Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Klos

MF i SW myślą, że sami mogą poprowadzić wszystkie Comtexowe punkty. Gdzie wy biedaki znajdziecie pracę jak już to wszystko je.....ie? A widząc co się dzieje to kwestia kilu miesięcy

OMIJAĆ szerokim ŁUKIEM!

OMIJAĆ Comtex SZEROKIM ŁUKIEM!

Była
@OMIJAĆ szerokim ŁUKIEM!

Racja.Rotacja mówi sama za siebie.Jeszcze ta nieszczerość i plotkarswo.Dobrze,że już mnie tu nie ma i wszystkim zyczę znalezienia innej pracy.

Paluch

(usunięte przez administratora)- do niedawna zwykły, szary pracownik comtexu. "Przejęła stery" po RP nie mając pojęcia o tym co robi. Sylwia, to że jesteś "koleżanką" MF nie oznacza, że możesz traktować ludzi jak śmieci. Nie masz pojęcia o zarządzaniu pracownikami, nie masz pojęcia o sprzedaży. Przestań kozaczyć, bo niedługo i tak będziesz na dole....

Primo

MF myśli że jest bogiem, a tak naprawdę każdy, w każdej chwili, może go zastąpić poprawiając tym samym wizerunek firmy. Panie MF, nie tak to się robi...

Łysek z pokładu Idy
@Primo

Opinia w punkt! Brawo!

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Znajomy

Jeżeli chodzi o telemarketing są zmiany i to na korzyść firmy. W większości ludzie do 16 pracują i nie odbierają albo każą oddzwonić po 17 dzięki zmianom praca ma jakiś sens. Brawo!!!!!

Emil
@Znajomy

Dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło. Zmiany w trybie pracy nie mają nic wspolnego z jej jakością. Pracowałem krótko - ale odradzam!

@Znajomy

Kadra pracowników z doświadczeniem zaczyna zanikać-niestety taki "pracodawca".

COMTEX do "BANI"

Www
@Znajomy

"Jakis sens"... serio? Pracujesz aby odnaleźć sens akurat w Comtexie?

Zrezygnowalem po tygodniu

Firma tragedia, pracownicy codziennie narzekali na koordynatorów , idiotyczne wideokonferencje i tłumaczenie sie z niewyrobionych planów dziennych... Premie i bonusy żart unikać z daleka tego pracodawcę...

Pti
@Zrezygnowalem po tygodniu

Ja się z Tobą nie zgodzę.. Pracuje tutaj od prawie roku i nie mogę narzekać. Owszem, bywają też gorsze momenty, ale powiedz mi.. W jakiej firmie będą głaskać cię po głowie i dziękować że przyszedłeś do pracy ? Wszędzie są reguły i standardy , jeżeli się dostosujesz i dzialasz według nich jest super, jeśli nie to już twój problem. A premie i bonusy ? Co z nimi nie tak ? Wynagrodzenie wypłacane na czas ... chyba masz zbyt wygórowane oczekiwania. A co do rotacji w firmie to nie że względu bezpośrednio na pracodawcę A na ofertę plusa, która jest bardzo szeroka i niektórym to ciężko opanować..... Pozdrawiam.

Ana
@Zrezygnowalem po tygodniu

Telemarketing w firmie to jakaś żenada szczególnie z tą kierowniczka ktora podobno sama była średnia w umawianiu spotkań,dobrze musiała robić Michałkowi a on jak piesek jej słucha wielki mały dyrektorek no wieści stamtąd a pracowałam tam kiedyś są czasem takie że kopara opada ...

załamana
@Ana

Racja.Też tam nie wytrzymałąm psychicznie,a dyrektor i koordynatorka potrafią wyzwać bez żadnych zahamowan.Odradzam,może jak kadra kierownicza byłaby inna to jakoś dałoby się wytrzymać.Może przyjrzy sie temu właściciel firmy?

Karo
@Zrezygnowalem po tygodniu

Pracowałam prawie rok, kierowniczka wspaniała, rzadko zdarzało się, ze nie wyrobiliśmy planu, ale jak widac dla Pana P. i J. to zbyt mało - na dwa super tygodnie jeden dzień słaby to dramat. Mobbing na porządku dziennym - bardzo lubiłam te pracę ale nie zniosłam tego traktowania, bo czułam sie często jak śmieć.

