Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

m.f

komu wypłacili premie za gradacje ? był konkurs za każdą umowę mieliśmy otrzymać pieniądze. Wiadomo (usunięte przez administratora) naobiecywał i wypiął się tyłkiem do pracowników. I to jest dyrektor ? (usunięte przez administratora)

potwierdzam

Robią konkursy z targetami na poziomie takim jakim przez cały poprzedni rok nie udało się ani razu wypracować prowizji. Dodatkowo pracownik wymyślił tabelkę obliczającą którą trzeba uzupełniać po kiego ? kolejna czynność do pracy.. Ta firma zaczyna przypominać urzędy - masę papierkowej nikomu nie potrzebnej roboty , coraz bardziej odciągająca od normalnej pracy. Omijać tego pracodawce szerokim łukiem.

?

zgadzam się z tymi premiami, wymyślają konkursy a ludzi i tak mają za (usunięte przez administratora)...

?

Nikomu nie polecam prcay w tej firmie.(usunięte przez administratora). Szczerze odradzam

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Były

lol - 2013-07-09 13:20:56 mjf:) - 2013-07-09 03:06:52 Dla szukających opinii o firmie - omijaj ich z dala ( wystarczy sprawdzić rotację w zatrudnieniu ) dla handlowców : No to michał sie popisał :) panie (usunięte przez administratora) widzę że (usunięte przez administratora) przerasta mistrza :) i powoli znów staje sie nasz samozwaniec jedynie koordynatorem z (usunięte przez administratora)pomysłami co tak płaczesz, że brak wyników ? po prostu ludzie uczciwie wpisują swoje prowizje to właśnie tak targety bez zawyżania wyglądają - w tym miesiącu uczciwie = nie otrzymasz premii :) z czego o dziwo cieszy się (usunięte przez administratora) o czym ślicznie się pochwalił i jak to pięknymi słowami skwitował ;) Także samozwańcu strasz i zwalniaj załogi niech ci co pozostali przechodzą do innych agentów ;) a wy szkolcie narybek dla pozostałych subagentów :) a dla wszystkich sprzedawców rada podczas ankiet wpisujcie że comtex nie realizuje założeń PLK opisując wszelkie bolączki z tego co wiem Jacek sądzi że jest nietykalny :) a w kulisach słychać o nowym agencie który może zastąpić deautoryzowane posy w podobnych lokalizacjach ( żmudna robota ale wykrzyknik już jest jeden ) porażka nigdy nie sądziłem że można pracować dla kogoś nie ciesząc się z rozwoju takiej firmy co nie oferuje niczego w zamian.( jak tam załogi z ostrowca ? już zbieraj (usunięte przez administratora) e powinni posiadać targety na poziomie 2 tyś :) Samozwańcu przeprowadź się na miesiąc do punktu i pokaż wszystkim jak się pracuje za 1200 zł z pełną motywacją faktu jaki by nie był target będzie MAŁO :) Panie (usunięte przez administratora) niech pokaże ten łysawy paź w bydgoszczy jak się pracuje z bazą. Przecież może zarządać w punkcie jako kierownik :) zobaczy od środka jak jego pomysły działają i zobaczymy jak bez górek w umowach można robić codziennie podobne targety. Kiedy jakiś pos otrzymał podwyżkę ? wiadomo coś czy jedynie ustawa o kwocie minimalnej panuje w tej firmie :D Ciekawe jak wygladaja dwa punkty bez pracownikow :):)Pracowałem i w tej firmie i wypracowalem podwyżkę ale żeby to zrobić trzeba dać od siebie a nie tylko wnosić roszczenia. Jak ktoś nie ma argumentów do rozmowy to obraza przełożonych. Może (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) święci nie są ale żeby wejść z nimi w dyskusje trzeba mieć asa w rękawie w postaci dobrej sprzedaży... To niewiele...

Nikła

(usunięte przez administratora) ma przerost ambicji nikt go nie szanuje to człowiek bez skrupułów, nie ma uczuć i zostanie sam kiedyś, (usunięte przez administratora) Prędzej padnę niż będę z nim pracować!!!!! A Pani (usunięte przez administratora)!!!!! to koszmar!!!! nie odbierajcie od niej telefonów same przekleństwa lecą ZERO kultury!!! Comtex to najgorsza firma POLKOMTELA!!!!!

Nikła

Ja pracuję z(usunięte przez administratora) obecnie wcześniej pracowałam z Przemysławem W.(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) o NIEBO lepszy pracuję z nim od miesiąca i go nawet nie widziałam i nie rozmawiałam z nim i wydaje mi się bardzo sympatyczną osobą w porównaniu do(usunięte przez administratora) :)

ziomal

Specjalne pozdrowienia dla (usunięte przez administratora), dla jednego z najwybitniejszych koordynatorów, słabego człowieka, króla sprzedaży i marketingu bezpośredniego!. A wy ludzie pokażcie weźcie sprawy w swoje ręce, jest inspekcja pracy, zarząd Polkomtel, wystarczy się zmobilizować i zacznijcie działać,(usunięte przez administratora) Nie siedźcie bezczynie, tylko działajcie.! Z wami ziomal.

tiaaa..

a żone skąd wyrwał, z punktu.

lol

mjf:)

niezorientowany

a co sie stało z Ostrowcem dopiero sie chwalili ze są nowe punkty a tam nikt niezostał ????? wiecie coś to (usunięte przez administratora) skoro zrezygnowaly osoby które tam pracowały.......

plusik

Ja już w tej branży dawno nie pracuje. Ale to co tu czytam to ludzkie pojęcie przechodzi. TO nie są ludzie ,którzy mogliby godnie zarządzać ludzmi.TO MASZYNY DO NISZCZENIA CZŁOWIEKA. cHYBA MAJĄ JAKIEŚ KOMPLEKSY NA WŁASNYM PUNKCIE....

ra

powie szczerze ze nie pracujac w comtex od dluzszego czasu emocje opadly do tego stopnia ze nie potepiam dzialan zarzadu- wyciskaja z pracownikow ile sie da aby firma zarobila- taki jest rynek. Ale jak ktos pisze takie rzeczy jak ty to jest smieszne:D widocznie jestes zwyklym parobkiem ktory zostanie nim na zawsze i taka praca bedzie Ci odpowiadac:) widac ze nie szanujesz siebie, a jak to mowia najbardziej nie szanuja sie...pomysl nad tym:)

alex

Zawsze iść - rozkaz, który mam we krwi  Małą wojnę w sobie mieć  Z każdym z was walczyć do utraty tchu I bez słów...  Mogę zwalić ciebie z nóg  Wrogu mój, co wykrzywiasz usta  Nie przepraszaj, tylko wstań  Nigdy już nie zobaczysz lustra  Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć  Ludzie są po to, żeby mogli walczyć  Ludzie są i nie będą nigdy lepsi  Ludzie są...  Lady Pank

dinuś

Jestem jednym z tych pracowników, którzy pracują w tej firmie najdłużej' i uwierzcie mi, że to nie jest zasiedzenie, a poprostu lubie te robote. Są dni lepsze, i gorsze ale takiej tragedii jak piszą co niektórzy naprawde nie ma. Jeżeli robisz to, co do Ciebie należy' i poprostu chcesz pracować i zarabiać to przecież nikt tego nie zabrania, a wręcz pomaga. Przecież co miesąc otrzymujemy gotowe podpowiedzi co sprzedać i w jaki sposób to robić, żeby sprzedawać z sensem. Pracowałam w wielu firmach, i nie miałam tak dibrego i wyrozumiałego durektora. wielokrotnie prosił o wykonanie pewnych rzeczy, które nie zawsze były rzetelnie robione, i nigdy nie zrobił w naszum punkcie meega afery, zawsze raczej staral się wytłumaczyć, dlaczego jest to takie ważne, i nawet najgorsi sceptycy na finiszu przyznawali mu racje:-) Może czasem ywa zdenerwowany, ale jestem pewna że w większości to nasza zasługa. W żadnej firmie żaden szef nie może pozwolić sobie na strate. Czytając posty niektórych z Was mam wrazenie, że użalacie się nad sobą, i wiem, że gdyby tak tych użalaczy posadzić na miejscu takiego [usunięte przez administratora] to dopiero byłaby jadka. Kazdy jest tylko człowiekiem, i kazdy w inny sposób reaguje na pewne sytuacje, i jezeli nie docierają do niektórych grzeczne i racjonalne argumenty, i sami doprowadzacie do sytuacji w której ręce opadają z szelestem , patrzac na bezmiar głupoty, to nie dziwie sie, że padają niepasujace do niego slowa. Dla mnie jest The Best i nie wyobrazam sobie nikogo innego na jego miejscu. Wiem, że zawsze moge na niego liczyć, i zawsze można sie z nim dogadać. Nigdy nie opieprzył nikogo z nas za nic, a jak już do tego doszło, to miał racje. Nie raz bylam w podbramkowej sytuacji, bo odwalilam jakąś lipe, i zawsze razem potrafiliśmy dojść do porozumienia. Reasumując Firma Comtex jest firmą stabilną, płaca zawsze na czas, realna możliwość wypracowania premii i przede wszystkim stala praca! Ludzie w tych czasach to naprawde rzadkość. Doceńcie to! A to, że trzeba pracować, no cóż - Za darmo nie ma raczej nic. Nie róbcie nic na siłe, nie podoba się to won, może własna firma albo inna nauczy Was pokory.Wielki Szacunek dla [usunięte przez administratora] , że po przeczytaniu tego całego syfu i chłamu, klamstw i oszczerstw i wymyslań jestes z Nami - Starymi wyżeraczami:-)

samozwaniec

Nasz kochany dyrektor zmienia nicki do rozmów. Panie najlepszy i najcudowniejszy dyrektorze M. czy to co piszą osoby na tym forum pana boli , w końcu wystawiamy tutaj opinie o pracodawcy , pan jako główna osoba która nie potrafi nawiązać normalnego kontaktu z podwładnymi, porozmawiać co zmienić co ulepszyć , zachęcić do działania i motywować w sposób cywilizowany, pana metody są jedyne najpiękniejsze które i tak pan czerpie z codziennych porannych rozmów z pracownikami ( tutaj mamy nowy klon w postaci pana [usunięte przez administratora] :) ,u którego wyczuwa się że musi być chamski ) dlaczego nie wyrobili targetu. Dobrze że na chwilę obecną to najmocniejsze POS'y są pod pana banderą ( dumnie chwaląc się że to dzięki panu zapewne robią takie wyniki -prywatnie szkoda mi ich bo zapewne nowe pomysły destabilizują pracę , najnowszy hit tablet na biurku , jak wpadł nasz koordynator z polkomtela to oczy wybałuszył z politowania , a jak był buum na sprzedaż tabletów i wszyscy agenci sprzedawali to comtex tego nie zamawiał ) Teraz pan jest "guru" to się powyżywa troszkę na pracownikach zarabiających 1200 zł ( kiedy ostatni raz daliście podwyżki ? A może pan popracuje miesiąc w punkcie ze wszystkimi swoimi kretyńskimi pomysłami i zobaczy jak to wszystko działa ze strony pracownika , który się zastanawia czy obdzwaniać bazę czy pomóc w obsłudze klienta ) Jeżeli jest pan taki wspaniały dlaczego nie ustalimy targetów na każdy pos na poziomie 3 tyś -przecież można umówić tylu klientów i sprzedać nokie 113 ;)) Może nam to pan pokazać ? lubi pan przecież każdą nową pracownicę w comtexie ( albo takich które pan jeszcze nie widział ? ) a pana żona wydobyła zdjęcia pracowników z każdego punku niby pod pretekstem zrobienia prezentu dla takiego gościa co nie potrafi w swoim życiu prywatnym układać szczęścia tylko mobbinguje pracowników po to aby samemu otrzymać premię. ( albo jeden dzień poświęci na obdzwonienie bazy dla Bydgoszczy chwaląc się wynikiem ) Także ona jest spokojna o to gdzie pan przyjedzie bo widzi fotografie pracowników i pokaże jakim był pan wielkim handlowcem i można sprzedać wszystko dla klientów którzy wq pana nie posiadają rozumu ( tak jak pracownicy )ewentualnie - jednorazowo ich wydoić i stracić zaufanie - gdzie nie od dziś wiadomo że najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa , jak skończy się możliwość obdzwaniania baz opinia o punkcie będzie najistotniejsza a wracać do punktu gdzie klient po jakimś czasie dowie się że został zrobiony na szaro no cóż pożyjemy zobaczymy. Ja lubię swoją pracę , szanuje i wykonuje swoje obowiązki w moim mniemaniu solidnie - szkoda że taka firma posiada taką pozycję w polkomtelu bo szkoda pracowników że zarabiają dla takich dziadów nie słysząc na koniec miesiąca słowa - dziękuję chociażby e-mailowo. Tak mały gest nie przejdzie dyrektorom przez usta.

ja i on

Wg mnie każdy kto pracuje u [usunięte przez administratora] i jest zadowolony- nie szanuje siebie! Jak komuś jest tam dobrze tzn, że lub być śmieciem, malutkim trybikiem, parobkiem itp.:D Więc szacunek dla tych którzy siedzą cicho i nie maraudząc szukaja innej pracy, ale Ci co piszą tu, że jest ok itd są prostakami, którzy całe życie będą sobolami:D

samba

Myślałam, że pracuję z mądrzejszymi ludźmi. Polkomtel zrobił ankietę żeby nam va bank uciąć i zrzucić wszystko na pracodawcę, ale Ty tego nie rozumiesz. Odchodzą z czyjegoś powodu ludzie słabi oraz leniwi i plują potem anonimowym jadem w zaciszach swoich norek. Zawiedzeni, że nikt nie podał zakompleksionej małej dziewczynce ręki. Wszyscy wokół są źli, ale tatuś z mamusią wyżywią:))))))). Szansy na dobry ożenek nie ma, bo trzeba jakoś wyglądać, a z tym się dziecko nie urodziło. Za to można pozazdrościć ładniejszym mówiąc, że są głupie. Pisz laleczko, bo tylko tyle Ci zostało. Osobiście się nie dało, bo odwagi zabrakło. I tak by nie zrozumiał bo ma wszystkich za zero i nie nie próbował być miły, a podobno lubi ładne. No tak ładne może lubi, ale lustereczko mówi coś innego. Choć po piwie, to może jakiś koleś spojrzy:))). Gratuluję podejścia i nie zazdroszczę leżenia (usunięte przez administratora) do góry, bo wolę pracować:)))). Na szczęście są tacy, z którymi można tu jeszcze pogadać, ale oni nie wypowiadają się na ogół, bo po co. Robią to pajacyki:))). Nieee, nie jestem nim, bo nie mam piegów:). Jak tu ktoś mądrze napisał-żenada. Buziaczek i nie do usłyszenia. P.S. Wyżyj się mała dziewczynko i tak Ci nie odpowiem. Mam w przeciwieństwie do Ciebie swoje życie.

nieznajoma

Kto jest (usunięte przez administratora) Każdy punkt ostatnio otrzymał ankietę z polkomtela o prowizjach jakie rzekomo dostaje pracownik za sprzedaż danego produktu. W tej firmie z tego co mi wiadomo jest tak : za sprzedaż internetu pracownik otrzymuje : 0 zł za nową aktywację 0 zł za ab.firmowy 0 zł itd. Ogólnie może nie dla Pana [usunięte przez administratora] ale dla "misia" [usunięte przez administratora] każdy pracownik jest zerem!! Następny przykład : Liga jakości - u innych agentów za wypracowanie ligi na minimum 100 % pracownik(punkt) dostawał bonus do wypłaty , a w firmie comtex był tylko jeden bonus - zawaliłeś ligę to trzeba kogoś zwolnić!!!!! Kasę dostaje tylko firma a nie pracownik !!! Premie jakie daje firma dostają tylko nieliczni ponieważ są tak wygórowane targety że mało kto je wyrabia !! Przez to firma pewnie jest rentowna tylko że nie szanuje i nie liczy się ze zdaniem zwykłego pracownika który siedzi za biurkiem i każdemu mówi codziennie to samo tak , że od tego czasami już żygać mu się chce a śmietankę spija góra.... Panie [usunięte przez administratora] naprawdę trochę szacunku dla tych co na tą firmę pracują, też kiedyś byłam jedną z nich ale przez kogoś musiałam odejść... zresztą ta osoba tu na forum wypowiada się bo gównie o nią chodzi.To taki łysy piegowaty Pan z krzywymi zębami który "lubi" ładne Panie pracujące w tej firmie. [usunięte przez administratora] to taki Bruce Wszechmogący ..wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma. Ps. ja bym się o nią bał bo może ktoś ją w końcu skopać.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.