Opinie o enea.pl - Enea S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Enea. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Enea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Enea w Poznań

Mala

Firma jak dla mnie mało znana dzwonią do mnie że mam nie opłacone rachunki tylko jakim cudem jak nigdy nie korzystałam z ich usług .mało tego żeby to zadz normalny człowiek z którym można wyjaśnić sytuację(usunięte przez administratora). A żeby się do nich dodzwonić to tragedia pół dnia zmarnowane .... podziwiam kogoś kto korzysta z ich usług....

Alicja

Właśnie kończę studia i chciałabym dostać się do pracy w Enei - to duża stabilna firma o dobrej reputacji, chciałabym pracować w takiej. Myślicie, że przyjmują ludzi bez doświadczenia zawodowego, czy w takich wielkich firmach oczekują od aplikujących jakiegoś wcześniejszego doświadczenia, żeby od razu po przyjściu do nich do pracy móc realizować duże projekty bez wsparcia?

Olek
@Alicja

Enea oferuje staże i praktyki dla studentów co znaczy, że jest otwarta na młodych ludzi. W ofertach pracy zaznaczają, czy szukają młodszego specjalisty , specjalisty czy starszego specjalisty. Jeśli szukają młodszego specjalisty i w ogłoszeniu nie jest napisane, że wymagane jest kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, to aplikuj! Ja co prawda mam już roczne doświadczenie w zawodzie, ale też chętnie zmieniłbym swoją obecną pracę na pracę w Enei i patrzę na ogłoszenia dla młodszego specjalisty.

Pomocny

Hej, ja akurat wiem, jak to jest z kontrolą, czy nie ma nielegalnego poboru prądu: tacy kontrolerzy faktycznie nie są ubrani w ciuchy Enei. Nie mogą być w nie ubrani, bo wtedy nie przeprowadziliby żadnej skutecznej kontroli. Kradzież prądu jest kradzieżą jak każda inna i każdorazowo zgłaszana jest organom ścigania, a jeśli ktoś uniemożliwia im kontrolę, to mają prawo poprosić o asystę policję . Często z tego korzystają. Mam nadzieję, że kontrola u Ciebie nie zakończyła się wizytą panów mundurowych.

Kto wie, jakie benefity pracownicze ma się w Enei? @Mała pisze coś o multisporcie. Ktoś wie jeszcze o czymś?

@Zainteresowany

@Zainteresowany, W Grupie Enea dostrzegamy różne potrzeby naszych Pracowników i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom oferując szeroki pakiet świadczeń pracowniczych. Do jednych z najbardziej atrakcyjnych benefitów należą:  opieka medyczna  dofinansowanie do wypoczynku Pracowników oraz ich dzieci  dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (karty sportowe) lub działalności kulturalno-oświatowej  możliwość udziału w wycieczkach krajowych i zagranicznych realizowanych w ramach działalności socjalnej  nisko oprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe  wsparcie w trudnych sytuacjach losowych  dodatkowe dni wolne w roku  preferencyjna oferta ubezpieczeniowa na życie  Pracowniczy Program Emerytalny  szkolenia  zajęcia integracyjne (wolontariat pracowniczy, reprezentowanie firmy w zawodach sportowych, eventy firmowe).

Dziękuję za informacje

Sportowiec :D
@Grupa Enea

Co konkretnie oznacza reprezentowanie firmy w zawodach sportowych ? W jaki sposób można reprezentować Eneę i czy w każdej dyscyplinie?

@Sportowiec :D

@Sportowiec, Grupa Enea aktywnie wspiera różne dyscypliny sportowe. Od lat jako Sponsor Tytularny imprez triathlonowych m.in. Enea Ironman 70.3 Gdynia, Enea Ironman 5150 Warszawa oraz Enea Bydgoszcz Triathlon, dlatego mamy możliwość przekazywania naszym Pracownikom bezpłatnych slotów umożliwiających start w tych zawodach.

Sportowiec
@Grupa Enea

Czy biorąc udział w konkretnych zawodach/turniejach np. squashowych można grać pod ,,szyldem" Enei?Czy można liczyć na jakieś dofinansowanie do opłaty wpisowego lub poniesionych kosztów podróży?

