Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Najlepiej jak jedna strona się tylko wypowiada - pracownik. Ten nieszczęśliwie pokrzywdzony , biedny , zmanipulowany , wyzyskiwany i zmobingowany człowiek co mu się życie zawaliło przez firmę Comtex. Można to skomentować tylko jednym słowem - PARODIA. Jaki mobbing ? najpierw dowiedzcie się co to jest mobbing . Wyobrażacie sobie firmę gdzie nie cisną o to żeby pracować aby były zyski . A to że szef Was [usunięte przez administratora] to takie jest życie najwidoczniej słabi jesteście psychicznie. Szef płaci szef wymaga. Jeśli nie ma targetów to się tłumaczysz. A napiszcie mi jeśli byście się przykładali do pracy w 100 % to TARGET zawsze da radę zrobić. Ale jeśli pracowali tam tacy pracownicy jak Wy to o targecie można zapomnieć. Trzeba się skupić na pracy a nie na innych rzeczach. Polska to nie Niemcy i tu zarabiać 5 tysięcy nie będziecie a nie mówcie ze jest złe bo premie są , wypłata na czas jest , umowa o pracę jest a złą atmosferę to Wy wprowadzacie. Więc całe szczęście że już tam nie pracujecie bo firmę ciągnęliście na dno.

ex-worker

PARODIA to masz na drugie. Czyżby to była wypowiedź jednego z koordynatorów? Boli, jakie są opinie [usunięte przez moderatora] ? 90% wypisywanych opinii (według Ciebie manipulacji) to czysta prawda. Dwa lata jakie przyszło mi spędzić w szeregach Comtexu to strata życia. Oczekiwanie od pracodawcy, że każdy ma robić wyśrubowane targety, z których pracownik i tak [usunięte przez moderatora] dostanie. [usunięte przez moderatora] . dla przykładu - ja zrobiłem 150% targetu miesięcznego (pracownicy znają to pod tzw nazwą "górka") to [usunięte przez moderatora] premię bo MS był zrobiony na 100% a wizualizacja na 98%. Pozdro dla [usunięte przez moderatora] , pewnie siedzi teraz na Cyprze (zapytajcie o wyjazdy koordynatora na Cypr). Dno to jest ta firma... dodatkowo 5 metrów mułu!! Dlaczego nie ma takiej rotacji u innych agentów np. Coltex? Chodząc po różnych galeriach handlowych patrzę, że pracownicy Orange, Play, T-Mobile praktycznie się nie zmieniają. Tylko tam gdzie rządzi Comtex rotacja całego personelu średnio co pół roku to norma. PAMIĘTAJCIE, NIGDY NIE WCHODŹCIE DO TEJ SAMEJ RZEKI!!!!!!!!!!!!!!!

m

piękna firma - lepiej zarabia się w biedronce na kasie przy mniejszym obciążeniu - wymagają wszystkiego nie dając w zamian nic. nasz punkt robi tak zwalniamy się wszyscy w jednym dniu wysyłając do inspekcji pracy rozmowy telefoniczne z przełożonym jak traktuje pracowników( mnie zdemotywowali już po 6 miesiącach pracy do osiągania celów nie realnych ). Życzę jak największej ilości deautoryzacji posów lub jak najszybciej niech Polkomtel wprowadzi brak prowizji za PWA co jest w planach ;) bo taki pracodawca nie powinien posiadać firmy jak nie zrozumie że biznes w tych czasach polega na partnerstwie a nie wydojeniu jednorazowym klientów i pracowników. Dumna firma chwali się tym że wypłaca pensje na czas ;) i dumnie chwalą się budżetem na premie z targetami nie do zrealizowania a po wyrobieniu nakładają podwójny podatek ( tak aby oni nie płacili podatku ) Firma zarabia na czysto z 50 tys miesięcznie a kantują na premii w wysokości 200 zl

M.

