Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

W comtexie

Zarobisz jedynie nagane lub oszukaja na premii gdzie się tylko da

P.M.

Chciał bym przeprosić kierownika punktu w zninie, oraz wszystkich, którzy poczuli się urażeni w związku z moim wcześniejszym wpisem. Wszystkie informacje zawarte w nim były nieprawdziwe i zmyslone.

wybielacz

Wybielanie wybielanie ;)) och jak przyjemnie w comtexie - super klimat :)) i ta ciągła rotacja :)) szkoda że rotacja jest taka - że sprzedawcy odchodzą do innych agentów - dziwne :)

wow

Po tym co i w jakiej formie to łoł napisałeś nasuwa się na twoje JEDNE pytanie jedyna odpowiedź-TAK, takich jak ty mamy za idiotów!

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
łał

ostatnie cztery wpisy to czysty miód na serce comtexu.... hahhahha . Idealni kordynatorzy, w tym MF, pozostaje zadać jedne pytanie: czy wy macie nas za idiotów?! Czy takimi prostackimi wpisami wybielającymi niekompetentnego MF uda wam się zakłamać rzeczywistość? Odpowiedź może być tylko jedna - NIE.

Pracuje w tej firmie od kliku ładnych lat. Jak to w każdej pracy raz jest lepiej raz gorzej, ale czytając wasze wypociny na tym forum krew mnie zalewa. Najprościej na wszystko narzekać i wszystkich szykanować od kierowników, przez koordynatorów nas prezesie kończąc, zamiast tego weźcie sie za robotę... To jest praca w sprzedaży i liczy sie wynik... jak sie komuś nie podoba to praca w KFC czeka (chodź i tam są plany sprzedażowe). Jeśli macie z czymś problem powiedzcie to tej osobie w twarz a nie tu tworzycie swoje wywody, chodź do tego trzeba mięć odwagę i jaja a wam tego wyraźnie brakuje... Co do opinii o wynagrodzeniach itp. zapamiętajcie sobie jedno żeby coś dostać trzeba coś dać od siebie i pracownicy którzy chcą i potrafią sprzedawać są doceniani. Najprościej dostać porządną kasę za udawanie, że się pracuje i dodatkowo nie być za nic odpowiedzialnym... Niestety Pani kierownik ze Żnina stała sie ofiarą takiego debila, który nie potrafi złożyć kilku zdań zgodnie z zasadami języka polskiego. Skoro reprezentujesz taki poziom inteligencji to nie dziw sie że Cie zwolnili...Osobiście znam G. T. i potwierdzę , że jest bardzo dobrym człowiekiem i kierownikiem... Na koniec wyrazy szacunku dla wszystkich koordynatorów i kierowników, ze muszą lub musieli się męczyć z takimi dewiantami, którzy się tutaj wypowiadają...

20001527

kierownik G.T. jest miłą i sympatyczną osobą z natury. Nikomu nie musi się podlizywać. A jak każdy z nas czuje respekt przed szefem. Miłe jesteśmy jak ktoś jest miły dla nas i tyle w tym temacie. Zajmij się swoim życiem.

D.M.

Widzę, że opinie o pracodawcy wystawiają głównie osoby, które już nie pracują. Mają okazję teraz, żeby wypisywać brednie wyssane z palca i oczerniać innych ludzi. Napisać tu można wszystko bo jest się anonimowym. Na rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie mówił, że praca jest lekka i przyjemna. Nikt nas do pracy nie zmusza. A jeśli nam nie odpowiada zawsze możemy poszukać innej. Trzeba mieć naprawdę duży problem z samym sobą, żeby personalnie kogoś oczerniać, bo mu nie wyszło, bo ta praca okazała się być nie dla niego. Jest to zwykła zazdrość i zawiść. Jest w tej firmie wiele osób, które pracują bardzo długo, i wszelkie oczerniające ich komentarze mają w głębokim poważaniu. Żal poprostu...

