Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są tematy istotne z punktu widzenia pracowników. Jesteśmy otwarci na dyskusję i wdzięczni za wszystkie Państwa spostrzeżenia. Zaniepokojeni pojawiającymi się zarzutami w komentarzach postanowiliśmy skontrolować poszczególne obszary firmy, by móc usprawnić nasze funkcjonowanie oraz by, praca u nas mogła być bardziej satysfakcjonująca.

Na rynku działamy już od ponad 20 lat, zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz B2B. Działając od początku w dynamicznej branży telekomunikacyjnej, stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania i produkty. Kierujemy się przeświadczeniem, że wszyscy pracownicy angażują się w rozwój firmy: dbają o jej pozycję i wizerunek. Zależy nam na kulturze wzajemnego szacunku i tworzeniu przyjaznej atmosfery pracy. Dlatego wszystkich, zarówno obecnych, jak i byłych pracowników, prosimy o pozostawianie konstruktywnych opinii, bo tylko do takich będziemy mogli się odnieść, czy też wyciągnąć z nich wnioski.

W sprawach wymagających wyjaśnienia mogą się Państwo kontaktować również bezpośrednio pod adres e-mail: kontakt@comtex.pl

Cały czas szukamy osób chętnych do rozwoju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy, Comtex sp. z o.o. sp. k.

Szybko się obudziliście ????

Odżo

Czytam i nie dowierzam . Musi się Wam na prawdę palić grunt pod nogami. Wpis? Widać, że skonstruowany przez osobę nie mającą bladego pojęcia co tak naprawdę dzieje się w firmie lub opierającą się na niemające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości "swojej prawdzie" przez (usunięte przez administratora). "Kierujemy się przeświadczeniem, że wszyscy pracownicy angażują się w rozwój firmy " - szok . Pozycja i wizerunek? Pozycja - zbudowana na języku strachu kreowana i powtarzana jak mantra przez (usunięte przez administratora) i naśladowców. Wizerunek - zniszczony w całym zaścianku telekomów przez takich jak (usunięte przez administratora). Kultura i wzajemny szacunek? - tu niestety parsknę śmiechem . Do kontaktów podany adres @ . Proponuję stworzyć przez pracodawcę kanał YT na który możnaby wrzucać filmy z wideokonferencji nagranych zapewne przez niejednego pracownika ze świadectwem obelg i wyzwisk, niszczenie psychicznego i manipulacji. Przesyłając na skrzynkę mógłby paść serwer Comtex. Proponuję wrzucać też najważniejsze scenogramy z nagranych rozmów telefonicznych - zapewne setki, gdzie można słyszeć wyzwiska na koordynatorów PLK, pracowników i kierowników. Dla ułatwienia program na androida ACR. Przyjazna atmosfera? Niestety, przyjaźni w Comtex nie uświadczysz. Na przyjaźń trzeba zasłużyć.

Xyz
@Odżo

Co tu dużo napisać na ten temat...... Sama prawda.

@Odżo

Generalnie będziemy się odnosić do merytorycznych wpisów popartych dowodami jednak w drodze wyjątku odpowiemy także tym razem. Jak mniemamy osoba ukrywająca się pod Nickiem ODŻO posiada wsparcie swoich słów w postaci wspomnianych materiałów. Jeśli tak zachęcamy do kontaktu. Już dwukrotnie mieliśmy okazję na drodze prawnej szansę weryfikacji podobnych komentarzy i takowego wsparcia nie było, a więc mieliśmy do czynienia ze słowami bez pokrycia wycelowanymi w opinię o naszej firmie. Nie spotykamy się na co dzień z takim zachowaniem kadry managerskiej co nas szczególnie dziwi w odniesieniu do ilości określanej mianem "setki". W dalszym ciągu zachęcamy do komentarzy pozostając w nadziei na merytoryczną retorykę wypowiedzi. Pozdrawiam

Mat
@Odżo

W sedno. Też mam :). YT to całkiem ciekawa opcja.