gotothework - 2013-02-13 17:41:01 bary - 2013-01-28 19:29:48 Ale rosnie liczba komentarzy:) czesto kiedy szukalem pracy zagladalem na opinie i bardzo czesto znajdowalem tylko negatywne, ale zagladajac na comtex to musze przyznac ze w liczbie i opisach sa na prawde w silnej czolowce najgorzej traktujacych:D Stategia J. i M. widocznie nadal ta sama- nie ma targetu o 13? - zjexxxxxx, nie ma o 15? to samo, nie ma na koniec dnia? to samy razy cztery! No coz bywa- wstajesz na 2 dzien- dja bog przyjda ludzie i masz target- jest ok, wstajesz na 3 dzien nie masz targetu o 15- zjexxxxx jeszcze wiekszy bo przedwczoraj tez nie miales:D i tak to sie przyjemnie chodzi do pracy w tej firmie. Przychodzi dzien w ktorym zrobiles plan na miesiac- upragniony wyczekiwany- bardzo rzadki- ceszysz sie bedzie premia. Niestety zapomnialo sie- a moze za rok Wam damy, albo za cztery. Przychodzi ktorys dzien z kolei masz klienta duza taryfa, ale chce fajny telefon- patrzysz niska prowizja- NIE SPRZEDAWAAAAAAC! Lub nawet srednia prowizja- NIE SPRZEDAZ bo w zatowarowaniu masz jakies gowna:) Fiu Fiu fiu myslislisz i juz zaczynasz sie denerwowac- ALE NIE ŁAM SIĘ ! JESTEŚ DZIELNY ! DOPÓKI TU PRACUJESZ TO BĘDZIE TAK PRACOWAŁ! :)Premia w tej firmie to jak bajka na Boże Narodzenie-piękne ale iluzjonistyczna...a target jest durnym wymysłem i sprowadzeniem pracownika do roli niewolnika. [usunięte przez administratora] wiecznie żywy..przynajmniej w tej firmieWidzę że w firmie nic się nie zmieniło i nadal trzeba wysyłać samozwańczemu smsy o ustalonych godzinach. Jeśli nie miałeś targetu to zjexx nawet do czterech razy dziennie a następnego dnia trzeba było zadzwonić z wyjaśnieniem dlaczego dnia poprzedniego nie zrobiło się targetu. Nawet jak wyrobiłeś plan miesięczny to zawsze znalazło się jakieś ale i premia była nam zabierana. Na szczęście na tej firmie świat się nie kończy , mnie się udało. Nie pracuje tam już ponad rok , a moja teraźniejsza firma nie oszukuje swoich pracowników jak ta poprzednia.

gotothework

bary - 2013-01-28 19:29:48 Ale rosnie liczba komentarzy:) czesto kiedy szukalem pracy zagladalem na opinie i bardzo czesto znajdowalem tylko negatywne, ale zagladajac na comtex to musze przyznac ze w liczbie i opisach sa na prawde w silnej czolowce najgorzej traktujacych:D Stategia J. i M. widocznie nadal ta sama- nie ma targetu o 13? - zjexxxxxx, nie ma o 15? to samo, nie ma na koniec dnia? to samy razy cztery! No coz bywa- wstajesz na 2 dzien- dja bog przyjda ludzie i masz target- jest ok, wstajesz na 3 dzien nie masz targetu o 15- zjexxxxx jeszcze wiekszy bo przedwczoraj tez nie miales:D i tak to sie przyjemnie chodzi do pracy w tej firmie. Przychodzi dzien w ktorym zrobiles plan na miesiac- upragniony wyczekiwany- bardzo rzadki- ceszysz sie bedzie premia. Niestety zapomnialo sie- a moze za rok Wam damy, albo za cztery. Przychodzi ktorys dzien z kolei masz klienta duza taryfa, ale chce fajny telefon- patrzysz niska prowizja- NIE SPRZEDAWAAAAAAC! Lub nawet srednia prowizja- NIE SPRZEDAZ bo w zatowarowaniu masz jakies gowna:) Fiu Fiu fiu myslislisz i juz zaczynasz sie denerwowac- ALE NIE ŁAM SIĘ ! JESTEŚ DZIELNY ! DOPÓKI TU PRACUJESZ TO BĘDZIE TAK PRACOWAŁ! :)Premia w tej firmie to jak bajka na Boże Narodzenie-piękne ale iluzjonistyczna...a target jest durnym wymysłem i sprowadzeniem pracownika do roli niewolnika [usunięte przez administratora] wiecznie żywy..przynajmniej w tej firmie

