Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Dlaczego tak późno

Jeśli masz naprawdę silną psychikę, potrafisz się "odciąć", żeby nie przynosić tej atmosfery do domu, nie przeszkadza Ci ciągły stres to praca jest ok. Tak naprawdę wszystko zależy od ludzi z którymi pracujesz i bardzo dużo zależy od kierownika/czki. Jeśli rozłoży nad punktem "parasol" chroniący przed ciągłym naciskiem "mentorów " to praca może być przyjemna, oczywiście pod warunkiem, że lubisz pracę z ludźmi, którzy z roku na rok są coraz bardziej roszczeniowi. Niestety jak już wiele osób pisało dużym minusem jest nacisk na sprzedaż akcesoriów. Zrobisz plany, nie sprzedaż wystarczającej liczby akcesoriów? Czeka Cię ciężka rozmowa z "mentorem ". Jeśli czujesz się na siłach w "proponowaniu" każdemu klientowi akcesoriów, nieważne jak to zrobisz, masz to sprzedać. (oczywiście w odpowiednich ilościach- bo 2 sztuki to zdecydowanie za mało) to nie powinnaś/powinieneś narzekać. Jeśli chodzi o podstawę (usunięte przez administratora)zawsze jest na czas, kwestia premii... temat rzeka. Jeśli od premii odliczysz podatek, który raz w roku musisz zapłacić i masz kręgosłup moralny to rewelacji nie ma. Jest to typowe korpo, gdzie zawsze jest za mało, tworzy się wewnętrzna konkurencja w pogoni za pieniędzmi, a to wyklucza zdrowe relacje między pracownikami. (usunięte przez administratora) Może firma wróci do sprzedaży priorytetów, usług jak kiedyś, a nie akcesoriów i oczyszczaczy powietrza... Są ludzie, którzy przepracowali wiele lat, więc może nie jest tak źle?;)

Zorientowany

Nareszcie ktoś zorientował się gdzie leży źródło problemu tej firmy... Rozstanie z samozwańczym księciem Comtexu było najlepszą możliwą decyzją. Mam nadzieję, że w końcu coś się zmieni. Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka... :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Comtex sp. z o.o. sp. k. odbywa się również w języku angielskim?

Tak za 1900 zl po chińsku ????Boże co zs pytanie? Wpierw mentorzy musielby piszkoloc się w tej kwestii

A Ty w jakim języku piszesz? :)

Chińskim ????

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Olka

pracuję w tej filmie od 2 lat. O czym wy piszecie? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nikt nie trzyma nikogo na siłę. Sprzedaż akcesorii to jeden z naszych obowiązków, więc co w tym dziwnego, że przełożony tego wymaga? Pracowałam wcześniej w firmie, gdzie nie można było usiąść ( jedynie w przerwie na jedzenie) po 12 godzin, w tym zmiany nocne. Nikt nie powie mi, że w tej firmie jest źle. Rób to co do ciebie należy, a nie będziesz przychodził na wideokonferencje, a jeśli chodzi o premię, to jak sama nazwa mówi PREMIA czyli dodatek wypłacany pracownikowi w uznaniu, co pracodawca może dać pracownikowi, ale wcale nie musi.

Weronika
@Olka

To fajnie, że jesteś zadowolona z pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. Z tego co piszesz wynika, że praca odbywa się po 8 godzin i nie ma zmian nocnych, dobrze rozumiem? A na jaką umowę jesteś zatrudniona?

Gosia
@Weronika

na umowę o pracę

Anonin

Okrągła liczba to nikt nie chce jej przekroczyć? To piękna liczba 501 Levi's-a.Piszcie dalej

Lala

Atmosfera w punkcie na bardzo wysokim poziomie dzięki kierownikowi placówki. Przy realizacji planów targetowych i akcesoryjnych premie comtexowe wysokie doliczając multibonus mogę powiedzieć że nigdzie nie zarabialam tak dobrze. Spokojnie miesięcznie 5tys. z przodu Jestem zadowolona i nie piszę na prośbę mentorów. Jeżeli cały punkt idzie dobrze i wszyscy się starają ingerencji z zewnątrz brak. Przy gorszych miesiącach zdarzały się rozmowy ale to były tylko rozmowy z nastawieniem na cel. Zmiany które zaszły moim zdaniem na plus zarabiamy więcej dzięki temu, że wiemy co sprzedawać. Skoro narzekacie kiepscy z was sprzedawcy i nie wiecie na czym zarabiać.

