Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

hua hua

Racja racja. To durne pomysły. Pozdrawiam N i BT. Macie rację.

szeryf

jakie bilingi szeryf wymyśla co chwilę coraz bardziej bzdurne procedury zawalając nas robotą całkowicie nieprzydatną odciągając od sprzedaży - wiem że to czytają niech proszę zweryfikują skuteczność tej bazy a ilość podpisanych umów - totalna fikcja i tyle w temacie. Wszyscy o tym wiedzą ale nie wiem czy szeryf Michałek musi pokazać się przed Jackiem że coś robi czy jak ?

yyiaa

Hehhe szeryf uwielbiam cie :D tylko uwazaj bo bilingi mogą sprawdzać :*

szeryf

wrócił szeryf z urlopu i będzie trzeba fikcyjnie uzupełniać tabelki z klientami których się nie da umówić aby zaspokoić kolejny durny pomysł Michałka.

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
bory

Nie wiem jak ty ale ja premii od comtexu nigdy nie widziałem bo zawsze znalazl sie powod by ta premie nam zabrac jedyna premia to z polkomtela bonus plus nic wiecej wiec o jakich premiach mowa... smiech na sali koordynatorzy zabierali premie comtexowa fajnie wzbogacac się na pracy innych .

Azek2

Firma comtex wypłaca premię za wyrobiony target. Problem jest w tym że pułap zawieszony jest na poziomie który punkt nie jest w stanie wykonać. Chyba że odnajdzie sie cos prowizyjnego i wciska fraudom aby zaspokoić żądania koordynatorów -wiecznie słaby wynik itp.

Uuuuuu

Ale przyrost prowizji musi byc zachowany bo inaczej telefon będzie lub z kamerki podgląd; )) Jakby tutaj stary pracownik pisał to dawno do pihu by zgłosił chociażby listy obecności ....

tkn

Jakbyś tu pracowal to byś wiedział że to nie obowiązuje już. Ale nie pracujesz tylko z braku swojego życia podglądasz innych.

adik

Skończyłes ?? Idz juz lepiej spac zbieraj energie bo 9rano coraz blizej . Będziemy dzwonic Z tłumaczeniem czemu wyniku nie bylo . Wiec wymyślaj kolejne wiazanki ci oto .

fiks

A nie pomyślałeś że tu pracują też zadowoleni i normalni ludzie? Tylko hejt się liczy? Tak się składa że nie. Moim zdaniem to duża część to byli może kiedyś pracownicy TEJ firmy. Ale już nie są. Mam gdzieś koordynatorów ale nie obrażajcie przy okazji dorosłych i chcących pracować ludzi. Idźcie sie bawić swoim kosztem.

pawel

Artykul 218 1 KK. Na to co się tam dzieje jest paragraf !!! Zalosne jak towarzystwo tzw gory chce się wybielic biorac ludzi za idiotow. Trzeba by to gdzieś naglosnic.

Dobrze

Dobrze napisane mają pracowników w tyłku ale tutaj zaczynają się bronić aż żal ściska; )) partaczy.

WG

Mam wrazenie,ze na forum trwa walka pomiędzy koordynatorami,a pracownikami. Bo żaden szanujący się człowiek tak mocno nie broniłby TEJ firmy prócz samej góry:)

ok

Z twoim słownictwem, to ty mogłeś co najwyżej słyszeć jak cie mama woła do szkoły!

glon

Poziom wpisu na najwyższym poziomie. Ty rozmów nie słuchaj tylko pisać się naucz. Podstawówka jak się patrzy.

comi

Padek sradek :D forum ruszyyylooo ;) rotacja heh wieksza niz w biedronce :D co się dziwic przy takim mobingu i brakiem szacunku do pracownikow . We lbach im się poprzewracalo . Miałem okazje całkiem niedawno posluchac nagran rozmow . Za glowe mozna sie zlapac.. heh lacina jakiej jeszcze nie znalem :D az sie zastanawialem ile razy naplul na sluchawke drzac ta mord...

Haha

Haha ;)) oj tak i wpis min 1 dziennie leada ;)) era kamienia lupanego panuje w tej firmie a faktycznie przemek lub samozwanczy dyrektor Michałek tłumaczą rotację w punktach nikt się nie zwalnia ale non stop te same punkty szukają pracowników ba do Gorzowa to chyba każdy pracownik "na ochotnika" musiał przyjeżdżać szkolić co 3 miesiące kogoś innego. Obiecując to lub tamto wynajmując najtańszy hotel z zerowym połączeniem z punktem ale co tam kogo to interesuje ważne aby ratować prowizję

MyFy

Padek zamiast rozpisywać się na forum i poświęcać swój czas na ogólno dostępne ploty z ludźmi o pracownikach Comtexu, wziąłbyś się za robienie bazy. Za co Ci płaci firma? Jesteś ich rzecznikiem czy robolem? Zastanów się, bo być może minąłeś się z powołaniem i tracisz tylko kawał młodego (bądź też nie młodego) życia. Za 5 minut na @ chcę mieć skany umówionych klientów z całego tygodnia, bo jak nie to w poniedziałek wjadę do punktu i zrobię Ci z pupki jesień średniowiecza. Odliczam, czas start - jeden, dwa, trzy ...

Padek

Ty oj oj wystarczy sie troche interesowac czyms więcej niż własnym zadem. To wieści ogolno dostępne jak sie rozmawia z ludźmi. Nie lubie tylko jak sie bzdury bez pokrycia gada. Nie trafileś ale próbuj dalej.

oj oj

Ty Padek, jak na zwykłego "szaraczka" w Comtexie posiadasz nadwyraz szczegółowe wiadomosci dotyczące tego co dzieje się z pracownikami . Zatem pozdrawiam cię piszący tu Michale, czy tez Przemku .... eeeee znaczy Padku.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.