@Sportowiec

@Sportowiec, mamy możliwość przekazywania naszym Pracownikom bezpłatnych pakietów startowych w imprezach sportowych, które sponsorujemy. Jeżeli chodzi o inne imprezy sportowe, musisz zapytać o możliwość dofinansowania pakietu startowego swojego Pracodawcę (spółkę, w której pracujesz).

Lillly
@Grupa Enea

A jak jest z wypłatą 13-tel po ustaniu zatrudnienia?

@Lillly

@ LILLY, kwestie te regulują zasady uregulowane we właściwych dokumentach spółek.

zainteresowany
@Grupa Enea

to proszę udzielić konkretnej odpowiedzi, bo nikt o tym nie informuje a tym bardziej po ustaniu zatrudnienia.

@zainteresowany

@LILLY, każda spółka Grupy Enea ma odrębne regulacje dotyczące zasad wypłacania premii rocznej swoim pracownikom. Skontaktuj się z HR Biznes Partnerem bądź pracownikiem biura kadr ze spółki, w której pracowałaś – te osoby udzielą Ci rzetelnej odpowiedzi gdy przedstawisz im swoją historię pracy (jest kilka warunków, które muszą być spełnione, aby wypłacić pracownikowi premię).

Jasiu
@Zainteresowany

Dzięki związkowi synergia udało się wprowadzic do firmy karty Multi sport. Jest ona częściowo dofinansowana. Poza tym trochę rzeczy ekstra w socjalu... grusza, opieka lekarska - ubezlieczenie, programy emerytalne, znizka na energię, 13 pensja, czasami cos sypną na Świeta i mozna zalapac sie nieraz na dofinansowane wycieczki związkowe (jeśli ktoś lubi spędzać wolny czas z ludźmi z roboty...)...

Rozmowa na teamsie punktualna i to by było na tyle plusów. Ogólnie to frazesy i rozmowa ogólna. Tekst typu co Pan wniesie do pracy (rozumieć należy przez umiejętności), jeśli jest się księgowym z 5 letnim doświadczeniem w Corpo to doświadczeniem się ma i wystarczy wczytać w cv oraz przebieg, aby wiedzieć co ktoś jest wstanie wnieść, ale dla rekruterów to za dużo. Pytanie o wynagrodzenie 4000 do 4500 netto jak dla enea to za dużo. Coz myślałem że szukają pracowników, a jednak szukają (usunięte przez administratora) W efekcie Enei nie było stać na mnie. Tak w ogóle obiecano ze oddzwonia, ale nie oddzwonili tj brak szacunku dla osoby składającej dokumenty.

Czy wynagrodzenie podlega negocjacji, co mogę wnieść do firmy, czy jestem dyspozycyjny i mogę zostawać dłużej tj zamknięcie miesiąca, roku

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Na jakie zarobki można liczyć w Enei jako technik elektryk bez doswiadczenia w pogotowiu energetycznym?

Aktualność
Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że z dniem 27 lutego 2019 r. Grupa Enea zawiesza profil pracodawcy na portalu GoWork.
Wszystkich zainteresowanych pracą w spółkach Grupy zapraszamy na stronę internetową https://www.enea.pl/pl/grupaenea/o-grupie/kariera-enea gdzie publikujemy aktualne oferty pracy, staży i praktyk oraz opisujemy szeroki pakiet świadczeń pracowniczych.
W ciągu roku można nas spotkać na targach edukacyjnych i targach pracy, gdzie chętnie opowiadamy o codziennej pracy w naszej organizacji oraz odpowiadamy na pytania dotyczące procesu rekrutacji.
Zachęcamy do aplikowania o pracę w Grupie Enea i życzymy powodzenia w rekrutacji!
Tolka

Cześć, a jak jest ze stażystami w grupie Enea? Jak zarobki? Jakieś benefity?

@Tolka

@Tolka, oprócz podstawowego wynagrodzenia, oferujemy stażystom różne dodatkowe benefity, jak np. warsztaty podnoszące kompetencje. Ponieważ staże można odbywać w różnych obszarach biznesowych i lokalizacjach, benefity mogą się od siebie troszkę różnić. Napisz do nas maila na adres: HRnapiszdonas@enea.pl i podaj w nim obszar biznesowy oraz lokalizację, jakimi jesteś zainteresowana. Opiszemy szerzej wszystkie korzyści jakich możesz się spodziewać na swoim stażu.

