Opinie o Cellers Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cellers Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cellers Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cellers Sp. z o.o. w Osielsko

W internecie szukałam jakiś informacji o ofertach (usunięte przez administratora) ale nie widziałam ani aktualnych ani dawnych rekrutacji. Tu widziałam, że są stanowiska na magazynie, ale mnie interesują prace biurowe. Ktoś wie coś o rekrutacjach do administracji, czy one są zewnętrzne dla wszystkich, czy wewnętrzne tylko dla pracowników??

Hej jak teraz jest? Warto uderzać z CV do firmy? Przeczytałam ze była lipa z atmosfera trochę a ja nie lubię się kłócić

zorientowany
@Karolina

Powiem tak, cellers to firma ludzi, którzy są właścicielami firmy comtex. Wpisz sobie comtex opinie, to odpowiesz sobie sama na pytanie :)

Irena
@zorientowany

no ale w tej firmie jest inna ekipa, inni ludzie... przeciez to tez ma wplyw, czy wg Ciebie nie?

Była
@Irena

Oczywiście ,że w tej firmie są inni ludzie,ale i tak zarządzają panowie B.Obcinają etaty i ludzie pracują w niepełnym wymiarze no i zwalniają.Nie ma towaru,nie ma pracy.Moim zdaniem ta firma tu już się powoli zamyka.tu zawsze nie było ciekawie.Ludzie słodzą sobie,a tak poważnie utopiliby Ciebie w łyżce wody.same donosy,panie w biurze.....wysoko głowy noszą,mają za nic innych ludzi.Nie piszę złośliwie bo akurat mnie zwolnilni i to rok po pandemii.piszę prawdę o tym co zaobserwowałam przez lata pracy.Pracowitość tu sie nie liczy,tylko szepty do ucha.....dobrze że mnie już tu nie ma.teraz nie boję się,że ktoś z igły zrobi widły ....pani Z.Trochę pokory,a nie obłudy .Niech pani nie wciąga w swoje gierki innych bo i tak oraca pani kota ogonem.Kiedyś prawda wyjdzie na jaw to Ł.B się zdziwi.Tylko Sebastian to był człowiek na właściwym miejscu,ale pozbyli się jego i awanowała osoba kopletnie niekompetentna i do tego....brak słów.A swistak A.J.siedzi i owija sreberka - hahaha

@Była

Jesteś pewien że coś idzie w tym kierunku? Nie chce nic mówić ale jak popracujesz to chyba zobaczysz że wszędzie są podobne problemy, tam gdzie są ludzie, konflikty i plotki. Jakoś się nikt nie zamyka z tego powodu

@Karolina

Nie zrozumiałałś problemu.Od plotek firmy się nie zamykają,Nie to poprzednik miał na mysli.Było pytanie jak sie tu pracuje.Odpowiedź padłą jasna-nie polecam!!!!!!!A ludzie są wszędzie ,to rzecz jasna ,tylko sa ludzie i ludziska.Tutaj pracowało się kiepsko.A sama wisz,że co innego ludzie tu myslą,a co innego muszą mówić.Zal mi Ciebie.

Pinokio
@Karolina

Przecież Ty sama nie wierzysz w to, co piszesz.Żal mi Ciebie.

Bronisław
@Pinokio

Komuś o nicku Pinokio również ciężko wierzyć. Co w ogóle wiesz o tej firmie, o panujących tam niezdrowych relacjach, czy nieszczerości, o których wspominano?

Pomkio
@Bronisław

Ciezko jest mi uwierzyc ze ludzie tu jeszcze pracuja.Pracowalem to wiem co posze.A slowa pani zza biurka do magazyniera .ze nizej od nas moze byc tylko kurz mowia wszystko.

Kama
@Pomkio

Tez słyszałam te poniżające słowa.Jaki Pan taki kram.

Echo
@Bronisław

Też popieram Pinokio.Wie co pisze.Racja.Mówią,że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,a ja tu byłam i bardzo się zawiodałm.Myśleli,że jak mnie zwolnią to się załamię,a ja rozwijam się i kwitnę.Uciekajcie od rodziny B.

@Echo

A ktoś z was wie co aktualnie się tam dzieje? Faktycznie wszystkie stanowiska przez nowych zajęte? Bo widzę, że wszyscy się pozwalnialiście, kiedy to było?

