Opinie o Dominium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dominium S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium S.A. w Warszawa

PeGAZ

pracowałem w dominium. Praca stresująca, bez szans na rozwój. Każdy uczciwy pracownik długo nie popracował. W księgowości duża rotacja, bo beznadziejna atmosfera stworzona przez kilka osób które znalazły się na złym miejscu. Bez doświadczenia. Ludzie poza tym fajni. Gdyby wszyscy zajeli sie uczciwą pracą a nie plotami to było by dobrze. Ja się sporo nauczyłem, bo chciałem. Wszystko zależy od podejścia.

nigdy wiecej!!!
@PeGAZ

dalej jest meeeega rotacja w księgowości??? :) hahahaha. Nic dziwnego zresztą i nie chodzi o pensje ale o kilka pracowników którzy własnie jak wspomniała wyżej osoba stwarzają fatalna atmosferę pracy, i tak jak wyżej wspomniane nie maja innego doświadczenia w księgowości niż to a to nie wiele! Zajęte głównie plotkowaniem! I świadomym wprowadzaniem dla innych pracowników tragicznej atmosfery pracy. Byłam widziałam i za żadne skarby nie chcę tam wracać. Tak jest tylko w tym dziale, w innych działach jest normalniej, choć tez zdarzają się wyjątki. Niedługo to pół Warszawy zaliczy epizod z księgowością w tej firmie. Porównywalna rotacja chyba jest tam tylko w call center. Call center ma to do siebie ze zawsze tam jest duza rotacja bez względu na firmę. W działach księgowości to rzadko spotykane zjawisko w innych firmach, ale ma nadzieje że te osoby które tak skutecznie działają na rzecz zwiększania rotacji pozostana w tej firmie i nie będą swoich praktyk przenosić gdzie indziej. Jakby ten dział wykluczyć z oceniania to firma dość fajna, no ale niestety, kilka osób potrafi zepsuć wszystko... :(. Pomimo złych wspomnień z pracy w tym dziale to o innych działach nie mam złego zdania. Jestem tylko zdziwiona że nie został przeprowadzony audyt w tym dziale z powodu takiej rotacji pracowników. Co takiego się tam dzieje ze jest taka rotacja! I zapewniam że nie chodzi o niska pensję!

Janek

Mogłoby być lepiej, ale tak jest wszędzie. Pensje takie jak u innych (różnice w sposobie rozliczania jedynie). Chcesz pracować to się dogadasz ze wszystkimi. Jeśli będziesz narzekać i wybrzydzać to tak jak wszędzie - szybko odejdziesz.

pracownik restauracji

ja pracuję już jakiś czas w Dominium w jednej z warszawskich restauracji i no wiecie....pracuję w gastronomii bardzo długo i wszędzie jest podobnie. W ogóle gastronomia jest specyficzna i większość restauracji/lokali ma podobne zasady. Wiadomo różni też są klienci, różne są zespoły. Największym plusem pracy w firmie są relacje w zespole. Ja osobiście polecam :) jak jest się zaangażowanym to w miarę spoko kasa.

byłem widziałem

To zależy kim jesteś i jakie stanowisko cie interesuje. Jeśli jesteś mężczyzną to przeważą umiejętności, ale wygląd jest w miarę ważny. Jeśli jesteś kobietą i aplikujesz na stanowisko, w którym będzie cię widać, musisz być śliczna, najlepiej nie tylko. Kompetencje są mniej ważne. Jeśli chodzi o rozmowę to za moich czasów nie było nikogo, kto miałby wiedzę, kompetencje i odrobinę profesjonalizmu to przeprowadzania takowych, więc i zespół jest jaki jest. Najlepszych tam nie ma, zasilają szeregi konkurencji, z tego co wiem nikt nie żałuje że go nie ma w Dominium. I zapewne kolejni też nie będą żałować.

