szli w straty. Czy też zaniedbania ze strony pracowników. Wiadomo hodowla zwłaszcza od pisklęcia do przerzedzenia hodowli a potem do etapu ubojowego całego tuczu. Jeśli ktoś tu czegoś nie dopracował nie dopilnował to głównie pracownik. Wiem z samego doświadczenie nie tylko wstawienia i tuczu ale i procesu sprzątania odkażania dezynfekcji i innych potrzebnych zabiegów.

@były pracownik krystian1989321

Więc jak masz mieć pretensje to do samego siebie, choć każdy ma chwile słabości ze Szefowie czy Prezes popatrzył na Ciebie przez palce...

@były pracownik krystian1989321

wrócili Cię do domu, na drugi dzień gdy się pojawiłeś była rozmowa? Na pewno była bo żaden z Szefów nie przechodzi obojętnie i nie pyta co się dzieje

@były pracownik krystian1989321

Ale tyle się ciesz że przez palce patrząc wzięli Szefowie na pewno pod uwagę poświęcenie staż pracy oraz zaangażowanie fakt faktem zalazłeś za skórę pracodawcy, ale każdy jest człowiekiem. Zawsze Szef zapyta o co chodzi , co się dzieje... Taka Firma i to się ceni

@były pracownik krystian1989321

Oraz doświadczenie bo wiadomo młodzi, brzydzą się np pracy na uboju na przykład chcą czystej lekkiej pracy i góry pieniędzy nawet na start, a doświadczenie się ceni...

szafarz

ta firma to poraszka .szefostwo ok poza jednym z braci robercikiem.gosc ma niepokolei w głowie wielki własciciel,a umie tylko opierdalac a sam to zarówki niepotrafi wymienic,dziewczyny w biurze anita ok a ta druga okularnica to istne dno,ochona to konfidenci andrzej i paweł zgroza nieidzcie tam robic ostrzegam

@szafarz

Szef Robert zawsze społecznik choć zawsze gdy ktoś mu zajdzie za skórę pamięta, ale jak by znów mnie zobaczył na zakładzie mam nadzieję że nie zwariuje, Szef Marek człowiek bardzo zasadniczy z Wartościami i zasadami i Szef Wojtek Ekonomika to jego dobra cecha. Bez trzech szefów nie było by tej Firmy. Nie "poraszka" ani nie porażka, ale fajna Ekipa. Pracownicy zawsze żartobliwi bardziej od rana rozbudzają żartami. A gdy czegoś potrzebujesz czy socjalnie dla rodziny załatwić papierkowo, czy inaczej. Wiem że dwie , trzy kobiety na całe biuro czasami zagonione nie do opanowania za dużo na głowie. Jak i Szefowie każdy ma swój dział zbyt, angaż, inwestycje, inne. Czasami Pracownicy mówią że to humory hahahaa nie ale tyle co stresu Szefowie zjedzą no trzeba Ich szanować. Czasem stracą to chodzą po zakładzie w ubiorze przygnębieni denerwują się. To nie są głupi ludzie jak powiedział czy też podsumował "kolega". Bynajmniej może on tego nie widzi ale to się odczuwa.