Miś
@Comtex sp. z o.o. sp. k.

„Nie spotykamy się na co dzień z takim zachowaniem kadry managerskiej” - śmiech na sali. Albo osoba która to pisze nie ma zielonego pojecia co się dzieje w tej firmie albo pomaga tuszować mobbing. Lub co jest wielce prawdopodobne ten komentarz napisał jeden z koordynatorów. Myśle ze każdy kiedyś nagrał jakaś rozmowe w której był obrażany. A tym wpisem tylko udowadniacie jak mocno napędzacie machinę strachu podkreślając ze już wyciągaliscie konsekwencje na drodze prawnej od autora Jakiegoś komentarza. Nie zatrzymacie tego, ktoś w końcu się tym wszystkim zainteresuje. Go work teraz prowadzi akcje przeciw mobbingowi. Czy moderator który akceptuje komentarze w ogóle je czyta?!

@Miś

Ktoś jeszcze posiada takowe informacje ?

@Miś

Chyba Wszystkim powinmo zależeć na pokazaniu skali problemu skoro sam pracodawca nie wie co się dzieje w podległych POS. Kontakt na @ comtex nie będzie obligatoryjny. Wszystko i tak przechodzi przez "Dyrektora Finansowego", który rzetelnie nakłada sankcje na dowody i nie dopuszcza do prawdy, która w oczy kole.

@Miś

Często spotykając się z różnorakimi zarzutami, ponownie podkreślamy, że sami jesteśmy żywo zainteresowani konkretnymi przykładami, zapowiedź których tu wielokrotnie występuje. Wspomniana "machina strachu' na razie dotyka nas gdzie stale wspomina się o "nagrywaniu" itp. Rzecz naszym zdaniem nie powinna polegać na wzajemnym zarzucaniu sobie pewnych zachowań tylko niedopuszczaniu do nich. Na wzajemnym dorosłym dialogu. Jak możemy reagować jeśli nie pomimo udostępnienia dedykowanej skrzynki mailowej nadal nie otrzymaliśmy ani jednego zgłoszenia. Nie widzimy problemu transparentności w działaniach i oczekujemy tego od naszych pracowników. Upublicznianie zarzutów bez pokrycia jest w oczach prawa pomówieniem i nie jest niczym dziwnym, że przed takimi rzeczami chcemy w ekstremalnych przypadkach się bronić.

Zmartwiony
@Comtex sp. z o.o. sp. k.

Nit wam nic tam nie wyśle bo się najzwyczajniej w swiecie boją. Wlasciciel wie jak koordynator odzywa się do pracownikow i do dnia dzisiejszego nic nie zrobił. Wiec nie dziwcie się ze skrzynka jest pusta. Jeśli osoba która odpisuje rzeczywiście nie wie o czym mowa (nie wie a nie nie chce wiedzieć lub udaje ze nie wie) i tak bardzo chce się dowiedzieć bo nie dowierza to polecam spędzić jeden dzień z koordynatorem i posłuchać jak to wyglada.

@Odżo

Domyślamy się, że autor komentarza niekoniecznie jest naszym pracownikiem z racji braku w Firmie Comtex stanowiska Dyrektora Finansowego.

XYZ

Skoro Comtex odnosi się do komentarzy użytkowników serwisu gowork, to proszę o ustosunkowanie się do tematu wideokonferencji, na które zapraszani są pracownicy gdy punkt nie zrealizuje dziennego targetu akcesoryjnego. Czy zmuszanie do przychodzenia pół godziny przed otwarciem punktu, czyli czas wolny za który pracodawca nie płaci jest zgodne z prawem? Myślę, że nie muszę opierać się tutaj żadnymi dowodami, gdyż odpowiednie dowody znajdują się na komputerach w salonach. Dodatkowo przedłużające się wideokonferencje, co uniemożliwia otworzenie punktu o odpowiedniej godzinie, też jest akceptowane przez właściciela?