@załamana

W tej firmie pracuje koordynatorka? Z tego co wiem oprócz Michała F. pozostała trójka Koordynatorów to faceci. Coś się zmieniło? Jak nazywa się tak Koordynatorka?

Brawocomtex
@Ana

Nie ma co mówić źle jest spoko a teraz "ktoś" mądry wpadł na lepsze zmiany dużo lepsze oczywiście na korzyść firmy! Szkoda tylko że tyle musieli myśleć by wprowadzić takie zasady pracy dopiero po takim czasie!

Karol

Bardzo głębokie (usunięte przez administratora)

Maciej

Dojarka nieświadomych pracowników ...

Maniu

Myślałem że akcesoria mają być tylko dodatkiem ale grubo się pomyliłem. Gdyby były mega super jakości może udawałoby się sprzedawać zamierzane ilości. Ale jakość nie równa się cenie o czym klienci bardzo dobrze wiedzą

Rafał Z.

Wstyd , że pracowałem w tej firmie - i dziwie się że ktokolwiek siedzi w takiej prymitywnej firmie

Anonimow John

Ogromne targety, których nie da się zrealizować. Np. na pierwszy tydzień Grudnia otrzymaliśmy target który standardowo wyrabiamy w 2 tygodnie :) Stanowczo odradzam. Gdyby nie premie z Polkomtela to praca by była za marne grosze.

Przejechany Robert

Wypisywanie kont w PlusBank wiedząc, że proponowane zniżki i tak się nie naliczą bo to jest jedna wielka ściema. Koordynator R.P. nazywa to poleceniem służbowym. Akcesoria 300% droższe niż ceny rynkowe, mają być sprzedawane kontenerami na polecenie pana M.F. Najlepiej żeby klient kupił całą paletę kabli, etui i szkieł, przecież można z tego zupę ugotować... Atrakcyjny system prowizyjny to 100 zł/miesiąc na wodę której pracodawca nie potrafi zapewnić. Wracając do koordynatora R.P.... zastanawiam się dlaczego do takiej pracy zatrudniają chłopa, który zamiast wziąć mów wziąść Moje sugestie dla COMTEX SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA: Wypisywanie kont w PlusBank wiedząc, że proponowane zniżki i tak się nie naliczą bo to jest jedna wielka ściema. Koordynator R.P. nazywa to poleceniem służbowym. Akcesoria 300% droższe niż ceny rynkowe, mają być sprzedawane kontenerami na polecenie pana M.F. Najlepiej żeby klient kupił całą paletę kabli, etui i szkieł, przecież można z tego zupę ugotować... Atrakcyjny system prowizyjny to 100 zł/miesiąc na wodę której pracodawca nie potrafi zapewnić. Wracając do koordynatora R.P.... zastanawiam się dlaczego do takiej pracy zatrudniają chłopa, który zamiast wziąć mów wziąść Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić wszystkich obecnych koordynatorów albo wytłumaczyć im, że słowo idiota i nierób nie motywuje do pracy

@Przejechany Robert

chyba ktoś tu zapisał się w historii :) pierwsza taka opinia o koordynatorze R.P. - nic tylko oprawić w rameczkę i zachować na pamiątkę. Brak zniżek naliczanych przez plus bank ? - hmm.. korzystam i znajomi także, zniżki ma każdy, może po prostu ktoś nieumiejętnie je proponuje.. Co do akcesoriów to fakt, ceny są wysokie - masz rację.. :) ale system prowizyjny to zapewne zależny jest od zaangażowania jakie wkładasz w swoją pracę, jeśli 100 pln Ci brzydko pachnie to mogłeś / -aś oddać firmie lub innym pracownikom.

@~69

Wiadomo, R.P. - chłop do rany przyłóż. Ze święcą takiego szukać. Hahahaha. Uważasz, że system wynagrodzenia jest odpowiedni do pracy jaką się wykonuje? Gratuluję wysokiej samooceny. 80% osób traktuję tą pracę jako "przetrzymanie", pozostałe 20% najwidoczniej lubi być traktowanym jako dywan koordynatorów... (if you know what i mean).