Mała

Cześć, rozpoczynam pracę w Enei w grudniu i nie pamiętam, czy pracownicy mają dofinansowanie do karty Multisport. Czy ktoś może mi odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem czy podpisać roczną umowę z siłownią czy wykupić tylko miesiąc, bo potem będę miała Multisport? Na rozmowie o pracę pani kadrowa wymieniała długą listę benefitów, jakie otrzymuje pracownik Enei, ale nie pamiętam, czy mówiła o Multisporcie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Mała

@Mała, możemy Cię poinformować, że większość spółek Grupy Enea, w ramach wspólnej działalności socjalnej, przystąpiła do Programu „Benefit" Systems oferującego m.in. karty typu MultiSport, stąd karty Multisport dla Pracowników podlegają dofinansowaniu z Funduszu Świadczeń Socjalnych.

@Grupa Enea

Super! Dziękuję za odpowiedź :)

lol

Dora masz problem. Niestety z czytaniem. Być może z tego też wynikają twoje problemy z prądem. GoWork to miejsce do oceny pracodawcy przez pracowników, gdzie można zobaczyć ich opinię o warunkach pracy ewentualnie spytać się jak wygląda rekrutacja. Jeżeli tego nie dostrzegłaś ... no to naprawdę nie wiem co mam powiedzieć.

Szach

Bogata firma Moje sugestie dla Grupa Enea: Odpowiednie zarobki dla ambitnych i inteligenty . Lubię atmosferę w Grupa Enea za: Bonusy

Pracownik z Grupy

Jestem w szoku- pracuję w Enea od sześciu lat i nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ze strony firmy. Enea to megastabilny i uczciwy pracodawca, wynagrodzenie zawsze otrzymuję w terminie! Do tego mamy bardzo bogaty system benefitów od wczasów pod gruszą po kartę multisport. Atmosfera pracy w dwóch zespołach, w których dotychczas pracowałam była bardzo pozytywna. Dużo ciekawych zadań i wyzwań. Mogę tez liczyć na zrozumienie w awaryjnych sytuacjach zdrowotnych i kiedy muszę wziąć opiekę na członka rodziny. Enea to dobry pracodawca, a jeśli ktoś z Was ma problem w zespole to są wewnętrzne procedury, które pomagają reagować w takich sytuacjach. Jeśli szukasz stabilnej pracy i znasz swoje cele zawodowe to szczerze polecam Eneę :)

Kitt

Dyrektor jest akurat fajny. Ma jakąś tam etykę i to już coś.. Poza tym nie o wszystkim mówi się w necie... zresztą to już nie nasze zmartwinia :)

Jaras

Ta strona służy do wyrażania opinii o pracodawcy a nie żaleniu się o braku prądu.

Enek

A ty dostajesz wyplate w terminie? Czy lubisz po?

SASZA

MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ -U MNIE W OSTATNIM CZASIE NIE MA FAZY 3X W TYGODNIU -ODBIERAJĄCY SĄ WZBURZENI ,ŻE Z OGROMNYM NIEZADOWOLENIEM ZGŁASZAM AWARIĘ.

Jan

Po co ci prąd?