AnJa
@Natalia

Tu nie ma nowych osob,starzy zostali,którzy nie maja pomysłu na zycie i wola siedzieć tutaj w nudach za miske ryzu.Wola liczyc kaski,termometry i czekać na cud.Takich ludzi tutaj potrzebuja.Robociki co cicho siedzą.Tunie ma żadnych stanowisk do obsadzenia,predzej zwolnia niz zatrudnią..Pozdrawiam ekipę bez ambicji.

@AnJa

Ciekawe czy przyjmą pozdrowienia... Ale to czekaj, bo piszesz, że nowych podobno nie ma a skoro spora część odeszła to oni dalej funkcjonują z tyloma wolnymi stanowiskami? Jak oni to robią?

AnJa
@Natalia

Tam nigdy nie było za duzo pracy.Pan B.nie widział wiele .....grających w gry,fb ,allegro,filmy itd..Tu starczy 1 osoba i firma działa.Nie trzeba więcej.

@AnJa

Aha? A to czekaj to dla nich w sumie dobrze, bo kosztów teraz jest mniej? I czemu tego nie widział, nikt mu nie doniósł?

człowiek
@Natalia

Nie doniosl bo jest czlowiekiem.A to robili donosiciele Kto tam pracowal wie o kim mowa.

@człowiek

No to chyba byłabym donosicielem jednak. :( Bo też bez przesady jakby ktoś cały dzień sobie grał zamiast normalnie pracować w momencie, gdzie Ty robisz. Gdzie tu sprawiedliwość?

Robot
@Natalia

Przecież ,że cały dzień to trochę wyolbrzymione,ale co chwilę.Troche zamówien i gra,jakaś faktura i fb.Wiem co piszę bo byłam w tym pokoju i wszyscy to widzieli.Dlatego firma tonie.....nie żal mi właścicieli.Mają wszystko na włąsne życzenie.Zostawili nie te osoby.Ktoś im zamydlił oczy.

@Robot

No jeśli piszesz, że zamydlili no to jednak nie taka ich w tym wina. Czyli nie żeby coś ale wystarczyłaby tylko całkowita podmianka w kadrze i będzie tu ok jeśli chodzi o pracę?

Pracownik magazynu
@Natalia

Pracowałem w tej firmie prawie rok.Nie było pracy,pandemia i takie tam ,to zwalniali ludzi po kolei.Teraz mam kontakt z osobami ,które tam zostały.Maja bardzo mało pracy nadal,magazyn pusty,nie ma co pakowac i wysyłać Pewnie sam bym odszedł z firmy bo moi poprzednicy maja rację.Jedni pracowali,a inni udawali.Atmosfera fajna tylko w magazynie i jak była jedna osoba do pakowania. i Sebastian.Inii noszą głowę wyżej niż s.... .Strach wejśc było do kadr,przewracanie oczami i obgadywanie na porządku dziennym.Nie polecam.chyba,że się coś w biurach pozmieniało,ale wątpię.Zostałą kiepska kadra.

@Pracownik magazynu

A w tym biurze to wiadomo czy między sobą też taki stosunek mają? I zwłaszcza jak z traktowaniem kogoś nowego?

Juan
@Natalia

Miedzy sobą to fałszywa serdeczność.Jeżeli tam pracujesz,a pewnie tak ,to wiesz sama.Usmiech jak wchodisz i obgadanie jak wychodisz.

@Juan

Tak w sumie to nie i im więcej czytam tym coraz bardziej się zastanawiam. Tylko skąd to się bierze, że między sobą ludzie tu tacy są? Nie dałoby rady ich ze sobą po prostu jakoś zintegrować?

Anne
@Natalia

Nad czym sie zastanawiasz?Przeciez tu nie przyjmuja juz do pracy to po co te pytania.Wyciagaaz cos czego i tak nie zobaczysz ,chyba ze jeszcze tu pracujesz ,a domyslam sie kto to pisze i siejesz zamet.Ta firma to porazka.Ty tego nie zrozumiesz,a pytania i wywody skad sie biora tacy ludzie i o integracji???????nie osmieszaj sie.Integracja w Cellersie...............usmialam sie do lez.