MF czy RP się odzywa?

@Przejechany Robert

czy do rany przyłóż ? ? - tego nie wiem, nie było sprawdzane, ale . . czytanie ze zrozumieniem się kłania.. ;) nie zostało napisane, że system wynagradzania jest odpowiedni, w stosunku do wykonywanej pracy, lecz zawsze lepsze coś niż nic..

kogo wolisz ???

@~69

"system prowizyjny to zapewne zależny jest od zaangażowania jakie wkładasz" - siedzę cały dzień i obsługuję klientów, a wypłata w dalszym ciągu marna. Wszystko byłoby ok gdyby nie pie.......ie R.P. i ciągłe dogadywanie, że mało, że słabo, że mogło być lepiej. Nie wiem dlaczego tak bronisz R.P. i comtexu, ale najwidoczniej lubisz włazić komuś w tylną część ciała.

@Przejechany Robert

nie bronię R.P. tym bardziej M.F. - bo nic mi z tego.. za darmo wynagrodzenia nie dostaniesz, troszkę trzeba dać coś od siebie - co najwyżej możesz dostać(usunięte przez administratora) gratis ;)

@~69

Sneakea malo ci jeszcze ?? Od prawie dwóch lat nie pracujesz a dalej sie udzielasz. Najwidoczniej dalej Ciebie boli ze Cie tu juz nie ma.

@~69

Dążę do tego, że wynagrodzenie za taką pracę to śmiech na sali. Lepiej mieć te 300 zł mniej, niż włazić komuś w (usunięte przez administratora)żeby zarobić na masło do chleba.

@Przejechany Robert

nie wiem ile zarabiasz, ale skoro Ci źle to po prostu zmień pracę - rozwiążesz swój problem.. łatwo krytykować, obrażać innych, a może warto zacząć od siebie.. takie zachowanie to tylko oznaka Twojej słabości - jak i wielu innych na tej stronie, bo nikt nie napisze, gdy jest dobrze, zawsze tylko wylewa się żale - troszkę dziecinne, prawda ??

@96

Proszę Kolegę o przyjemniejsze odpowiedzi,rozumiem że prawda w oczy kole :)

@Sneakea

wypowiedz prawie jak koordynatora :)

@96

Który koordynator tak przyjemnie mógłby pisać?

@Sneakea

Pomimo ze juz nie pracujesz to co Ciebie "kole" ze sie jeszcze tu udzielasz ??? Widac ze brakuje tobie Comtexu :)

@~69

Nie oszukujmy się, nikt nie zarabia szczególnie dużo. Nikt nie pisze jak jest dobrze, bo nigdy nie jest dobrze. Być może tak dobrze liż.... du... koordynatorom i masz inne warunki. Według mnie oznaką słabości jest przytakiwanie na wszystko co powie R.P. a nie to że ktoś potrafi się odezwać. Zawsze odnoszę się do drugiej osoby tak samo jak ona do mnie. Skoro R.P. potrafi tylko wyzywać od nierobów, to traktuję go tak samo. Problem leży w tym że R.P. M.F. nie potrafią uszanować pracy innych, a do tego ich słownictwo jest mega prostackie, co na takim stanowisku nie powinno mieć miejsca.

@Przejechany Robert

nie znam Twoich, Ty moich.. zatem nie posądzaj o coś czego nie widziałeś na własne oczy.. bo możesz kogoś zranić stosując takie stwierdzenia. Tak czytam Twoją wypowiedź i zastanawiam się czy o tym samym koordynatorze rozmawiamy, bo odnoszę wrażenie, że chyba jednak nie..

@~69

W ogóle nie interesuje mnie ile zarabiasz. Ale nikt normalny nie broni "góry" która nadaje się do prac porządkowych i najlepiej bez narzędzi, bo na nie też mogliby krzyczeć.

@Przejechany Robert

po prostu nie generalizuję.. nigdy nie usłyszałem z ust koordynatora R.P. (z innych już tak) by mówił do kogoś "Ty nierobie, itp." - zaznaczam tylko, że w to ciężko mi uwierzyć.. bo tak jak inni są zdolni do tego typu tekstów, tak nie spotkałem się z nimi akurat z jego strony.. może po prostu jesteś jego podopiecznym i masz bliższe relacje..

