Opinie o enea.pl - Enea S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Enea. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Enea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Enea w Poznań

Amper

Obsługa klienta jest beznadziejna. Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. Wiedza konsultantów zerowa zapytasz o sprawę techniczną to cię odsyłają. Faktura przyszła z szacunkiem na 0 zł.choć w poprzednim okresie było zużycie. Mają w d...ie sprawę klienta liczy się tylko wciśnięcie (usunięte przez administratora)oferty zamrożenia cen energii. Nie jednemu naiwniakowi zamrozili mózg i teraz będą go (usunięte przez administratora)przez 2-3 lata. Dziurę w budżecie trzeba załatać prezes musi wziąć jakiś milion dyrektorzy na kontrakcie co najmniej po 0,5 mln i jeszcze reszta kolesiów na stołkach. Niby firma państwowa a kasę biorą jakby to była prywata. Na położenie kabli w ziemi nie ma pieniędzy i człowiek siedzi bez prądu a na premie za nic nie robienie są. Wyciągają z firmy kasę a ludzie prostych spraw nie mogą załatwić od ręki. (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) nikt nie potrafi wytlumaczyc logicznie poteznych rachunkow przy fotowoltaice.Sprawa nadaje sie do telewizji.Ps pozdrowienia dla pana z bok Enea w inowroclawiu

romanchr

Nie dajcie się nabrać na umowę o pewną cenę. Ja przez trzy lata stracę ponad 900zł. To wielkie naciąganie.

Ed
@romanchr

Tez mam zamiar podpisac ale sie wacham ,po twoim wpisie mozesz mi wyjasnic dlaczego stracisz 900 zl mozesz mi odpisac na priv jak bedzie trzeba wolal bym sie skontakowac ztoba tel albo tutaj Ed

@Ed

@romanchr masz moją odpowiedź poniżej.

Tomasz

Biuro obsługi klienta to jakiś dramat, z klientów robią sobie jakieś jaja. Nie polecam tej firmy

Rozmowa na teamsie punktualna i to by było na tyle plusów. Ogólnie to frazesy i rozmowa ogólna. Tekst typu co Pan wniesie do pracy (rozumieć należy przez umiejętności), jeśli jest się księgowym z 5 letnim doświadczeniem w Corpo to doświadczeniem się ma i wystarczy wczytać w cv oraz przebieg, aby wiedzieć co ktoś jest wstanie wnieść, ale dla rekruterów to za dużo. Pytanie o wynagrodzenie 4000 do 4500 netto jak dla enea to za dużo. Coz myślałem że szukają pracowników, a jednak szukają (usunięte przez administratora) W efekcie Enei nie było stać na mnie. Tak w ogóle obiecano ze oddzwonia, ale nie oddzwonili tj brak szacunku dla osoby składającej dokumenty.

Czy wynagrodzenie podlega negocjacji, co mogę wnieść do firmy, czy jestem dyspozycyjny i mogę zostawać dłużej tj zamknięcie miesiąca, roku

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Klientka

Dzwonie juz 1,5 godz, niikt nie odbiera. Infolinia pracuje do godz 19, zostalo 7 minut. Jestem bardzo ciekawa finalu. Konkurencjio przybywaj, bo nikt tu nas nie szanuje !!!! KPINY !!!

Darek

Wiekszego (usunięte przez administratora) jak w tej (usunięte przez administratora)firmie , to już dawno nie widziałem. Na infolinii same gamonie, zadzwoń trzy razy , za każdym razem coś innego usłyszysz. Ludzi traktują jak idiotów. pisza przeprosiny , przy znają, że ich pracownik popełnił błąd i nic z tym nie robią, w biurze obsługi mówią jedno, na iinfolinii drugie, a robią jeszcze coś innego. Do zatrudniaka dziadów, w normalnej firmie już dawno by ich zwolnili, tylko tam kolesiostwo i trzymanie (usunięte przez administratora)ma stołkach po znajomości

Gruby

Ujmę to w jedno zdanie, Nie polecam tej firmy...

Agucha

Infolinia to jakiś żart ????. W dobie pandemii kontakt z klientem przerzucony na telefony,, których GODZINAMI nikt nie odbiera ????a jak już z Łaski swojej odbierze, to tylko po to by przerwać połączenie!! Dzwonię od cholernych dwóch tygodni i nic!!!!!! (usunięte przez administratora)

Damian

W czasie epidemii koronawirusa byłem zmuszony załatwiać sprawy z eneą przez infolinie i mogę tylko jedno powiedzieć. Jest to NAJGORSZA infolinia z której kiedykolwiek korzystałem. Te "miłe" panie za każdym telefonem generowały kolejne problemy. I tak męczyłem się przez 3 tygodnie aż w końcu udało się załatwić temat w inny sposób przez znajomość. Ogólnie masakra jakaś z obsługą klienta ????