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
jack chory

[usunięte przez administratora] zapewne chory bo kilka punktów wyrobiło premie - a w jego kalkulatorku słowo premia nie istnieje - ciekawe czy szukali haków aby nie wypłacić pieniędzy bo np 4 miesiące temu liga jakości nie była na 150 % tylko na 140 % [usunięte przez administratora]

mary

A najlepsze są maila od koordynatorów.... Jeden z nich zabraniał pracownikom sprzedaży usługi mix plusa, z nakazem sprzedaży abonamentu - ponieważ za abonament jest większa prowizja. Jak nie przystosujemy się do polecenia to pracownicy poniosą konsekwencje ! FIRMA ZABRANIA SPRZEDAWAĆ USŁUGI POLKOMTELA, PONIEWAŻ MYŚLĄ ŻE KAŻDY MOŻE PODPISAĆ UMOWĘ ABONAMENTOWĄ, ZAPOMNIELI O TYM, ŻE NIE KAŻDY DOSTANIE ABONAMENT SZCZEGÓLNIE MŁODZI LUDZIE BEZ PRACY/STUDENCI/UCZNIOWIE ;D - OD CHWILI GDY PRZECZYTAŁEM MEILA I PODPISAŁEM SIĘ POD NIM, NIE SPRZEDAJE MIXA - A FIRMA TRACI KLIENTÓW, KTÓRZY KIEDYŚ MOGLI BY ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKAMI POSTPAID ;) TERAZ TRZEBA PRZESTRZEGAĆ POLECEŃ FIRMY, BO INACZEJ BĘDZIE ŹLEEEEEEEEEE ;) WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA SKRÓCENIE ETATÓW W PUNKTACH, FIRMA SAMA NISZCZY SIĘ OD ŚRODKA ;)

prawda

fajnie opisane przez poprzednika pare postów wyżej :-) najzabawniejsze że kierownicy w punktach doskonale by poradzili sobie z zatowarowaniem we własne posy - a tak zamawia nasz samozwaniec i zalega po 400 sztuk na punktach. dobitnie pasuje ten kawał do naszego primary samozwańca. -----> Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi? - Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg- to ja tu myślę i wszystko kontroluję. - Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej, zarabiamy na wasze utrzymanie. - Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku. - My - odparły oczy - myśmy szefami, my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka. - Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie... - JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd dupa - I JUŻ. Śmiech ogólny, że całe ciało nie może się pozbierać. - DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak, to STRAJK. I przestała robić cokolwiek. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach. Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została dupa. I tak to już jest, drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.

bary

Ale rosnie liczba komentarzy:) czesto kiedy szukalem pracy zagladalem na opinie i bardzo czesto znajdowalem tylko negatywne, ale zagladajac na comtex to musze przyznac ze w liczbie i opisach sa na prawde w silnej czolowce najgorzej traktujacych:D Stategia J. i M. widocznie nadal ta sama- nie ma targetu o 13? - zjexxxxxx, nie ma o 15? to samo, nie ma na koniec dnia? to samy razy cztery! No coz bywa- wstajesz na 2 dzien- dja bog przyjda ludzie i masz target- jest ok, wstajesz na 3 dzien nie masz targetu o 15- zjexxxxx jeszcze wiekszy bo przedwczoraj tez nie miales:D i tak to sie przyjemnie chodzi do pracy w tej firmie. Przychodzi dzien w ktorym zrobiles plan na miesiac- upragniony wyczekiwany- bardzo rzadki- ceszysz sie bedzie premia. Niestety zapomnialo sie- a moze za rok Wam damy, albo za cztery. Przychodzi ktorys dzien z kolei masz klienta duza taryfa, ale chce fajny telefon- patrzysz niska prowizja- NIE SPRZEDAWAAAAAAC! Lub nawet srednia prowizja- NIE SPRZEDAZ bo w zatowarowaniu masz jakies [usunięte przez moderatora]:) Fiu Fiu fiu myslislisz i juz zaczynasz sie denerwowac- ALE NIE ŁAM SIĘ ! JESTEŚ DZIELNY ! DOPÓKI TU PRACUJESZ TO BĘDZIE TAK PRACOWAŁ! :)

zle

może jak tak źle napisać do jakieś gazety i do wiadomości rzecznika Polkomtela - powątpiewam w to aby dobre imię Polkomtel godził jak zaczęłyby wpływać dziwnego rodzaju monity i zapytania Co do [usunięte przez moderatora]... to fakt [usunięte przez moderatora] ale taka jego praca szkoda tylko ze on za to ze zachowuje sie jak wieprz dostaje potężne pieniądze a pracownicy ochłapy :) słyszał ktoś kiedyś pochwały z jego ust ? no i totalny bezsens dlaczego musze dzwonić do tego typa jak chce telefon przesunąc bo oczywiscie to co potrzeba u nas to wysylaja w inne rejony polski i viceversa :D a nie do mojego regionalnego troszke mniej ułomnego :D Teraz wracają opiekunowie polkomtela w naszym regionie jest w porządku gość ciekawe jak zareaguje na słowo łamanie procedur subagenta

xXx

No to się zgadza że atmosfera zależy od ludzi z którymi się pracuje ale jeden telefon od MF lub jego pseudoklona PW potrafi wszystko (usunięte przez administratora) br /> Prawdą jest też to że pracownicy zamiast pracownicy lepiej zarabiaja tak samo a do kieszeni comtex wpływa więcej. Po co mieć zadowolonego pracownika skoro można mieć zastraszanego niewolnika.