CC village

Ta firma nie jest firmą godną zatrudnienia. Powiem Wam dlaczego: 1) nie jest wypłacalna, a przynajmniej w terminie! Premie są odbierane, warunki i regulaminy konkursów potrafią zmieniać się kilka razy w bardzo krótkim okresie czasu - więc nigdy nie wiecie jakie warunki zostaną wprowadzone i ile kasy wam odetną. Musicie odprowadzać podatek, a sama firma żąda ściągania tego podatku w dziwnych, nieokreślonych przez prawo warunkach. 2) wszelkie wasze pomysły są tłamszone w zarodku. 3) Awans dla ,,towarzystwa wzajemnej adoracji''. Jeśli masz genialne wyniki, nawet najlepsze - to nie znaczy, że otrzymasz awans - przeciwnie, kopną Cię w tyłek i zaczną obgadywać, a za Twoją ciężką pracę można Ci wystawić AR, który odbierze Ci całkowicie premie i zostaniesz z samą podstawą, która jest żałosna. 4) W CC na Polnej nie szanuje się ludzi, są układy, konsultantowi wprost mówi się, że jest od czarnej roboty, że musisz robić wszystko na czas, a czasy są niemal awykonalne, bo dobrze obsłużony Klient potrzebuje więcej uwagi i realizacji zgłoszeń, leadów, RODO, autoryzacja itd. 5) wiele osób odeszło do innych firm - CC na Polnej tłumaczy się tym, że mamy okres urlopowy - to bzdura, na urlop poszło niewielu pracowników,bo niewielu przysługują tzw ''Wczasy pod gruszą''. 6) Żeby dostać umowę z Eneą, a nie z Agencją - nie jest ważny wynik, ważne są koligacje, zbiegi okoliczności. Np. są osoby, które umowę z Eneą mają, a ich wyniki są żałosne, i są osoby, które mają genialne wyniki i śmieje im się w twarz, bo są na zleceniu. 7)Umowy na zleceniu mają grafikowany czas pracy czasami w taki sposób, że można się popłakać z żalu i smutku.. i wielokrotnie uzupełniają braki i łatają najgorsze godziny pracy. 8)umowy o pracę tymczasowa z Agencja mają lepsze grafiki, ale zdecydowanie najmniej mogą zarobić, bo nie ma dla nich nadgodzin i akcji za dodatkową kasę - przynajmniej bardzo rzadko się trafiają, co powoduje, że takie osoby są poszkowane z tym, że jest takich osób niewiele, ale to też ich wybór i strata. 9) Zadania dodatowe czyli inne niż telefon nie są dla każdego.. są lepsi i gorsi.. GORSI MAJĄ LEPIEJ - przez układy. Nie muszą być lepsi, bo kryją ich koledzy i koordynatorzy, a lepszym wmawiają, że są gorsi. Jednak dane mówią coś innego. 10) Aktualnie jest wakat na HD na Polnej.. już dziś (bez rekrutacji) wiadomo, kto zostanie HD chociaż ta osoba nie cieszy się najlepszymi wynikami.. zwyczajnie jest lubiana przez HD... bo są inni, którzy mają te same kompetencje i nawet niech im się nie śni, że cokolwiek dostaną i są Ci z wynikami, którzy mają najgorzej. Mój kolega jest kompetentniejszy i przez to jest olewany, a koleżanka ma dłuższy staż pracy i nic z tego nie wynika. 11) leady są jak złoto, ale nie dla Was... trzeba liczyć każdy lead żeby Ci nie ujmowali, bo to się często zdarza, mówi się, że leady są najważniejsze w tej pracy, bo to zysk dla firmy, ale ostatnio i to nie jest najważniejsze, bo jeden koleś ma genialne wyniki, a premię dup*ą, koleżanka realizuje wszystkie kanały kontaktu i nie opłaca jej się aktualnie starać, bo premii ma tyle, co kot napłakał dlatego nadrabia sobie kasę w innym miejscu w znacznie lepszych warunkach. 12) I na koniec ''12'' jak 12 potraw na stole wigilijnym... wyniki nie są ważne. Nie pracuje tam już od paru tygodni z kumpelą i jesteśmy zadowolone z tej decyzji. A Polna tonie, w bagnie swoich kłamstw.. póki nie zmienią kadry, to nie ma szans żeby docenili Twoją ilość połączeń, zadowolonych klientów, przepracowanych godzin, wiedzy oraz leadów. Tam nawet HD wielokrotnie improwizują i lepiej pytać konsultantów o niektóre rzeczy.. oczywiscie są świetni HD jak dwie panie i jeden pan.. czyli 3 osoby, a pracuje tam chyba z 6 ;x

obserwator
@CC village

Punkt 12 - nie pracuje już od paru tygodni - punkt 10 - wiedza o wakatach. Tutaj chyba łatwo wyciągnąć wniosek, że dana osoba nie może się zdecydować czy jeszcze tam pracuje, czy też nie. Ponadto łatwo zauważyć, że w kilku komentarzach pojawia się taki sam system argumentowania i te wielokropki, chyba każdy potrafi wywnioskować, że to po prostu jeden rozgoryczony użytkownik, który usilnie próbuje zaszkodzić firmie. Praca jak każda, jeżeli komuś się nie chce nic robić, to szuka wymówek i obwinia innych.

ccvillage
@obserwator

Zła diagnoza. Obserwator z ciebie marny. Wszyscy co zostało wypisane w 12 pkt to prawda , najlepsza nie byłam, ale w czołówce lepiej pracujących osób i nic mi nie groziło, tylko zmęczenie materiałem i butą.

