Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Od siebie

Bydgoszcz Grudziądz piastów Nakło włocławek - dosłownie w kazdym punkcie. Ocieplanie wizerunku nie pomoże bo coraz ciężej o solidnego pracownika i bardzo dobrze.

@Od siebie

W Bydgoszczy otwieraja nowy punkt. W Piastowie potrzebuja dodatkowej osoby. w Nakle dwie dziewczyny w ciązy. We Włocławku jedna. Grudziądz nie jest Michala. Nie ocieplam niczego tylko pokazuje fakty. Ciężko o nowego solidnego pracownika. Widac po tobie. Nawet nie potrafisz namącić. Dobrze tu przeczytalem, że kompromitujesz sie takimi bzdurami. Nie wymieniaj juz lepiej jak masz glupota się chwalić.

Padek

W Gorzowie dwoch łebkow zwolnili dyscyplinarnie za kręcenie na klientach a Radom i Olszyn to chyba ktoś inny zarządza zasobami ludzkimi a nie Michal. Wymieniaj dalej.

S

Z opinii moich poprzedników wynika, że Comtex jest jedyną firmą na rynku, w której potrzeba nowych pracowników. Ciekawe kto by was zatrudniał (osoby poszkodowane przez Comtex:) gdyby u innych agentów nie było rotacji. Zamiast kompromitować się publicznie proponuję wziąć się do pracy. Pozdrawiam.

Wiem

Gorzów, Radom, olsztyn, dalej wymieniac?

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Padek

No widze. Pytam tylko gdzie ta rotacja. Skad ludzie odchodza. Masz przyklad jak jestes taki bystry? Rozmawiam z innymi u nich nikt.

Nagast

Spójrz w ogłoszenia jak jesteś taki mało bystry. Co chwilę w jakimś punkcie kogoś szukają albo podsylaja na szkolenia. Wolny żart. Odradzam pracę w takim brudzie.

A gdzie ta rotacja?

Back

Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej (na przykład jakiejś firmy) czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 Kodeksu karnego.

odezwij sie Paweł1234geore@wp.pl

Wiecznie malo

Jakby było tak cudownie w tej para firmie to nie szukaliby non stop pracowników do swoich punktów. Inne firmy w tej branży jakoś dbają o pracownika.

Lalka

Jeszcze mnie nikt nie wyzywal pomimo roku pracy ale skoro słyszales to sadzę że powinienes stanąć w obronie koleżanek. Widać że jestes odwazny, bo podpisałeś sie przecież swoim nazwiskiem. Do tego MF jest nieduzy i jak piszesz boi sie Ciebie. Dlaczego w takim razie Ty mu nie dasz po ryju tak po ludzku:))))

tragedia

Myslę,że ten portal nie jest po to by oceniac czyjąś składnie czy ortografię. A co do firmy nie wiem czy w niej pracowałeś czy nie ale to co się w niej dzieje to jakiś chory świat. Kazdy każdemu dołki kopie,wiecznie przełożeni mają pretensje o wszystko. Sprzedawcy wpychają (nie sprzedają) wszystko Wszystkim!!!!! Kamery strach oddychac. A najgorsze jest to poniżanie i traktowanie ludzi jak zbędny balast jak (usunięte przez administratora) nic nie wiedzące o życiu. Jedyne normalne osoby w tej firmie to obsługa zamowien Pan i Pani W. Plus firmy to pensja na czas tak przynajmniej było jak ja pracowałem.

Daje nagranie

Nagranie to naciągane a znajomych ta firma nie posiada jak siedziba w Bydgoszczy a punkty po całej Polsce. Atmosfera pracy tragedia wiecznie mało i źle. Pensje marne bez premii jedynie premia płk. Odradzam pracę u takich osób jak Przemek i Michał

a tam....
@Daje nagranie

proszę nauczyć się najpierw pisać poprawnie, a potem wypowiadać się na forum. Z miłą ochotą poczytam co masz do powiedzenia o firmie ale proszę niech to będzie napisane poprawną polszczyzną.

kamerka

Najnowsze zmiany to idiotyczne konferencje online dlaczego nie wyrobiono zawyżonego targetu... Że szef Jacek pozwala na takie debilne praktyki. Odradzam pracę u tego agenta. Comtex to dno.

kolo

Jedyny plus tej organizacji to pieniądze na czas. Reszta do (usunięte przez administratora) Nie wiem, jak w innych punktach było z urlopami, ale u nas to zawsze był wielki problem z tym, każdy miał zaległego urlopu do wybrania jakieś 40 -50 dni. Nasza niby kierowniczka ( ta z zepsutymi zębami ) boi się być na obsłudze i dlatego nie daje wolnych dni, woli siedzieć na kasie albo łazić po sklepach. A MF to ciężki przypadek człeka mocno zakompleksionego na punkcie swojego wzrostu i dlatego się wyżywa na innych, głównie kobietach. Do mnie w sumie się nigdy nie dopieprzył, bo się pewnie bał. Ale słyszałem, że lubi wyzywać i straszyć koleżanki. Dziwi mnie, że jeszcze żaden mąż albo chłopak nie obił mu ryja, tak normalnie po ludzku ;)