yuka

Pracując w Comtexie zarabia się najniższą krajową, sprzedawca zarabia max do 1400 zł a kierownik około 2000 zł Jak wygląda atmosfera w pracy? - to zależy gdzie i z jakimi ludźmi będziemy pracować ;). Pracując w tej firmie, najbardziej denerwowały mnie telefony przełożonego tj. opiekuna/koordynata, a takich telefonów było nawet kilkanaście dziennie i rzadko kiedy były to normalne rozmowy ludzi cywilizowanych. Z tego co się orientowałam, teraz jest jeszcze gorzej, całe szczęście, że już mnie tam nie ma ;) Teraz pracuję u innego operatora, gdzie jest naprawdę świetna ekipa pieniądze zarabiam podobne, ale idąc do pracy idę w dobrym humorze ;)

popier.

Firma łuska i liczy tylko kasę, pracowników mają w (usunięte przez administratora) ie, Twój urlop jest urlopem firmy, to COMTEX decyduje kiedy go dostaniesz, inspekcja pracy czeka na takie firmy z otwartymi ramionami.! Skracają etaty, przez co mają w (usunięte przez administratora) pracowników i klientów, kompletne dziadostwo, najgorszy agent Polkomtela u jakiego pracowałem, niebawem sklepy będą obsadzone dwoma etatami z miesięcznym targetem do zrealizowania 1500 pln ;);)

Naiezależna

P. - 2013-01-09 20:43:40 A najlepsze w tej firmie są przeprowadzane kastingi na nowego pracownika - chodzi tutaj wyłącznie o kobiety (małolaty między 19 a 24 rokiem życia) przez samozwańczego dyrektora M.F. Pan M.F. nie wybiera pracownika który ma doświadczenie i umiejętności zdobyte w poprzednich pracach. Nowa pracownica ma być ładna i niezbyt mądra , taka którą będzie można łatwo manipulować i w czasie wolnym od pracy się z nią umówić. Wiem bo nie raz byłem przy takich kastingach.Akurat ja pochodze z takiego jak piszesz kastingu i nie pamietam zeby MF chcial sie umawiac na spotkania po pracy! Nie uwazam sie za glupia albo dajaca sie manipulowac! Ciebie czlowieku wybierall ktos kto lubi zawistnych i zaklamanych chlopcow miedzy 18 a 19 lat. Skoro jednak piszesz takie nieprawdziwe bzdury to pewnie sie akurat z toba nie chcial umowic. HAHAHAHA Nie obrazaj ludzi jesli nie masz pojecia co piszesz!!!!

wroce moze do KJ, pewien czas temu odchodzilem i bardzo mnie zastanawia co ten facet ma z tego, ze czy kogos zwolni, czy ta osoba sama odejdzie to on i tak obsmaruje pracownika, zrobi z niego najgorszego, nigdy nie powie ze ktos byl dobry, kazdy dla niego byl zlym pracownikiem. naprawde mysli ze pracownicy nie rozmawiaja ze soba, nie mowia sobie co mowi na innych pracownikow, zachowuje sie jak dziecko

P.

Otylec

hyrzy - 2012-12-24 17:30:06 Oj dużo tutaj prawdy, dużo. Z Panem Michałem miałem do czynienia i nie polecam nikomu z nim współpracy ;)), natomiast o Krzysiu też słyszałem ciekawe rzeczy, ale najbardziej rozbawiło mnie informacja, że On nie zna nawet swoich punktów :D Dziwi nie trochę polityka Pana [usunięte przez moderatora], zamiast zatrudnić młodych ludzi z wizją, którzy będą potrafili pomóc pracownikom i poprawić wydajność firmy, trzyma takich pryków ...Cóż Ty możesz o młodych ludziach i wizji wiedzieć skoro sam piszesz jakbyś był najstarszy i najmądrzejszy: duuuużoooo praaawdy, duuuuużo. Jeszcze tylko Ci laski w ręku brakuje żeby pukać przy każdym wyrazie:))). Z pewnością miałeś po upaleniu wizje:))))