@~69

skoro masz "dalsze" relacje z R.P. to po co się udzielasz?

@Przejechany Robert

Odpowiedz dla 69 vel PC - niestety musze powiedzieć prawdę - Jesteś przyjacielem "Pustego" (od dawna)do czego nie przyznales sie w czasie tej dyskusji- czyli PC oklamales ludzi na forum.Muszę Ci dowalic ponieważ wspomniałes o moim zwolnieniu dwa lata temu przez kut.. RP .Muszę się dalej wypowiedzieć.-upodobniles się do RP a nie jest to dla Ciebie dobry atut na dalsze życie.Moje motto-nigdy nie podam ręki Pustemu a zarazem połowa Twojej ZALOGOI że sklepu.

@Sneakea

Nie 69 tylko 96. Ale widząc Ciebie dzisiaj wybaczam mogłaś się pomylić.

Mogles*

@Sneakea

chyba nastąpiła drobna pomyłka, bo ~69 to nie żadne PC :) zatem nie wiem do czego się dowalasz.. Ale dodam, że w pracy nie ma przyjaźni, są tylko znajomości..

@Przejechany Robert

Twoja droga dedukcji.. nie można obrażać kogoś o coś, czego nie robi.. skoro takiego koordynatora nie potrafisz docenić to nie wiem jakbyś wytrzymał u pozostałych.. :) spam na nich byłby tu od a do z, ha !

@~69

a kto ja jestem, że mam doceniać tego idi....... ?? może mam mu jeszcze łaskawie dziękować, że nie wyrzucił mnie z pracy? chcesz mu lizać du.ę to rób to we własnym zakresie a nie chwal sie na forum jaki R.P. jest uprzejmy i miły, bo inni to są gorsi

@Przejechany Robert

bo taka prawda :) Ależ się uparłeś na "(usunięte przez administratora)" - zastanawia mnie tylko czy Tobie się nie udało, że tak docinasz, czy R.P. nie docenia Twoich starań, a może jest tak miło, że innym polecasz ??

@Przejechany Robert

"Ciągle dogadywanie, że mało, że słabo, że mogło być lepiej" rany człowieku A czego Ty się spodziewałes? Powinienesbyl się cieszyć że to tylko "dogadywanie" , a nie (usunięte przez administratora), że nie robisz planów. Bo wiesz, nie tylko Ty miałeś je nakładane i nie tylko Ty byłeś z nich rozliczany. Zdajesz sobie sprawę jak mało akurat ten koordynator przenosil na pracowników z tego co sam obrywal, jak widać nie . I sorry bardzo , ale włazeniem w tylną część ciała wypowiedzi poprzednika bym nie nazwała. Zaakceptuj to że w tej firmie pracowali nie tylko tacy ludzie jak Ty. Były, są tam też osoby które potrafią sprzedać, realizować plany i nie potrzebują dogadywania żeby osiągnąć postawione im cele. Jeśli myślisz, że za samo siedzenie i pierdzenie w stołek będziesz zbierał kokosy no to dobry bardzo, ale bez ciężkiej pracy nic w życiu nie osiągniesz.

@Oczarowana

Co więcej dodam, że bez powodów się ludzi nie zwalnia. Boli Cię że ktoś się na Tobie poznał. I teraz będziesz przelewal swój jad. Myślisz, że oczernianie dobrego człowieka z chęci zemsty Ci cos da ? Szczerze wątpię. Żyj sobie z tą satysfakcją, że bardzo odważniej anonimowo opowiadasz bajki w Internecie. Jestem naprawdę bardzo oczarowana twoja determinacja, szczególnie że minęło już tyle czasu odkąd skończyłaś współprace z tą firmą. Naprawdę musi Ci nas brakować .

@Oczarowana

jeżeli wyrabiam plan, a ktoś mówi, że mało i źle to Twoim zdaniem w porządku zachowanie? Bajką jesteś ty... Bajką Pana R.P., która głęboko siedzi mu w..... Mam prawo wypowiadać się anonimowo i z tego korzystam.