zdegustowany polityką
@Damian

potwierdzam wszystko zganiają na pandemię której rząd nie ogłosił

klient
@zdegustowany polityką

ludzie w enei siedzą po domach! a spraw nie idzie załatwić jakaś masakra....na skrzynke od prądu czekałem ponad rok( odległość 5do kabla i postawienie skrzynki) .... co to ma być jakaś oranżeria ...inne firmy dawno sciągneły ludzi do pracy a tu jakąs osłonke dają...napewno zmienie operatora!

oj
@klient

Niestety operatora nie można zmienić. Tylko sprzedawcę :))

Jaka umowa obowiązuje w Grupa Enea podczas okresu próbnego?

rusałka

Mam doświadczenie jedynie w pracy na infolinii, więc na ten temat się wypowiem. Nowe osoby zatrudniane są tylko poprzez jedną z dwóch możliwych agencji pracy, na umowę zlecenie. Jeżeli pracownik nie sprawia większych problemów, jest w miarę pojętny i odporny na stres, może przepracować na zlecenie do 18 miesięcy. Aby przejść na umowę o pracę konieczne jest ponowne złożenie CV, tym razem bezpośrednio do Enei, oraz odbycie rozmowy kwalifikacyjnej. Zrobić to można niestety tylko gdy pojawią się wolne stanowiska (czasami raz na 3 miesiące, czasami rzadziej). Zazwyczaj są to 2 lub 3 wolne miejsca.

Klient

Najdroższy prąd na swiecie. Nie polecam.

Max

Szanowni klienci Enei nie dajcie nabijać się w butelkę reklamami Enea na tańszy prąd + 200 zł na zakupy w umowach Pewna Cena i Fachowiec i nie wiadomo jakich jeszcze. W każdej sytuacji zapłacicie o wiele drożej bo umowa zawiera tzw. opłatę handlową. Na tą chwilę 30 zł/na miesiąc drożej. Informujcie rodzinę i znajomych. Enea szuka naiwnych, aby płacili haracz przez 3 lata. Nie warto.

aga

Za to napisac musze ze obsluga w Enea Pestka Poznan byla naprawde profesjonalna, kiedy zawieralam nowa umowe.

Max

Enea lepiej omijać szerokim łukiem. Chyba że ktoś jest z rodziny zarządu, czyli lizusem.

Jaka jest kultura pracy w Grupa Enea? Obowiązuje typowy dress code?

Nie wiem, co znaczy dla Ciebie typowy dress code, więc powiem, że ludzie chodzą w bluzkach, koszulach, ale T-shirty też można spotkać na korytarzu. To wszystko zależy od tego kto pracuje w jakim obszarze. Wiadomo, że dyrekcja, która ma spotkania z zarządami, ubiera się w garniaki :) Na całe szczęście nie ma odgórnych zasad narzucających w co należy się ubrać.

Klient

Punkt obsługi klienta w Galerii Malta w Poznaniu to chyba jakiś żart. Nic nie da się załatwić. Pan z wielką łaską podchodzi i wpuszcza jedną osobę, mimo że sprawa w jakiej przyszliśmy dotyczyła nas oboje. Pani obsługująca nie wie i kieruje na infolinię (po tygodniu czekania na termin wizyty w BOK). Finalnie przekonała do tego moją żonę i nic nie załatwiliśmy. Na infolinii zapytałem o możliwość złożenia skargi, pani stwierdziła, że mogę, ale to nic nie da - po prostu sobie poczytają i już. Tak niestety działają monopoliści.

Stanley

Witam jakie są stawki na stanowisku młodszego elektromontera?Aplikuje u Was na to stanowisko.Pozdrawiam

jaaa

Obsługa w enei galeria Malta, traktują ludzi jak trendowatych, nie dają dojść do słowa, wywracaja oczami, a Pani która dziś pracuje jako "oddzwierna"to wogule łaskę robi że podejdzie i(usunięte przez administratora)nigdzie nie ma ograniczeń A tam, masakra 7 czy nawet 8 stanowisk , przy każdym pracownik, 0 klienta, i nic nie załatwisz... lepiej dzwonić na infolinię , choć czasem to nie wystarcza...

Piotrek

Oferta pracy Referent ds. Obsługi Posprzedażowej Umowa w celu zastępstwa nieobecnego pracownika Czy ktoś z Was - pytanie do pracowników Enea oczywiście - wie na jak długo planowane jest zastępstwo? Czy osoba na zastepstwie - jeśli się sprawdzi ma szansę utrzymać pracę na tym samym lub podobnym stanowisku. Jak wyglądają zarobki? jakie są ich składowe podstawa, premia ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

pytanie

specjalista ochrony danych osobowych - ktoś się wypowie na temat tego stanowiska? Jakiś czas temu była oferta pracy, teraz pojawiła się znowu, czyżby częsta rotacja?

jasiu
@pytanie

gówniana robota, dużo obowiązków i odpowiedzialność a płacą średnio.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Enea - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Enea?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Enea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Enea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Enea?

Kandydaci do pracy w Grupa Enea napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Enea