To już chyba szczyt wszystkiego!!!!! Kim Ty jesteś człowieku, i co się uroiło w Twej chorej głowie?? Czy Ty w ogóle znasz kierownika G.T. w Żninie?? To jednen wielki stek bzdur!! Jak można kogoś tak oczerniać! Co Tobą kieruje? Aaaaa wiem, do pracy napewno dwie lewe ręcę,i zapwne praca w Comtex była dla Ciebie za karę, bo jednak trzeba było przyjść do niej, coś sobą reprezentować, czegoś się nauczyć, i pewnie za mało dni wolnych. Skandal!!!! Jestem wiekowym pracownikiem firmy Comtex. Zostałam zatrudniona praktycznie jako nieliczna z pierwszych. Może nie zawsze było różowo, ale na firmę nie dam powiedzieć złego słowa. Cokolwiek, kiedykolwiek potrzebuje, zawsze mogę liczyć na pomoc tak przez Was szkalowanego P.W. oraz M.F. i nawet A.P. Niejednokrotnie dostałam opr. niestety w większości za swoją głupotę.Po co kręcić, oszukiwać wiadomo jak jest. Jednego dnia jest lepszy dzień, drugiego gorszy - samo życie. Oni są po to, żeby pomóc, doradzić, wystarczy posłuchać, a nie narzekać. Nie dziwie się, że czasami mięsem rzucą, przecież to też są ludzie - trochę zrozumienia - Wam się nigdy nie zdarzyło?? Kierowniczkę G. znam od wielu lat. Niestety nie spotykamy się za często - zbyt mało spotkań kierowników. Jest jedną z niewielu tak poukładaną, spokojną, życzliwą, osobą w tej firmie. Kiedy ją widzę tematem numer jeden jest jej rodzina. Po pierwszych słowach słychać,jaką jest wspaniałą żoną i mamą. Nie przypominam sobie sytuacji, żebym widziała ją czy jakąkolwiek osobę "śliniącą się" jak to piszesz Panu dyrektorowi czy też komu kolwiek. Jest zawsze sobą, miła, wesoła, sympatyczna. W swoim poście oszkalowałeś nie tylko dobre imie tej dziewczyny, ale oszkalowane zostały wszystkie dziewczyny pracujące w tej firmie. Jestem oburzona,i wogóle nie rozumiem jak mogło dojść do publikacji takiego wyzsanego z palca postu. Jednym słowem, podziękowano Ci za współpracę w naszej firmie, za nic nie robienie, a Ty masz tak urażoną dumę, że postanowiłeś, wyżalić się tutaj na forum tchurzu jeden. Czemu nigdy nie porozmawiałeś o swoich problemach z G.T. czy M.F., może polecili by Ci dobrego specjalistę. Z G.T. łączę się całym sercem -kochana nie daj się. Każdy kto Ciebie zna, nigdy w te brednie nie uwierzy!!!!!!!!!! A do Ciebie ostatnie słowo- BYDLE

Pomoc przelozonego

Pomoc od Michała przełożonego. Narzekanie że wiecznie mało. Jak wykona sie target to go zaraz podwyższa. Leca wyzwiska. Zapomina o obiecanych premiach. Zapomina o wszystkim co sie jego prosi. Owszem przy zatrudnianiu piekne słowa a poźniej już jedynie brak szacunku. Trzymać się z dala.

Niewiarygodne

Huehuehue, ubawic sie mozna od tego waszego marudzenia. Ktos zna znaczenie slowa i stanowiska koordynator? Powinni zostawic co poata osobe, na reszte gamoni nie widzialabym innego wyjscia jak odstrzal. MF i PW maja duzo cierpliwosci. Bardzo duzo. Zreszta kto to moze zrozumiec? Wieczni studenci zatrudnieni w tej firmie? A moze inni zyciowi nieudacznicy? JB moze i nie wie duzo, ale on tam nie jest od tego. I wcale mu sie nie dziwie. Ale co do MF i PW to nie dam sobie wmowic, bo wiedza duzo, nie mowie o ofertach, ale co do zarzadzania nie ma zastrzezen. Robia z.a.je.bi.st.a robote. Maja leb na karku, duzo pracy a i tak ZAWSZE mozna liczyc na wsparcie. No ale kto by sie pochwalil swoimi bledami i sposobami wyjasnien i pomocy od przelozonych?

DAMIAN K

JEZELI MASZ OCHOTE BYC MECZANYM PSYCHNICZNIE CO DWIE GODZINY TO JAK NAJBARDZIEJ POLECAM CI TA PRACE. TYLKO NA SAMYM POCZATKU ZASTANOW SIE CZY CHCESZ PRACOWAC, ZA 1500ZL NETTO, BO JAK OBUDZISZ SIE PO 3 MIESIACH PRACY TO NAWET NALEGLEJ PROWIZJI OD SPRZEDAZY CI NIE WYPLACA. NIE POZDRAWIAM, LECZ ODRADZAM. @GDANSK CH.MORENA :)

serio?