@Przejechany Robert

Wypowiadać. Nie obrażać. A Ty jedynie to potrafisz. Oczywiście za plecami bo po co mówić prosto w twarz. To przecież wymaga chodź odrobiny odwagi ;) Swoją drogą... coz za urozmaicony komentarz w odpowiedzi dla każdego kto podważy Twoja wypowiedź. Siedzieć, włazić, lizać d*** wymyśl może w końcu coś bardziej oryginalnego. Chociaż... hm... może właśnie o to chodzi. Tak bardzo sam/sama tego chciałeś/las i dlatego tak do tego nawiazujesz. ? A co do planów... nikt cię nigdy nie nauczył, że nakładane plany to absolutne minimum jakie powinno się osiągnąć. To jak 2 w szkole. Zalicza, ale nie świadczy o tym że się przykladasz.

@Oczarowana

Coś jeszcze masz do dodania?? (usunięte przez administratora)

@Przejechany Robert

Owszem :) ciekawi mnie coś tam napisał/a, że aż administrator musiał nałożyć cenzurę :) chyba nie przypadła Ci do gustu. No cóż. Ja w każdym bądź razie nie miałam problemu żeby odnaleźć swoje miejsce w tej firmie. I mam je tu już od kilku lat. ( nie niej jest tam gdzie Ty wszystkich sprowadzasz) I pewnie jeszcze trochę tu będę. Osobiście polecam. Ale tylko tym którzy rozumieją, że nie ma nic za darmo ;) Praca wymagająca, ale ludzie i atmosfera naprawdę super.

@Oczarowana

Praca wymagająca, za marne grosze. 8h siedzenia i klepania do klientów za takie pieniądze to śmiech na sali. Bardzo się ciesze, że lubisz być traktowana jak wycieraczka do butów, takich ludzi potrzeba w korpo. Mówią, że żadna praca nie hańbi... ale wypłata za tą pracę już tak.

neutral
@Przejechany Robert

Od pewnego czasu obserwuję Wasze wpisy. Też pracuję w korporacji i zakładam, że o większej strukturze niż wspomniana Wasza firma . Wiem z czym się zderzacie i jakie są problemy. Szczerze mówiąc czytam Wasze wpisy i nie dowierzam flustracji. :) podpisy "były pracownik", czy pracownik który nie pracuje już szmat czasu. Szczerze - oceniając z zewnątrz - albo się ktoś na Was poznał i się mścicie, albo byliście tak ambitni, że nie dano Wam się rozwijać. Widząc na co dzień gonitwę wiem , że "odpady" zawsze będą . Nie ważne czy byli to znajomi czy też nie ( przyjaźń może utrzymać się poza strukturami firmy, bo rozmawiać z człowiekiem zawsze można) . Na tym polega strategia firm o ugruntowanej pozycji. Pozostają tylko najlepsi, gotowi do poświęceń i walki o lepsze jutro dla siebie i dla pracodawcy. Nieraz współpracowaliśmy z firmą- uwaga, wiem, że papier wszystko przyjmie (żeby była jasność), ale premie od zaprzyjaźnionych ajentów wiem na jakim są poziomie. Tylko głupiec nie chciałby wybiec poza schematy i wyróżnić się na tle innych - jednym słowy - KASA, a uważam, że jest przyzwoita. Oczywiście dla osób, o których wspomniałem.

@neutral

Widać że Pracujesz w "korpo" lub Comtexie - brak "normalnego" spojrzenia na życie(tylko kasa misiu kasa).Przez takich pracowników jak Ty mamy słaby rynek pracy- Zgadzasz się na wszystko co powie szefostwo "myśląc" że takie postępowanie jest ok.Niestety Jesteś tylko marionetką w ręku pazernych ludzi- ale to Ci odpowiada ponieważ Uważasz że to jest dobre(kasa m......).Oceniasz ludzi nie mając samooceny - Jesteś w swoich wypowiedziach niewiarygodny.Sorki -słabo to Napisałeś

