Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Psychopata

Wrzuć w google frazę "psychopata w korporacji". Poczytasz o swoich szefach. Uciekajcie z tej firmy...

KAZDY PUNKT TAKI SAM

-jesteś na kamerze, która wysyła obraz 24/7 do Koordynatora, bez wcześniejszej informacji o tym. Witamy w Big brother a Wielki brat często patrzy :) -Atmosfera w punkcie przez koordynatora jest straszna, wszyscy są spięci i robią cokolwiek żeby na kamerze wyglądało na to, że mają dużo pracy. -Pracownicy, którzy nawzajem na siebie składają skargi. - Brak wcześniejszej informacji o tym, że na początku połowę pracy spędzisz na słuchawce umawiając spotkania. -Mus sprzedaży AKCESORIÓW, koniecznie musisz pokazać jeden osobie 5 akcesoriów co jest komiczne. -Brak wyniku sprzedaży AKCESORIÓW = Polecenie przyjścia szybciej do pracy na wideokonferencje która polega na nieudolnym praniu mózgu, że akcesoria to numer 1 + musisz potwierdzać słowa Koordynatora :) -Prowizje bedziesz mógł/mogła zarabiać nie po max. miesiącu jak to mówią tylko w moim przypadku po 3. Jednakże! Praca ze względu na swoją skomplikowaną strukturę działania, rozwija.

Ktos

Nie uwazam aby praca byla zla. Zarobic mozna. Podwyzki sa w ciagu 1.5 roku byly u mnie 3. Nidgdy nie bylo spiec miedzy mna a mf choc raczej siebie nie lubimy, sytuacje ponizania innych byly. I dziwie sie ze sobie na to pozwolili. Praca jest spoko - jesli nie masz sobie nic do zarzucenia i pracujesz ze standardem to masz czyste sumienie. Inaczej jak jestes idiota i nie masz szacunku do siebie i swojego zdania. Jesli sam siebie nie szanujesz to nikt cie nie bedzie szanowal. Ps juz tam nie pracuje. Faktycznie cisnienie na wynik jest ogromne o plany nierealne ale jak robisz to co mozesz to nikt ci niczego nie zarzuci. Na dluzsza mete nie da sie tam pracowac ze wzgledu na atmosfere i wideokonferencje. Przychodzisz codzienie rano pol godz wczesniej by sluchac zjeby co robisz zle a w zasadzis nie ty bo ty sobie nic nie zarzucisz. I tak oto zaczynasz dzien ze wkurwem na twarzy a wiadomo wkurw na twarzy to podstawa dobrej sprzedazy :-D

Benej

Unikać jak ognia kłamią obiecują a później starają sie okraść jak można. MF podnieca die młodymi pracownicami

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
pozdrawiam

Witam Niestety mam strasznie kiepskie doswiadczenia z ta pseudo firma. Zlodzieje jakich malo . Nie bede tu bluzgac bo by slownika nie starczylo :) a z reszta kultura mi na to nie pozwala:) a moglabym brac przykladac z pana (usunięte przez administratora)

aassa

co mają ?? 1355 zł dla doradcy gdzie sprzedajesz wszystko i odpowiadasz materialnie jak zrobią inwentaryzacje??? dostajesz premie za sprzedaż i tak wróci do firmy po inwentaryzacji hahaha

najnizsza krajowa

Piękny konkurs - uwaga próbując wykonać chory konkurs M.F samozwańczego dyrektora Otrzymamy podwyżkę pensji o 100 zł netto ;))) Znam lepszy pomysł - złościć w Bydgoskim urzędzie kontrolę uposażeń kto zarabia poniżej najniższych krajówek ;) Zbydlęcenie i chciwość w centrali nie licząc się z pracownikiem

nhdkism

buhahaha

Hutyyyyyy

To chyba Sylwia pisze z ostrowca

Sylwia
@Hutyyyyyy

Zgaduj dalej. Osobiscie bym się podpisała. Sylwia

Dnkjohj

heh to nie wszystko....liczy się podejście do człowieka,ale jak ktoś lubi być traktowany z góry i mimo wszystko znosić ze mają cie za idiotę i kompletne zero to spoko :) poza tym co do szkolenia to co to za szkolenie z konsultantami w tle.... ani ciszy ani spokoju, skupić się nie można i tylko słyszysz dzwoniących.... uważają się za taaaaaką poważną firmę a nie mają pomieszczenia odpowiedniego do takich szkoleń? no żal.

Ącki

Ty nie płacisz nic, oni Tobie też nie ....

Ącki

nie, nic nie podpisujesz, żadnej umowy ...

