Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

Aaa

Praca jak praca, ale przynajmniej wyplata jest przyzwoita

@Aaa

Co miesiąc zabieranie premi,poniewieranie pracownikami ,urlopy bezpłatne lub płatne na żądanie kierownika, przepustki ,brak szacunku do pracownika,zmienianie zmiany w ciągu tygodnia coś było pisane o przyzwoitej wypłacie? Jaka masz stawkę 7.000zl ???

Jam

Dziś z przykrością pożegnaliśmy Dobrego brygadzistę! (D.K) Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku...Dziękujemy i życzymy Powodzenia w Nowym miejscu pracy...

Zdziwiony
@Jam

Owszem szkodza DK ale czyżby taki żal miała pani S.M której się wszystko kończy i w końcu będzie musiała wziąć się za robotę?? ????

Me

Dlaczego zrezygnował?

Skoro zdecydowanej większości tak źle to dlaczego nadal pracujecie w Magnie? Skoro zdecydowana większość oczernia brygadzistów, mistrzów, kierowników, czy innych twierdząc, że się nie nadają to dlaczego nie aplikujecie na wolne wakaty, jest ich mnóstwo, do każdego działu...? Firma z roku na rok staje się większa, pozyskuje nowych klientów...a tutaj tylko malkontenci narzekają. Pokaż jeden z drugim, że masz ambicje, aplikuj na nowe stanowisko i rozwijaj się, zarabiaj więcej...a nie kozacz w internecie.

@anonymous

"Kariere" zostawimy Tobie, obecnie to nie dla nas. Poczekamy może kiedys................. , życzymy Ci jak najlepiej. A po drugie ciężko będzie nam osiągnąć stan Twojego umysłu.

@anonymous

Chłopaczku jak by nie mieli powodów to by nie pisali, pewnie zabiegają o ciebie najlepszi w branzy, tylko dlaczego pucujesz berło samozwańczego króla codziennie.. Ps. W którym biurze odpoczywasz, wpadniemy z CV.

Y
@anonymous

Żeby nie było problemu...to każdy pracownik powinien na swoim dziale być przeszkolny na każdym stanowisku.Jeżeli się nie nadaje to niestety robi bez premii,jezeli się nadaje ok.Bez wybieractwa i pazernictwa.

Y
@anonymous

Wiesz dlaczego?Ano dlatego,ze jak chodzi o obstawienie załogi na zmianie,to często gęsto nie ma komu robić,bo jest nie przeszkolony!

Były
@anonymous

Z twojej opinii wnioskuję że tak samo należysz do podkładania się na sucho kierownictwo i dlatego tak zaciekle bronisz tej pseudo firmy.

@Było ok
@Były

Pracowałem, na hali 3. Ludzie ok, praca ok, kierownictwo od czasu pojawienia się łysego kabareciarza (kto zna nazwisko to wie o co kaman) po tym, jak to mówił, po sprowadzeniu swoich ogrów zachęciło mnie do zmiany pracy. Dziwię się że osoby które pracują ponad 10 lat nadal siedzą w tym bagienku :)

Zuzanna
@@Było ok

Ale dlaczego zachęciło Cię to towarzystwo do zmiany pracy ? Co takiego się tam działo ...

MIKI
@anonymous

Ludzie jest tyle pracy wartej uwagi a nie ta firma zero wsparcia w tej firmie zero zainteresowania z każdej strony tylko uprzejmi na Ciebie donoszą i obserwują Cię żeby tylko donieść i zabłysnąć żeby Cię sprzedać

Treść dla osób zainteresowanych pracą oraz pracujących na magnie. Kierownik, który pracuje od niedawna zwalnia wieloletnich pracowników, którzy dawali z siebie wszystko i zależało im na tej pracy. Nie pozdrawiam również liderów, którzy nie mają jaj żeby porozmawiać ze swoim pracownikiem na temat dalszej współpracy, wolą skłamać że wszystko jest ok. Brak urlopu postojowego powoduje u ludzi (bez urlopu), że są zmuszani wybrać opcję L4 przez co jest kolejnym powodem do zwolnienia pracownika bo przecież przez dużą absencję pracownika liderzy byli tacy biedni, że musieli ruszyć "(usunięte przez administratora)", żeby ściągać pracowników z innych projektów by produkcja mogła być (szkoda, że argument jest nie właściwy gdyż produkcji na danym projekcie NIE BYŁO). Jesteśmy w takich czasach gdzie inflacja idzie cały czas do góry, skoro nie podoba się praca pracownika ( he he którego się poznało przez krótko pracującego kierownika) mógł chociaż być fair i ewentualnie przed końcem umowy powiedzieć, że nie przedłużamy umowy.