Starchild
@Przejechany Robert

Comtex krainą miodem i mlekiem płynącą nie jest, ale to co piszesz nijak ma się do rzeczywistości. 1. Zniżki w PlusBanku naliczają się. Czasami system nawali, ale to się zdarza wszędzie. Znajdź mi Operatora, którego system jest doskonały i zawsze działa perfekcyjnie. Nie ma takiego, wielu mam już za sobą. Jest taka magiczna opcja: ,,reklamacje", warto z niej korzystać w takich przypadkach. :) 2. Presonalne wyrzuty są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie mam zamiaru nikogo bronić, ale fajnie jest zachować trochę godności i odejść z klasą, nie zostawiać za sobą smrodu, to tylko świadczy o Was samych. Swoją drogą, ile trzeba mieć odwagi, żeby wygarnąć komuś anonimowo w internecie. Czujecie się teraz w jakiś sposób spełnieni? Winszuję. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, ilu z Was krzykaczy miało odwagę zgłosić swoje uwagi przełożonym, bo to może faktycznie przynieść jakiś efekt, a takie żale na forum... No cóż. :) Pozdrawiam cieplutko.

@Starchild

Starchild- szału nie Napisałeś.Forum jest po to żeby pisać prawdę- godność powinni mieć koordynatorzy a nie pracownicy których szkalowali Twoi "biedni koordynatorzy"

Starchild
@Anonim

A miałeś/aś odwagę powiedzieć tę prawdę w oczy? Czy tak tylko krzykasz i szkalujesz? :) ,,Twoi "biedni koordynatorzy""- proszę mi nie imputować jakichś bzdur, nie wszystko jest ,,czarne lub białe". Jak przeczytasz ze zrozumieniem to, co napisałam, to zauważysz, że nikogo nie broniłam. Zwróciłam tylko uwagę na osobliwe przekazywanie swojemu pracodawcy uwag co do pracy. Bardzo skuteczne zapewne. :)

Eniu

Nie polecam tego pracodawcy, zarobki śmieszne w odniesieniu do wykonywanej pracy i ciężkiej atmosfery. Traktowanie pracownikow jak śmieci to norma w firmie Comtex. Ktos moze rzecz ze przesadzam to w takim razie skad tyle negatywnych opinii tutaj i na innych stronach ? Jasne nikt nie napisze jak jest dobrze ale nikt tez nie napisze jak jest neutralnie. Pisze tutaj aby potwierdzić wszystkie negatywne wypowiedzi drugi raz na pewno nie wykonywałabym pracy dla tego pracodawcy nawet przez jeden dzień. Gorszego mobingu i traktowania w życiu nie widziałem mimo ze kilku pracodawcow mam za soba to ta jedna firma zmusila mnie do wystawienia tutaj opinii. Wiem ze do żadnego punktu Comtexu więcej sie nie udam i przestarzegam wszystkich znajomych którzy chcą zawrzeć umowę w Plusie aby robili to przez infolinie jesli nie chcą zostać oskubani z kasy i na sile a nawet bez wiedzy miec wciśnięte Chińskie akcesoria z telefonem ktory ma pakiet startowy i dlatego nie jest za 1 zł innego wyjścia nie ma. Umowa z telefonem i pakietem startowym albo bez telefonu i róbta co chceta. Niedługo US dobrzierze sie im do (usunięte przez administratora)

@Eniu

Nie tylko US, ale również PIP za nieprzestrzeganie prawa pracy.

Raczej długo nie pracowałeś skoro uważasz, że warunki wypłaty premii ustala koordynator. Uzyskanie 16% premii nie jest nierealne. Najwidoczniej zwyczajnie byłeś za słaby. Miej odwagę podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem.

Słabo

Oczarowana

Hm... A może tak czas nauczyć się rozróżniać kwoty brutto od netto? Bo to głównie tymi pierwszymi operuje się w tej firmie. Może warto otworzyć oczy na to jaka jest w ogóle polityka firmy i przyjąć do wiadomości jak wygląda system motywacyjny, że plany są narzucane odgórnie przez Polkomtel (o ile wiesz co to ), a nie regionalnego firmy Comtex, a skoro tego nie wiesz to widac wlasnie jak bardzo sie do pracy i tej wypowiedzi przygitowales. Bo wiesz, za samo siedzenie i nic nie robienie nikt Ci nie będzie płacił. Trzeba najpierw nauczyć się pracować bezpośrednio z klientem. I wywiazywac się ze wszystkich swoich obowiązków. "Kierowniczka zachowuje się jakby miała wiecznie okres" no ciekawe czym to było spowodowane. A jesteś pewien, że Ty byłeś w porządku pod każdym kątem, robiłeś wszystko jak należy, skoro wszyscy twoi przełożeni byli taaaacy okropni? Wszystko ma drugie dno. Może zastanów się najpierw czy sam byłeś w porządku za nim zaczniesz oczerniac innych.