@szafarz

To nie konfidencji ale portierzy, jak ktoś a wiem z własnego doświadczenia próbuje wejść przez bramę na zakład nie trzeźwy, np linię ubojową gdzie ma się do czynienia z ostrymi narzędziami, jak mogą nie zameldować pracodawcy czy sami nie wpuścić. To że Pracodawca patrzy przez palce to już jego kwestia. Jeśli wróci go do domu. A nie dyscyplinarnie go zwolni czy konsekwencje finansowe do tego powiąże bo ma prawo. Nie wpuszcza pod wpływem i tyle bo gdyby coś się stało wina idzie na pracodawcę nie tyle na portiera i to jest jasne, bynajmniej jak długo tam pracowałem nie widziałem ludzi którzy przy automatach oraz ostrych narzędziach pracowali by w stanie nie trzeźwości. Więc jak kogoś masz nazywać konfidentem za to że sam podpadłeś na alkomacie Twoja wina. Nikt nie będzie za Ciebie pracy wykonywał ani ponosił odpowiedzialności, skoro Cię nie wpuścili a szefowie popatrzyli przez staż pracy przez palce, tylko się ciesz. W każdym zakładzie płaci się karę 5000 zł oraz możliwie pozbawienia wolności za próbę lub podjęcie pracy w stanie nietrzeźwości. Ty nie zdążyłeś podjąć to chyba z zyskiem i mniejszą konsekwencją dla Ciebie bo " Konfidenci " Cię wrócili do domu. Szef dał Tobie odpocząć popatrzył przez palce na Ciebie... Wyrozumiałość Pracodawcy

Powiedzcie co się dzieje teraz w Hybro Sp. z o.o. F.P.H.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

były pracownik krystian1989321

oczywiście że warto, choć zarobi się znikome pieniądze bo najniższą Krajową, ale Warto. Szefostwo jest Wymagające bo to ciężka praca. Ale zawsze wysłucha lub potrafi wejść na linię z pracownikiem konwersacji i racje choć czasem nie po stronie pracodawcy, i tak są odzwierciedleniem potem zysków pracowników. Zawsze uciekałem się do firmy gdy nie chciano mnie nigdzie przyjąć. Zawsze miałem gdzie wrócić ponieważ szefostwo jest bardzo wyrozumiałe. Choć czasami gdy załapałem lepszą możliwość uzyskania zysku mogli odwrócić się do mnie plecami, ale nie zrobili tego. Teraz rynek chłonie Zachodnią tanią siłę roboczą która wiadomo nadaje się albo do pakowania albo do drobnych prac które sobie wybierają. Choć praca jest wymagająca zawsze jest pracodawca który może zaoferować nawet minimum Krajową, ale by się utrzymać. Umówmy się "nie każdego stać na lego... ", ja już kilka razy Wystawiłem, że tak powiem zaufanie pracodawców na szalę, mimo to wiem że będzie się dział źle i już nie będzie wyjścia zawsze z otwartymi rękoma przyjmą mnie do pracy. Ludzie tam pracujący to raczej bardzo zżyta z sobą Ekipa. Mimo niesnasek, zawsze się ich fajnie wspomina, z mnóstwem radochy i żartów. Wiadomo swoje trzeba zrobić jak w każdej pracy. Dla mnie to zakład który zawsze ma wyjście i wiem ze gdybym nie miał wyjścia mam gdzie wrócić. Ja nigdy nie widziałem Firmy która raz przekreślonego człowieka mogła przyjąć z powrotem do pracy wypaczając głupotę pracownika. Ale Cenię sobie tą Firmę z racji indywidualności zachowań Właścicieli oraz dobrej współpracy z pracownikami. To może nie opinia ale podsumowanie. Jak mam zarabiać najniżej to wolę w ugruntowanej firmie przez lata niż też uciekać się za pieniędzmi. Zlekceważyłem to nie raz, ale cieszę się, że gdy będę potrzebował pomocy z racji zatrudnienia zawsze z ochotą i uśmiechem choć stresem będę mógł tam wrócić.

były pracownik krystian1989321

Ponad to w całej swojej "karierze" pracowałem w zakładach, które niestety nie wypłacają w terminie przetrzymując wypłatę pracowników wbrew umowie którą się podpisało albo na końcu umowy w ogóle jej nie wypłacają. Tu zawsze wypłaty są w terminie i zawsze jest oparcie i wynagrodzenie za pracę w terminie, czego nie można powiedzieć o innych przedsiębiorstwach nie będę tutaj wymieniał z nazwy, ale jeśli chodzi o te najniższą Krajową no tu nie ma problemu. Oczywiście ludzie mogą mieć pretensje bo ktoś kto nigdy nie stał nawet przy ciężkiej pracy może żądać Bóg wie jakich pieniędzy i premiowania systemu. Ale lepiej zarabiać swoje ale cieszyć się stabilnością na rynku pracy. Z własnego doświadczenia wiem.