@CC village

Piękna jest też obniżka zarobków po przejściu na umowę o pracę!!! Niektórzy zarabiali po 700zł mniej miesięcznie!

kici

Dziadostwo, ogólny bałagan. Często odnosisz, że nikt nad tym bałaganem nie panuje. Dziewczyna od układania grafiku pracy wyraźnie sobie nie radzi. Nie umie się doliczyć ilości stanowisk pracy, by należycie zaplanować pracę Konsultantów. Proszą o wyznaczenie sobie godzin pracy częściowo od 6 rano, częściowo do 22. Mało kto się do tego stosuje, a szefostwo nie potrafi tego wyegzekwować. Jak przychodzisz na 13, musisz czekać na miejsce, bo wolnego stanowiska nie ma. W razie problemów nie wiadomo, kto jest HD. Liderów też nie widać. Samo szkolenie: szybkie, odwalone, byle jakie, jak na tyle nowości: parę dni i już masz rozmawiać niczym profesjonalista, bo przecież "tyle czasu tu pracujesz, a tego jeszcze nie wiesz" (głupie zdziwienie, wyrażane przez HD). Na szkoleniu grupa przyszłych Konsultantów ściśnięta jak śledzie w pomieszczeniu, gdzie wiecznie panuje półmrok - mimo świateł może rzeczywiście bardzo dużo wynieść z takiego wdrożenia w obowiązki. Koordynatorzy: grupa karierowiczów, rywalizujących między sobą, którzy podlegających im Konsultantów mają za nic. Wiecznie niedostępni, reagują dopiero, jak już się "mleko rozleje". Niby jesteś pracownikiem, ale na początku i tak nie masz dostępu do wszystkich aplikacji. Odnosi się wrażenie, że taki dostęp to coś w rodzaju wyróżnienia, a tak być nie powinno. HD - banda smarkaczy, w większości studentów początkowych lat studiów zaocznych lub mających ledwo średnie wykształcenie, z czego niektórzy są dumni. W większości ordynarni, wulgarni. Bardzo duża rotacja. Biorą ludzi "z ulicy", najwyżej podziękują Ci za współpracę. To kpina - wielka ENEA, korzystająca z usług agencji pośrednictwa pracy, nie mająca wewnętrznej rekrutacji. Samo ogłoszenie o pracę - niezgodne z prawdą, gdy chodzi o propozycje produktów. Tak też bezczelnie o ewentualnej propozycji dosprzedaży zapewnia na rozmowie kwalifikacyjnej kandydata do pracy osoba rekrutująca. W praktyce to żadne proponowanie produktów, bo później okazuje się, że chodzi o dosprzedaż (obowiązkową!), a jak nie będziesz miał wyników, to się rozstajecie. Same produkty dosprzedażowe - nic nie warte - musisz wciskać niemal na siłę Klientom. Po firmie z taką marką można by spodziewać się dużo więcej. Wielkiej ENEI nie stać na porządne umowy o pracę, tylko "śmieciówki" (umowy zlecenia). Szanowny Kliencie - nigdy nie miej jakichkolwiek kłopotów z tą firmą, byś musiał tam dzwonić, bo aż strach. Nasłuchasz się Czterech pór roku Vivaldiego, łatwiej do Papieża się dodzwonić, niż do nich. Trudno temu się dziwić, skoro ktoś "mądry" wszystko zrzucił na infolinię: obsługa + dosprzedaż, załatwione przez Konsultanta maksymalnie w 4 minuty! A jakie sceny dantejskie rozgrywają się w Biurach Obsługi Klienta, to osobna kwestia.

nie hała
@kici

Krzysiu, nie idź tą drogą...

KLIENTKA
@kici

To teraz wiem dlaczego jestem szykanowana od 2016 r nie jakim zadłużeniem wszystko wyjaśnia jak widzę i czytam to teraz dotarło do mnie z kim mam do czynienia i komu tyle lat dawałam zarabiać na swojej skórze niech szlak trafi Ene próba wyłudzania pieniędzy to już skandal i przestępstwo pisałam e-mail do Enei zero odpowiedzi kpina totalna ignorowanie klienta szok co za syf odchodzę do konkurencji dość tego złodziejstwa i niechlujstwa Poznaniacy piszę jako klientka najlepszy sprzedawca energii to RWE Niemiecka firma wiadomo solidność

@Sęk, jeżeli spotkałeś się kiedykolwiek z niewłaściwym zachowaniem ze strony naszego pracownika w Biurze Obsługi Klienta, prosimy o opisanie sprawy poprzez czat z naszym konsultantem, dostępny pod adresem: https://www.enea.pl/pl/dladomu/obsluga-klienta-i-kontakt. Postaramy się wyjaśnić tę sytuację.

Konsultankta
@kici

Pracując w firmie około 2 lat - faktycznie wiele się działo, wiele zmieniało, nad wieloma kwestiami się pracowało. Koordynatorzy są mniej i bardziej wymagający, na pewno pomocni i można na nich polegać (mam na myśli lokalizacje CC w Poznaniu). Ani razu przez te dwa lata nie miałam problemu, aby uzyskać pomoc czy odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Umowy śmieciowe - w CC w dużej mierze pracują studenci to raz, a dwa osoby już po studiach chętnie aplikowały na umowę o prace i zatrudnienie bezpośrednio przez firmę. Oczywiście, że wyniki się liczą - jakość obsługi. Nie wyobrażam sobie pracy bez tego - musimy na czymś opierać swoją pracę. Wiadomo - są mniej i bardziej zaangażowani konsultanci. Jest sporo wiedzy, którą na stanowisku musimy przyswoić, ale od początku swojej pracy nie miałam z tym problemu. Zawsze chętnie odpowiadano na moje pytania i udzielano odpowiedzi. HD - jedni bardziej, drudzy mniej sympatyczni, ale myślę, że po to są koordynatorzy aby takie rzeczy zgłaszać i podjąć pracę nad tą kwestią. Zarobki - jestem zadowolona, choć zawsze mogłoby być więcej ;) Atmosfera w pracy - nie mam zastrzeżeń. Jeżeli jesteś niekulturalnym (usunięte przez administratora) czy też liczysz w pracy, że dziś będzie mniej telefonów do odebrania, maili na które będziesz odpisywał , czatów czy innych zadań - to sam się nakręcasz i odechciewa się Tobie pracy. Standardy Obsługi Klienta nie są takie trudne do opanowania - trochę chęci. Zresztą - jeżeli nie lubi się pracy z klientem to nie miejsce dla takich osób.

Ala
@Konsultankta

Zgadzam się z Konsultantką w każdym zdaniu. Zarobki faktycznie nie są wysokie, ale praca też nie jest trudna. Można zamknąć za sobą drzwi jak się z niej wychodzi i nie myśleć o pracy w domu, a to ważne. Jest dużo innych miejsc pracy, gdzie można realizować ambicje zawodowe. Prawda jest taka, że ta praca jest całkiem spoko. Można się w niej dużo nauczyć. Współpracy z różnymi typami ludzi też.

Jeżeli jesteś ambitna / -y i chcesz coś osiągnąć to NIE JEST to firma dla ciebie. Jeżeli zaczniesz wyrażać swoje zdanie, sugerować rozwiązania to zostaniesz „naznaczona /-y”. Negatywnie. Beton w podejściu do realizacji zadań, kolesiostwo, układy i układziki, kablowanie, „kopanie swojego” są tam na porządku dziennym.

Aga
@Anna

@Anna, po tonie Twojego wpisu widać, że jesteś rozgoryczona, więc pewnie ostatnio masz na pieńku z przełożonym. Tak bywa, ale to minie. Nabierz dystansu. Jak firma zatrudnia ponad 15 tys pracowników, to trudno żeby wszystkie ich pomysły były realizowane. My, pracownicy, mamy realizować pomysły tych co "na górze" - za to mamy płacone. Trzeba się z tym pogodzić i tyle. Nie to, że nie mam własnych ambicji, ale przerost ambicji nikomu nie służy. Jak widzę, Tobie też.

samson
@Aga

@ Aga, ani chodziło chyba o własne doświadczenia ale w kontekście rozmowy rekrutacyjnej o jaką wyżej pytano ;)

@samson

No chyba nie bardzo... Wypowiedź dotyczyła podejścia firmy Enea do człowieka / realizowanych przez niego zadań / współpracy. Nic związanego z rekrutacją.