hyrzy

pracownik do konca roku

cóż można powiedzieć - nie polecam. Pan [usunięte przez moderatora]. samozwańczy dyrektor niby od wszystkiego a tak na prawdę do niczego = nie potrafi solidnie zatowarować punkty w telefony ktore sprzedają sie na danym rynku = wystarczyłoby wysłać emaila z zapytaniem o sugerowane zatowarowanie a tak każdy z posów traci klientów ( pan michał nie zamawia telefonów gdzie jest niska prowizja) Ja osobiście nie wróciłbym bo po co ? jak kobieta jedzie z polecenia syna kupić taki model telefonu - to mamy go namówić na jakieś badziewie typu nokia 113 ? :P i później mamy efekt zalega po 400 telefonów - czego to efekt że ludzie nie sprzedają czy nędzne zatowarowanie w telefony. 2. [usunięte przez moderatora] traktuje ludzi jak głupków - a tylko głupek zachowuje się i odbiera innych w taki sposób, ja mając innego koordynatora muszę dzwonić z zapytaniem czy mogę pobrać telefon który zalega ponad 50 dni na innym stanie a odbierając słuchawkę to tak jakby za kare "czego" - więcej człowieczeństwa - albo mam nadzieje że na stare lata też będziesz panie [usunięte przez moderatora] tak traktowany i tego panu życzę 3.Za kilka lat jak zmieni się rynek pracy z na pracowniczy mam nadzieje że te komentarze pomogą omijać tą firmę do czasów aż nie zatrudnią pracowników którzy potrafią współpracować z nami co im generujemy zyski a nie osobę co wie wszystko najlepiej a tak naprawdę nawet nie przeanalizuje i nie poświęci 30 minut czasu na TOP 10 prowizji i nie sprawdzi na sucho ile dają bo często zdąża sie że telefony z poza listy dają wyższą prowizję tylko bezmyślnie wkleja nam coś co otrzymał. Także dzięki panu cała machinera kuleje przez własną chciwość i głupotę a pan [usunięte przez moderatora] za bardzo ufa tej osobie co nawet nie potrafi się przywitać dzwoniąc do kogokolwiek gdyż osoby tego pokroju tak maja - zapewne [usunięte przez moderatora] albo podrywający jakieś małolaty bo kobiety w jego wieku raczej byłby sie bal Pozostali koordynatorzy czy pracownicy najzwyklejsi ludzie za co chwała im ;) nawet nasz koordynator nieraz pośmieje sie z "polecenia" samozwańca aczkolwiek da się żyć Tak czy owak jak macie wybierać pracę to odradzam comtex tylko obiecują i byc może tak jest tylko samozwańczy dyrektor zagarnia wszystko dla siebie

B.

Sama pracowałam w tej firmie, moj koordynator szanowny pan K. :) najpopularniejszy na tym forum :D Jedyny plus pracy tutaj, to zdobywanie doświadczenia, aby się wybić dalej. A reszta to komiks, pan K. ze swoja żonką, dallej ona pracuje? heheh czasem az warto zajrzeć na to forum, żeby zobaczyć jakie cyrki się teraz dzieją, z tego co wiem to pan K bez zmian, z doświadczenia powiem wam jest jeden sposob, wystarczy nagrywac wszytskie rozmowy z koordynatoorami a jak sa w punkcie to wlączac dyktafon i nie będziecie mieć już wiecej żadnych problemów z nimi, bo oni też się boja Pana J. i M., i to nagrywanie to nie był mój wymysł tylko dobra rada zatrudnionych w tej firmie przede mną

brawo brawo

widać że kogoś zabolało ze pomaga pracownikom wymyślili konkurs gdzie zapewne nie wypłaca premii za realizacje ów targetów tak samo jak za obiecane prowizje z akcesorii o których już zapomnieli dno dno dno dla nowych pracowników wystrzegać sie tego pracodawcy może jakby spadło bezrobocie i mieli problem z zatrudnianiem zrozumieliby co oznacza dbać o pracownika. Dlaczego nie maja punktu np w Warszawie, krakowie ? tam jednego dnia cala załoga zlozyla by wypowiedzenia i pitolila obiecanki cacanki ;) a jedyny argument dyrekcji to wyplata na czas :D dziękujemy za świąteczny prezent który " z przyczyn technicznych zapewnię nie będziecie mogli wypłacić "

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.