były pracownik krystian1989321

Warto nigdy nie widziałem tak renomowanej ugruntowanej na rynku pracy firmy. Jeśli wartości mierzyć w Ludziach. Nawet Szefostwo jest wyrozumiałe co do " niektórych" pracowników. Jak mam się mierzyć z tym co mogę zarobić i za co utrzymać rodzinę , to tylko w tej Firmie. Budzi mój szacunek, zaufanie, mam wiele dobrych radosnych wspomnień dzięki Ekipie która tam pracuje, bo tam nigdy nie ma smutno. Dzięki Pracodawca którzy nauczyli mnie szacunku dla pieniędzy i wartości dla własnego Ego. Jak najlepiej wspominam czasy i stale chciałbym tam wracać.

Lechu

Witam. Firma hybro pisze o świetnej produktywności?... ale czyim i jakim kosztem, jakości?... to są kombinacje, bezpieczeństwo? ale tylko na papierze... (usunięte przez administratora)

@Lechu

Głupoty gadasz Etyka Sanitarna jest kluczem to podstawa dla tego przedsiębiorstwa. Wiem Pracowałem na ślimakach i to był priorytet. Nim poszedłem tam pracować została mi przedstawiona oczywiście w stosownym ubiorze, zakres i etapy produkcji, jak są uchybienia to nikłe ale wykluczane z procesu produkcji z tego co widziałem nim podjąłem pracę. Zakład jest zautomatyzowany praktycznie czynnik ludzki ogranicza się do minimum więc to co popełnia błędy to jedynie maszyny które sporadycznie człowiek poprawia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
L9va

Bardzo zła firma. Nie trzeba tam pracować.

szafarz

CZESC ROBERT NADCHODA SWIETA WIEC ZYCZE SAMYCH NIEPOWODZEN W PRACY,SAMYCH KONTROLI Z SANEPIDU,PIP,Z ITD DO CZEGO SIE PRZYCZYNIE.TO ZA TE LATA BYŁE I OBECNE ZA TO ZE NAS LEKCEWAZYSZ I TRAKTUJESZ JAK SMIECI.OBY TE SWIETA BYŁY NAJGORSZE W TWOIM ZYCIU TAK JAK PRACA Z TOBA.POZDRAWIAM ODBIERAJ POCZTE

JAN W

hybro co to za gówno ,to jest praca ,to wyzysk.A JA TAKI WZOROWY PRACOWNIK

pakowacz

lepiej omijać tą firmę z daleka !!! jeden plus to - płaca na czas. ale reszta - szkoda gadać.(usunięte przez administratora)

figaro

Grzegorz L - 2013-03-24 20:27:42 Firma jest ok. Idzie tam zarobić i terminowo płacą. Szefostwo również jest w porządku, szczególnie Pan Wojtek. Niestety ja spaliłem sobie tam drogę czego bardzo żałuje. Warto tam pracować bo naprawdę zostałem tam doceniony. Pozdrawiam szefostwo Pana Marka, Roberta i Wojtkaterminowo płacą pensje to fakt - ale za urlop to musisz chodzić i żebrać - dosłownie, a po za tym to [usunięte przez moderatora] !!! [usunięte przez moderatora],. stawka godzinowa - jak jest ruch to dupiesz do upadłego, a jak niema ruchu to wolne i do domu - tylko wtedy[usunięte przez moderatora] zarobisz. a tak ogólnie to w firmie jeden wielki [usunięte przez moderatora] - nikt za nic nie odpowiada, a tak naprawdę to wszyscy za wszystko odpowiadają.

Grzegorz L

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. - Kaniów

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 53 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Pstrągowa 8
    40-748 Kaniów
  • NIP: 9540005744 REGON: 271961399 KRS: 0000178131

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.