Były

Widzę, że nie tylko mnie tak potraktowali. Ja jeszcze do tego dodam, że nowy kiero zamiast porozmawiać z pracownikiem w 4 oczy to musiał wszystkich kolegów/koleżanek prosić się o mój numer telefonu żeby mnie poinformować o zakończeniu współpracy. Brak profesjonalizmu, a nie wspomnę o kulturze, do teraz nawet nie wiem jak się nazywa nawet nie raczył się przedstawić.

Oni

Jakby Pan czy pani chodziła do pracy a nie na L4 to pewnie by nie zwolnili

Blanka
@Były

Niby są na stanowiskach a jacyś tacy śmiesznie mali.Takie mam wrażenie.

Ł.

Kierownik którego działu?

@Blanka

To nie wrażenie to prawda ale już porządki się zaczynają...

@Oni

Każdy ma prawo być chorym nie rozumiem dlaczego pracownik ma się z tego powodu tłumaczyć i być karanym to lekarz decyduje czy można iść do pracy !

Zbigniew

Skoro zachorowanie to powód do zwolnienia, to za co jeszcze się wylatuje? Piszecie, że rozmowy z przełożonymi na temat zatrudnienia i jego warunków nie istnieją. To do kogo się tu zgłosić po podwyżkę? Swoją drogą ile obecnie dają?

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

Arletka plus size

Witam serdecznie z racji, że jestem osobą puszystą chciałam zapytać czy w waszej firmie poradzę sobie mając sporą nadwagę. Firma posiada stanowiska na których mogą pracować takie osoby? Jak wygląda podejście pracujących tam operatorów do takich osób? Można liczyć na zrozumienie? Serdecznie pozdrawiam

Arletka plus size
@Arletka plus size

Misiaczki odpowiecie na moje pytanie bardzo mi zależy ściskam was cieplutko w te mroźne dni całuski

Beti
@Arletka plus size

Nie ma żadnego problemu. Zapraszamy!

Natalia

Chciałam zaproponować, w ramach wsparcia, wywieszenia flagi osób (usunięte przez administratora) na maszcie przy bramie wjazdowej. W mediach społecznościowych naszej korporacji widziałam zdjęcia profilowe w tym temacie. Świat idzie w takim kierunku, że fajnie by było okazać wsparcie i pokazać że nie są sami. Jest sens z tym tematem atakować komitet sprawiedliwości?

Nina
@Natalia

Daj sobie lepiej siana.

Szach

Po co na 3 hali zrobili cyrk że szkoleniem nowego brygadzisty i przysłali nowego pionka ,jak od zawsze wiadomo że tam żądzi kierowniczka i jej mąż...

Chyntny

Synki som u wos pszyjencia? Mom chynci lubia jechać wuskiem Lubia nitować lubia tesz kryncić śrubunkami. Motywóje mie jak ktoś po mie rycy Kolega godoł że jest Gryfinie u wos bo robił. Dupoł na fiacie ponoć rodzinno atmosfera a jedynie brygadier papierosy porzyczo i nie oddo ale jestem w stanie sie dostosować w zamian za wolno sobota. Nie wiem kaj papiury zloszyć.pomuszcie proszem

Wiki Miki

Wielu pracowników się zwalnia niektórych nawet namawia się żeby zostali proponując 1000zl podwyżki jak to wygląda na tle innych pracowników? Czy wieloletni pracownik ma inne ręce? a może też muszą zrobić bunt? Pracownicy z Ukrainy chodzą jak chcą normy nie robią od kilku miesięcy a Polaków się za to zwalnia komitecie sprawiedliwości gdzie jesteś?

Antybamber
@Wiki Miki

Nie szanowało się pracowników to się zwalniają ❤️

@Wiki Miki

Ciekawe kogo?

Hugo

Ktoś wie może jaką funkcję teraz pełni jackson na magazynie?

@Hugo

Jest kierownikiem. Oczywiście nieoficjalnie.

Witam. Jakie stawki na " dzień dobry" w utrzymaniu ruchy lub na wózki widłowe? Za zbędne komentarze dziękuję

@Paweł

Szkoda czasu na tą firmę, bo stawki są marne. A do tego Ci pseudo kierownicy, żenada. (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w Magna Car Systems?

Siwa

Stawka na produkcji na start 3500 i premia 200, można ją wypracować do 350 na większości działach, mogą Ci ja uciąć za nieobecność. Premie na święta, wakacyjna. Możliwość wykupienia pakietu zdrowotnego oraz polisy na życie i Multisport. Co do roboty to zależy gdzie trafisz.... Co dział to inna historia,inni ludzie i brygadziści. Moim zdaniem najcięższy jest SEC/Porsche i Fiat montaż. A co do zmian to też zależy od działu ...jedne pracują na 3 zmiany innne na 2 zmiany...