Mikołaj
@Lala

Dobrze wiedzieć, że przy dobrej sprzedaży można otrzymać atrakcyjną pensję. Atmosfera jest bardzo ważna, dlatego na pewno pozytywnie wpływa na całość pracy. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma przyjmuje również osoby bez doświadczenia zawodowego?

@Mikołaj

W zależności, jak osoba wypadnie na rozmowie

Comsztyl

Ewidentnie ktoś z góry ma za zadanie pisać pozytywne komentarze o firmie. Wystarczy przeczytać i przy odrobinie inteligencji zauważyć że są to sztuczne wypowiedzi pozbawione emocji. Pisane w kółko to samo tylko ubrane inaczej w słowa. Atmosfera w firmie beznadziejna tak naprawdę wysokie premie tylko dzięki Polkomtel i cyfrowy Polsat ale one też z nieba nie spadają trzeba miec wysokie wyniki aby multibonus był konkretny. Sam comsztyl nie proponuje nic szczególnego a wymaga byś stanął na głowie i wpychal każdemu do gardła wszystko dając ci na umowie najniższa krajowa. Nie polecam tego pracodawcy. Dla nowych osób na forum rozwazajacych możliwość zatrudnienia polecam poczytać opinie dużo poniżej tych ostatnich.

@Comsztyl

sam jesteś bez emocji xD napisałam co sądzę jak każdy na tej stronie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Opinia

Bardzo ciekawie. Wszystko zależy od kierownika. Jeżeli bierze na siebie 'uderzenia' montorow to jest ok. Jak pozwoli im się na szaleństwa to ciężko pracować.

Ewelina

Czytam, czytam i nie dowierzam... Nie rozumiem tych wszystkich pretensji.... Nikt nikogo na siłę nie trzyma, w dowolnej chwili można złożyć wypowiedzenie i się nie męczyć. Pracuję tutaj od niedawna i czuję się w tej pracy świetnie. Pensja na czas, premia na czas, czego chcieć więcej... Pracodawca ma prawo wymagać od nas zaangażowania a naszym obowiązkiem jest wykonywać powierzone zadania na jak najwyższym poziomie. Na tym polega praca, nikt nikomu za obijanie się nie będzie płacił. A jak ktoś nie chce się zaangażować i chciałby sobie po prostu posiedzieć to zawsze można to zrobić w kolejce do pośredniaka. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych pracowników:)

Mikołaj
@Ewelina

Z Twojej wypowiedzi wynika, ze jesteś zadowolona z zatrudnienia. Możesz napisać jakie benefity oferuje pracodawca i czy są premie za dobre wyniki?

szprota

Praca nie należy do najprzyjemniejszych, bo jest tu stały kontakt z drugim człowiekiem, niejednokrotnie roszczeniowym, ale w większości klienci są ok, czy to w galerii, czy punkcie wolno stojacym. Pracodawca ok, pensja zawsze na czas, wszystkie składki odprowadzane , stała umowa o pracę, możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny, rozsądny system motywacyjnywięc to co najważniejsze jest spełnione. Czasem zdaży się, że szef pogrozi palcem, jak nie jest dobrze, ale tego szefa też ktoś rozlicza i tak trzeba na to patrzeć. Polecam!!! Jeśli praca w takiej firmie nie odpowiada, zawsze można spróbować swoich sił w Biedronce????

Wart
@szprota

Oj, czyżby comtexowa "ochrona" się obudziła?

Pierniczek
@Wart

A co? Osoby zadowolone z pracu w tej firmie nie mogą się odezwac? Każdy ma prawo głosu....