@Anna

święte słowa, trafione w 100 %, dane mi to było przeżyć, okazałam się mądrzejsza i bystrzejsza od szefa,w efekcie straciłam pracę bo byłam jego zagrożeniem. Składając aplikacje na inne stanowiska ani ja ani moi znajomi nie otrzymujemy zaproszenia na rozmowy bo jesteśmy już "naznaczeni"

@rozgoryczony ,były pracownik

@rozgoryczony, były pracownik, rozstania z pracodawcą potrafią być trudne, szczególnie jeśli ktoś zostawił w firmie "kawałek serca" - najwyraźniej Ty zostawiłaś u nas kawałek swojego, skoro aplikujesz na inne stanowiska. Nie poddawaj się. Aplikuj dalej. Najwyraźniej do tej pory ktoś szukał do swojego zespołu pracownika z innymi kwalifikacjami bądź doświadczeniem zawodowym niż Twoje. Miej na uwadze fakt, że na każde ogłoszenie o pracę dostajemy dziesiątki zgłoszeń - konkurencja potrafi być duża. Życzymy Ci dużo szczęścia następnym razem i wierzymy, że jeszcze kiedyś zobaczymy się w firmie.

Marlo
@rozgoryczony ,były pracownik

Rozgoryczony pracowniku, narzekasz na firmę i jednocześnie bardzo ci zależy na tym, aby się do niej dostać? Czyli jednak nie jest tak źle jak piszesz, tylko jesteś wściekły na to, że ciebie nie wybierają w rekrutacji. Nie ma w twoim mieście innych firm gdzie mógłbyś pracować?

Peter
@rozgoryczony ,były pracownik

Pewnie byłaś przemądrzała i tyle. Ja też straciłem pracę w korpie i wiem jak jest- trzeba robić co szef każe i już. Ja tam chętnie bym popracował u nich, słyszałem dobre opinie.

@Peter

dlaczego byłaś, może byłeś? i nie przemądrzały tylko mądrzejszy,wykształcony a nie ktoś co przyszedł do Eneii z pracy w marketach lub własnej działalności na papierku. Zagrożenie się likwiduje ,jak się jest głupim i tylko podrywa młode dupy/a taki był mój przełożony/dowartościowywał się w pracy wykorzystując swoje stanowisko.Starych pracowników poniewierał i upokarzał.Ja niestety nie mogłem mu (usunięte przez administratora) lizać.Maja zaleta to mądrość,doświadczenie i uczciwość.Mogę spokojnie spojrzeć w lustro, a czy wszyscy mogą ? chyba nie.Pamiętajcie -krzywda wraca i to z podwójną mocą.

asdfasfa

stanowisko na HD na Polnej zostało ogłoszone wyłącznie dla pracowników jednego koordynatora! Nie dopuszczę do tego aby rekomendowany przez HD i niego dostał awans... proszę zrobić otwartą rekturatcję z konkretnymi osiagnieciami i zapytać konsultantów kto powinien nim zostać + sugerować się WYNIKAMI... to jest przejrzysta forma, inne sa niedopuszczalne!!! jeśli stanie sie tak jak wszyscy plotkujemy... to pociągniemy Was w dół .. razem ze sobą. Całuję!

Dziszan
@asdfasfa

proszę zgłosić Prezesowi fakt dyskryminacji! Niech wie kto, jakie i za co stołki dostaje

@Dziszan

Żartujesz , Prezes nic nie zrobi :) :) :), jeszcze ci wilczy bilet wystawi i już nigdy na rozmowy cię nie zaproszą .

Gp

Oferta: Specjalista ds. Majątku sieciowego we Wrześni. Ktoś się orientuje jakie widełki?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Enea - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Enea?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Enea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Enea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Enea?

Kandydaci do pracy w Grupa Enea napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Enea