Pracownik Biurowy

No to ja mam troche inne doświadczenia niż inni. Rozmowa, jak rozmowa. Same konkrety, nie żadne bezsensowne pytania o sens zycia. Zostałam poinformowana, że nie będzie to Asesment center (?) i bardzo mi to odpowiadało. Jeśli komuś brakuje testów i 10 etapów rekrutacji zapraszam do korporacji na "U" - rozmowa po angielsku o 7 ranoo przez tele na zwykłe stanowisko dla asystentki w biurze, 3 etapy rekrutacji i kończy sie ofertą stażu na trzy mies w innym dziale "bo tak" i to za przecietne pieniadze. Panie w recepcji miłe i rozmowne. Czekam na decyzje o przyjeciu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
była pracownica

dajcie sobie spokój z komentowaniem tej firmy. Ogół komentarzy tu napisanych doskonale przedstawia ta firme. Jakie spoleczenstwo taki rzad i na odwrót. Jednym bedzie sie tam podobało innym nie. Jedni mają klase inni nie, jedni są ładni a inni brzydcy. Ludzie sie różnią miedzy soba i zawsze tak bedzie. Po prostu jedni beda tam pasowac jak ulał a inni nie. Ja tam (w biurze) pracowałam jakiś czas temu i się zwolniłam bo czułam że tam nie pasuje. Jedyne co moge potwierdzic ze jest duza rotacja pracowników- a to jest istotną informacja dla przyszłych na pewno licznych pracowników. Ja nie chciałbym tam wracać ale są tam osoby które pewnie nigdy nie będą chciały stamtąd odejść chyba że dostana jakąś intratną propozycję bo czuja sie tam jak ryba w wodzie (zapewniam, że sa tam takie osoby). A jak to o nich świadczy to niech sobie kazdy sam odpowie wszyscy jestesmy inni i mamy inne wymagania co do atmosfery pracy, kultury miedzy ludźmi czy pensji. Jak cos jest nie tak to osoba która sie tam źle czuje niech się zwolni nie ma sensu sie męczyc tym bardziej ze kasa przynajmniej za moich czasów była słaba.

Fajny

Pracuję w centrali z bardzo fajnymi ludźmi. Na co dzień mam w pracy świetną atmosferę i odpoczywam od chorych absurdów z "profesjonalnych" korporacji. W biurze nie ma żadnych wieśniar; jest mnóstwo ładnych dziewczyn, które świetnie się ubierają! Bogu dzięki, że wypowiadająca się tu analfabetyczna wieś została zwolniona przed moim przyjściem. Pozdro z fajnej pracy!

filemon
@Fajny

co do ostatnich 2 podejrzanie pozytywnych komentarzy: -wieśniara to nie styl ubierania a stan umysłu -profesjonalne korporacje dają możliwość rozwoju zawodowego ta firma nie chyba że dla hochsztaplerów. - co do ładnych dziewczyn rzecz gustu ale twój jest ewidentnie kiepski( choć nie lubię obrażać kobiet- wszystkie są piękne tylko wina czasem brak, cytując klasyka). - ładnie ubierają- sieciówki (odpowiadam choć niechętnie bo tego tez nie chce komentować, każdy ubiera sie jak lubi i na ile go stać. Poruszenie tematu czy ludzie tam pracujący sie dobrze ubierają nie świadczy dobrze o wcześniejszym komentatorze). - szanująca się firma nie zatrudni osoby tak mało spostrzegawczej- osoba podpisująca się Stamdt napisała pozytywny, broniący tą firmę komentarz. - najczęściej ludzie się sami stamtąd zwalniają, jest duża rotacja pracowników a to o firmie nie świadczy dobrze. - zapewne plotki są jedyną rozrywką na która stać osoby tam pracujące- niskie pensje, nie maja o czym rozmawiać bo ich zwyczajnie nie stać na rozrywki typu np wydarzenia kulturalne, to o czym maja rozmawiać ( można rozmawiać o książkach, o innych ciekawych rzeczach które nie sa kosztowne ale to raczej nie tu i nie z nimi:) -ilość negatywnych komentarzy jest wystarczająco wymowna - dla większości ludzi którzy tam pracują lub pracowali ta firma to jedynie krótki epizod w ich życiu, choć sa tam i tacy co siedzą po kilka lat, zapewne dlatego że maja tak niskie kwalifikacje że na porządną pracę nie maja szans. Skończcie już z tym hejtowaniem osób które miały jakąś styczność z ta firma i nie maja dobrego zdania na jej temat, maja do tego prawo żeby wyrazić swoja opinię. Taka duża ilość negatywnych komentarzy ewidentnie daje znak że z tą firmą jest coś nie tak.Tak samo jak duża rotacja pracowników na to wskazuje. Pozdrawiam i życzę zrobienia kariery w firmie dominium.