Mat
@szprota

Komentarze ewidentnie pisane na prośbę "mentorów" lub przez ich samych. Jaki system motywacyjny? Proszę o dokładniejsze wyjaśnienie. Może w firmie są "lepsi i lepsiejsi" :) ? Grożenie palcem nazywasz telefon np. (usunięte przez administratora) Co do wypłacalność wynagrodzenia, to fakt, zawsze na czas lecz jeżeli chodzi i wypłacalność jakiejkolwiek "premii " to temat rzeka. Nawet jeżeli udało się wypracować jakimś cudem Target to zaczynają się schody . Mimo, że są nowe zasady rozliczania subagentów, pracodawca dalej nie potrafi podać czy dostaniesz premie czy też nie. "Czekamy na rozliczenie z plk. " Tyle, że rozliczenie z plk nie jest do wglądu pracownika pos. Dobrze, że koordynatorzy z Sieci rzetelnie na prośbę podają kwoty i ilości do MultiiBonusa. Jest to motywator gotówkowy ( dla każdego współpracującego w sprzedaż z plk ) lepszy niż "dzisiaj (usunięte przez administratora) z akcesoriami, jutro wideo. Lepiej znajdź wytłumaczenie czemu 8 a nie 15". 8 akcesoriów po cenie... daje bagatela kilkaset zł. Każdy chce się najeść. Czemu od razu chochlami? Czy nie lepiej by była opcja "i wilk syty i owca cała " ? Nie... bo po co. " Na Twoje miejsca są chętni, będą je sprzedawać. " Lecz czy będą mieli wiedzę do sprzedaży usług PLK? Czy właściciel nie może pojąć, że akcesoria sprzedają się gdyż klienci przychodzą po PLK i usługi z GK? Rzetelność wypowiedzi jest kwintesencją tej pracy, akcesoria to dodatek. Swoim podejściem zniszczyliście motorykę jaką czerpaliśmy z tej pracy. Aktualnie są akcesoria... brak już tak wielce pożądanego "fanu" . Brak... :(

Pierniczek
@Mat

może sam odpowiedziałeś sobie na pytanie czy są "lepsi i lepsiejsi"....u nas nie ma problemu i co miesiąc otrzymujemy premie, a target mamy wysoki. Mam wrażenie, że chciałbyś sam ustalić co w pracy w tej firmie jest ważne, ale tak nie jest. Od tego jest pracodawca, by zlecał co sprzedać. Zawsze możesz iść do salonu firmowego PLK i tam nie będziesz miał problemu. Ciężko pogodzić się z tym, że firma która Ci płaci....wymaga...... SZOK......

Szprota

Masz rację Paweł!

@Mat

Nareszcie prawdziwy wpis o firmie która robi ludzi w "BALONA". Pracowałem w tej firmie ponad 7 lat.Od początku był mobbing-niestety doprowadzili mnie przez ten czas do depresji i w końcu się zwolniłem-czasy prawdziwego " Pustego" który okazał się deb....Reszta ekipy rządzącej jeszcze gorsza-sami Wiecie.Lepiej niech nie piszą już tych postów jak to dobrze jest w firmie która na badziewistych akcesoriach chce zarobić fortunę .Mam dużo nagrań od tych pseudo pracodawców gdzie jestem jechany jak "szczeniak". Nie dajcie się zajechać- Walczcie o Swoje prawa.

