Dominium Pizza

Lublin

Opinie o Dominium Pizza

marek

gdyby ktoś był zainteresowany takich mały świeżutki newsik - firma zmieniła nazwę na gusto dominium pizza, natomiast co do reszty moim zdaniem to pozostało wszystko tak samo - dalej ich pizza jest dla mnie wzorem, przynajmniej na serze nie kłamią jak inni

dominium lublin

zgadzam się ,[usunięte przez moderatora]. praca kelnerki za 4zl/h na początek, później max 5,3 + napiwki, ale jakie napiwki?... nie oszukujmy się, dzisiaj mało kto daje napiwki... Samej pensji jest ok 600zł, bo jest to umowa zlecenie, więc pracuje się po 3-4dni w tygodniu. Zdarza się tak, że jedna osoba pracuje po 13-14h dziennie, bo galeria handlowa otwarta 12h, ale trzeba być godzinę wcześniej i jeszcze posprzątać wieczorem. tyle tylko ze na fajnych ludzi w pracy można trafić

Zostaw opinię o Dominium Pizza - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominium Pizza