Ącki

Szanowni Państwo, Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Wszystko przebiegło w miłej sympatycznej atmosferze i zostałam zaproszona następnego dnia na trzy dniowe szkolenie .... Zjawiłam sie w tej firmie dnia następnego mimo tego ze byłam mega przeziębiona, po siedziałam godzinę po czym Pani, która mnie szkoliła dostała telefon i wyszła, kiedy wróciła usłyszałam aroganckim tonem, że nie nadaje się do tej pracy, że to jest za odpowiedzialne stanowisko i mi go nie powierzą... hmmm praca nie jest jakaś trudna i skomplikowana i zaczęłam się zastanawiać czy aplikowałam do nich czy do NBP. Po prostu śmiech na sali moi Państwo. Nie chciałam się zrażać opiniami i przekonać się na własnej skórze jak jest.... traktują ludzi z góry i arogancko. Nie polecam. Pozdrawiam.

hshsh

teraz pan mf zabiera sobie same dziewczynki na majorke az dziwne ze same kobiety i zrobil tak ze bez swiadkow czyli z tego punktu co dziewczyna jedzie juz nie moze nikt jechac ,)

Hej tak tak tak wszystko na tak ale przecież pieniądze płaci tez operator wiec chyba pora się ogarnąć, spiąć i chociaż postarać! Nie marudzić ciągle. Poza tym napiszcie maila do prezesa skoro Wam coś nie pasuje może parę maili przyniesie efekt może nie ale jął się nie spróbuje to się nie dowiecie. Przestańcie marudzić głowa do góry i uśmiech

Tak pewnie, że znamy ale są punkty które nigdy nie wyrabiają a target nie są uaktualniane... i chodzi mi tylko o stawki prowizyjne na które pracownik niea wpływu. Na głowie nie ustaniesz...... po drugie brak urealnienia planów. Poza tym pewnie czasami komuś się uda ale to raczej nie ma nic wspólnego z motywacją.

Mjf

Target na poziomie bezpiecznym to taka kwota aby go nie wyrobić lub punkt nigdy takiego nie osiągnął. Mega motywujące ;))

ktoś
@Mjf

Tak! Dokładnie chodzi o to żeby na początku miesiąca dać target - ale w takiej wysokości, żeby przypadkiem nie udało się go wyrobić. Jest to bardzo motywujące dla pracowników, ponieważ jak już wiedzą, że i tak nic z tego to po się starać skoro i tak pieniędzy nie będzie. Poza tym jak już uda się wyrobić to zawsze jest jakiś problem w wypłatą. Praca jak najbardziej tak ale dla ludzi którzy potrzebują pieniędzy na swoje wydatki Nie jest to praca na dłużej! Podwyżek nie ma chociaż najniższa ciągle wzrasta.Zawsze można podnieść podstawę chociaż o wzrost najniższej. A tam szkoda słów. Działają dla zasady: "Jak oszukać pracownika!"

Nowy pos

Biedny nowy POS który będzie pod tym pseudo agentem polkomtela w 3mieście. Szkoda mi was agent ukierunkowany na oszukiwanie własnych pracowników , zawyzaniu targetow i odpychajacej od skutecznej sprzedaży aby realizować pomysły idioty M.F. który chyba błyszczy przed szefem że coś robi ;))

Rekruter

Złóż podanie o pracę prędzej niz później oddzwonia bo w comtexie rotacja pracowników ogromna. Idiotyczne pomysły blokują sprzedaż i odciagaja od tego co powinno posiadać priorytet. A później Michalek samozwańczy dyrektor opr da ze mały wynik ( bez względu na utarg )

Ja ktoś obojętnie

Firma jak firma ale ta jest specyficzna...Szef firmy J.B. całymi dniami rozmyśla co by zrobić żeby pracownikom nie wypłacić premii którą zarobili hmm o co można się przyczepić... i jak to bywa zawsze coś znajdzie dla chcącego nic trudnego, i tak wymyślają konkursy np. że płacą za CP + raty i potem co???? cisza nikt nic nie wie...siedźmy cicho ludzie to debile sami się nie odezwą i co się dzieje po jakimś czasie wypłacają "COŚ" na zasadzie dajmy im cokolwiek i się zamkną, przecież i tak nikt nie pamięta za co mają płacić i tak miesiąc w miesiąc. Ludzie!! podstawę płacą na czas ale całą resztę Pan prezes ma gdzieś...czyli ciesz się, że masz 1500 złotych... a starać się po co???? skoro i tak nie zapłacą. Pozdro dla naiwnych.

bravo
@Ja ktoś obojętnie

celne bardzo celne! jasny system premiowy :) i tak Was oszukamy naiwniacy!

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.