boje się podpisać
@Anonim

100% prawda, po pracy w comtex również skończyłam z orzeczoną depresją oraz nerwicą. Ludzie, którzy są zadowoleni to pupile mentorów lub tacy co nie mają porównania do innej pracy. Może z 5-6 salonów ma na tyle duży ruch żeby zadowolić mentorów i pozornie im odpuszczają. Wypowiadają się też pracownicy a nie kierownicy/koordynatorzy, którym obrywa się najbardziej. Ciesze się po części, że Wasi kierownicy nie angażują Was w rozmowy z mentorem. Wiele możecie nie wiedzieć. Kasa duża, da się zarobić ale najwięcej dostajesz od polkomtela nie comtex. Comtex bardzo zawyża plany, które dla wielu puntów są nie do osiągnięcia. Pierwsze miejsca w tabelkach Polkomtela, podziękowania, gratulacje, duża prowizja ale nie zrealizowanie celu Comtex (jak już mówiłam, zawsze dużo wyższy niż nałożony przez Polkomtel) wiąże się z niestety nie miłą pogadanką ze strony mentora i cały miesiąc pracy w niesamowitym stresie. Rozumiem, że agent chce zarobić jak najwięcej i oczywistym jest, że ma motywować do pracy ale jeśli podstawowy najważniejszy cel narzucony przez grupę kapitałową jest realizowany to nie należy całego zespołu terroryzować i traktować gorzej niż psa przy budzie. Powinni pomagać, służyć radą, pomóc osiągnąć comtexowy cel. Jest pare salonów, które relalizują je bez problemu ale wyobraźcie sobie, że wystarczy, że raz w roku powinie im się noga i już zbierają nagany. Jeden z mentorów dosłownie wpada w szał, nie jest to normalne zachowanie. Jest nieprofesjonalny i znęca się psychicznie nad pracownikami. Mogłaby to być fajna firma w której da się zarobić, moglibyście osiągać dużo więcej ale nigdy to nie wyjdzie w takiej atmosferze. na bodajże ok 50 punktów może z 10 ma pozorny "luz". Do czasu.... Podstawa jest mała ale jest umowa o pracę (swoją drogą nie wiem jak im się to opłaca skoro co chwile ktoś się zwalnia), prowizja zależy od Ciebie i jest zależna od zaangażowania, jeśli znasz się na sprzedaży jesteś w stanie zarobić naprawdę dużo. Wypłaty na czas, premie polkomtel (te największe) czasem z poślizgiem 3-5 dni, premie comtex...czasem nikt nie wie, nawet księgowa czy kadrowa kiedy zostaną wypłacone. często też nie wiedzą za co dokładnie wysłali pracownikowi premię. A konkursów comtex organizuje dużo, czasem ciężko się w tym połapać. Konkursy są atrakcyjne jednak nie są traktowane jak "konkurs" czyli kasa dla najlepszych, tylko jak nowy cel do zrealizowania bez wyjątku. Jeśli punkt nie daje rady przy udziale w jakiś konkursach to dostaje bure i to ostrą. W konkursach są wygrani i przegrani, celem comtexu jest aby każdy był wygranym, przegrani są rozliczani z każdej rozmowy, umowy itp i dostają swego rodzaju karę za brak wygranej. Piszecie, że praca po 8h dziennie ale też radzę zweryfikować te informacje, bo większość punktów pracuje na zmiany 12h. NIESAMOWITE PROBLEMY Z URLOPAMI - urlop 2 tyg jednym ciągiem? Zapomnij - musisz na niego ZASŁUŻYĆ. Prawo urlopowe w tej firmie nie istnieje. Jeśli masz spoko kierownika to jakoś może sklecić ten urlop z dni wolnych, ale zdarzają się tacy kierownicy, którzy wykasują Ci zaplanowany urlop np. kiedy wcześniej zachorujesz! Jeśli chodzi o to to temat rzeka. Kasa sie zgadza ale jakim kosztem? Przemyślcie to. btw, przypięty pozytywny post na górze daje do myślenia :) nie bez powodu się tam znalazł

boje się podpisać
@boje się podpisać

jeszcze chce dodać, że znęcanie się psychiczne, książkowe przykłady manipulacji oraz zastraszanie stawia człowieka w takiej sytuacji, że czasem boi się zwolnić. były pytania - skoro się nie podoba to dlaczego tyle lat tam pracowałeś? polecam jakąs podstawową lekturę w jaki sposób działa pracownik, który jest ofiarą mobbingu. nie jest łatwo odejść w tej sytuacji a głównym powodem jest STRACH. może dla niektórych brzmi śmiesznie ale uwierzcie, że wielu niepracujących już w tej firmie tak własnie skończyło. to, że problem Was nie dotyczy nie oznacza, że nie istnieje. oczywiście wszędzie zdarzają się słabsze jednostki ale nie na taką skalę. moje słowa może potwierdzić co najmniej kilkadziesiąt pracowników. czemu się nie skarżą? komu? jakby tylko coś doszło na skrzynkę, którą uruchomiliście od razu zaczęło by się śledztwo i horror...

słoneczko
@boje się podpisać

To bardzo przykre, co Cię spotkało, ale nie możesz swojego dramatu, przelewać na resztę salonów! Pierwszy raz spotykam się z wpisem, że nie można iść na urlop, czy też boją się odejść z pracy! Przecież to jest jakiś dramat! Żyjemy w wolnym kraju! Chcesz to pracujesz, nie to nie i tyle w temacie. Wiadomo, że jeśli chorujesz, czy też jesteś na urlopie to ktoś pracuje za Ciebie, więc nie powinien dziwić nikogo fakt, że kiedy po chorobowym chcesz iść na urlop, to kierownik się nie zgadza, bo cała reszta zespołu nadal pracuje za Ciebie. Szanujmy się wzajemie

Anonin

I znowu wielkie (usunięte przez administratora) !!!