ZYX
@XYZ

Teraz kazdy kierownik został managerem więc musi być obecny w pracy nawet jak go nie ma. Jak było mówione na spotkaniach nawet jak masz urlop musisz być w stalym kontakcie z punktem co się w nim dzieje - zresztą każdy kierownik a teraz manager za zmianę nazwy stanowiska pracy dostał sowita podwyżkę :) - to był żart ;)

@XYZ

Bardzo dziękujemy za sygnał. Temat należy rozpatrywać w dwóch zakresach. Pierwszy to ok 30-to minutowy czas trwania wideokonferencji, które pracownik ma prawo odebrać i w naszej opinii tak się dzieje. Wiele razy się zdarzają prośby o możliwość opuszczenia stanowiska pracy w związku z załatwianiem różnych prywatnych spraw(lekarz, dziecko z przedszkola itp.). Niestety takie rzeczy dzieją się także często bez naszej wiedzy, ale nie wyciągamy z tego jeszcze konsekwencji zakładając że ten czas bilansuje się właśnie wideokonferencjami. Jeśli jednak pojawią się jeszcze sygnały ze strony Pracowników oczywiście przyjrzymy się sprawom bliżej w obu kwestiach. Drugi zakres, to zasadność częstotliwości organizowania spotkań on line. Występuje to wtedy gdy istnieje duże prawdopodobieństwo braku stosowania standardów oraz procedur zarówno Operatora jak i Comtex. Tu znowu liczymy na pomoc naszych Pracowników. Prosimy o sygnał z konkretnych placówek jeśli ta częstotliwość wydaje się zbyt duża. Zweryfikujemy temat poprzez częstsze wizyty Mentorów oraz poprosimy Operatora o udostępnienie materiału z monitoringu. Może faktycznie nieraz organizowanie wideokonferencji okaże się zbędne. Kilkuminutowe(tylko i wyłącznie) przedłużenie spotkania z Pracownikami w ekstremalnych przypadkach jest dopuszczalne. Oczywiście po uprzednim umieszczeniu informacji na drzwiach wejściowych. Raz jeszcze dziękujemy za podzielenie się spostrzeżeniami.

Praca jest ok. Jak się chce pracować można zarobić naprawdę fajna kasę. Ciśnienie jest jak w każdej firmie; jest plan trzeba zrealizować, ale jeśli chce się zarabiać dobra kase to jest taka możliwość w firmie Comtex. Można zarobić kasę za umowy, akcesoria i inne konkursy. Nie widzę powodu żeby robić aferę za to że ktoś każe Wam sprzedawać akcesoria. ... Comtex = kasa ????A po co się przychodzi do pracy? Chyba wlasnie po kase???? Pozdrawiam.

człowiek

????? ale pracownik=człowiek,a nie kasa.

Jeżeli uważasz że pieniądze z konkursów Operatora np. Multibonus czy innych np. producentów płaci Ci Comtex to jesteś w błędzie. Odpowiedz na pytanie - czy pracował byś dalej w salonir gdyby wszystkie dodatki jakie daje Plus dla ludzi w punktach nagle zostały odebrane?

Xxx
@Kandydat

Zgadzam się z tym. Comtex wyciska pracownika jak cytrynę na sprzedaży akcesoriów. Prosty przykład ( kwota targetu jest przykladowa , niewiele odbiega od kwoty rzeczywistej)punkt miał target na akcesoria 4 tys netto aby dostać premie. Przez dłuższy czas kwota ta była wyrabiana więc została podniesiona do 6 tys ( pomimo ze punkt nigy takiej kwoty nie osiagnal ) bo jak mówią punkt ma potencjał. Teraz punkt dalej wyrabia 4 tys , jest ok bo Comtex ma dalej ta sama kasę tylko że pracownik już o premii może pomażyć i słyszy tylko że to co robi to " poziom wstydu ".