Nadzieja białych.

Nie pracuje od ponad roku. A jak pracowalem to bylem best of the best. Pozdrawiam!

s

Michał jest wymagający, ale uczciwy. Walczy o pracownika, docenia, chwali jak jest za co. Najwyraźniej jesteście nieudacznikami, że was nie chwalił, sory.

@s

Blahaha chyba pisze to sam MF żeby się wybronic????????????

@s

Niemożliwe- od kiedy?

Absolutnie nie polecam firmy. Koordynatorzy to wampiry energetyczne,zamiast motywować pracownika -zrównają go z ziemią. Uważają chyba,ze to najlepszy sposob na super wyniki???? Zastraszanie to podstawa. Ciągła rekrutacja pracowników nie swiadczy dobrze o firmie,tym bardziej,ze to nie firma ich zwalnia tylko pracownicy uciekają gdzie pieprz rośnie! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana technik motywacji pracownika,zmiana koordynatorów.

Weronika

Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje, które wskazywały by na takie zachowania? W jaki sposób pracownicy są zastraszani? Takie nieuargumentowane zarzuty brzmią mało wiarygodnie, dlatego dopytuję o to jak to dokładnie wygląda. Jeżeli w firmie nieustannie prowadzone są rekrutacje, wina nie zawsze jest po stronie pracodawcy. Jak to rzeczywiście jest w firmie COMTEX?

Weroniko-zdobylaś już wszystkie informacje na temat firmy czy może zwolniłaś się po przeczytaniu wypowiedzi ?

Weronika

@Pracownik sprzed roku. Czym jest spowodowana nerwowa atmosfera w pracy? Czy jest to spowodowane przez rodzaj wykonywanej pracy, czy może jest to zależne od przełożonych, którzy mogli by coś zrobić aby zredukować poziom stresu? @Pti A jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w firmie COMTEX? Jak oceniasz benefity dla pracowników oferowane przez firmę? Wszystkie informacje mogą okazać się pomocne dla osób poszukujących pracy.

Jeronimo
@Weronika

Weroniko wychodzi na to że ty chyba jednak w tej firmie pracujesz od dawna i starasz się pokazać jaka firma jest super. Wątpię abyś od prawie roku zaglądała na opinie tej firmy i pytała się każdego czy warto. Może lepiej sama odpowiedz jak jest ? Wychodzi na to że tobie jest dobrze bo komuś robisz dobrze.

@Weronika

Okropna firma wytrzymałam tam dokładnie 2 tyg. Stwierdzialam ze nie bede pracować z takim chamskim człowiekiem Szanownym Panem P. Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Jak można przeklinać do zespołu na salonie. Wpada do salonu i opierdziela wszystkich. Pisze dzwoni podczas rozmowy z klientem. I krzyczy czemu umowa nie sfinalizowana czemu akcesoria nie sprzedane. Siedzi 24 h/7 przy kamerach i obserwuje. Szokkkk

@anonymous

Stare ''dobre" czasy

Ex pracownim
@anonymous

Nic w tej pseudo firmie sie nie zmieniło ;)

Feliks

Czy firma potrzebuje pracowników? Może coś podpowiecie o rekrutacji?

Pracownik sprzed roku.
@Feliks

Z tego co mi wiadomo rotacja w firmie jest ogromna.. To dlatego że pracownicy najdłużej stażem nie wyrabiają nerwowo. Pozdrawiam

Karo
@Feliks

Firma ciągle poszukuje pracowników - zajrzyj na pracuj.pl

prawda
@Feliks

W Ostrowcu bylo epicko. Kupili 2 punkty - 7 z 8 pracownikow odeszlo natychmiast. :D

@prawda

Ponad 5 lat temu... Trochę nieaktualne info.

@Feliks

Potrzebuje-szybko się wykruszają przy takim "kierownictwie"

prawda

To tylko pokazuje, ze przez te lata nic sie nie zmienilo.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.