@Anne

Nie żeby coś ale miesiąc już minął i tematu nie rozpatruję. Ale widzę u Ciebie chyba dość głęboki żal. :( Aż ciekawa jestem okoliczności odejścia, długo pracowałaś?

Anne
@Natalia

Żal????? o co Ty pytasz..Odeszłam z ulga.A ile pracowałm to nie temat publiczny na GoWorku.Po prostu ....poczytaj opinie o firmir matce COMTEX to zobaczysz jak tu jest.

Sebastian Nowy wpis
@Pracownik magazynu

@Pracownik magazynu, dziękuję za miłe słowo i życzę wszystkiego dobrego ????

Dzień dobry. Ciekawi mnie czy w firmie coś się zmieniło. Komentarze z przed lat raczej nie zachęcają, ale ostatnio cisza. Jak to rozumieć? bo często jest tak że o dobrych rzeczach mniej się ludziom chce pisać, więc może wyszli na prostą i warto się zainteresować nimi. Czy ktoś się może wypowiedzieć. Co z tą atmosferą? Zatrudniają w ogóle, bo ktoś pisał że się zawijają?

W jakim charakterze Cię tam zatrudnili? Czym musiałaś się wykazać na rozmowie o pracę, jakimiś konkretnymi kwalifikacjami? I jaką umową oraz stawką Cię tam uraczyli?

K, Nowy wpis

jaką chcialabys tutaj stawkę????pracowałam za najniższą krajową i jeszcze musiałam wysłuchiwać,że mi płacą.....dramat w tej firmie.Nie polecam,nieszczere uśmiechy,a za plecami obgadywanie.

@K,

A co takiego słuchałaś? Pytam, bo to chyba nie jest łaska z tym płaceniem? :D Jest jakaś osoba, która szczególnie obgaduje innych? I jest to ktoś z wyższych stanowisk czy raczej współpracownik? Czy nikt nie reaguje na takie konflikty między pracownikami?

ciekawska

Czy jeszcze firma jest?magazyn?i robocik?zawijają sreberka czy się zwijają?

as
@ciekawska

magazyn pusty to chyba sie zwijają-nie ma już (usunięte przez administratora) na grosze

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cellers Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Klient

Nie polecam sklepu-akcesoria to masakra.Wschodni import za zachodnią cenę.Nic nie pasuje do modeli.

Klient
@Klient

Akcesoria to kicz nad kicze.Chociaż to nie tu powinny byc opinie o towarze to popiram poprzednika.Tu wszystko jest na nie

Dorabialem w magazynie

Atmosfera byla bardzo w porządku, fajna grupa ludzi tam pracuje. Dorabialem tam czasami na magazynie jako student. Dwoje mlodych braci ktorzy glownie sie zajmuja tym biznesem, Patryk i Lukasz daja rade.

Były
@Dorabialem w magazynie

Ja też tam pracowałem,niby atmosfera ok,ale tylko w magazynie.Niestety panie na piętrze-traktują wszystkich z góry.Tu co innego mówią,a co innego robią i jeszcze co innego myślą. Rodzinna atmosfera hehehehe.Kasa była zawse na czas,ale nie polecam.

as
@Były

Popieram.Plotki i obgadywanie na porządku dziennym.Atmosfera sztucznie poprawna.No rzeczywiście kasa na czas i nic poza tym.

Aj
@Dorabialem w magazynie

Chyba pracowałeś w innej firmie..........ja też tam byłem i oprócz fałszu i innych obowiązkach niż podczas rozmowy,niczego innego nie dośwaidczyłem.Omijajcie tą firmę

zawiedziona

Nie polecam.Zwalniają bez skrupułów.Udają,że się martwią o każdego .a potem wypad -jak to mówią na zbity pysk..Nie jest ważne jak pracujesz i angażujesz się.czy masz dzieci na utrzymaniu czy nie-redukcja etatów i koniec.Wiem,że nikt dożywotnio nie musi zapewnić pracy,ale tutaj zostają Ci,którzy całymi dniami śledzą google i fb dla celów prywatnych,grają w gry i udają,że pracuja.Pracodawco-to sygnał dla Ciebie..Przykre.,ale taka jest prawda.

Obiecana pozytywna opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Cellers Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Cellers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellers Sp. z o.o.?

Cellers Sp. z o.o.
  • Sokola 8