@Kandydat

Zmuszeni jesteśmy skorygować tę wiedzę. Konkursy organizowane przez Grupę Kapitałową dla Pracowników POS były w swojej genezie konsultowane z Agentami czyli pracodawcami. Wtedy też uzgodniono, że prowizje zostaną pomniejszone w celu wygenerowania premii do konkursu KOKOS(na początku) czy MULTIBONUS(w wersji aktualnej). Tym samym to właśnie między innymi COMTEX partycypuje w kosztach.

Garbaty

MF to ty?? ????

@Xxx

Bardzo prosimy o ujawnienie konkretnych danych opisywanego przypadku. Bez tego nie możemy się odnieść. Być może faktycznie należy zweryfikować założony cel.

@Garbaty

Żaden pracownik kadry managerskiej firmy COMTEX nie ma prawa na upublicznianie swoich opinii oraz wpływanie na takowe poprzez osoby trzecie na portalu Go WORK. Każdy udowodniony przypadek pociągnie za sobą surowe konsekwencje.

Aa
@Comtex sp. z o.o. sp. k.

Szczerze mówiąc, nikt nie odważy się odezwać bo albo straci pracę za chwilę albo sam zrezygnuje po pewnym czasie...

Aa
@Aa

Ciąg dalszy komentarza... Może w sumie źle się wyraziłem... Być może Comtex ma dobre zamiaru uruchamiając taka skrzynkę, chce wierzyć że coś się zmieni. Ale wszystko zależy kto te zgłoszenia będzie "obrabial". Jeżeli będą one trafiać do samej "góry" bezpośrednio to może to coś da. Jednak trzeba mieć pewność że tak jest. Bo gdy będzie wszystko przechodzić przez koordynatorów to moim zdaniem nie ma to sensu, bo nawet jeśli nie zwolnieniem to skończy się na ciągłym wypominaniu. A poza tym nawet jak ktoś ma nagrania to zaraz ktoś zasłoni się tym, że nie można ich wykorzystać bo zostały zrobione bez wiedzy drugich osób i są nielegalne... Także sorry ale to pewnie nie wypali

Mat
@Comtex sp. z o.o. sp. k.

Reasumując. Skoro w każdej firmie współpracującej z operatorwm dostaniecie premie od Grupy Kapitałowej to po co przepłacać.. zdrowiem.

Emily

to co obecnie dzieje się w firmie to jedna wielka tragedia i kpina. akcesoria, akcesoria i jeszcze raz akcesoria. samouwielbienie dyrektora i koordynatorów, rygor niczym w wojsku bo długopis źle położony na stoliku. stanowcze nie dla tego wszystkiego. po roku pracy tam jestem wrakiem człowieka a ostatnie miesiące bardzo dają w kość. wypowiedzenie już wysłane, szkoda bo zajęcie i wynagrodzenie nawet okej

@Emily

Długopis źle położony, z ortografią też nie jest dobrze. Zastanawiam się kto Cię zatrudnił.

A ja zastanawiam się kto zatrudnił Ciebie? Czepiasz się o to, że ktoś napisał prawdę? Czyżby za wysokie ambicje?

Miss

Po rozmowach kwalifikacyjnych w tej firmie nie oczekuj zbyt wiele od pracownikow. Biorą każdego jak leci bo nikt nie chce tu pracować. Dosłownie każdego nawet rolnika z pola. Rozmowa kwalifikacyjna nie jest przeprowadzana w profesjonalny sposób. A osoba powyżej ma racje i gdzieś mam jej błędy :p

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Karo

"Góra" (o ile w ogóle można tak nazwać ludzi którzy udają, że potrafią zarządzać ludźmi) robi wszystko aby doradcy na punktach patrzyli na siebie wilkiem, donosili na współpracowników, bili się o klientów. Zakaz kontaktowania się z osobami z innych punktów to kolejny pokaz "siły". Komuś chyba pomyliły się czasy. Tak Sylwia, jesteś w gronie tej "góry".

@Karo

Dokładnie! Rozpuszczanie plotek o współpracownikach to chyba hobby koordynatorów, kłamanie żeby ich ze sobą skłócić i wiele innych zagrywek. Kierownikom karzą pracownikow „jbc jak psy”. Czasem czuje się w tej firmie jak w ZSRR...