pracownica

To oczywiste, że osoby wpisujące tu komentarze nie zrobiły kariery w Dominium. Żadna szanująca się firma nie da możliwości rozwoju osobie, która nie potrafi napisać krótkiego tekstu, bez popełnienia wszystkich znanych w języku polskim błędów ortograficznych. Stamdt, nie potrafisz poprawnie napisać nazwy ulicy przy, której mieści się Twój pracodawca, a swoich problemów doszukujesz się w plotkach?

filemon
@pracownica

raczej dyrektor tego komentarza nie pisał! ;)

hmmm

oni już w ogłoszeniach o prace nie piszą nazwy firmy??? wstydza sie czegoś??

trudno napisac cos dobrego

i właśnie jak mysle o tych osobach to mi przykro że musza pracować w takim a nie innym towarzystwie. To jest po prostu przykre.

trudno napisac cos dobrego

napiszę jeszcze ze sa tam też inteligentne i normalne osoby ale to są jednostki w tej masie także z polska wsią w najgorszym tego słowa znaczeniu nie maja szans:( Bardzo dużo kombinatorów i plotkarzy którzy zajmują sie tylko kręceniem między ludzi i nadsłuchiwaniem plotek.

Obiektywny

Praca w centrali słabaa - dla osób bezrobotnych, albo mocno zdeterminowanych. Niskie pensje, zleceniówki albo inne dziwne wynalazki, ciągła rotacja. Firma nastawiona wyłącznie na zysk, kosztem "pensji" pracownika. Ogólnie nie polecam, no chyba że ktoś w potrzebie.

zxcvbnm

tak sie składa że doskonalne wiem czym one sie w tej "księgowosci" zajmuja i nie uważam że gdziekolwiek indziej dostałyby wiecej. Nie płaci się za nazwe stanowiska tylko za czynnosci które sie wykonuje a nazwa młodsza ksiegowa moze oznaczac wszystko.

raim

dodam jeszcze ze w pizzy czuć cięcie kosztów!!!

raim

jaka firma taka pizza i płaca

gość

ale to nie jest praca w zawodzie!! jak ktoś ma doświadczenie w zawodzie nawet jako młodsza ksiegowa to wie ze ani się tam niczego nie nauczy ani też nie zarobi. Co do twoich znajomch to daja się wykorzystywać i tyle nawet biura rachunkowe na obrzeżach warszawy dają więcej- 2000 netto a nie brutto! a i tam się więcej nauczysz niz w dominium. Praca ani rozwojowa ani płacowa.

gość

Praca jako młodsza ksiegowa nie ma nic wspólnego z księgowością tylko sobie w głowie namieszasz, jakies sprawdzanie papierów księgowanie raportów, terminali płatniczych i cos tam jeszcze ta ksiegowowsc okrojona na maxa namieszacie sobie w głowie jak macie jakieś doświadczenie w tym temacie a pensja normalnie istne szaleństwo 2000 brutto.

ksiegowa 2

dokładnie również nie polecam

Caaroline_Queen

Praca wymaga ogarnięcia kilku rzeczy na raz . Tu czeka zamówieni, tu zaraz ktoś chce płacić, ale moja ekipa jakoś ogarniała. A i napiwki bywają niczego sobie.

Priscilla

Tam gdzie ja pracowałam to fajni ludzie byli, a i w tygodniu z rana nie ma dużo do roboty więc są luzy. Umowa zlecenia- to już standard w takich firmach.

wszędzie byle nie w dominium

nie polecam, niska płaca, totalny wyzysk pracownika!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dominium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dominium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominium S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dominium S.A.?

Kandydaci do pracy w Dominium S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dominium S.A.