Do części z Was pracujących, widzę że jeszcze nie dotarło że co tygodniowa inwentaryzacja pomaga nie im a nam? Prościej jest znaleźć nie wystawioną fakturę z ostatniego tygodnia niż z miesiąca. Każdy z nas jest tylko człowiekiem więc to i owo może nam umknąć. Narzekacie na odpowiedzialność majątkową ale z drugiej strony narzekacie też na pomoce które mogą Was ochronić przed zapłaceniem za błąd. Nikomu się nie dogodzi zawsze tak było i będzie. Chyba każdy z nas lubi zarabiać pieniądze? A jak nie lubi to niech faktycznie pójdzie na kasę do biedronki lub innego tego typu sklepu. W Polsce niestety nawet Caritas nie daje za darmo. Czas przestać użalać się nad sobą... ambitni mają, życiowo niedowartościowani narzekają. Byli pracownicy narzekają jeszcze więcej, bo tam gdzie nas nie ma jest zawsze przecież lepiej. Praca w tej firmie nauczyła mnie bardzo dużo i mam nadzieję że jeszcze więcej mogę nauczy

DMFMwpr

Widzisz ciesze się ze wiesz kim jestem bo chyba nikt po nicku nie ma wątpliwości skad pisze itp. Atmosfera hmmm budują ja ludzie a jak ktoś nie umie wytrzymać cisnienia w firmie która zajmuję sie sprzedażą to niczyja wina... ja czytajac opinie itp pracowników jakos nigdy nie mialem problemu z hmmm naduzywaniem przez gore swoich kompetencji.... ale może tak juz mam...

Michalku

Na jakich szkoleniach ty byłeś ??? Kierownikow w Bydgoszczy nazywasz szkoleniami ?? Chodzi o traktowanie pracowników. Dla mnie to zwykłe prostaki a nie ludzie tworzący atmosferę do wydajniejszej pracy.

DMFMwpr

Wiecie co czytam co poniektóre wypowiedzi i niestety stwierdzam że niektórym serio przewraca sie w (usunięte przez administratora) pracuje ponad dwa lata mialem spinki nie jedne z MF, i nie przypominam sobie obelg czy straszenia... kasa jest premie są te z Comtexu tez itp itp... szczerze mowiac da sie zarobic calkiem niezle pieniadze tylko trzeba troche chciec. Jako handlowiec pracowalem dla jednej z najwiekszych korpo na swiecie w ostatnich 5 latach i nic nie wiecie na temat parcia na wynik... w handlu liczy sie sprzedaz z czego jest premia a jesli ktos sie nie nadaje lub lubi zapieprzac za 1500 podstawy to weryfikuje staz wiekszosci wypowiadajacych się tu osób... bedac na jednym szkoleniu moze kilku rece mi opadaly jak sluchalem jak ludzie z dlugim doswiadczenie i kierownicy sprzedaja.... chociaż nie uwazam sie za boga sprzedazy nie mam z nia problemu... jesli kogos urazilem przepraszam... zastanowcie sie czy w biedronce lidlu tesco kfc mc donalds wam.lepiej nie bedzie za 6zl na godzine... pozatym do pracy w sprzedazy trzeba miec silna psyche... pozdrawiam...

Troll

Asiu nie zrozumiałas poprzednika jak mamy podpisaną odp materialną to po co jeszcze tygodniowe inwentaryzacje ? Własnych pracowników traktują jak baranów. A uwierz to jest jego pomysł aby blysnac przed Jackiem.

michau

Najgorsze że człowiek w punkcie nie ma na nic czasu a Orzeł Michał F. Każe robić pseudo inwentaryzację po co podpisałem oświadczenie o odpowiedzialności finansowej. Dla mnie to zwykłe kretynstwo.

Ligaea

Oj chyba Przemek musiał post napisać; ) pracuję również dłuższy czas i za każdym razem gdy zbliżamy się do targetu comtexu jest zawsze wyższy od PLK to podwyższają na wyższy to jest fair i ciągle należy raportowac wynik zmuszając do robienia chorych gorek w umowach... Generalnie nie polecam !

Ligawa

Jeśli chodzi o tego pracodawce powiem tak, pracuję tu już jakiś czas ( w sumie to dłuższy czas) i w sumie sam już nie wiem czy mam szczęście czy co, ale nie miałem ani jednej "niesmacznej" sytuacji z koordynatorami ani ludźmi z salonu. Kasa zawsze jest na czas. Klienci oczywiście zdarzają się trudni ale to już bardziej wina plus-a niż partnera więc na ten temat nie będę mówił. Fakt niektóre procedury można by trochę poprawić, niektóre fakt absurdalne a inne w sumie nawet pomagają. Założenia targetowe też trochę duże ale cóż, zawsze i wszędzie takie są i na to nic się nie poradzi. Ogólnie powiem tak jak ktoś szuka pracy gdzie chce się nauczyć trochę o systematyce pracy jako sprzedawca to jest to dobre miejsce. Kasa też niezła jak na początek bo w sumie bonus i pensja całkiem nieźle wychodzi, a premie z Comtex-y czasem są czasem nie ma i tyle, raz target jest a raz nie ma i wszystko w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.