Od lat

Ładny chłopiec dostał nareszcie kopa od właścicieli i zaczął się raban. Kończy się nudne patrzenie w monitor i kawki dla niektórych:). Zaczeło sie marudzenie że Sylwia to a MF tamto a firma zła bo trzeba coś robić. Od razu widać kto pisze te banialuki. Jak ja to wiem to i koorynatorzy też. Zacznijcie się uśmiechać do nich jeszcze mocniej bo nie zdąrzycie sami się zwolnić albo uciec na L4:). Większość poszła do przodu a reszta pisze tu. Jest jeszcze jedna możliwość zamiast pluć zza krzaków. Zabrać się do pracy:) PS Frustracje już można leczyć. Wizyty u psychologa są w modzie:). Powodzenia

Klos
@Od lat

A w twojej bajce są też smoki?

Easy
@Od lat

Jeszcze gorzko zapłaczesz za tym "ładnym chłopcem" :D. kKwestia czasu jak i na tobie się to odbije. I tak btw...sam w miejscu stoisz, inaczej byś tu nie zaglądał i nie pisał "banialuków"

@Easy

To teraz na luzie. Otrzyj łzy. Popatrz w lustro. Nie przeraża cię to:)?

Oburzony
@Od lat

Zastanawiam się jak nisko trzeba upaść intelektualnie by szukać winny w stercie popiołów po "spalonej czarownicy". Szczerze, gdyby nie skąpstwo tej firmy byłby skłonny uznać ze to opłacony wpis. Życzę Ci porannego olśnienia przed lustrem związanego z naturą swego gatunku, moralnego bezkręgowca.

Adidi
@Od lat

Widzę, że Sylwia w końcu pękła zderzając się z rzeczywistością. Pamiętaj. Frustrację już można leczyć. Wizyty są w modzie :). Co do szczodrości firmy z opisu, można wywnioskować kto to pisze :) i broni "ludzkiego" podejścia pracowitej dwójki.

@Oburzony

Co za dzień. Druga czarownica się znalazła!

MJF
@Od lat

Wpis taki, że gołym okiem widać wręcz podpis z imienia i nazwiska! " ja to wiem to i koorynatorzy też. Zacznijcie się uśmiechać do nich jeszcze mocniej bo nie zdąrzycie sami się zwolnić albo uciec na L4:)"- A tym tekstem udowodniłaś tylko jak wielki mobbing panuje w Comtexie, który jest karany - nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę SW??!! Pomyśl trochę i przestań sama na siebie bata kręcić, bo i tak nadejdzie czas, a Ty nawet się nie zdążysz uśmiechnąć, kiedy spadniesz ze stołka"maskotki Comtexu"!!!

Dominika
@Od lat

A może upublicznimy nagrania rozmów i maile? Niech wszyscy widzą w jaki sposób wypowiada się MF oraz (usunięte przez administratora). Skoro są tacy "do rany przyłóż" to nie mają się czego bać

LC4
@Od lat

Większego debila od ciebie to chyba nie ma /nie licząc (usunięte przez administratora) no chyba, że to ty/.

@Od lat

Komentarz ewidentnie jednego z koordynatorów. Łatwo rozpoznać którego po stylu pisania :) nic Wam to nie da, i tak więcej jest negatywnych komentarzy.

Anonin

Trauma trwa dalej

Xxx

Widzę że nastała cisza, czyżby wszystko się ułożyło? Swą drogą żałuję że zaczęłam pracę w tej pseudo wspaniałej firmie Dno dno dno Pracownikami zarządza banda niewyuczonych, aroganckich (usunięte przez administratora)

Ano
@Xxx

Poważna cisza-polepszyło się

Jach
@Ano

Nastała cisza, bo kto ma chociaż trochę rozumu, złożył wypowiedzenie i pożegnał się z tym (usunięte przez administratora)pracodawcą.

nowa
@Jach

Czy tu rzeczywiście jest tak kiepsko,złożyłam cv i teraz się waham czy w ogóle iść na rozmowę.

Jach
@nowa

Poczytaj sobie jeszcze. Dokopiesz się do innych smaczków. Te komentarze w większości to niestety prawda

nowa
@Jach

Zatrudniłam się w innej firmie.Po przeczytaniu komentarzy,zrezygnowałam,

Helena

Praca w punkcie nie sama w sobie nie jest zła. Da się zarobić... jednak klienci skutecznie zniechęcają do tej pracy. Uważają, że jak coś nie działa jak powinno to jest to wyłącznie nasza (osób z punktu) wina i mamy to natychmiast naprawić. Jeżeli chodzi o sam comtex, to można opisać jednym słowem - TRAGEDIA. Wieczny bałagan, zrzucanie obowiązków na innych, szefostwo chce być wszystkim informowane tylko po to żeby powiedzieć że ich to nie interesuje. Ogólnie to cyrk...

Słoik

A co powiedzą osoby z punktów po niedawnych zmianach, lepiej Wam?

Żda
@Słoik

Lepiej.....nie mówić

Inna
@Słoik

Lepiej nie mówić ????

Prawnik

Informacyjnie: Kodeks pracy w art. 943. § 1 wskazuje, że pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. Oznacza to, że pracodawcy przepisami prawa zobowiązani są do podejmowania wszelkich działań, mających na celu zapobieganie zjawiskom mobbingu oraz do podjęcia niezbędnych działań w zaistniałej sytuacji. Do działań zapobiegających mobbingowi w miejscu pracy można zaliczyć antymobbingowe prawo wewnętrzne organizacji, sposoby zarządzania personelem oraz kreowanie odpowiedniej etyki i kultury organizacyjnej firmy. Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-co-to-jest-mobbing *Czy w firmie Comtex pracodawca zapobiega mobbingowi, czy sam jest mobberem?

NigdyWięcej
@Prawnik

Brawo,,,,może czas najwyższy żeby odpowiednie osoby przyjzaly się temu co dzieje się w tej firmie. Przysluchały rozmowom przełożonych z pracownikami i sposobem w jaki są oni traktowani,bo szacunek do drugiego człowieka to podstawa

SS
@Prawnik

Pracodawca nie zdaje sobie pewnie do końca sprawy co się dzieje w firmie, bo ma oczy mydlone przez koordynatorów...

Doradca
@Prawnik

wniosek prosty czas złożyć zawiadomienie do pipu i prokuratury

@Prawnik

Prosto i na temat, podparte odpowiednim artykułem-więcej nie trzeba nic mowic????

Ana
@SS

Pracodawca doskonale wie co się dzieje. Sam pokazuje jak się "powinno" rozmawiac z pracownikiem na szkoleniach, a koordynatorzy tylko biorą z niego przykład.

Mati
@Ana

Jeśli tak jest to i inspekcja pracy dotrze także do (usunięte przez administratora) Ile byś nie zrobił i tak będzie ZAWSZE źle i zawsze znajdzie się COŚ! ZAWSZE będzie mało!(usunięte przez administratora) koordynatorzy śmieją się pracownikom w twarz. To jak jest tam traktowany pracownik to już szczyt, szczytów! Praca byłaby na prawdę fajna,ale podejście koordynatorów sprawi,że psychicznie siegniesz DNA! Rotacja ogromna,a Ci którzy tam dłużej pracują już długo tego nie wytrzymają... ciągła nagonka, monitoring, kontrolowanie, monolog a nie rozmowa z pracownikiem,(usunięte przez administratora) i awantura o najdrobniejsze szczegóły. Jeśli pracodawca dalej nie widzi w tym nic zlego no to jest problem. Duży problem...

Banan

Polecam:) (usunięte przez administratora)

Jah

Firma która niszczy się od środka. A raczej niszczą ją pracownicy którzy myślą, że są ważni i mogą rządzić wszystkimi dookoła. (usunięte przez administratora)"motywacja" obelgami to schemat każdego dnia pracy.

zniesmaczony
@Jah

Niszczą ją pracownicy ????? Wątpię dla mnie niszczą ją ci co teraz zarządzają. Przykład: Pracownicy co pamiętają to wiedzą do czasu jak był (usunięte przez administratora) zawsze coś się działo i pracownik-punkt był wynagradzany za to co robił np. "oczko" , premia świąteczna itp. a teraz ??? Grudzień - premia miesięczna za wyrobienie targetu została zamieniona na premię świąteczną - najważniejsza jest nazwa "świąteczna" a tak naprawdę to premia za wyrobienie planu. Super !!! Odkąd Pan J.B usunął się "w cień" i zarządza firmą M.F pokazuje że pracownik się nie liczy.(usunięte przez administratora) chce pokazać że umie lepiej tylko to jest kosztem pracownika - mniej mu dam a i tak będzie zap.... - "Język Strachu ". Brawo Wy !!! A co do (usunięte przez administratora)lepiej nie będę się wypowiadał - brak słów - dać mu tylko koszyk i do kościoła na święconkę z akcesoriami.

Pracow...

Praca godna polecenia osobom które mają problem z samodzielnym myśleniem, a zdania "przepraszam, ma pan-i rację" oraz "oczywiście że doniosę co dzieje się w naszym punkcie" są ich ulubionymi.

@Pracow...

Nastał spokój w Comtexie? Nikt już się nie wypowiada? Burza w szklance wody-jak zawsze.

Osoba postronna
@Anonim

Najwyraźniej szkoda słów na tą firmę ????

Screen

Boję się bać ????

@Anonim

Brak słów na działanie firmy Ludzie są zastraszeni i pracują. Chociaż kto pracuje albo lize (usunięte przez administratora) szefostwu albo siedzi cicho by tylko przesiedziec. Tylko nasuwa się pytanie, dlaczego działania firmy które ewidentnie są mobbingiem nie są w żaden sposob egzekwowane????????

MY

A MOŻE KAŻDY Z WAS KUPIŁ BY PO JEDNYM AKC I ULZYŁ NAM TROCHE W CIERPIENIACH MAKSYMALNY RABAT 10% :)

@MY

A ktos przed kamerami siedzi i siedzi i nadal" kulturę pokazuje".Masakra juz tu pracować.Czas się zwijać.Szkoda tylko,ze Pracodawca nie reaguje na wpisy.

Nerwus

Brak słów.Wszystko idzie ku końcowi.Dłużej tego nikt nie wytrzyma.

Bubu

Dramat co się dzieje, nie wiem co gorsze, fakt że ludzie traktowani są gorzej niż zwierzeta,czy to,że to wszystko prowadzi do rozpadu firmy.. fajne się pracowało,,,dobrze nawet zarabiało,ale kosztem zdrowia? Nie

The end
@Bubu

Też myślę,że to wszystko prowadzi do rozpadu firmy.pracownicy tak jak szybko przychodzą to jeszcze szybciej odchodzą,aCi długoletni szukają innej pracy,Czy Właściciel tego nie widzi?Panie z biura też zrobiły się jeszcze bardzie nieuprzejme/nigdy i tak nie były/nie rozpatrują reklamacji,przecież jak my będziemy" na nie "wobec Klienta to On przejdzie do innego operatora,Czują się lepsze?do siedzą przy komputerze?Było fajnie,może Dyrekcja w końcu zareaguje i sprawdzi kto pracuje ,a kto tylko udaje i się wywyższa.

Bigbrother
@Bubu

Proponuję "wspaniałej" trójce z firmy wystąpić w nowym show BigBrother, nadają się idealnie... To jest właściwy kierunek...

Sylwiaszon

Pracownicy comtexu traktowani są jak maszyny. "Kupiliśmy" cię więc masz pracować przez 8 godzin na maksymalnych obrotach i masz robić to co my chcemy. Co z tego, że często nauki koordynatorów nawet w teorii są bez sensu. Koordynatorzy są nad tobą więc uważają, że wiedzą lepiej i nie masz nic do gadania.