bylypracownik

Może w kwestii wypłat nie ma się do czego przyczepić ale praca w tej firmie to jedna wielka porażka. Wiadomo jak wszędzie ludzie obrabiają du*& ale tutaj to już chyba mistrzostwo. Przyjmują Cię do pracy bez szkolenia, mają do Ciebie pretensje dlaczego nie obsługujesz klientów i dlaczego jeszcze nie sprzedajesz.. no bo jakim cudem ku%^&* ? Każdemu kto chce podjąć pracę w tej firmie serdecznie ODRADZAM. Przyjmowani są ludzie jedynie Ci, którzy nie mają swojego zdania bo nie problem ich usunąć. Zespół zmienia się co chwilę, chore jest, że co 4-5 klient przychodzi z niezgadzającą się fakturą bo jest za dużo, że internet nie działa mimo jeszcze dostępnego pakietu danych. Nawet jeśli by mi dopłacali, w życiu do Plusa numeru bym nie przeniósł. Nikomu nie polecam i nie chodzi tutaj o narzekanie. Po prostu takie ścierwo należy komentować w odpowiedni sposób.

aa

Praca wygląda fajnie jak sie patrzy zza witryny. W punkcie którym pracowałam panowała dziwna atmosfera. Klient to zło konieczne, a ekipa spijała sobie z dzióbków, a później każdy obgadywał każdego. Kierowniczka punktu miała ogólnie chyba jakiś problem z zarządzaniem. Nie wydawała żadnych poleceń wprost. Powinnam się była domyślać. Jeśli o coś zapytałam to w odpowiedzi słyszałam burknięcie tonem jadowitej ropuchy "wygoogluj sobie", albo "już dawno powinnaś to wiedzieć". Byłam nowa więc oczekiwano ode mnie, że będe robić WSZYSTKO, a one (kobiety pracujące w punkcie) będą sobie w tym czasie pić kawkę na zapleczu. Obrabiając mi oczywiście przy tym tyłek. Nawet to robiły tak nieudolnie, że wszystko słyszałam. Było to ich głowne zajęcie. Syf jaki panował na punkcie gdy weszłam tam pierwszy raz jest nie do opisania. Ani razu nie widziałam aby ktoś tam sprzątał poza mną. Panie nie znały regulaminów przez co często przychodzili klienci z reklamacjami. Kierowniczka podobno pisała nawet lewe umowy i wynosiła sprzęt z punktu. A dziewczyna pracująca tam z nią trzyma jej palec w tyłku, że aż mdli, a później namawiała mnie zebym powiedziała o atmosferze panującej tam koordynatorowi. Może chciała sobie zwolnić posadkę. Koordynator i tak ma klapki na oczach i wierzy we wszystko pani kierownik. Odeszłam bo nie chciałam być utożsamiana z punktem, który z przyczyn wiadomych cieszy się zła opinią. Przestrzegam każdego przed pracą w comtexie. Nie warto

enail

Michal straszy naganami za to ze zle raportujemy umowy. A jak mamy raportowac jak wiecznie malo i źle. Debilne podejście do pracownika to tak samo pracownik dziala. A górki są tworzone od kilku lat co doskonale kierownicy wiedzą. Az dziw ze szef Jacek nie chce tego wyprostować.

Ja osobiscie pracowałem kilka lat. Fakt czasami przesadzali z wymaganiami, ale dzieki temu czlowiek nauczyl sie sprzedawac. MF totalna porazka- cwaniaczek ze słomą w butach, ludzi ma za pustaków. traktowanie ludzi- brak sprawiedliwosci, jedni zarabiaja 1300zl, drudzy 1400, kolejny doradca 1500- niezaleznie od wynikow.Jesli ktos chce przejsc nauke zycia i uzyskac status najlepszego sprzedawcy - zatrudnic sie trzeba w comtexie.

ruda

Ludzie co wy opowiadacie za głupoty, szczytem idiotyzmu są wypowiedzi ludzi którzy pracowali po dwa tygodnie i do niczego się nie nadają a na dodatek głoszą tu jakieś swoje mądrości nie wiadomo skąd wzięte. Osobiście pracuje w tej firmie ok 2 lata i co mogę powiedzieć to przede wszystkim umowa na stałe, pensja na czas mało tego gdzie jako młoda osoba zrobię od 2 nawet do 3 tys miesięcznie za 8 godzin pracy? Zacznijcie doceniać to co macie bo jak się mówi dobrze jest tam gdzie nas nie ma. A jeżeli chodzi o szefostwo są to osoby wykwalifikowane jak i również wymagające podchodzą do swoich obowiązków z pełnym profesjonalizmem i nie ma tu mowy o żadnym mobingu. a jeżeli ktoś leci sobie w kulki i nie przykłada się do swoich obowiązków to nic dziwnego że ma problem ale nie z przełożonymi czy pracownikami tylko ze sobą bo jeżeli pracownikowi nie zależy na pracy to niby komu ma zależeć?

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.