Dorota

Miejsce pracy tworzą ludzie i powinno być atrakcyjne wyzwaniem samym w sobie , można porównać to z męszczyzną który imponuje nam swoim urokiem postawą i musi cieszyć, tak że chce się zyć. Jeśli nie ma tego współczynnika to lepiej dać spokój i sobie iść, bo szkoda na to i czasu i energii ii realizować się w innym miejscu jak i towarzystwie.Nie poświęcać się komuś kto żeruje i karmi się czymś co nie należy do niego.

Leopard

Omijać szerokim łukiem zarządzanie na stopniu menadżerskim to jakaś farsa. "Kierownik "myśli aby tylko kogoś dojechać i wydrzeć (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)i prostak. Dla tego pana liczą się cyferki a człowiek to tylko dodatek który można zmieszać z błotem. Nie polecam szkoda czasu i nerwów.

Swój swojego nie ruszy, Dziwisz się ? wkoło wiedzą co to za zakład i co się tu wyrabia, przepraszam oprócz jednego pana.

Oj ten to się zajmuje wszystkim, oprócz pracy.

ASŁ

No dokładnie. A to jego samouwielbienie jest żałosne. Gwiazdorzy, bo tak naprawdę inaczej nie jest w stanie zaistnieć ten pseudo kierownik bez charakteru.

Fiat

Panie daniel kiedy przestanie pan terroryzować pracowników fiata dzięki którym ma pan pracę. Coraz więcej osób myśli o zmianie roboty bo z panem się nie da. Jak nie będzie kim produkować to będziesz pan musiał sam pokazać swoje umiejętności. Zastanów się pan czy kopanie dołów pod projektem sztandarowym to dobry pomysł. Proponuję rozwniez wizytę u psychologa bo musiał pan chyba za młodu być krzywdzonym. Nie pozdrawiam

BMW
@Fiat

Zróbcie tak jak My , pismo oficjalne do HR lub do dyrekcji :) Umiejętności jakie ? przecież to nieudacznik. Co do psychologa to przeciez uczęszcza do największego psychologa firmy (usunięte przez administratora) Skrzywdzony to jest przecież całe zycie : jest z sosnowca,żona go nie chciała, ludzie go nie szanuja, a rodzice dali na imie jak jeleń więc nie ma się co dziwić :)

Katka
@BMW

To chyba pismo nie doszło do odpowiednich osób bo zachowanie tej osoby nadal poniżej krytyki.......

Jam

Fajny piknik i szkoda że tak mało osób było...jak tak dalej będzie to następnym razem ani pikniku ani pieniędzy i znowu będziemy narzekać... Dziękuję i Pozdrawiam

Elżbieta
@Jam

A jak myślisz czemu tak mało osób przyszło? Może po prostu jakoś nie widzieli sensu w takim pikniku?

Asia
@Jam

Jaka atmosfera w pracy...taki piknik...

@Asia

Jakie towarzystwo taki piknik .

Elżbieta
@Asia

Czyli sugerujesz, że atmosfera nie jest najlepsza?

Asia
@Elżbieta

Nie sugeruję. Stwierdzam fakt

Ewelina
@Asia

A czemu tak jakoś słabo tutaj jest z tym? :(

X

Terrorysta, rasistą, parę chamów ciekawe co się jeszcze ?

Lokata

Praca jak to automotiv, monotonia, monotonia i monotonia. Ludzie całkiem OK, w zależności od działu ,gdzie sie trafi. Kierownictwo i liderzy (usunięte przez administratora) P.S od zeszłego tygodnia posiadam psa :) Strasznie (usunięte przez administratora) sika pod siebie, nie słucha itd Wabi się Daniel, myślicie, że wyrośnie z tego czy to kwestia imienia ?

Bystry
@Lokata

Haha Daniel ???? dobre ????

Robol

Jak to jest, że jeden lider potrafi być fair wobec ludzi i jednocześnie spełniać swoje obowiązki, a drugi być typowym "pieskiem" kierownika, który ma swoich ludzi totalnie gdzieś?? "SS" z seca szaleje.... Za chwilę będzie sama naginać na lini,bo ludzie na L4 pójdą, albo się pozwalają....

@Robol

Kabareciarz, esesmani, trole, i wytresowane Fiony, umilają czas w pracy próbując zrobić z pracowników idi...w i nierobow a jest wręcz odwrotnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy