Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Qwerty1!

Moja opinia po 5 latach pracy.. Pozytywy: - Multi Bonus - sprzedając produkty premiowane kasa była ok. - możliwość awansu w zaskakująco dobrym tempie. - konkursy i dobra kasa w konkursach - wyplata na k. Miesiaca Wady: - wideokonferencje na których trzeba tłumaczyć się za każdym razem czemu nie sprzedajesz akcesoriów. - wysłuchiwanie jak to h**owym sprzedawcą jesteś.. - stosowany mobbing ! W szczególności na końcówce się nasłuchałem podczas wideokonferencji w stronę innych POS. - przy wielu staraniach, chęci do pracy, determinacji w sprzedaży, starając się na funkcję wyższą jest się odprawionym z kwitkiem słuchając że mimo tego zostanie się kierownikiem po 3 miesiącach gdzie zmiana trwała okres 1 roku a potem słyszałem że jeszcze nim nie będę.. Ale tylko 3 miesiące muszę poczekać gdyż zostane przeniesiony do innego POS tylko muszę pomóc odbudować renomę punktu.. A potem żal do człowieka że łagodnie mówiąc mu nie zależy.. i wielkie zaskoczenie z wypowiedzeniem.. Dla jednych będzie wydawać się że to co napisałem to wyżalenie się na forum a dla innych przyszłych pracowników ciekawostka tego co czeka w wrotach Comtex. Podsumowując Jeśli nie możesz znaleźć nigdzie pracy a masz silną psychikę praca w Comtex czeka właśnie na Ciebie.

Bartosz

Może ktoś napisze jaka macie atmosferę?

Ninja

Osobom bez jakiegokolwiek doświadczenia w sprzedaży odradzam - innym - wręcz przeciwnie, Comtex to kopalnia. Kopalnia złota.

tre
@Ninja

chyba błota

Weronika

Witam, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? @Ninja, czy mogłabyś rozwinąć swój wątek? Czego może spodziewać się osoba z doświadczeniem w sprzedaży? Pozdrawiam!

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Cezary

Każda firma pracuje żeby osiągać zyski!!

Nie polecam

Dno i kilogram mułu unikać comtex jako pracodawcę

Weronika

@pa, bardzo obszernie przedstawiłaś swoją opinię o Comtex Bernatowicz S.J. jako pracodawcy. Jej wydźwięk jest pozytywny. Widać, że pracodawca udostępnia pola swoim pracownikom do pokazania swoich umiejętności. Czy możesz napisać w jaki sposób docenia on ich zaangażowanie? Czy występują jakieś premie motywacyjne lub możliwości awansu?

pa

Pracuje obecnie w tej firmie, z początku miałam mieszane uczucia widząc jakie są wymagania, teraz wiem ze gdybym była właścicielem takiej firmy tez bym chciała żeby moi pracownicy robili jak najwiecej. w każdej pracy gdzie jest jakiś target jest tez nacisk na jego wykonanie. ja bardzo lubię te prace, jeśli człowiek się stara i zgodził się na takie warunki na taki standard pracy i na takie wymagania to dlaczego narzeka? bywalcy sytuacje gorsze i lepsze ale tak jest w każdej pracy. jeśli nie lubi się walki o wynik każdego dnia to ta praca się nie sprawdzi. jest rywalizacja, jest plan do zrobienia i są tez gorzkie słowa kiedy tego wyniku nie ma ale będąc zespołem w pracy wszystko da się zrobić . wszelkie opinie na temat Michała F. mnie osobiście zdziwiły bo owszem jest bardzo wymagający i konkretny w swoich oczekiwaniach ale jest uczciwy i w porządku pod warunkiem... ze ty tez jestes i masz coś konkretnego do powiedzenia a nie ciagle tłumaczenie się. pamiętajcie ze jeśli chcecie zarabiać coś więcej niż najniższa krajowa to trzeba coś z siebie dać ... w tej pracy nie dźwigacza ciężarów 8 h, nie męczysz się fizycznie jeśli masz to coś i lubisz ludzi, sprzedaż i prace na swoje własne pieniądze każdego dnia to ta praca jest bardzo fajna. są oczywiscie tez minusy, są dziwne sytuacje z którymi nie każdy się zgadza ... ale... albo chcesz zarabiać kase albo siedzieć na kasie w markeci za polowe i nie starać się wcale. kwestia wyboru. tutaj trzeba się zaangażować w życie w pracy, jeśli kogoś interesuje przyjść na 8h i odwalić tylko to i iść do domu to nie jest praca dla niego. nacisk motywuje, motywacja daje wynik a wynik pieniądze. co do samych warunków jest w porządku , jest urlop jak w każdej pracy, jest umowa o prace i to co sobie wypracujesz, jest dodatkowa sprzedaż akcesorii i tutaj owszem jest ciężko ale za to jest dodatkowa kasa, nie ma nadgodzin, chyba ze coś wypadnie ale wiadomo w tym czasie jestes w stanie dodatkowo zarobić, jest premia za target. nie wiem jak w innych punktach ale u mnie jest to do zrobienia ... zdarzały się gorsze miesiące ze faktycznie planu nie zrobiliśmy. życie. następnego miesiąca było lepiej . moim zdaniem wszystko zależy do jakiego punktu się trafi i z jakimi ludźmi się pracuje bo jedna osoba nie zrobi wyniku za wszystkich. trzeba sprzątać punkt, dbać o wizualizacje , nauczyć się standardu obsługi i mnóstwo ofert ale jak juz się to ogarnie jest łatwiej i praca staje się przyjemniejsza początki mogą wydawać się bardzo trudne bo jest tego sporo. po trzech miesiącach dostaje się prowizje od umów ale premie od formy comtex ja osobiście dostałam wcześniej. każdy musi na początku nauczyć się pracować na siebie. okres próbny z tego co wiem jest prawie w każdej pracy... prócz sprzedaży i sprzątania trzeba nauczyć się robić „porządek „ z dokumentami itp praca jest odpowiedzialna ... gdy się tego nie umie na początku zraża to do pracy i irytuje ale im szybciej ogarniemy tym szybciej zacznie byc lżej ;) może ja trafiłam do punktu gdzie jakos się kręci i nie ma takich cyrków jak ludzie tu opisują i dlatego nie doświadczyłam takich sytuacji, jeśli jest ktoś mało odporny na stres polecam poszukać czegoś innego. Dla mnie jest porządku

AK

Radzę unikać tamtejszego telemarketingu. Brak profesjonalizmu aż boli.

Weronika

@Jagoda, jeżeli nie zgadzasz się z opiniami poprzednich użytkowników, to zachęcam Cię do wypowiedzenia się o Comtex Bernatowicz S.J. z Twojej perspektywy. Jakim, w Twoim odczuciu, pracodawcą jest ta firma?

Mjf

Comtex unikac z daleka szkoda zdrowia bo tam z uśmiechem do pracy sie nie chodzi. Zero empatii i wiecznie mało bez względu na wyrobione targety

SNAKE

Comtex=TRAGEDIA

slayer

Widzę, że w comtexie cały czas wesoło. Gówienna firma.

Tomix

Coś się kończy, a coś zaczyna. Z drugiej strony - co za dużo to nie zdrowo... Może kiedyś o tym książkę napiszę, coś w stylu "Co gryzie Gilberta Grepea" lub "Kariera Nikodema Dyzmy"... Jak się okazało – były to miłe, złego początki. W marcu złożyłem wypowiedzenie umowy o pracę, jako że mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia to moja praca powinna zakończyć się dnia 30 czerwca 2017 roku. Postanowiłem być fair wobec firmy i należycie wykonywać swoje obowiązki. Zapał był wielki, i nie tylko mój, były plany różnych ludzi żebym pracował do połowy kwietnia, a następnie dostanę nową propozycję. Przystałem na te warunki po czym dzwoniłem w drugiej połowie kwietnia żeby się dowiedzieć czy coś nowego jest w mojej sprawie? Oczywiście naiwność moja woła o pomstę do nieba, telefon był "unavalible". Standardowo zostałem z przysłowiową ręką w nocniku. Kilkakrotnie zostałem posądzony o złodziejstwo, oczywiście nie zostało mi to powiedziane wprost tylko przez "życzliwych" ludzi. Pracując wcześniej w SkF Bydgoszcz oraz w Nakle. Kilkakrotne robione z rzędu inwentaryzacje nic nie wykazały, pomijam fakt, że przy ostatniej inwentaryzacji punkt Plusa posiadał ponad 500 złoty więcej na akcesoriach. Oczywiście we wcześniejszych dostawach magazynierzy powielali nam zamowienia przez co dostawaliśmy 2 razy więcej towaru co wykazałem podczas inwentaryzacji. Zgodnie z dewizą "Nie (usunięte przez administratora) we własne gniazdo". W większości co niektóryh widać jak towarzystwo dopadła do paszy niczym studenci z Nigerii na wymianie.Będąc uczciwym wobec firmy nie usłyszałem chociażby jednego słowa "przepraszam" lub "dziękuję". Kolejny dziwny zbieg okoliczności to wypłata premii za miesiąc styczeń. Mając wszystkie wytyczne spełnione okazało się, że pracowniczka która na stałe jest zatrudniona w Nakle miała 2 tygodniowy epizod na Arkadach prawie rok temu. Miała błędny login do PLUSBANKU ponieważ loginy są nadawane na nowo i sporządzone umowy kwalifikują się na Zielone Arkady w Bydgoszczy. Kwestie związane z dalszą walką zostawię w sferze badań nad zjawiskami para(nie)normalnymi. Także mając odmowę o tym że nie spełniamy warunków postanowiliśmy wziąć udział w pozapracowniczych konkursach (odmawianie różańca na czas, rzut kotletem do głodnego, szalom gigant ku uciesze mniejszości wyznaniowej, gra w kółko i krzyżyk oraz wyścigi z tacą parafialną pomiędzy ławkami). Niemniej jednak w niektórych aspektach pozostanę archaiczny, bo w przyrodzie wiadomo - nawet wapno jest potrzebne. Nie potępiam jednak nikogo szczególnego za taką czy inną postawę i jedyne co mi przychodzi do głowy to taka mądrość, że "jeżeli nie chcesz komuś pomóc, to przynajmniej mu nie szkodź". Dlatego komentarze co niektórych ludzi dotykają mnie, podcinają skrzydła i irytują, jednak nie tak łatwo mnie złamać i nadal będę trwał. Conclusion - kazdy ma prawo do wszelkich swoich racji, czy się komuś podobają czy nie. Ja daję sobie prawo zarówno do krytyki jak i bycia krytykowanym. Jak mi się coś u kogoś nie podoba to mam tą cywilną odwagę mu to wywalić. Jak ktoś coś ma do mnie to niech również wali "bez ogródek" - takie MA PRAWO!!! W końcu jak mawiał klasyk: "Demokracja nastała, a ty czlowiekowi wolnosci słowa bornisz, TAK?!!! Na koniec dodam, że powyższy tekst jest jedynie krzywą moich myśli i proszę nie kojarzyć tego z wolą całości zarządu. Być może jestem pierwszy który zabrał głos w przedmiotowej sprawie, a kolejne opinie, będą już tylko wypadkową tego co napisałem ja. Taki już mam nieposkromiony charakter i wolę działać niż bawić się w gierki. Podarujmy sobie walkę z anonimowością, bo jeżeli ktoś będzie miał szczere intencje, to pod pisanym tekstem podpisze się, jako ja to czynię. Niech Moc Będzie z wami !!! Let the Force will be whith you!!!! Pozdrawiam (usunięte

niebopoco

Praca w Comtex ? Wolałabym w Biedronce pracować. Nie wiem jak mogłam być w tej firmie prawie 4 lata :/ Popieram jak najbardziej wszystkie negatywne opinie, sama prawda. Żałuję tylko, że nie nagrywałam rozmów z M.F - przekleństwa, wyzwiska, groźby zwolnieniem to było na porządku dziennym. Jaką miałam satysfakcję dzwoniąc do niego i oznajmiając, że składam wypowiedzenie... Super uczucie, polecam każdemu ;) Obecnie pracuje również w plusie, ale u innego agenta, nawet nie ma co porównywać do Comtexu. O wiele lepsze podstawy, o wiele lepsze prowizje, klarowny system wynagradzania no i co najważniejsze ŻADNYCH telefonów od samozwańczych dyrektorów ;) Pozdrawiam