Kobietka

Praca jak najbardziej spoko, pieniądze dobre, wszystko ma czas, Szef spoko???? Polecam każdemu!!!!!

Kobietka szefa
@Kobietka

Śmieszy mnie ocenianie pracy przez wysokość wypłaty. Co z tego, że ktoś traktuje cię jak wycieraczkę do butów. Płaci 2,5k miesięcznie więc może. Przecież do kupa pieniędzy.

Weronika
@Kobietka szefa

Zauważ, że osoba pod nickiem Kobietka uzasadniła swoją opinię. Kto Cię źle traktuje? Kobietka pisze, że szef jest spoko więc może jesteś, źle traktowany przez inne osoby w Comtex?

Robert P.

Odnoszę wrażenie, że pozytywne opinie jak najbardziej dodawane są przez pracowników pos ale tylko takich którzy w comtexie siedzą od skończenia szkoły i nie mają pojęcia jak wygląda praca w innych miejscach. Jeżeli dla was przychodnie do pracy pół godziny wcześniej na wideokonferencje, które nie wnoszą nic pozytywnego, wychodzenie pół godziny po skończeniu pracy jest normalne to gratuluję braku rozumu. Myślicie że firma wam to wynagrodzi?

Ten o Tego
@Robert P.

Mocne, prawdziwe i w sedno!

KD
@Robert P.

Eee. To nie tak. Pracuje od 2006 w sprzedaży. Przez wiele lat w bankach, gdzie poziom stresu jest ogromny. Potem przez ponad 3 lata pracowałam u innego dealera Plusa. Teraz Comtex. I żyje i jest całkiem nieźle;)

Blondi
@Robert P.

W każdej firmie są plany, i pracodawca weryfikuje realizacje i sposób wykonania Po Twoim wpisie widać, że poziom wykonanej przez Ciebie pracy, był słaby, nijaki, skoro musiałeś przychodzić na konferencję. Jeżeli realizujesz wyniki, a wykonuje je większość posów, to żadna konferencja nie będzie Cię dotyczyć. Z resztą w pracy powinieneś być 30 minut wcześniej, żeby przygotować salon do pracy. A ile razy wcześniej wychodziłeś, to już pewnie nie pamiętasz, ehh.....

?!?!
@Blondi

Plany realizuje większość posów... dziwne ... przy wyliczeniach premii na 50 punktów łapie się na nią góra 10-12 punktów. Czyli twierdzisz że w tych pozostałych 40 punktach poziom jest słaby i nijaki ?! Wątpię. Troche szacunku dla tych co pracują i nie wyrabiaja planów comtexowych. Jesli punkt wyrobi 80-85 % planu comtexowego czy to na akcesoria czy targetowego to agent jest zadowolony a punkt ma spokoj. Powód? Ponieważ agent zarobi tyle ile w przypadku wyrobienia planu na 100 % ponieważ nie musi wypłacić wam premii. Gdyby nie MB nikt by za taką kasę tu nie pracował.

Babulec
@Blondi

Prawda jest taka, żeby zarobić trzeba pracować. Żeby pracownik fizyczny mógł zarobić jakieś porządne pieniądze, musi tyrać po 18 godzin ma dobę codziennie , niekiedy w bardzo urągajacych warunkach. My pracujemy po 8 godzin, warunki do pracy są bardzo dobre, a żeby zarobić wystarczy sprzedawać to co przynosi zysk, i jest premiowane. Ludzie ogarnijcie się!!!! To, że czasem koordynator zwróci Wam na coś uwagę, uważacie za mega krzywdę? Naprawdę? Jak w przedszkolu! Praca dobra, pieniadze ok, i wszystko na czas.

Nie polecam

Typowe korpo, w którym słowo człowiek nie istnieje, a pracownik jest tylko numerkiem. Numerek ma pracować jak maszyna, nie zadawać niewygodnych pytań, nie dyskutować z przełożonym. Na numerek = maszynę można nakrzyczeć bez skrupułów, zwyzywać ją, a także podkręcić obroty bo jeżeli zrobi dziesięć umów to i z setką nie będzie problemów. Firma dno.