Agawa
@Sylwiaszon

Nie pracuję juz w tej Firmie, niemniej jednak ciągle mam kontakt z ludźmi którzy tam pracują, osobiście czekam na moment, aż w końcu ktoś nie wytrzyma i pójdzie do Inspekcji pracy, bo to jak traktują ludzi jest nie do pomyślenia.

Don

Pracę w comtexie można opisać kilkoma słowami: ciągłe czepianie się o najmniejsze pierdoły; nakaz robienia wszystkiego "naokoło" bo przecież nie może być zbyt łatwo; brak zrozumienia, że dookoła jest kilkanaście innych punktów i nikt nie zmusi klienta żeby przyszedł właśnie do naszego. Co gorsza, cała atmosfera i mania donoszenia przenoszą się na najniższe szczeble, czyli kierowników punktów.

Stop cham
@Don

Myślałem, że tylko naszemu kierownikowi sodówa uderzyła do głowy. Teraz nie dość, że kamery na nas patrzą, to jeszcze łazi napompowany kierowniczek i rządzi. Rozumiem, że jego zadaniem jest pilnowanie porządku i ładu, ale można poprosić o wykonanie jakiegoś zadania, a nie wydawać rozkazy jak w wojsku. Szkoda, że tak się dzieje, bo bardzo lubiłem tą pracę, ale szkoda zdrowia... Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas i na każdym punkcie zostanie tylko najważniejszy (czyt. obecny kierownik) i będzie robił wszystko perfekcyjnie - obsługiwał klientów, zajmował się papierkami, zajmował się reklamacjami, itd. Z całego serca każdemu kto od jakiegoś czasu zaczął się puszyć życzę aby siedział w punkcie 6 dni w tygodniu i do domu wracał wykończony fizycznie i psychicznie.

Od lat

Niektóre ludki z posów po ładnym chłopcu się burzą:). Tylko troche mało tego. Cały pos w którym pracuję i jakieś trzydzieści innych wam kibicują. Dobra rozrywka za darmo:). Comtex powinien wam płacić więcej za rozrywkę:). Jak się znudzi to zacznijcie pracować jak inni. Normalnie. O ile zdążycie. Coraz niższe loty ale nie przestawajcie. Tylko chyba większych emocji u nikogo to nie budzi. Ale przynajmniej radochy. Piszcie o waszych ulubieńcach i dalej się do nich uśmiechajcie. Honorowo:)

@Od lat

Nie wiem w sumie co wiedzą własiciele ale wiedzą na pewno co robicie w czasie pracy:). Macie czas dzieci.

@Od lat

Pracowałem w tej firmie przez kilka lat. Potrafie ocenić co za cyrki tutaj się działy Najwięcej czasu to mają, ale koordynatorzy którzy zapewne popijając kawkę ciągle patrzą na ciebie oczami kamery i rozliczają z każdego ruchu. Ludzie zejdzcie na ziemię. Akcesoria akcesoria popedzane akcesoriami, a gdzie zachęta i motywacja dla pracowników? Głęboko w (usunięte przez administratora) Pracownik jest śmieciem w tej firmie! Dlatego cieszę że się już tutaj nie pracuje. A co do komentowania to widzę że ewidentnie cześć komentarzy należy do elity tejże firmy Powodzenia dla wytrzymałych

Mariusz

Dobrze interpretuje? Koordynator R już nie pracuje w tej firmie? Zwolniony czy sam odszedł? Jeżeli to drugie to Z tego co kojarzę to drugi Koordynator (wcześniej był na świętokrzyskim fajny gość) który podziękował za pracę. To świadczy o tym i potwierdza że nie najlepiej jest w tej firmie. Rozpierdzieli się to. Nie ma mnie w tej firmie kilka miesięcy ale widzę że nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o współpracę z przełożonymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.