Litka
@niebopoco

Jeśli tu pracowałes dlaczego nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem. Bo pewnie wyslałeś wyoowiedzenie i nigdy nic nie powiedziałeś nikomu. Taki jesteś odważny że na widok mf nadal twój mózg wysyla informację że spotkanie kupy jest w spodniach. Co robiłeś tam aż 4 lata? Biedaku

niebopoco
@Litka

Otóż nie podpisuję się imieniem i nazwiskiem, gdyż nie mam takiej potrzeby. Z resztą jak większość osób wyrażających tutaj swoją opinie. Po za tym moje nazwisko nic by tu nie dało, ponieważ odkąd nie pracuję już w Comtex, zostało zmienione. Pracowałam aż 4 lata, z tego względu że przez pierwsze 3 lata inne osoby pełniły funkcję koordynatora (które to osoby bardzo miło wspominam) i przez ten czas praktycznie nie miałam za wiele do czynienia z Michałem F. Natomiast przez ostatni rok, regionalnym był Michał - przepraszam - "DYREKTOREM" (i jego już miło nie wspominam). Tyle w temacie. "Biedaku/Biedaczko" owszem bo zarobki były baaardzo marne w porównaniu z tym co zarabiam obecnie.

Mjf

To fakt cóż to jest sprzedac2 30 akcesorii 5 klientom ;) przecież to tylko wina sprzedawcy ze nie wyrobil targetu. Za karę przyjdziesz 30 minut wcześniej posłuchać idioty 29 raz w miesiącu tłumacząc się dlaczego nie sprzedales 26 akcesorii i nie wykonales targetu pomiędzy godzina 13 a 15 ;) bo przecież nie jest to możliwe że ludzi w punkcie nie było... Super atrakcje jeżeli ktoś lubi komedie i skecze warto sie zatrudnić w tym pseudo agencie polkomtela...

Seba

Nie polecam współpracy z Comtex. Pracowałem jakiś czas temu i odradzam wszystkim, chyba ze chcesz mieć psyche zrytą. Telefony od M.F. co chwila z wyzwiskami bo za mały target, obgadywanie innych pracowników że się nie starają- chyba to miało mnie motywować- kretynskie podejście. Nie przestrzeganie podstawowych procedur pracy- od kiedy to nowy pracownik ( po tygodniu) zostaje sam w POS. Idż na L4 i zwolnienie z pracy masz murowane. Michałek to człowiek nie z tej ziemi- podrywa tylko lalunie, no swoją też poderwał ( hehe).

Pis
@Seba

Antonio Macierewicz i partiaa PIS to przy michalku F pikus. Ten baran wymyśla takie idiotyzmy że glowa boli mobbing i idiotyczne traktwanie pracowników demotywuje do pracy...

Weronika

@Psychopata co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Comtex Bernatowicz S.J.? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Napisz nam o tym.

Psychopata

Wrzuć w google frazę "psychopata w korporacji". Poczytasz o swoich szefach. Uciekajcie z tej firmy...

KAZDY PUNKT TAKI SAM

-jesteś na kamerze, która wysyła obraz 24/7 do Koordynatora, bez wcześniejszej informacji o tym. Witamy w Big brother a Wielki brat często patrzy :) -Atmosfera w punkcie przez koordynatora jest straszna, wszyscy są spięci i robią cokolwiek żeby na kamerze wyglądało na to, że mają dużo pracy. -Pracownicy, którzy nawzajem na siebie składają skargi. - Brak wcześniejszej informacji o tym, że na początku połowę pracy spędzisz na słuchawce umawiając spotkania. -Mus sprzedaży AKCESORIÓW, koniecznie musisz pokazać jeden osobie 5 akcesoriów co jest komiczne. -Brak wyniku sprzedaży AKCESORIÓW = Polecenie przyjścia szybciej do pracy na wideokonferencje która polega na nieudolnym praniu mózgu, że akcesoria to numer 1 + musisz potwierdzać słowa Koordynatora :) -Prowizje bedziesz mógł/mogła zarabiać nie po max. miesiącu jak to mówią tylko w moim przypadku po 3. Jednakże! Praca ze względu na swoją skomplikowaną strukturę działania, rozwija.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 2 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.