Olxxx

17 ogłoszeń o pracę na 17 posówxD

Tablica

Najlepszą opinią dla tej firmy jest ich konto na znanym portalu ogłoszeniowym. Co chwilę pojawiają się oferty pracy w tych samych miejscowościach. Gdyby podczas rozmowy kwalifikacyjnej przekazywali wszystkie informacje na temat warunków pracy i sposobu rozliczania, a raczej tego jak szybko się zmienia, nie byłoby takiej sytuacji

Beata P-K

Miałam okazję pracować w tej Firmie ponad 2 lata. Różnie bywało, raz lepiej, raz gorzej. Lepiej, to zasługa koordynatora Roberta P. To dobry człowiek, który szanował swoich pracowników. Zawsze starał się Nam pomóc z lepszym lub gorszym skutkiem. Gorsze chwile to zasługa całej reszty zwierzchników. Reasumując średnio polecam Firmę, niemniej jednak praca w Niej dużo mnie nauczyła.

Asfalt

Cieszę się że już nie pracuje w tej firmie. Moje doświadczenie to już ładnych 10 lat i na gorsze G nigdy nie trafiłam dobrze ze w porę się ocknelam i spędziłam tam lekko ponad rok. Nie polecam nikomu podjęcia pracy u tego pracodawcy jeśli czytają opinie osoby które chcą rozpocząć pracę w firmie to niech mocno się zastanowia jest wiele ciekawszych opcji na rynku pracy niż praca w Plusie ooo przepraszam w Comtex

Plusik

Pracuje w tej firmie od paru lat. Niektóre wpisy dodawane, są co najmniej żenujące. Ludzie to nie jest (usunięte przez administratora) przymusowej, jeżeli nie chcesz pracować, nie chcesz zarabiać, i nie zależy Ci na stałej robocie, w fajnym składzie, to jasne, że będziesz szukać argumentów "na nie" i lepiej dla Ciebie, żebyś został w domu, i nikomu gitary nie zawracał. Praca jak praca, są wymogi, którym spokojnie można sprostać. Jeżeli ktoś czegoś wymaga, to musi w jakiś sposób egzekwować, czy robota jest zrobiona dobrze. Głaskanie po głowie, jest żadną metodą. Marchewka w postaci premii i konkursów, jest skonstruowana odpowiednio do możliwości, a jeżeli założenia nie są realizowane, to i kij musi się znaleźć. Przychodząc do tej pracy, możesz spodziewać się stabilności, normalnych pieniędzy, zawsze wypłaconych na czas. Umowa o pracę jest od razu, bez żadnych śmieciowych warunków. Wymagania są, no bo jak w normalnej firmie, która chce istnieć na rynku, mogłoby ich nie być. Wszystko co robisz, przekłada się na pieniądze. Firma stara się doceniać najlepszych, gratyfikując najlepszych wycieczką zagraniczną, która praktycznie jest organizowana co rok. Czy znasz jakąkolwiek firmę, która docenia w taki sposób najlepszych pracowników? Przeważnie z takich nagród korzystają właściciele, dyrektorzy, a tu proszę, taka niespodzianka. Nie dziwie się, że czasem kadrze puszczają nerwy, bo ile możesz mówić i prosić o to samo? Każdy jest tylko człowiekiem. Jeżeli pracujesz w fajnym zespole, i wspólnie realizujecie wyznaczone założenia, to nie ma mowy, o wyścigu szczurów, czy też, co bardzo mnie zdziwiło, donoszenia na innych i rzekomy zakaz kontaktu z innymi pracownikami czy też punktami. Sama wielokrotnie, kiedy mam problem, dzwonię do innych salonów. To, że nie wszyscy się znamy, wynika generalnie z obszaru, na jakim rozrzucone są nasze salony, ale nie wierzę w to, że ludzie pracujący w tej samej firmie, w tym samym mieście, czy też bliskich miejscowościach, nie mają o sobie pojęcia. Jeżeli ktoś pisze komentarze, jak to Comtex jest tragiczną firmą, to niech najpierw spojrzy na siebie, i niech zacznie wymagać najpierw od siebie, a dopiero potem od innych. Wielokrotnie byłam na wideokonferencjach, i bardziej prowadzone są one w sposób żartobliwy, niż "rzucania mięsem"-więc spokojnie można je ogarnąć, tym bardziej, że są prowadzone wtedy, kiedy naprawdę jest już źle. Popytajcie znajomych, jak im się pracuje w innych firmach, i dopiero wtedy zobaczycie, że naprawdę warto tu być.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.